arkadaslarinin yaninda degisen sevgilim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kimseye zararimiz yok ki kendi aramizda egleniyoruz diyor. yani siz sevgilimi agzindan kufur dusmeyen kaba bir sey falan sandiysaniz oyle degil o yuzden ben de boyle anlayisliyim. sadece abartip disari yansidiginda rahatsiz oluyorum bunun onune nasil gececegimi bilemedigim icin yazdim. ayrilmayi dusunmuyorum.
Yani size yansıtmıyorsa boşverin gitsin. Ama belki de kendi kişiliği budur bunu da hesaba katmak lazım. Sadece insanların yanında daha dikkatli olmasını rica edin. Bence anlayacaktır

annemin o soyledigi resmen icime oturdu. sevgilim de fark etti ne oldu diye dondu durdu pesimde ama anlatmadim. belki de ciddi sekilde konusmam lazim ama alacagim cevaptan da cekiniyor olabilirim.
Annenizle ilgili bölümü isterken gayriihtiyari " bence de" dedim.
.gerçekten yakışıyor mu?

Bi düşünün bakalım.

35 yaşındaki eşim kendine oyuncak almak isteyince gülmüştüm sen çocuk musun diye.

Ama anladım ki bizimki çok masummuş.

Bu nasıl bir konuşma, nasıl hareketler...

Evdeki akıllı sistemde kullanılan o kelimeleri hayatimda ne konustum ne de duydum.

Babanizin yanındaki durumda ise... sadece babanıza acıdım. Koca adamın düştüğü duruma bakın.

Siz kendinize yakistirdiniz diyelim... babaniza yakışıyor mu? Elinizi vicdanınızın üzerine koyun cevap verin... o vaziyet babaniza yakışıyor mu...

Kendi babami koydum oraya bir an. Allah esirgesin büyük konuşmaktan ama ayrılık sebebi.

Terbiyesizlikten başka nedir bunun adı.

Babası yaşındaki adamın yanında yapilan muhabbetlere koş.

Orda yapilacak şey telefonu açmamaktı.

Benim bu şekilde muhabbeti olan arkadaslarim yoktur. Ama yanımda biri varken görüntülü konuşmayı açmam.

Çok çok üzüldüm. Kafamda sizinle ilgili oluşan bir profil vardı. Bu konunuz da profilinizin cenaze namazı oldu.

.gerçekten yakışıyor mu?

Bi düşünün bakalım.

35 yaşındaki eşim kendine oyuncak almak isteyince gülmüştüm sen çocuk musun diye.

Evdeki akıllı sistemde kullanılan o kelimeleri hayatimda ne konustum ne de duydum.

Babanizin yanındaki durumda ise... sadece babanıza acıdım. Koca adamın düştüğü duruma bakın.

Siz kendinize yakistirdiniz diyelim... babaniza yakışıyor mu? Elinizi vicdanınızın üzerine koyun cevap verin... o vaziyet babaniza yakışıyor mu...

Kendi babami koydum oraya bir an. Allah esirgesin büyük konuşmaktan ama ayrılık sebebi.

Benim bu şekilde muhabbeti olan arkadaslarim yoktur. Ama yanımda biri varken görüntülü konuşmayı açmam.

Çok çok üzüldüm. Kafamda sizinle ilgili oluşan bir profil vardı. Bu konunuz da profilinizin cenaze namazı oldu.

duyarliliginiz icin tesekkurler. ben kendim de cok agir basli biri degilim, hoparlor olayinda ben de guldum mesela. ama sonra duzelmedigi icin kizginim.

babam kendini cok harap etmedi acikcasi. kalkinca ben biraz aciklama yaptim baba iste cok samimi arkadasi vs diye. babam da tabi ki herkesin iliskisi baskadir kizim sorun yok bir daha yanimizda konusmaz olur biter dedi. yani belki de benden aliskindir bilmiyorum ama cok garipsedi hemen ayrilin dedi vs gibi bir sey yok babam icin. sasirdi o kadar.

