Artık hamile miyim?

Hemen alcam tatlım o testlerden umarım seninde yarın işin rast gider herşey güzl olur iyi haberlerini bekliyoruz muck..:)

canım sizde eşinde yada sende problem varmıydı?yoksa dr doğal yolla olsun istemiştir..
bizde eşimde hız problemi olduğu için dr 1 yıl bekleyelim doğal olma ihtimali var..olmazsa aşılama deneriz dedi..
1 yılı geçince de artık yapalım dedi..gerçi bi ilaç önerdi bize dr 3 ay kullanın sperm hızınız artar vs dedi..ama biz beklemek istemedik...
ben çalışıyorum ve bulunduğum ilçe küçük bi yer..yaz tatilnde şansımı denemezsem dönem içinde izin alıpta aşılama vs deneyemezdim. o yüzden denemek çok istedim..bide artık yıprandım sanırım..
bu aşılama tutmazsa ağustosta ankaraya gidip 2.aşılalamı da orda yaptırmak istiyorum..

Hemen alcam tatlım o testlerden umarım seninde yarın işin rast gider herşey güzl olur iyi haberlerini bekliyoruz muck..:)

canıımmm cok tesekkurler ınsallah bakalım sen de al ovulasyon testlerını bı deneyın bakalım bu ay ınsallah sende de ıse yarar tatlım ben de optummm

bızde problem yokdu canım bızım dogal yoldan oldu anladım sızın esınden dolayı olmadı ıyı yapmıssın canım ya beklemek anlamsızmıs o zamn ınsallah tutar da allahım senın de yuzunu guldurur tatlım ama bak stress yapıyosun olmaz lutfen kendını uzme ve dua et bol bol benım de dualarım senınle canım hayırlısıyla gelsın bebegın ınslallahhhh

çok iyi niyetlisin ve sıcak kanlısın çok teşekkür ederim iyi dileklerin içn..

bebeğim gelirse haber vereceğim sana topiğini takip edeceğim..

tekrar teşekkürler..inşallah güzel bir hamilelik geçirir bi solukta bebeğini kucağına alırsın

ay canım ya o senın guzel goren gozlerın cok tesekkur ederım ınsallah bbebegın gelsın de tek onemlı olan o rabbım tum ısteyenlere versın kımseye aratmasın ınsallah mutlaka beklıyorum haberlerını tatlım optum senı kocaman stress yok unutma tamam mı

Canım naptın gittin mi doktora ne dedi merak ettim..

Kızlar biraz geç oldu ama kusura bakmayın iş güç anca yazabiliyorum bu gün gittim doktora önce kan testi istedi ve yükselmiş gene testim 1324.92 olmuş yani 27.44-------70.23--------191.67-------1324.92 artış bu şekilde oldu ama ne yazıkki keseyi göremedik çok endişeleniyorum önce sanki şurda kese var dedi doktor sonra emin olamadı ve yok dedi :18: Sizce normal mi kesenin görünmemesi ? Sat 7 haziran olduğuna göre 4+5 günlük hamile oluyorum eeee o zaman neden göörünmedi acaba perşembe tekrar gidicem umarım bu sefer görünür siz ne diyorsunuz kızlar artışa ve kesenin görünmemesine ???

Bide perşembe günü gittigimde 5 haftalık oluyor keseyi görebilirsek kalp atışlarını da duyabilirmiyiz ki ???

canım perşembe görürsün merak etme degerin artmış . benim 3555lerde kese ozaman görünmüştü karın ultorsonundan alttan daha erken görünüyormuş. ama düşük riski oluyomuş diye doktorlar da pek alttan bakmıyorlarmış. kalp atışı için daha çok erken önce kese sonra bebecik orda mı 7 8 haftada ancak kalp atışı duyuluyor. ama tabi doktorun ultroson aletinede bagla galiba. sen içini ferah tut stres yapmamaya çalış. seni anlıyorum aynı şeyleri sanırım tüm hamıleler yaşıyor.bende kesede beebek vardır inşallah kalbı atıyodur diye düşünmekten kendimi alamıyordum. akıntım geliyordu eyvah düştğmüki diye tuvalete koşturmalar. şimdide epeydir gitmedim yaşıyodur hareket ediyormudur diye düşünmekten kendimi alamıyorum daha hareketlerini hisetmiyorum eşim karnımı dinliyor o artık bu iyice yüzüyor diyo biraz içim ferahlıyor. sanırım bu streslerle artık bir ömür yaşıycaz. dogum stresi dogunca aksırdı ateşlendi... allahkolaylık versın. sende iyi düşün iyi olsun.... http://www.kadinlarkulubu.com/images/smilies/alsanaalsanasmile.gif

