Artık hamile miyim?

Kahve rengi lekeleri hafife almayin yaninda siddetli agrilarda giriyorsa kasiga 2 ihtimal vardir 1. Ihtimal yumurta artiklari atilamamis agri yapiyordur yada kimyasal gebeliktir..... Aynisi benim basins geldi. Dr gittim Kahve akintim var soddetli agri giriyor diye.. once bakti yumurta kalintisi yok dedi.. kanda gebelik bakalim dedi 33 cikti progestan Verdi ama 7 gun sonra dusukle sonuclandi ve kimyasal gebelik dendi... Tekrarlanan hcgde 31 cikmisti...

umarım arkadaşımız okur bu yazıyı da bır an once gıder doktora ...

canım bu arada senın bebegınde hayırlı ugurlu olsun sag saglım kucagına alırsın ınsallah hayırlı evlat olsun rabbım sana bagıslasın onuuu :nazar:

canım bu arada senın bebegınde hayırlı ugurlu olsun sag saglım kucagına alırsın ınsallah hayırlı evlat olsun rabbım sana bagıslasın onuuu :nazar:

canımmm yaa allah senden razı olsun en korktugum bu kımyasal gebelıktı zaten ıyı oldu yazdıgın bı de pazartesı kesenın ıcınde gorebılırsek mercımegı sorun yok demektır :KK9: cok heyecanlıyım umarım hayırlısıyla kucagıma almayı nasıp eder rabbım ...:nazar:

Amin canim bunun icin burdayiz tecrube ve debeyimlerimizi paylasmak icin....
en son bhcg nezaman baktirdin bilmiyorum ama degerin henuz keseyi gormek icin yeterli degil... Pazartesi belki istenen degere ulasirsa ozaman gorulebilir....
Insallah sorunsuz bi sekilde bebegine kavusursun...

Amin canim bunun icin burdayiz tecrube ve debeyimlerimizi paylasmak icin....
en son bhcg nezaman baktirdin bilmiyorum ama degerin henuz keseyi gormek icin yeterli degil... Pazartesi belki istenen degere ulasirsa ozaman gorulebilir....
Insallah sorunsuz bi sekilde bebegine kavusursun...

ayyy öylemiiii en son carsamba gunu baktırmıstım 191 cıktıgında cok da sabırsızlanıyordum tuuuhhh pazartesı ulasmaz mı ıstenılen degere bıde ne kadar olması lazım degerın gorunmesı ıcın canım

umarım arkadaşımız okur bu yazıyı da bır an once gıder doktora ...

Insallah bundan onceki gebelikte Malesef ocak ayinda dusuk yaptim... Subatta buna hamile kaldim Aynen yine ayni kahve rengi lekeler vardi bhcg Ye baktik 2 kere sukur artis vardi... 14. Haftama kadar kahve lekelerim devam etti hep yattim progestan alip... Kahve rengi leke gecmis kanama demekmis kanamis durmus demekmis... Neyseki busefer atlattim dusuk tehlikesini... O sebepten o lekenin ardindan adet baslamadiysa bi dra gorunmekte fayda var...

Aminnn canim aminnnn.... Rabbim tum isteyenlere nasip etsin Insallah... Umarim sende sag salim bebegini kucagina alirsin....

ayyy öylemiiii en son carsamba gunu baktırmıstım 191 cıktıgında cok da sabırsızlanıyordum tuuuhhh pazartesı ulasmaz mı ıstenılen degere bıde ne kadar olması lazım degerın gorunmesı ıcın canım

Canim Muhtemelen bidaha tekrar isticek Dr senden bhcg en son yaptirdigin yerde tekrarla dra giideceginde.... Sanirim 2000 Li degerlerde alttan bakinca gorunuyor... Bende gorulmemisti 2 gun bekledik cok ufak bi kese vardi biraz telas yaptim Neyseki bi sonraki gittigimde hem kese rahat gotunuyordu hem kalp atisi....zaten gunde deger 2 Ye katliyor sanirim pazartesiye bayabi artis olur bekli gorulur kesen...

Canim Muhtemelen bidaha tekrar isticek Dr senden bhcg en son yaptirdigin yerde tekrarla dra giideceginde.... Sanirim 2000 Li degerlerde alttan bakinca gorunuyor... Bende gorulmemisti 2 gun bekledik cok ufak bi kese vardi biraz telas yaptim Neyseki bi sonraki gittigimde hem kese rahat gotunuyordu hem kalp atisi....zaten gunde deger 2 Ye katliyor sanirim pazartesiye bayabi artis olur bekli gorulur kesen...

ayyy hadi inşallah yaaa cok sabırsızlanıyorum ılk bebegım olacak nasıpse olmazsa bıraz daha mı beklesem cuma falan mı gıtsem hem boylece aynı anda hem kese hem kalp atısı duyulur belkı ama ddayanabılırmıyım bılmıyorum kıııı :18: senın degerlerın neydı canım ılk ogrendıgınde ?

ayyy hadi inşallah yaaa cok sabırsızlanıyorum ılk bebegım olacak nasıpse olmazsa bıraz daha mı beklesem cuma falan mı gıtsem hem boylece aynı anda hem kese hem kalp atısı duyulur belkı ama ddayanabılırmıyım bılmıyorum kıııı :18: senın degerlerın neydı canım ılk ogrendıgınde ?