sevgilimin ve arkadaslarinin hareketleri benim kisiligimle ilgili fikrinizi nasil degistirdi onu anlamadim ama caniniz sagolsun. :)

Sakalasirken yaralanabiliyor ve komik eglenceli oluyor. sakalasirken olurse de eglenceli olur mu?
Babaniz saygisindan dolayi ve sizi kirmaktan cekindigi icin bir sey dememis olabilir. Sonucta herkesin hayatina saygili olmak gerekir, okuzluk yaparak eglence anlayisi olabilir insanlarin, baskasina zarar vermiyorsa sayet ..fakat hocayi pencereden sallandirmak gibi bir sey okudum bu kabul edilemez bir seviyesizlik
Bu okuzlukleri eglenceli bulanlar 18 yas civari olsa gerek

.gerçekten yakışıyor mu?

Bi düşünün bakalım.

Sekerim senin mesajın üzerinden bir yorum yapıyım
Sassy'nin sevgilisini tanıyorum , bir iki defa da telefonda konusmuslugum var , inanılmaz , kibar , saygılı ve efendi bir çocuk gercektrn normal hayatta burda anlatılan gibi değil
Bu hareketleri sadece yakın arkadaşlarıyla iken yapıyor , yoksa normalde son derece efendi ve kibar bir adam

evin icinde yaptigi cocukluklar hic gozume batmiyor ben de cok agir basli degilim cunku. gayet guzel egleniyoruz. ama babam evet agirdir yani adam gercekten cok bozuldu o an masada. kasinin guresirken patladigini duyunca da hmm diyebildi sadece. hayatimdan bu sebep yuzunden cikarmayi asla dusunmuyorum. konusup halledebilecegimize inaniyorum sahsen.
baban 24 yaşındayken hiç şaka yapmayan arkadaşları ile kufurlesmeyen ağır sakin sessiz agirkanli bir erkekmiş demekki sevgiliniz ise çocuk ruhlu bir çocuk evet küfür kötüdür bende sevmem eşimde oğlumda söylemez ama benim hoşlanmadığımı bilirler yapmazlar demekki sevgilinizin annesi yeterince uyarmamış gözünüze batmıyorsa sevginiz var bekleyin ama sakin tatlı sözlerle istemediğinizi ona yakistiramadinizi belirtin
InsaAllah güzel günleriniz yakin

Bu arada pek çok kişi küfür ve olayına takılmış ama buradaki sorun bence sevgilinin arkadaşlarıyla bir aradayken olan tutumu değil , bunu sassy ve ailesine yansıtması
benim eşim 48 yaşında , kibar ötesi biridir ama 40 yıllık okul arkadaşlarıyla bir araya geldiğinde hayatımda duymadığım küfürler havada uçuşur
Ama bunu sadece yanlizken yaparlar , yanlarında başka biri varsa yapmazlar ( beni de kendilerinden saydıkları için benim yanımda da konuşuyorlar ben duymuyorum artık)
Yani sorun çocuğun arkadaşlarıyla arasındaki muhabet değil, bu muhabbetin dışa yansimasi

Ama bunlar ergenlik hormonlariyla yapilan seyler.Lisede yapardi sinifin erkekleri bunu.Yaglanip guresmen nedir ? Sogumuyor musun peki bunlari yaptiklarinda ?Yoksa ben mi cok 35 yasinda biri olarak yadirgiyorum bilemedim🤷‍♀️

Bak sana en beterinden örnek vereyim en son ki flörtümle oturduk içiyoruz sohbet ediyoruz neyse bunun kafa alkolden uçtu. Aldı telefonumdan kankasına mesaj attı, bende yanındayım tabi. Diyalog şöyle;

-Napıyon la (flört bozuntusu)
+ Vayy ateşle barut yan yana gelip beni mi hatırladınız? Gruba kisi eksik herhalde. (Ben şşşşoooookkk)
-Sus lan senin hayal gücün genis isine bak.
+Olum sevisinde video salın bana (Ben yine şşşşşooookkk)

