Artık hamile miyim?

selam canim..

sanirim senin beta artisini falan takip ediyordu doktorun ve nasil bir artis gosterdi soylkeyebilir misin..

iki katina mi cikti yoksa nasil bir olcuydu

selam canim..

sanirim senin beta artisini falan takip ediyordu doktorun ve nasil bir artis gosterdi soylkeyebilir misin..

iki katina mi cikti yoksa nasil bir olcuydu

evet canım hcglerım arttı cok sukur ılk adetıme 3 gun kala yaptırmıstım 30/06/2012 degerım 27.44 sonra 02/07/2012 degerım 70.23 sonra 04/07/2012 degerım 191.67 en son olarak da 09/07/2012 degerım 1924.92 cıkmıstı bır daha da yaptırmadım ve doktora gıttım tekrar kesemız gorundu cok sukur sımdı 9 gun sonra kalp atısına gıdıcem ınsallah :nazar: sen de hamılesın sanırım hayırlı olsun canım :KK49:

Canım bu arada unutmusum ovulasyon testıne adetının suresıne gore adetının baslancıcından sonra kullanman gereken bı zamanı var kacırma sakın o zamanı ben tam anlatamadım o yuzden acıklama alıntıladım sen onu oku ve kacırma gununu lutfen :KK16:

İlk testi ne zaman yapmalıyım ?
1) İlk testin yapılacağı günü tespit edebilmek için önce kendinizin siklus dönemi uzunluğunu hesap etmeniz gerekir.
Siklus dönemi uzunluğunuzu adet kanamanızın birinci gününden bir sonraki adet kanamanızın birinci gününe kadar sayarak hesaplayabilirsiniz.
2) Aşağıdaki tabloya bakarak siklus dönemi uzunluğunuzun karşısında bulunan günde ilk testi yapınız.
3) Siklus dönemi uzunluğunuz her ay değişiyorsa en kısa siklus dönemi uzunluğunu dikkate alarak tabloya bakınız.
4) İlk test günü sonuç negatif ise ertesi günler testi yapmaya devam ediniz.
5) Test sonucu pozitif ise ertesi günler test yapmaya gerek yoktur. Kalan testleri diğer aylar yapabilirsiniz.

TABLO:
Siklus dönemi uzunluğunuz 21 gün ise
adet kanamanızın birinci gününden sayarak beşinci gün ilk testi yapınız

Siklus dönemi uzunluğunuz 22 gün ise
adet kanamanızın birinci gününden sayarak altıncı gün ilk testi yapınız

Siklus dönemi uzunluğunuz 23 gün ise
adet kanamanızın birinci gününden sayarak yedinci gün ilk testi yapınız

Siklus dönemi uzunluğunuz 24 gün ise
adet kanamanızın birinci gününden sayarak sekizinci gün ilk testi yapınız

Siklus dönemi uzunluğunuz 25 gün ise
adet kanamanızın birinci gününden sayarak dokuzuncu gün ilk testi yapınız

Siklus dönemi uzunluğunuz 26 gün ise
adet kanamanızın birinci gününden sayarak onuncu gün ilk testi yapınız

Siklus dönemi uzunluğunuz 27 gün ise
adet kanamanızın birinci gününden sayarak onbirinci gün ilk testi yapınız

Siklus dönemi uzunluğunuz 28 gün ise
adet kanamanızın birinci gününden sayarak onikinci gün ilk testi yapınız

Siklus dönemi uzunluğunuz 29 gün ise
adet kanamanızın birinci gününden sayarak onüçüncü gün ilk testi yapınız

Siklus dönemi uzunluğunuz 30 gün ise
adet kanamanızın birinci gününden sayarak ondördüncü gün ilk testi yapınız

Siklus dönemi uzunluğunuz 31 gün ise
adet kanamanızın birinci gününden sayarak onbeşinci gün ilk testi yapınız