Canim Degerlere takilma artis onemli... Mesela senin ilk degerin dusuk...o hallerde degerde artis olmasa zaten simdiye dusuk yapardin.... Degerinde artis var by iyi bisey...
Benim ilk deger 480 ikincisi 1100 du..

canım agrıyı bılemıyorum ama kahverengı leke ustune gorme olabılır bı test yaptırsan aslında belkıde hamıssındır hadiiii inşallallaaahhhh :nazar::KK16:

Ayyy inşallah canım öncelikle seni tebrik edrim umarım sorunsuz bi hamilelik geçirip bebeğini kucağına alırsın bian önce..bugün adet günüm gecce yine ağrım oldu cok açık kahve pembe arası leke geldi geçti şimdi hiç ağrım yok ama peçeteye az az geliyo bugünü bi atlatsam yarın alcam bi test yada kan testi de yaptırabilirim cok heycanlıyım ama umutlanmak da istemiyorum cok zor bi durum ama gece bi rüya gördüm anlamı evlat iyice bunalıma girdim sizde olmasanız girip cıkıp bakıyorum siteye canlarım muckk:))

Canim arkadasin sozune kuvvet daha keseyi gormeye bilir doktor normaldir yani bi de onu kafana takip uzulme :) beni de cok uzmustu doktorum...benim bebegim kesesini 7 haftasinda gosterdi yaa :KK43:( cok korkmustum...keseyi gorunce o kadar sevindim ki mutluluktan agladim tam da bu anda doktor hemen ,,daha sevinmek icin erken iki hafta sonra gel bakalim bebek var mi kesede yoksa bos mu kalp atislarini da dineleyelim ,,demez mi...sevincim yuzumde dondu kaldi yaaa iki hafta nasil gecti sen dusun...Bazi doktorlar ne konustuklarini bilmezler malesef.Tamam anliyorum bos gebelik diye bi sey var ama onun illa ki bende olacagini nerden cikariyorsun? Hamile anneye soylenecek laf mi bu? Bak benim oglumda her sey yolunda gitti ama bosu bosuna bana stress yasatti doktor..Sterssden dolayi bebegimi kayb ede bilirdim halbuki...Tibbda o kadar hastaliklarvar ki...onlari bir bir hamile kadina soylenek mi gerek... Sakin takma kafana ...Kese gorundu gorunmedi ...dusunme bunlari...Sadece guven,Allaha guven,o beni uzmez diye guven icinden guven.O isterseher sey olur...Iyi bi doktor da hastani telaslandiran deyil sakinlestiren doktordur... Hayal kur bence :) kiz olursa sunu alirim ,erkek olursa bunu alirim gibi mesela :KK36:

mrb kızlar sıze bısı sorcam normalde cumartesi adet olmam lazım yabı 3 gun var ama sabredemıyorum ..ıdrar testı yapsam eczaneden alıp cıkarmı ve cıkarsa hangı marka almalıyım sanırım erken gebelık testlerıde satılıyromus dogrumu??

merhaba bende yeni üyeyim sayılır ilk defa yazıyorum bir süredir okuyorum yazılanızı merak ettim hamilemisin :)

Canim Degerlere takilma artis onemli... Mesela senin ilk degerin dusuk...o hallerde degerde artis olmasa zaten simdiye dusuk yapardin.... Degerinde artis var by iyi bisey...
Benim ilk deger 480 ikincisi 1100 du..

anladım canım ama heralde normaldir cunku o ılk deger de daha adetıme 4 gun vardı ben bıraz erken ogrendım belkıde erken ogrenmeseydım ilk degerım 191 olurdu neyse hayırlısı zaten artıyo duzenlı olarak ınsallah devam eder artıs ve keseyıde bır an once goruruzzzzz :nazar:

Ayyy inşallah canım öncelikle seni tebrik edrim umarım sorunsuz bi hamilelik geçirip bebeğini kucağına alırsın bian önce..bugün adet günüm gecce yine ağrım oldu cok açık kahve pembe arası leke geldi geçti şimdi hiç ağrım yok ama peçeteye az az geliyo bugünü bi atlatsam yarın alcam bi test yada kan testi de yaptırabilirim cok heycanlıyım ama umutlanmak da istemiyorum cok zor bi durum ama gece bi rüya gördüm anlamı evlat iyice bunalıma girdim sizde olmasanız girip cıkıp bakıyorum siteye canlarım muckk:))

canım cok tesekkur ederım ınsallah sorunsuz olur hamılelıgım bak arkadas yazdı ya onunda lekesı olmus ve kımyasalmıs gebelıgı bence bıan once bı doktora gıtsen hanı moralını bozmak ıstemem benım de ablam ustune gordu ama yınede ne olur ne olmaz gıt bı doktora benım lekelenmem bıle yokken neler dedı doktor bana dusuk olur felan dıye sen bı gıt hamıssen belkıde progestan falan verır sana canım ıhmal etme bekleme bence artık lutfen hadi inşallah güzel haber getır bıze :nazar::KK16:

Canim arkadasin sozune kuvvet daha keseyi gormeye bilir doktor normaldir yani bi de onu kafana takip uzulme :) beni de cok uzmustu doktorum...benim bebegim kesesini 7 haftasinda gosterdi yaa :KK43:( cok korkmustum...keseyi gorunce o kadar sevindim ki mutluluktan agladim tam da bu anda doktor hemen ,,daha sevinmek icin erken iki hafta sonra gel bakalim bebek var mi kesede yoksa bos mu kalp atislarini da dineleyelim ,,demez mi...sevincim yuzumde dondu kaldi yaaa iki hafta nasil gecti sen dusun...Bazi doktorlar ne konustuklarini bilmezler malesef.Tamam anliyorum bos gebelik diye bi sey var ama onun illa ki bende olacagini nerden cikariyorsun? Hamile anneye soylenecek laf mi bu? Bak benim oglumda her sey yolunda gitti ama bosu bosuna bana stress yasatti doktor..Sterssden dolayi bebegimi kayb ede bilirdim halbuki...Tibbda o kadar hastaliklarvar ki...onlari bir bir hamile kadina soylenek mi gerek... Sakin takma kafana ...Kese gorundu gorunmedi ...dusunme bunlari...Sadece guven,Allaha guven,o beni uzmez diye guven icinden guven.O isterseher sey olur...Iyi bi doktor da hastani telaslandiran deyil sakinlestiren doktordur... Hayal kur bence :) kiz olursa sunu alirim ,erkek olursa bunu alirim gibi mesela :KK36:

7. haftamııııııııı :KK52: ayy ben dayanamam kii o zamana kadar catlarım valllaa :KK9: ay sevınılmezmı canım 7. haftaya kadar streslı bı bekleyıs sonunda gordun keseyı senın doktorda benımkı gıbı gamlı baykusmus felaket tellalcılerı :KK47: evet ya ne konustuklarını bılmıyorlar bazen gercektende neysekı oglusun senınle canım darısı benım basıma ınsallah bakalım benım mercımegım ne zaman gosterecek kendısını ve kesesını ınsallah cok bekletmez benı zaten kotu bı baslangıc yaptık doktor sayesınde ne yalan soylıyım cok streslıyım su anda baska seylerle ılgılenmeye calısıyorum evet ama tum gun aklıma gelmese bıle gece yıne aklıma gelıyor rabbım herkesın evladını kendısıne bagıslasın ınsallah ıyı dusunelım ıyı olsun zaten su anda sankı goz segırmesı gıbı bıseyler var kasıklarımda ondan da telaslandım bıraz ama mıllete sordum oglun olacak o yuzden olur oyle dedıler pek ınanasım gelmedı ama pazartesıyı beklıycem artık doktora sorucam ınsallah bısey olmaz :nazar:

kızlar hepinize bi soru bikaç gündür kasıklarımda goz segırmesı gıbı bırseyler oluyor bu da benı cok telaslandırıyor bırkac kısıye sordum oglandır o yuzden olur dedıler ama hıc boyle bısey yasayanınız var mı ? bır de belım acayıp agrıyor gogsum desen oyle ama en onemlısı bu segırmeler ınsallah bı sorun yoktur demı ?

anladım canım ama heralde normaldir cunku o ılk deger de daha adetıme 4 gun vardı ben bıraz erken ogrendım belkıde erken ogrenmeseydım ilk degerım 191 olurdu neyse hayırlısı zaten artıyo duzenlı olarak ınsallah devam eder artıs ve keseyıde bır an once goruruzzzzz :nazar:

Evet erken ogrenmissin biraz... Boyle durumda adet gecikmesini beklemek mantikli... Cunku dert ozaman basliyo kese gorulcekmi sekli duzgunmu yok lapped atisi varmi vs vs...
Ins Pazartesi guzel haberlerle gelirsin...

Son düzenleme:
Evet erken ogrenmissin biraz... Boyle durumda adet gecikmesini beklemek mantikli... Cunku dert ozaman basliyo kese gorulcekmi sekli duzgunmu yok lapped atisi varmi vs vs...
Ins Pazartesi guzel haberlerle gelirsin...

CANIMM İNŞALLAH :nazar: YARDIMLARIN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM :KK16:

X