Hemen telefonu elinden aldım. Kankası benim teli aradı açmadım sonra onu aradı açtı hoparlöre aldı. Konustular hemen uzaklastım ordan. Benim yanımda toplum icinde kibar mı kibar efendi adam kankalarının yanında bambaşka bir şeye dönüşüyordu. Allah sonumuzu hayr etsin. Asdfgjalsleleslsleşsmd
Bu konu sahibinin anlattığından bile daha vahim daha ağır bence. Daha açığı, iğrenç:oha:

Arkadaş ortamında olur yahu o kadar.
Yaşınızda genç epey :)

Ben de normalde küfretmem ama üniversitede bir arkadaşın evinde bir gece çekilmiş bir videom var ileride meshur falan olursam santaj malzemesi olur 😅
Taklit etmişim birilerini, güzel de etmisim ama yaratici kufur icerir 🤦🏻‍♀️
Bence problem yok, ailenin yanında dikkat etsin yeter.
Bu çocuk kaba saba biri değil sonuçta. Arkadaşlar arasında sakalasma 🤷🏻‍♀️

Ben de abartılacak bir şey görmedim hatta ne güzel eğlenceli insanlar, böyle eski arkadaş grupları bence hayatın tadı tuzu oluyor. Ailenizin ve başkalarının yanında dikkatli olması konusunda uyarırsınız, anladığım kadarıyla bunu anlayacak bir insan. Bize de Allah mutlu mesut etsin demek düşer:)
Bu arda yol kenarında akrabanı göremedim esprisine baya güldüm çok iyiydi :KK70:

"Kes lan yavşak" olayına güldüm ben yalan yok 😁 Ama annem buna şahit olsa sevgilimi parçalardım.

Benim sevgilimin de beraberken böyle coştuğu arkadaşları var. Güreşecek kadar abartmıyorlar tabii ama birbirlerine küfür ettiklerini duyuyorum. Küfürler de birbirleriyle ilgili oluyor, ana bacı karıştırmıyorlar.

Ama ben bunları telefonda duyuyorum sadece. Arkadaşları bu yönlerini bildiğimi bilmedikleri için benim yanımda böyle konuşmazlar. Sevgilim de onlar yüz bulmasın diye ben varken aşırı beyefendi davranır.

Daha önce, gevşek gevşek konuşan bir arkadaşı için "bu salağı bir daha görmek istemiyorum, ben yokken görüş" demiştim.
Bunun da etkisi olabilir tabii :KK53:

Sevgilin de böyle bir sınır çizmeliydi. İlişkilerinin o boyutunu senden ve ailenden uzak tutması gerekiyor.
20 yıllık arkadaşlarını çöpe atmaz ama güzelce bir sarsmazsan düğününü de rezil eder bunlar evliliğini de.

Arkadaş ortamında olur yahu o kadar.
Yaşınızda genç epey :)

Ben de normalde küfretmem ama üniversitede bir arkadaşın evinde bir gece çekilmiş bir videom var ileride meshur falan olursam santaj malzemesi olur 😅
Taklit etmişim birilerini, güzel de etmisim ama yaratici kufur icerir 🤦🏻‍♀️
Bence problem yok, ailenin yanında dikkat etsin yeter.
Bu çocuk kaba saba biri değil sonuçta. Arkadaşlar arasında sakalasma 🤷🏻‍♀️

Ay benim de var öyle videolarım; arkadaşlarda da var bende de var hala durur.
Çocuğum görse, terbiye veremem "Sen de yapmışsın işte" der çıkar. :KK70:
Üni. hocalarımızı taklit ettiğimiz bir video ama mkunu çıkarmışız.
Birinde de David Guetta'nın World is mine parçasının patladığı zamanlardı, bir dansımız var evlerden ırak, Rabbım çarpmış da can çekişiyormuşuz gibi, "Bakın Allah'a şirk koştu bunlar" diye gösterseler, kaç kişi tövbe eder dine döner, öyle bir video kaydı.
Şahan'ın "Dişi yakarış" taklitleri filan...