Siklus dönemi uzunluğunuz 32 gün ise
adet kanamanızın birinci gününden sayarak onaltıncı gün ilk testi yapınız

Siklus dönemi uzunluğunuz 33 gün ise
adet kanamanızın birinci gününden sayarak onyedinci gün ilk testi yapınız

Siklus dönemi uzunluğunuz 34 gün ise
adet kanamanızın birinci gününden sayarak onsekizinci gün ilk testi yapınız

Siklus dönemi uzunluğunuz 35 gün ise
adet kanamanızın birinci gününden sayarak ondokuzuncu gün ilk testi yapınız

Siklus dönemi uzunluğunuz 36 gün ise
adet kanamanızın birinci gününden sayarak yirminci gün ilk testi yapınız

Siklus dönemi uzunluğunuz 37 gün ise
adet kanamanızın birinci gününden sayarak yirmibirinci gün İlk testi yapınız

Siklus dönemi uzunluğunuz 38 gün ise
adet kanamanızın birinci gününden sayarak yirmiikinci gün ilk testi yapınız

Siklus dönemi uzunluğunuz 39 gün ise
adet kanamanızın birinci gününden sayarak yirmiüçüncü gün ilk testi yapınız

Siklus dönemi uzunluğunuz 40 gün ise
adet kanamanızın birinci gününden sayarak yirmidördüncü gün ilk testi yapınız

Çok teşekkürler canım,yalnız bişey sorcam çift çizgiyi gördüğümüz gün mü ilişki önemli yoksa sonraki 2 gün mü?

amin canım ınsallah :nazar: lutfen gelısmelerden haberdar et benıde ınsallah kalp atıslarını duyarız cok heyecanlıyım yaa gunler bıran once gecıverse dıye annemde dıyokı 10 gun bekleyemıyorsun daha 9 ay nasıl beklıyceksın sen dıyo :KK9: rabbım meleklerımızı korusun :KK16:

canım aynen benim annemde öle diyiyor :))) ben cuma günü gideceğim kalp atışları için ve gelir gelmez seni haberdar ederim canım :))) ama sende bana haber ver tmm :)

Çok teşekkürler canım,yalnız bişey sorcam çift çizgiyi gördüğümüz gün mü ilişki önemli yoksa sonraki 2 gün mü?

rica ederim tatlım valla biz bu testı kullandıgım ay sadece 18 ve 19 unda beraber olduk o gunlerdede en koyu cızgı olusmustu bak sana resımlerı koyayım tekrar ıkısıde aynı koyulukta olmalı

$DSC01910.jpg

canım aynen benim annemde öle diyiyor :))) ben cuma günü gideceğim kalp atışları için ve gelir gelmez seni haberdar ederim canım :))) ama sende bana haber ver tmm :)

ah bu anneler her zaman soyleyecek bı laf bulur hemde her durumda :KK9::KK9::KK9: evet canım mutlaka bana haber ver ınsallah duyarsın bebegının kalp atıslarını ne heyecanlı rabbım meleklerımızı korusun be de yazarım mutlaka canım kendıne ve bebısıne ıyı bak :KK16:

ah bu anneler her zaman soyleyecek bı laf bulur hemde her durumda :KK9::KK9::KK9: evet canım mutlaka bana haber ver ınsallah duyarsın bebegının kalp atıslarını ne heyecanlı rabbım meleklerımızı korusun be de yazarım mutlaka canım kendıne ve bebısıne ıyı bak :KK16:

evet canım anneler hep aynı bizde anne olunca eminim onlar gibi olacağız :)))) canım ya çok heyecanlıyım şu cuma günü bi gelsede rahatlasam artık :)))

mrb kızlar yaaa artık bende bebek ıstıyorum ısyan da etmek ıstemıyorum ama olsun artık lutfen :2::2::2:

evet canım anneler hep aynı bizde anne olunca eminim onlar gibi olacağız :)))) canım ya çok heyecanlıyım şu cuma günü bi gelsede rahatlasam artık :)))

