Artik hamile degilim,,,,,

bende artık hamile degilim.3 gün önce kürtaj oldum bebegimin kalbi durmuş 1 sene arayla bu ikinci oldu.hayallerim suya düştü.psikolojim bozuldu.sürekli aglamaktan başka elimden bişey gelmiyoo.kanamam olmıştu ama bebe
gim tutunmuş fakat kalbi durmuş.kürtajdan sonra kendime gelemedim.çok aglamışım eşimide kahrettim tabii.kimse olmdan gittim kürtaja ögrenirlerse bu kadında kusur var diye laf yaparlar diye.ama gözümü açtıgımda eşim elimi tutmuş öylece bakıyordu.herşeyden önce eşimiz onlar olmazssa bebegimizde olmaz ben çok yıprANDIM ALLAH SİZLERE YAŞATMASIN.BİR YANITTA VERMİYORLAR HAMİLELİKLERİM KANAMALI OLUYOOO

manolyaoben canim cok gecmis olsun seninki de hemen hemen benimkiyle ayni benim bebegim de tutunamamis ondan ölmüs simdi iyiyim sükür ama biliyorum bu olayi hic ama hic unutmayacagim cünkü bu benim ilk bebegimdi ve hayallerim vardi,hersey cok guzel olacakti..ama olmadi...Allah in takdiri ne yapalim..sana katiliyorum canim eslerimiz olmasa ne yapardik dimi?iyi ki onlar var ben de cok aglamistim hala canimin yarisi hastanede kalmis gibi hissediyorum beni bu kadar derinden etkileyecegini,üzecegini tahmin etmezdim hic ama insan basina gelmeyince anlamiyormus,bunu ögrenmis oldum..Rabbim sana da bana da hayirli,saglikli,sihhatli bebekler nasip eder de bu kurtaj olaylarini unutturur insallah ne denir ki..

arkadaşlar sizlerin adına üzüldüm çünkü ben daha kötüsünü yaşadım ben 29 haftalık doğum yaptım tansiyonum yükseldiği için hemen aldılar oda tansiyondan gelişmemiş bir kilo doğmuş doğmuş diyorum çünkü ben hiç görmedim bebeğimi. yoğun bakımda yatmışım 4 gün. bebeğimde 4 gün yaşamış ben gözümü açmışım oda beni bırakıp gitmiş.buna şükür diyorum çünkü tansiyon 18 le girdim 20 le çıkmışım doğumdan belki bende özür kalırmıştı ama aallaha şükür iyiym onun için herşeyin hayırlısı diyorum.şimdi tekrar bebek düşünüyoruz 3 aydır olmuyor sezeryandan sonra hemen olmuyormuş olsun ne zaman bana nasipse allahım ozaman nasip etsinallahım sizlerede hayırlısıyla nasip eder işall.

arkadaşlar sizlerin adına üzüldüm çünkü ben daha kötüsünü yaşadım ben 29 haftalık doğum yaptım tansiyonum yükseldiği için hemen aldılar oda tansiyondan gelişmemiş bir kilo doğmuş doğmuş diyorum çünkü ben hiç görmedim bebeğimi. yoğun bakımda yatmışım 4 gün. bebeğimde 4 gün yaşamış ben gözümü açmışım oda beni bırakıp gitmiş.buna şükür diyorum çünkü tansiyon 18 le girdim 20 le çıkmışım doğumdan belki bende özür kalırmıştı ama aallaha şükür iyiym onun için herşeyin hayırlısı diyorum.şimdi tekrar bebek düşünüyoruz 3 aydır olmuyor sezeryandan sonra hemen olmuyormuş olsun ne zaman bana nasipse allahım ozaman nasip etsinallahım sizlerede hayırlısıyla nasip eder işall.

canım benim çok gecmiş olsun allah bir daha böyle kötü günler göstermesin allah saglıklı bir şekilde güzel hayırlı ve saglıklı evlatlar nasip etsin uzun ömür versin.iyi dileklerde bulun.doktor kürtajdan sonra 6 ay sonra deneyin diyor

manolya ve kançiçeği dr gittinizmi bir problem olarak birşey belirttilermi bana tıpın çaresiz kaldığı durum teşhisini koydular

doktor hiç bir şey demiyor.sadece bir dahaki böyle olmayabilir diyor.bir ihtimal falan filan artık doktor degiştirmekten bıktım napalım arkadaşım

manolyaoben canim cok gecmis olsun seninki de hemen hemen benimkiyle ayni benim bebegim de tutunamamis ondan ölmüs simdi iyiyim sükür ama biliyorum bu olayi hic ama hic unutmayacagim cünkü bu benim ilk bebegimdi ve hayallerim vardi,hersey cok guzel olacakti..ama olmadi...Allah in takdiri ne yapalim..sana katiliyorum canim eslerimiz olmasa ne yapardik dimi?iyi ki onlar var ben de cok aglamistim hala canimin yarisi hastanede kalmis gibi hissediyorum beni bu kadar derinden etkileyecegini,üzecegini tahmin etmezdim hic ama insan basina gelmeyince anlamiyormus,bunu ögrenmis oldum..Rabbim sana da bana da hayirli,saglikli,sihhatli bebekler nasip eder de bu kurtaj olaylarini unutturur insallah ne denir ki..

