Artik hamile degilim,,,,,

çok üzüldüm canım geçmiş olsun
üzme canını allah başka keder vermesin elbette daha gencsin olur tabi
seviçli haberlerini bekliyoz kk lı olarak
kendi adıma değil tüm kk lı üyeler adınada sevinçli haberler senden bize okeya.s.

slm hanimlar gecen gun bir baslik acmistim kanamam var diye 7 haftamdi.o gun aksam kanama cogalinca acilen dr a gittik,dr once muayane etti,bebek cok kucuk oldugundan kalp atislari duyulmuyor,kanamanin da nerden geldigi belli degil dedi.bir kac gun bekleyelim tekrar muayaene edelim dedi.3 gun hastanede yattim 4 uncu gun dr tekrar muayane etti gene bebegin kalp atislarini duyamadi ve kanamam sancilarim da cogalmisti....en sonunda cocuk rahime tutnamamis,iyice yerlesememis ölü dedi.kurtaj yapicaz mecburen dedi.bu sabah saat 9 da kurtaj yaptilar...yani anlayacaginiz artik hamile degilim....cok erken terketti bebegim beni ama demek hayirlisi böyleymis hic üzülmüyorum aslinda daha cok gencim olur bir tane daha insallah.vardir bunda da bir hayir Rabbim ne eylerse guzel eyler,herseyin hayirlisi..

geçmiş olsun canım Allah sana sağlık versin inşallah hayırlısı ile sağlıkla yakında bi bebeğin olur...

ins kizlar hele kafami bir toparlayim kendime geleyim de gerisi kolay...dagildim iyice...herseyin hayirlisi olsun ne diyim ki...

evet canim herseyin hayirlisi inan cok uzuldum biliyorsun bende 3 hafta once kaybettim bebegimi acisini bilirim...Allahim yine verir insallah!!asilamaylami olmustu senin????

saolun kizlar yanimda olmaniz destek cikmaniz cok guzel...daha kafami toparlayamadim inanirmisiniz sanki canimin yarisi hastanede kaldi bir yanim eksik gibi ama atlaticama inaniyorum...psikolojik olarak atlattim mi tamamdir zaten...demek ki daha anne olmaya hazir degilmisim Hayirlisi böyleymis allah tan zamaninda davranip dr a gittik yoksa kanama olmasaydi haberim de olmazdi benim hayatim da tehlikeye girerdi...Rabbim hayirlisini ve sagliklisini versin uzulmuyorum ama bazen icim bi tuaf oluyor iste o da gecer ins...ilk bebegim oldugu icin heralde...uc ay bebek olmaz dedi dr hele bir kendimi toparlayayim olur ins...hem o zaman belkidaha iyi hissederim kendimi..bence o bebek ölmese bile kesin bir saglik problemi cikardi diye tahmin ediyorum ben..ilk zamanlarda böyle olduguna gore ,,,neyse kizlar iyi dilekleriniz icin en önemlisi desteginiz icin minnettarim tesk...Allah kimseye yasatmasin ne kadar da kücük olsa bebek insani gene de etkiliyor...

canım yaaasenağlama
çok üzüldüm çok geçmiş olsun.Ama üzülme ne olursun gerçekten genetik bozukluğu olan bebekler düşermiş.Benim de bir dönem düşük tehlikem vardı çok araştırdım anomallik oranı yüksek bebeklerin düştüğünü,bunun anneyle hiç ilgisi olmadığını öğrendim.
Allah'ım inşallah en kısa zamanda ikincisini nasip eder.Sen kendini topla ve herşeyin hayırlısının olduğunu düşün yeter canım arkadaşım:1hug:

TESEKKURLER canlarim saolun beni rahatlattiniz gercekten ben hayirlisini istiyorum acele de etmicem ne zaman olursa olsun korunmucam bakalim hayirlisi ne zaman...

ay canım ya aynı zamanda hamiş kalıp ne kadarda sevinmiştiksenağlamaolsun bitanem çook gemiş olsun bende ilkini kaybettim inşallah bunuda kaybetmem:asigim:hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallah sağlıcakla kal güselim he kendine çok dikkat et sakın üşüteyim deme benim gibi acısını çekersin sonra öpüyom güselimŞeniz