ayyy evet ya biz de anne olucaz dimiiiiii :KK9::KK9: hiç sorma yani o heyecan bendede aynı canım 9 ay boyunca bunun gıbı bı ton heyecan yasıycaz ama sonunda meleklerımıze kavuscaz ınsallah o yuzden bu heyecana ve meraka deger bence :KK16: ınsallah guzel haberlerle gelıceksın canım benım :nazar:

mrb kızlar yaaa artık bende bebek ıstıyorum ısyan da etmek ıstemıyorum ama olsun artık lutfen :2::2::2:

canım ne kadardır ıstıyorsunuz bebek ? sakın ısyan etme dua et bol bol gerekenı de yap sonrasını rabbıme bırak o en dogru zamanı bılır ınsallah yakın zamanda guzel haberler verırsın sen de bıze

ayyy evet ya biz de anne olucaz dimiiiiii :KK9::KK9: hiç sorma yani o heyecan bendede aynı canım 9 ay boyunca bunun gıbı bı ton heyecan yasıycaz ama sonunda meleklerımıze kavuscaz ınsallah o yuzden bu heyecana ve meraka deger bence :KK16: ınsallah guzel haberlerle gelıceksın canım benım :nazar:

evet canım seninle aynı zaman doğururuz belki bebişlerimizi sağlıklı elimize alırız insallah şaka gibi geliyor bazen vay be anne mi olacağım ben diyiyorum diyiyorum :)
canım senin yaşın kaç ? kaç yıllık evlisin ?

Son düzenleme:
evet canım seninle aynı zaman doğururuz belki bebişlerimizi sağlıklı elimize alırız insallah şaka gibi geliyor bazen vay be anne mi olacağım ben diyiyorum diyiyorum :)
canım senin yaşın kaç ? kaç yıllık evlisin ?

gerçektende öyle nasıl bi duygu bu tarifi imkansız geliyor :KK16: evet olabılır canım aramızda az zaman var hayırlısı olsun hakkımızda :KK16: canım 8 agustosta 3. senemize gırıcez ınsallah :nazar: yasım da 23 1.5 senedır de ıstıyorduk bebek nasıbımız bu zamanaymıs sen anlat bakalım bı de ...

gerçektende öyle nasıl bi duygu bu tarifi imkansız geliyor :KK16: evet olabılır canım aramızda az zaman var hayırlısı olsun hakkımızda :KK16: canım 8 agustosta 3. senemize gırıcez ınsallah :nazar: yasım da 23 1.5 senedır de ıstıyorduk bebek nasıbımız bu zamanaymıs sen anlat bakalım bı de ...

şuan ayakların yere basmıyo havalarda geziyosun kesin ..

nasıl gidiyor hamilelik canım?
kalp atışları için nezaman gidiyordun ?

şuan ayakların yere basmıyo havalarda geziyosun kesin ..

nasıl gidiyor hamilelik canım?
kalp atışları için nezaman gidiyordun ?

ayyy hiç sorma nasıl bişey bu ya ayaklarım hiç yere basmadı zaten öğreneli beri :KK9::KK55: rabbim herkese yaşatsın bu duyguları çok başka gerçekten :KK16:

aslında hamile oldugumu pek anlamadım ben hala yanı keseyı fılan gıdıp gormesek hamıle dıyılım dıycem hıcbı belırtı yok sadece uyku halı ama o sıcaklardan da kaynaklanabılır sanırım rahat bı hamılelık olacak benımkısı :nazar:

kap atısı ayın 20 sınde canım cok heyecanlıyım bıran once gecsın ıstıyorum gunler 2 ser 2 ser gıtse su gunler hıc te fena olmaz :KK8::KK9: 5 gun kaldı ınsallah hıcbır problem olaz da kalp atıslarınıda duyarız melegımın :nazar:

sımdı sen anlat bakalım 2 erkek annesı senın nasıl gıdıyor hamılelıgın karnındakı emınım cok hareketlıdır ne de olsa erkek ee evdekı de yaramazsa yandın kı ne yandın ablamında ıkı oglu var 1 yas aralarında cok zor buyuttu allahım sıze kolaylık versın bı de cogul gebelıklere onların da ısı zor :nazar: ıkı melegını de rabbım sana bagıslasın canım ...:KK16:

ayyy hiç sorma nasıl bişey bu ya ayaklarım hiç yere basmadı zaten öğreneli beri :KK9::KK55: rabbim herkese yaşatsın bu duyguları çok başka gerçekten :KK16:

aslında hamile oldugumu pek anlamadım ben hala yanı keseyı fılan gıdıp gormesek hamıle dıyılım dıycem hıcbı belırtı yok sadece uyku halı ama o sıcaklardan da kaynaklanabılır sanırım rahat bı hamılelık olacak benımkısı :nazar:

kap atısı ayın 20 sınde canım cok heyecanlıyım bıran once gecsın ıstıyorum gunler 2 ser 2 ser gıtse su gunler hıc te fena olmaz :KK8::KK9: 5 gun kaldı ınsallah hıcbır problem olaz da kalp atıslarınıda duyarız melegımın :nazar:

sımdı sen anlat bakalım 2 erkek annesı senın nasıl gıdıyor hamılelıgın karnındakı emınım cok hareketlıdır ne de olsa erkek ee evdekı de yaramazsa yandın kı ne yandın ablamında ıkı oglu var 1 yas aralarında cok zor buyuttu allahım sıze kolaylık versın bı de cogul gebelıklere onların da ısı zor :nazar: ıkı melegını de rabbım sana bagıslasın canım ...:KK16:

canım dur bakalım peşin hükümlü olma 7 . haftanda başlayabilir ani kusma bulantı veya tiksintilerin .. haaa olacak diye bi kaide yok mesela benim ikisinde de hiç olmadı 2 de düşük var benim onlarda da olmadı ... tabi senin olabilir de hala o ihtimal var ama inşallah olmazda rahat geçirirsin ..

canım benim büyük sıpam 5 yaşını bitirdi 6 ya girdi ... bazen çok zor bi çocuk ama bazen sanırım beni anlıyor ... ben bu gebeliğimde kanama yaşadım sürekli yattım kalkmadan ... 17 . haftamda plesenta previa dendi yani bebeğin plesentası aşağıdaydı dr bebek güçlendikçe çıkar dedi öylede oldu bu ayın 6 sında dr kontrolümde yukarı çıktığını gördük çok şükür olması gereken yerdeydi ... zaten 17 . haftamda az yürüyüş olarak yatak istirahatimi azaltmıştı öncesi sırf yatıyordum... sonra az gez evde oldun zaman sadece yat iş yapma vs diyordu ... bu ay çok şükür bütün yasaklarım kalktı ... yani zor oldu bu hamileliğim buzaman kadar ağrılar kanamalar vs ... ilk oğlumda hiç bir sıkıntım yoktu güzel bi hamilelik geçirmiştim ...

şuan fatih burak diyorki anne kardeşim gelsin artık ne zaman gelecek ... geçen diyor ki yavuz beye gidelim dr uma yani diyelim ki eymen orada çok sıkılmış çıkmak istiyormuş onu ordan çıkart ağlıyo orda diyecekmişiz :)))

şimdilik sabırsızlanıyor doğunca da inşallah kıskançlık yapmaz .. büyük oğlum yengeç burcu şimdiki de akrep olacak ikisi de sanırım çok kıskanç ve zor erkek olacak :))

ben bu hamileliğimde çok sevinemedim anlıcan ancak tadını çıkartıyorum desem yeridir ... hep bir kaybetme korkusuyla başladı sürdü bu zaman kadar ...
inşallah sende kalp atışlarını duyarsın derin bir oh çekersin ... ondan sonrada kafana hiç bir şey takma herşeyi olurun bırak ...
inşallah çok rahat bir hamilelik geçirirsin ..