canım benim güzel dileklerin için saol allah sanada o güzel dileklerinin hepsini versin.ben unutmaya çalışıyorum ama eşim tarafıyla biraz psikolojim bozuldu.o nedenle destek alıcam.onuda üzmek istemiyorum.ama kafamdan atmak çok kolay olmayacak hala çok agrım var.kanamam çok ve elim karnımda bebegimin oldugu yer sızım sızım agrıyor tabi benim canımdan can kopuyor

gecmiş olsun canım
ama bak ne güzel düşünüyorsun gencsin önünde güzel uzun bir hayat var sen istedikce o can yeniden girer icine
her şeyin hayırlısı

gecmis olsun canim dedigin gibi hayirlisi böyleymis demekki sonra yine olur insallah Allah sana ve esine saglik sihhat versin......

canım arkadaşım saol allah herkese saglıklı bebekler versin tez zamanda mutlu olalım huzurlu olalım.kanamam ve agrım çok var o nedenle daha çok yıpranıyorum aklıma hep kürtaj geliyor

canım çokk geçmiş olsun allah ım tez zamanda sana hayırlı sağlıklı ve uzun ömürlü bir bebiş nasip etsin.allah a emanet ol...

allah kullanırını sınarmış benide 2 sefer sınadı inşallah saglıklı hayırlı evlatlar verir cümlemize.allah kucaklarımızı boş bırakmasın

hepinizn adına çok üzüldüm arkadaşlarsenağlamasenağlama
rabbim tekrarını yaşatmaz işallah.
rabbim tez zamanda tekrar sevindirir işallah..

canım üzülme bende bayramdan birkaç gün önce 4 bebeğimi kaybettim olsun sağlık olsun inşallah beraberce kavuşuruz bir gün meleklerimize

canım allah sanada sabır versin.herşey allahtan çok üzülünce ve aglayınca geri bişey gelmiyor ve biz kahrediyoruz kendimizi dua edelimki hala ailemiz var canımız sag allah bir daha kötü günler yaşatmasın

inan çok üzüldüm tatlım ama herşeyin hayırlısı ne diyelim belkide en iyisi bize gelecek onun için bazı şeyleri yaşıyoruz 2 kere bebeğini kaybetmiş bir anne adayı olarak seni çok iyi anlıyorum. ama biliyorum ki hazır olduklarında gelecekler. sende toparlan annesi v.e arkana hiç bakma

sevgiler

canım arkadaşım zaten iyiki kadınlar kulübü var sizlerle derdimi paylaşıyorum yanlızlıgımı unutuyorum.allah birdaha vkötü günler yaşatmasın bebeklerimize hasret bırakmasın.saglık ve huzurdan ayırmasın eşlerimize ve bize saglık yuvalarımıza daimi uzun ömürler ve huzurlar versin yine olurf diyelim ve tebessüm etmeye çalışalım hayat devam ediyor öpüyorum

hepinizn adına çok üzüldüm arkadaşlarsenağlamasenağlama
rabbim tekrarını yaşatmaz işallah.
rabbim tez zamanda tekrar sevindirir işallah..

inşallah yaşatmaz canım allahım herkese hayırlısıyla bebeklerine kavuştursun saglıklı ve hayırlısıyla

gecmiş olsun canım
ama bak ne güzel düşünüyorsun gencsin önünde güzel uzun bir hayat var sen istedikce o can yeniden girer icine
her şeyin hayırlısı

saol bitanem inşallah dedigin gibi saglıklı bir şekilde herkes ve bende bebeklerimize kavuşuruz

çok geçmiş olsun canım.allah bir daha böyle üzüntüler yaşatmasın.inşallah birdahaki bebeğin sağlıkla gelir

saol arkadaşım inşallah çok bekletmeden gelir.ben yoruldum ama sabırla saglıklı bir şekilde gelmesini bekliyorum

Bende bebişlerimi yeni kaybettim.Kalbi durdu.Üstelik benimkiler ikizmişte.Çok canım yandı.Dün akşam rüyama girmişler.Sağlam doğmuşlar güya.Biri daha büyük,biri dha küçük ikiside oğlan.Ya artık rüyalarımada girmeye başladılar.Bende tekrar en kısa zamanda anne olmak isteyenlerdenim.Hemde çokkkkkkkkkkkk 3ay bekliycem mecburen.

canım benim öncelikle geçmiş olsun..canın sağ olsun bitanem..anlıyorum seni Rabbim bol bol sabır versin..Rabbim tez zamanda hayırlısıyla hamile kalmanı nasip etsin..amiiinn...öptüm canım benim..Rabbim yar ve yardımcın olsun...

Sağol canım Allah Razı olsun.İnşaallah rabbim isteyen herkese nasip eder bu güzel duyguyu.Amin

X