Canım hcg arttığına göre bebeğin büyüyo demektir bence endişe etme başka doktora git bide..

evet canım cok sukur artıyor sureklı ve buyuyor bebeğim perşembe gunu gıdecegım de bı bakalım gorunecek mı kese :18: hakkımızda hayırlısı artık tatlım ...

inşallah canım yaa tek ıstegım bu su sıralar kese ve kalp atısı bakalım rabbım ne zaman gosterecek bana o gunu tatlım akıntım cok benımde sureklı tuvaletteyım sanki allahım korusun dusse tutucam gıbı kosturuyorum ben de zaten sureklı tuvalete gıtmek zorundayım ıdrar kesem hep dolu bu aralar evet canım bebegın kesesı kalbı boyu kılosu dogumu okulu dersanesı hastalıgı evlılıgı derken zaman gecıp gıdıcek ınsallah her anımız cok guzel olur meleklerımızle senın bebegın de hayırlı olsun canım rabbım onu sana bagıslasın

Son düzenleme:

canım alttanmı baktı dr sana .. değerin artışı çok güzel ama 2000 li değerlerde zaten kese görünür daha var telaş yapma canım hatat benim kesem 3000 li değerlerde görünmüştü .. sen bhcg yükselmiş ya ona sevin bu herşeyin yolunda gittiğini gösteriyor şuan ...

yok canım alttan bakmadı normal üstten baktı ama malesef göremedik alttan bakıyım dedı ama ben ıstemedım ne bılıyım korktum bısey olur mu kı dıye doktor bısey olmaz dedı ama zorlamıycam senın kararın dedı evet artıs guzel allahıma bın sukurler olsun yarın yıne doktora gıdıcem belkı bu sefer gorurum melegımı ınsallah cok bekletmez anneciğini ...

Seni çok merak ettik, değerlerini görmedim ama artış var sanırım, hayırlı olsun çok sevindim ama sana küsüm

Canim 2 gunde 2 ye katliyor zaten bhcg ... Yarin kesin gorunmesi lazim... Alttan bakmasinda bi sakinca yok canim bosa vesvese yapmissin... Neyse Yarin guzel haberlerle gel hayirlisiyla kesenide goruceksin Insallah...

Seni çok merak ettik, değerlerini görmedim ama artış var sanırım, hayırlı olsun çok sevindim ama sana küsüm

ayy tatlım kusura bakma lutfen bu aralar kafam bıraz karısık keseyı goremedık dıye ınsallah yarın gorebılırsem hersey benım ıcın daha ıyı olucak kusme bana artıs var canım evet cok sukur o yonden cok mutluyum rabbıme bı sukurler olsun bı de yarın bı keseyı gorebılsem ... barıstık dimi ?

Canim 2 gunde 2 ye katliyor zaten bhcg ... Yarin kesin gorunmesi lazim... Alttan bakmasinda bi sakinca yok canim bosa vesvese yapmissin... Neyse Yarin guzel haberlerle gel hayirlisiyla kesenide goruceksin Insallah...

evet yıne 2 kat artarsa 2600 cıvarı bısey olur kı 4 gun gecmıs olucak ustunden dolayısıyla daha da fazla olur deger bana kalırsa tabı rabbım en dogrusunu bılır bızımkı tahmın evet bıraz kuruntu yapmısım burdan okudum sonra cogu kısı alttan muayene olmus neyse yarın ben de ıtıraz etmıycem alttan bakmak ısterse umarım bendede olmaz bı sorun ınsallah guzel haber getırıcem canım benım cok tesekkur ederım hem yardımların hem de ıyı dıleklerın ıcın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…