Artik hamile degilim,,,,,

Kancicegim

Aysima´nin Annesi:)
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
3.933
19
slm hanimlar gecen gun bir baslik acmistim kanamam var diye 7 haftamdi.o gun aksam kanama cogalinca acilen dr a gittik,dr once muayane etti,bebek cok kucuk oldugundan kalp atislari duyulmuyor,kanamanin da nerden geldigi belli degil dedi.bir kac gun bekleyelim tekrar muayaene edelim dedi.3 gun hastanede yattim 4 uncu gun dr tekrar muayane etti gene bebegin kalp atislarini duyamadi ve kanamam sancilarim da cogalmisti....en sonunda cocuk rahime tutnamamis,iyice yerlesememis ölü dedi.kurtaj yapicaz mecburen dedi.bu sabah saat 9 da kurtaj yaptilar...yani anlayacaginiz artik hamile degilim....cok erken terketti bebegim beni ama demek hayirlisi böyleymis hic üzülmüyorum aslinda daha cok gencim olur bir tane daha insallah.vardir bunda da bir hayir Rabbim ne eylerse guzel eyler,herseyin hayirlisi..

bebegin icin cok üzüldüm canim:çok üzgünüm:
mevla görelim neyler,neylerse güzel eyler...
demekki bunda da bir hayir var.
en kisa zamanda baska bebeklerin olur insallah..
hakkinda hayirlisi olsun kardesim..:teselli:

cnm çok geçmiş olsun allah sabrını verir ve sen demişsin çok genciz gelecek güsel günler hayırlısı buymuş.

ins kizlar iyi dilekleriniz icin cok tesekkurler ama bu olay beni baya etkiledi 1 sene cocuk yapmam heralde bilmiyorum psikolojim bozuldu...hayirlisi olsun herseyin

hayırlı zamanda hayırlısını gönlüne göresini versin Allah cnm bende üzüldüm çok geçmiş olsun cnmm ama dediğin gibi gençsin yaa a.s.

herşey bizim için canım yaa.sağlıklı olda sen yine kalırsın hamiş.ama üzme kendini.mutlaka etkilenmiş moralin bozulmuştur ama eşin ve sen var olduğun sürece sağlıklı olduğunuz sürece olur bebişiniz.hayırlısı herşeyinn.dikkat et kendine nelere çare var

Bende yaşadım bunları ama birsüre sonra Rabbim nurtopu gibi bir çocuk verdi kucağıma.Yakın zamanda ine hamile kalır bebişini kucağına alırsın inşallah.

ins kizlar hele kafami bir toparlayim kendime geleyim de gerisi kolay...dagildim iyice...herseyin hayirlisi olsun ne diyim ki...

Canım çok geçmiş olsun.Bebek için de çok üzüldüm.ama demek ki daha zamanı değilmiş.Hayırlısı buymuş belki de.

öncelikle geçmiş olsun canım
Allah tekrar yaşatmasın
düşüncelerin için ise seni tebrik ediyorum hayatım
ne kadar olgun düşünmüşsün bravo sana
İnşallah güzel haberlerini paylaşırız bundan sonra.

canım geçmiş olsun benimde ilk hamileliğimde kanamam oldu ve aldılar hemde 4.5 aylıktı ama şimdi dünyalar tatlısı bebişim var bende bir sene yapmam diyodum ama 7 ay sonra yaptım Allah sanada nasip eder inşallah hiç üzülme

kançiçeğim canım geçmiş olsun herşeyde bir hayır vardır derler canım en kısa zamanda inşallah yine hamile kalırsın...

canım inan çok üzüldüm allah daha büyük acı yaşatmasın en yakın zamanda haniş kalırsın umarım bu arada ufak bi dip not:dr bi akrabamız war bu düşüklerin sebebi ya bebeğin tutunamaması yada bebeğin sakat olması yüzünden wücudun onu kabul etmemesinden kaynaklanıyormuşşş...ss kançiçeğim we hep yanındayız bunu bil

çok çok geçmiş olsun canım seninde dediğin gibi hayırlısı böyleymiş geç olsun güç olmasın.RABBİM sana bu mutluluğu tekrar tekrar nasib etsin...

Canım hayırLısı Allahtan dedıgın gıbı her ıste bı hayır var en kısa zamanda saglıklı bı bebegın olur ınş

canım benim seni çok iyi anlıyorum,çok geçmiş olsun bende aynı şeyi 2 ay önce yaşadım.çok üzüldüm ama ne yapalım imtihan bunlar bize hep benimde kalp atışları duyulmamıştı kesedeydi amaa,hayırlısı ne yapalım sağlıklı bebişlerimiz olur elbet daha genciz hem bak hamiş kalabiliyoruz çok şükür.Rabbim hakkımızda herşeyin hayırlısı versin.sen kendini ne zaman iyi hissedersen ozaman tekrar hamiş kal,psikolojik hazır olmak daha önemlii bende yaşadım bilirim.

kuzum benim üzülme canım :teselli:. bu durumda ne denir ne söylenir bilemem ki. :çok üzgünüm:

canım geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın.inşallah daha gençsin Allah sana sağlıklı mutlu güzel bebekler nasip etsin.hem bak sen hamile kalabildiğini sorun olmadığını anladın.ben 10 aydır bekliyorum canım ve bu ayda sonuç olumsuz.Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin.

canım allah tekrarını yasatmasın inşaallah bi daha ki sefere sorunsuz saglıcakla bebeğini kucagına alırsın sevgiyle kal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…