Ama hiç ailelere yansıtmadık yani, kendi aramızda cıvıttık, kaldı öyle.
Yarın öbür gün düzgün bir ressam imajı yakalarsam, biraz adım belli olursa hani hayal bu ya, oldu diyelim; bu videoları salsalar, biterim. Öyle bir dans yok yani, zalımlar collection farkı. :)

biz birlikte de cok iyi vakit geciririz onda sorun olmaz. beraber tatile gittik mesela superdi hepsi cunku hepimiz cifttik. ama tatilde de hepsi bas basa kalinca gurestiler 🤦🏻‍♀️ ortamda baskasi varken normal yokken dengesiz bunlar.
Güreştiler deyince istemsiz güldüm 🤦🏼‍♀️ Başkalarına yansıtmasalar sıkıntı yok da babanızın yanında hiç hoş olmamış. Erkek arkadaşım o tarz şeyler yapabilecek arkadaşlarıyla benim yanımda dahi konuşmaz başka odaya geçer o açıdan şanslıyım galiba da umarım değişmez bu 😂. Biz de yatakta birbirimizi gıdıklayıp güreşiriz 😂 +18’i kast etmiyorum :KK70: salonun ortasında yağlı güreş de çok farklı bişi ama 😂

Ay benim de var öyle videolarım; arkadaşlarda da var bende de var hala durur.
Çocuğum görse, terbiye veremem "Sen de yapmışsın işte" der çıkar. :KK70:
Üni. hocalarımızı taklit ettiğimiz bir video ama mkunu çıkarmışız.
Birinde de David Guetta'nın World is mine parçasının patladığı zamanlardı, bir dansımız var evlerden ırak, Rabbım çarpmış da can çekişiyormuşuz gibi, "Bakın Allah'a şirk koştu bunlar" diye gösterseler, kaç kişi tövbe eder dine döner, öyle bir video kaydı.
Şahan'ın "Dişi yakarış" taklitleri filan...

Ama hiç ailelere yansıtmadık yani, kendi aramızda cıvıttık, kaldı öyle.
Yarın öbür gün düzgün bir ressam imajı yakalarsam, biraz adım belli olursa hani hayal bu ya, oldu diyelim; bu videoları salsalar, biterim. Öyle bir dans yok yani, zalımlar collection farkı. :)

Ben de hocayı taklit etmistim🤣 fizik okuyordum o zaman, kuantum hocasının her bir hücre çekirdeğine methiyeler dizmiştim.
Sonra feristahla mukremin abi serimiz var bir kaç video🤣
Saçma sapan makyajlı fotoğraflar. Uzaylı makyajı, çirkin kız makyajı, zombi makyaji vs (O makyaj bloggerlari bizden ilham aldi)
O deli dans videoları olur ya, herkesin vardır bence. 20 yaşındayken çekilmiş, kuzenimde o da.
Tarkan in kuzu kuzusu. Yok böyle bir dans🤣
Burada yazılan pek çok yorumda genç olmadınız mi diyesim geldi 😅

Ben de hocayı taklit etmistim🤣 fizik okuyordum o zaman, kuantum hocasının her bir hücre çekirdeğine methiyeler dizmiştim.
Sonra feristahla mukremin abi serimiz var bir kaç video🤣
Saçma sapan makyajlı fotoğraflar. Uzaylı makyajı, çirkin kız makyajı, zombi makyaji vs (O makyaj bloggerlari bizden ilham aldi)
O deli dans videoları olur ya, herkesin vardır bence. 20 yaşındayken çekilmiş, kuzenimde o da.
Tarkan in kuzu kuzusu. Yok böyle bir dans🤣
Burada yazılan pek çok yorumda genç olmadınız mi diyesim geldi 😅