Canım çok geçmiş olsun!Nekadar güzel bebeğin 1 kez olmuş.Ya bizler gibi hiç olamasaydı:KK43:senağlamaHiç olmazsa tekrar yapabileceğini biliyorsun buda bir teselli senin için...Dilerim ki allahımdan en kısa zamanda sağlıkla bebişini kucağına alıp,kokusunu doyasıya içine çekersin..)Canım benim hiç üzülme:teselli:

kançiçeği arkadaşım çok geçmiş olsun bebeğine çok üzüldüm ama sağlam dur bende ilk bebeğimi düşürmüştüm bence arayı fazla açma kendini iyi hissettiğin an bebek için çalışmalara başlayın derim ben ama yinede sen bilirsin kendine dikkat et

Canım geçmiş olsun Allah sabrını versin inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın ve bebişini kucağına alırsın canım

ins kizlar iyi dilekleriniz icin cok tesekkurler ama bu olay beni baya etkiledi 1 sene cocuk yapmam heralde bilmiyorum psikolojim bozuldu...hayirlisi olsun herseyin

canım çok çok geçmiş olsun. umarım ağrısız olmuştur. ben kürtaj lafını bile duymak istemiyorum.benim çok ağrılı oldu. sanırım uyuşturmadılar fazla. rabbim bir daha göstermesin.

canım böyle deme sakın. bak görürsün bir kaç ay sonra kendini toplarsın. iyi düşün.

geçmiş olsun Allah hayırlı sağlıklı evlatlar versin. benimde 5 tane bebeğim düştü napalım herşey Allahtan. Allah sana kocana sağlık versin bebek olur yine.

tesekkurler arkadaslar biliyorum aslinda benim en azindan bebegim oldu hic olmamasindan iyidir size katiliyorum canlarim ins sizin de olur ...iyi dileklerim sizler icin merak etmeyin ...kucukkedicik arkadasim,ben de senin gibi kurtaj olmaktan cok ama cok korkuyordum ama hic de korktugum gibi olmadi hala kurtaj olduguma inanamiyorum cunku hicbirsey hissetmedim.dr daha narkozun yarisini bile vermeden bayilmisim cok derin bir uyku cekmisim ben tam 4 saat uyumusum hicbisey duymadim cok sukur simdi de hic agrim yok haftaya tekrar kontrole gidecegim ins bir sorun yoktur...seninki belkide dedigin gibi az uyusturduklarindan ya da narkoz yerine turkiye de bazen uyku hapi veriyorlar diye duymustum ondan da olabilir...frenkancim canim senin durumun benimkinden de kotuymus canim ne yapalim allah sabir versin ve hayirlisini sagliklisini versin canim bize vardir bir hayir deyip sabretmek düsüyor...

Kançiçeğim Geçmiş Olsun Canim Senin Için Hayirlisi Böyleymiş Demekki Inşallah En Kisa Zamanda Hamile Kalirsinda Bu Olayi çok çabuk Unutursun

slm hanimlar gecen gun bir baslik acmistim kanamam var diye 7 haftamdi.o gun aksam kanama cogalinca acilen dr a gittik,dr once muayane etti,bebek cok kucuk oldugundan kalp atislari duyulmuyor,kanamanin da nerden geldigi belli degil dedi.bir kac gun bekleyelim tekrar muayaene edelim dedi.3 gun hastanede yattim 4 uncu gun dr tekrar muayane etti gene bebegin kalp atislarini duyamadi ve kanamam sancilarim da cogalmisti....en sonunda cocuk rahime tutnamamis,iyice yerlesememis ölü dedi.kurtaj yapicaz mecburen dedi.bu sabah saat 9 da kurtaj yaptilar...yani anlayacaginiz artik hamile degilim....cok erken terketti bebegim beni ama demek hayirlisi böyleymis hic üzülmüyorum aslinda daha cok gencim olur bir tane daha insallah.vardir bunda da bir hayir Rabbim ne eylerse guzel eyler,herseyin hayirlisi..

Canım ßenim HisLerini çok iyi anLıyorum gerçekten herşeyin hayırLısı :teselli:

gecmis olsun canim dedigin gibi hayirlisi böyleymis demekki sonra yine olur insallah Allah sana ve esine saglik sihhat versin......

canım çokk geçmiş olsun allah ım tez zamanda sana hayırlı sağlıklı ve uzun ömürlü bir bebiş nasip etsin.allah a emanet ol...

inan çok üzüldüm tatlım ama herşeyin hayırlısı ne diyelim belkide en iyisi bize gelecek onun için bazı şeyleri yaşıyoruz 2 kere bebeğini kaybetmiş bir anne adayı olarak seni çok iyi anlıyorum. ama biliyorum ki hazır olduklarında gelecekler. sende toparlan annesi ve arkana hiç bakma

sevgiler

X