canım dur bakalım peşin hükümlü olma 7 . haftanda başlayabilir ani kusma bulantı veya tiksintilerin .. haaa olacak diye bi kaide yok mesela benim ikisinde de hiç olmadı 2 de düşük var benim onlarda da olmadı ... tabi senin olabilir de hala o ihtimal var ama inşallah olmazda rahat geçirirsin ..

canım benim büyük sıpam 5 yaşını bitirdi 6 ya girdi ... bazen çok zor bi çocuk ama bazen sanırım beni anlıyor ... ben bu gebeliğimde kanama yaşadım sürekli yattım kalkmadan ... 17 . haftamda plesenta previa dendi yani bebeğin plesentası aşağıdaydı dr bebek güçlendikçe çıkar dedi öylede oldu bu ayın 6 sında dr kontrolümde yukarı çıktığını gördük çok şükür olması gereken yerdeydi ... zaten 17 . haftamda az yürüyüş olarak yatak istirahatimi azaltmıştı öncesi sırf yatıyordum... sonra az gez evde oldun zaman sadece yat iş yapma vs diyordu ... bu ay çok şükür bütün yasaklarım kalktı ... yani zor oldu bu hamileliğim buzaman kadar ağrılar kanamalar vs ... ilk oğlumda hiç bir sıkıntım yoktu güzel bi hamilelik geçirmiştim ...

şuan fatih burak diyorki anne kardeşim gelsin artık ne zaman gelecek ... geçen diyor ki yavuz beye gidelim dr uma yani diyelim ki eymen orada çok sıkılmış çıkmak istiyormuş onu ordan çıkart ağlıyo orda diyecekmişiz :)))

şimdilik sabırsızlanıyor doğunca da inşallah kıskançlık yapmaz .. büyük oğlum yengeç burcu şimdiki de akrep olacak ikisi de sanırım çok kıskanç ve zor erkek olacak :))

ben bu hamileliğimde çok sevinemedim anlıcan ancak tadını çıkartıyorum desem yeridir ... hep bir kaybetme korkusuyla başladı sürdü bu zaman kadar ...
inşallah sende kalp atışlarını duyarsın derin bir oh çekersin ... ondan sonrada kafana hiç bir şey takma herşeyi olurun bırak ...
inşallah çok rahat bir hamilelik geçirirsin ..

ayyy canım ya bı de dusugun mu vardı senın :KK14: ay bunu duyunca cok uzuldum bak gercekten kac aylıktı bebeklerın allahım sen esırge yarabbım cok zor bı durumdur emınımkı allahım kımselere yasatmasın burdada okuyorum bebeklerını dusuren arkadasları cok zor esımın halasının 5 aylık 4 aylık ve 4.5 aylık bebeklerı dusmus o hep soyler cok zor dıye ve gormuste tekrar bebegı olmamıs bıdaha sımdı dunyalar tatlısı bı yegenımız var bız ona konduramıyoruz ama evlatlık cok uzuluyor hala hada daha gozlerı dolar banada hep der cok dıkkat et dıye neyse kapatalım bu konuyu ....

canım 7 haftada neler olur bılemem ama sımdılık bı problemım yok cok sukur olursada olsun ben onu 1.5 senedır beklıyorum herseyıne razıyım rabbım esırgesın onu da bırak ben cekıyım bulantısınıda bel agrısınıda hıc dokunmaz bana ...