Arkadaşının anne-babasına küfürler ve alilelere yansıma durumu hoş değil, ama gerisine güldüm.
Biz neler yapmadık Turuncu ya, neler :))

"Ailenizin aerobik hocası" filan diye video serimiz var; Jim Carrey videolarından ilhamla, Türk usulü uyarladığımız:

Bir Mezdeke kaydımız var ki, göbek dansının nirvanası, Shakira kemerimiz filan bağlı, hazır ve nazırız.
Şahan'ın "Dişi yakarış" taklitleri, fonda Marilyn Manson This is the new sht parçasını, Rammstein Du Hast'ı filan kullanmışız:

O makyaj denemeleri bizde de vardı, dişlerimize kadar siyah göz kalemleri ile boyayıp poz verdiğimiz.
"Şofeeeaaöör şooffeeeaaar" diye aniden bağırdığımız videolar, akşam gezmede-yolda video açıp birbirimize yaptığımız eşek şakaları, lab. dersleri sırasında hocalara çaktırmadan açtığımız videolar-muhabbetler-taklitler, yabancı şarkılarda kopuşlarımız (Hakikaten öyle bir dans olabilemez, izleyen bunlar bir şey mi çekmiş filan der yani ), çeşitli saç modeli denemelerimiz (Benim saçımı kesmişlerdi, ben o saçla gezdim 2 hafta ) yani böyle şeyler yaptık biz de.
Dışarıdan biri görse hani ihtimal vermezler bunları yapabileceğimize (Belki bana verirlerdi o zaman) ama çok eğlenceliydi. Hele o üni. koridorunda "Şofeeeeeerrrr, iiindır beni şefeeeaar" diye bağırıp kaçtığımız videolar... Aklıma geldi yine.

Arkadaşının anne-babasına küfürler ve alilelere yansıma durumu hoş değil, ama gerisine güldüm.
Biz neler yapmadık Turuncu ya, neler :))

"Ailenizin aerobik hocası" filan diye video serimiz var; Jim Carrey videolarından ilhamla, Türk usulü uyarladığımız:

Bir Mezdeke kaydımız var ki, göbek dansının nirvanası, Shakira kemerimiz filan bağlı, hazır ve nazırız.
Şahan'ın "Dişi yakarış" taklitleri, fonda Marilyn Manson This is the new sht parçasını, Rammstein Du Hast'ı filan kullanmışız:

O makyaj denemeleri bizde de vardı, dişlerimize kadar siyah göz kalemleri ile boyayıp poz verdiğimiz.
"Şofeeeaaöör şooffeeeaaar" diye aniden bağırdığımız videolar, akşam gezmede-yolda video açıp birbirimize yaptığımız eşek şakaları, lab. dersleri sırasında hocalara çaktırmadan açtığımız videolar-muhabbetler-taklitler, yabancı şarkılarda kopuşlarımız (Hakikaten öyle bir dans olabilemez, izleyen bunlar bir şey mi çekmiş filan der yani ), çeşitli saç modeli denemelerimiz (Benim saçımı kesmişlerdi, ben o saçla gezdim 2 hafta ) yani böyle şeyler yaptık biz de.
Dışarıdan biri görse hani ihtimal vermezler bunları yapabileceğimize (Belki bana verirlerdi o zaman) ama çok eğlenceliydi. Hele o üni. koridorunda "Şofeeeeeerrrr, iiindır beni şefeeeaar" diye bağırıp kaçtığımız videolar... Aklıma geldi yine.

Vallaaaaaaaa kime neeeee
Diye bağırırdım ben de 🤦🏻‍♀️
Olur yani öyle. Gençlik. Güldüm ben kes lan yavşak a 😅 hayır kazık kadar kadinim, iphone un siri si ile de yaratıcı denemelerim vaki 😅
Ama tabi anamın babamın yanında değil.
Arkadaş biraz yol yordam öğrenirse kendi caplarinda eğlenceleri de batmaz kimseye :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X