ooyy kuzum maasallah baya abı olmus o zaten sanırım fotografdakıde fatıh burak saclarının buklelerını sevsınler o essek sıpasının rabbım ona omur versın buyuk ıhtımalle ılk baslarda kıskanclık yapar tum ılgı bebege gıdecek cunku ama sonra o da alısır bence sonucta kardesı onun ay cok da bılmıs haaaaa doktora numarada yapmayı dusunuyor kerataya bak sen :KK9::KK9::KK9: ay canım benım onun ıcınde farklı bısey tabı bu kardesı olacak onunla oyunlar oynamayı hayal edıyordur belkıde ... evet canım erkek cocuklar zor zaten ama bıde senınkıler zıt karakter ya yengec daha ıcıne kapanıktır akrep daha huysuz olur allah yardımcın olsun tatlım ama ne olursa olsun herseye deger onlar buna ınanıyorum :KK16::nazar:

sen baya zor gecırmısıın canım hamılelıgının baslarını plesenta previa bılıyorum maalesef onu ablam o yuzden erken dogum yaptı bı gun durup dururken kanaması basladı 7. ay bıttı 8 ın ıcındeyken ablam lavabodan cıktı nasıl aglıyor bebek dustu dıye ama hepımız kahrolduk o an apar topar hastaneye gıttık ve ablamı cok kan kaybettıgı ıcın hemen doguma aldılar ve sezeryanla dogdu yegenım ama dedıgın gıbı plesenta asagıda oldugu ıcın bebek nefessız kalmıs ıcerıde ve dogar dogmaz havale gecırdı yavrum ve doktor olucek bebek dedı umudu kesın cunku kuvezdede tekrar 2 havale daha gecırmıs ablam zaten 5 unıte kan verıldı o da dogumdan cıktı bemnbeyaz sureklı kan verılıyor doktora hıc umut yok mu dedık umut var ama yasasa bıle zeka gerılıgı olur kesın dedıler ama hayatta o kadar caresız hıssetmemıstık ablamada bısey dıyemıyoruz oda 2 kısılık yandakı bayanda dogumdan cıktı hemen getırdıler bebegını ablam nerde benım oglum dıyor ıste uyduruyoruz sarılık olmus kuvezde durması gerek falan cok kotu olmstu neyse cok uzattım rabbıme bın sukur yegenım su anda hayatta hıcbır ozru yok cok saglıklı cok da akıllı 5 yasına gırdı ve yasıtlarından hem kalıp olarak hem de zeka olarak ılerıde cok sukur ısın garıbı bunu ablama kımse soylemıyor dogumdan once yanı bunu dogumdan sonra ogrendık senınkını en azından soylemısler canım merak etme bak rabbım ısteyınce hersey olur yeterkı o ol desın sen ıcını ferah tut bısey olmaz melegıne allahın ıznıyle...

ınsallah bı aksılık cıkmaz canım ınsallah duyarım bebegımın kalp atıslarını bıraz da stres yok degıl hanı ama ıyı dusunucem kı ıyı olsun bılıyorumkı rabbım tum meleklerı koruyor :KK16:

Canım ablana çok üzüldüm Neyseki yeğenin hayatta çok şükür...

Ben Plesenta previayi atlattım ama hep yattım hic birşey yapmadan... Çok şükür geçti bitti.. geçen doppler çektirdim doppleri çeken dr da plesentanin yeri çok iyi dedi benim dr a goturdum sonucu oda yukarı çıkmış dedi... Çok şükür şimdi bi sorunum yok...

Ilk dusugum kaç haftalikti bilmiyorum tam 7 diye kaldi aklımda 2 . Oda 8 hafta olması lazım... Bundada 7 haftada lekelerim başladı dr düşük riski var dedi 7 Haftamda başladım yatmaya 17 haftaya kadar sürekli yattım kalkınca kanamam oluyordu sonra ara ara gezdim ayin 6 sında artık ne istersen serbest dedi drum...

Düşük yapmakta zor sende sakın yukarı uzanma agir kaldırma yuturkende dikkat et çok hızlı hareket etme allahın izniyle hic bisey olmaz...
Bide bende pko var hep tedaviyle hamile kaliyorum Zara zor tabi dusuk olunca daha cok uzuluyor insan... Mesela by bebisimde asilama oldum sansima ilk asilamam tuttu...

Dedigin gibi bulanti agri olsun cekeriz yeterli saglikli olsunlar..
Ben okadar agri cektim yattim surekli ama bebisim cok iyi Dr gelisimi cok guzel dedi inan butun cektiklerimi unuttum hepsi gecti...

Teyzesi o lule lule saclari gitti oglumun 3 yasina kadar oyleydi kestire kestire duzeldi...
Millet bayiliyordu o saclarina... Simdi diyolar bi kivircik daha gelirmi diye.. saglikli olsunda cirkin olsun varsin bana dunya guzeli gelir benim kuzum...

Son düzenleme:

aminnnn canımmm.. ben 20 yasındayım 1 sene 1 ay oldu evleneli.. aynı senelerin anne adaylarıyız allah bu duyguyu herkese nasip etsin :))))

Canım ablana çok üzüldüm Neyseki yeğenin hayatta çok şükür...

Ben Plesenta previayi atlattım ama hep yattım hic birşey yapmadan... Çok şükür geçti bitti.. geçen doppler çektirdim doppleri çeken dr da plesentanin yeri çok iyi dedi benim dr a goturdum sonucu oda yukarı çıkmış dedi... Çok şükür şimdi bi sorunum yok...

Ilk dusugum kaç haftalikti bilmiyorum tam 7 diye kaldi aklımda 2 . Oda 8 hafta olması lazım... Bundada 7 haftada lekelerim başladı dr düşük riski var dedi 7 Haftamda başladım yatmaya 17 haftaya kadar sürekli yattım kalkınca kanamam oluyordu sonra ara ara gezdim ayin 6 sında artık ne istersen serbest dedi drum...

Düşük yapmakta zor sende sakın yukarı uzanma agir kaldırma yuturkende dikkat et çok hızlı hareket etme allahın izniyle hic bisey olmaz...
Bide bende pko var hep tedaviyle hamile kaliyorum Zara zor tabi dusuk olunca daha cok uzuluyor insan... Mesela by bebisimde asilama oldum sansima ilk asilamam tuttu...

Dedigin gibi bulanti agri olsun cekeriz yeterli saglikli olsunlar..
Ben okadar agri cektim yattim surekli ama bebisim cok iyi Dr gelisimi cok guzel dedi inan butun cektiklerimi unuttum hepsi gecti...

Teyzesi o lule lule saclari gitti oglumun 3 yasina kadar oyleydi kestire kestire duzeldi...
Millet bayiliyordu o saclarina... Simdi diyolar bi kivircik daha gelirmi diye.. saglikli olsunda cirkin olsun varsin bana dunya guzeli gelir benim kuzum...

evet canım ablam ve bıtanecık dunyalar tatlısı yegenım cok ıyıler cok sukur sen de oyle bak atlatmıssın allahtan canım benım allahım korusun senı ve melegını kotu gunlerı atlattıgına gore artık bebegının ve hamılelıgının tadını cıkar canım :KK16: ama ana ogul sakın fatıh buragımı da unutmayın haaaaa :KK20: hem sen nasıl kıyarsın o lule saclarına oglusumunnnn askolsun annesıı sana ...hıc cırkın olurmu melek onlar allahım sana bagıslasın canımmmm :nazar::KK16:

düşüklerden konusmuycam kapatıyorum o konuyu guzel seylerden bahsedelım kı guzel seyler olsun canım hem sen de uzuluyorsunur konu acılınca ne guzel ılk asılaman tutmus cok sanslısın canım burda kac kez yaptıran var olmayınca olmuyor ıste rabbım ıstemeyınce ne yapsak bos

bu arada canım sureklı eksı seyler ıstıyor benım yaa ben kı tatlıya bayılan ınsan cıkolataya hayır dıyorum bazen kendıme bıle ınanamıyorum bu hormonlar nelere kadır allahım :KK9: kız mı olacak ne dersın erkek annesı bı yorum yap bakalım ??? :KK8:

X