arkadaslarinin yaninda degisen sevgilim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cocugunuzu boyle arkafaşlsrdan uzak tutun.gerekırse bı uzmandan ysrdım alarak nasıl uzaklaştıracagınızı konusun.ne diyeyım yanı.

25 yasimdayken 35 yasindaki arkadasimla bogusurken burnum catlamisti :KK70:

Arkadas arasinda her turlu hunharca eglence yapilir ama o ortam disina hele ki ailelere yansimamali.

Üfff içim daraldı konuya yapılmış yorumları okurken.
Tüm kk hatunlarının kocası olgun oturaklı adamlar herhalde. Evlenmezdim de evlenmezdim.
Ne güzel eğlenceli bi’ adamcağız. İçindeki çocuk ölmemiş. Ben okurken bile eğlendim. Sadece ailenizin yanında dikkatli olmasını söyleyin bence muntazam komik bir sevgiliniz var.

ya kusura bakma "kes lan ya.şak" kısmına çok güldüm :KK70:yani canlandırınca baya komik oluyor.

bırakın gençler eğlensin, sadece ailenizin yanında daha dikkatli olmasını, arkadaşlarının telefonlarını açmamasını rica edebilirsiniz.

aynı benim kocam , yaramazlık yapmayınca hastalandığını düşünüyorum. hayatımız monoton geçmiyor :lülülü: :KK76::rapci::KK48: ama benim de aynı grup var :KK53::KK53::KK53: kafamıza ne eserse yaparız. yaşlarımız de 40 üstü . Ama hiç bir zaman karşı taraf ailelere yansıtmadık , ben iyi bir yenge elti ve gelin o iyi bir damat enişte abi .Konuşun sevgilinizle ailenize karşı dikatli olsun.

Hocayı camdan aşağı sallandırmak mı 😖

Biraraya gelince bariz psikopat oluyorlar sanki ,birbirlerinden güç alıp kimseyi taciz etmemişlerdir umarım 😔

Çok rahatsız oldum tarzlarından,ayarsız oluşlarından..

yok kesinlikle o tarz isleri olmaz. oyle bir sey olsa zaten kendilerinin sonu olur. hepsinin babasi ya siyasetci ya burokrat, disarida davranislarina az cok dikkat ederler. evin icinde kimse yokken asla sinirlari yok ama. birbirlerini bogusurken cok kez hastanelik etmislikleri var.

Bence burada eğlenmelerinde sorun yok sonunu hesap edemeyip b.ku çıkana kadar devam ettirmede ve pişkinlik seviyesinin yüksek olmasında sorun var bence...

Ayrıca çılgınlık demek eğlence demek böyle şeylermidir tartışılır yani...
Konuşun en azından b.ku çıkmadan bitirsinler...
Olmuyorsa da ya kabul edeceksiniz ya da biliyorsunuz işte

Üfff içim daraldı konuya yapılmış yorumları okurken.
Tüm kk hatunlarının kocası olgun oturaklı adamlar herhalde. Evlenmezdim de evlenmezdim.
Ne güzel eğlenceli bi’ adamcağız. İçindeki çocuk ölmemiş. Ben okurken bile eğlendim. Sadece ailenizin yanında dikkatli olmasını söyleyin bence muntazam komik bir sevgiliniz var.

zaten boyle yorumlar gelecegini tahmin etmistim cunku sadece bu olaylar uzerinden degerlendirilecekti. eger bu adam her zaman boyle olsa zaten sevgilim olmazdi ama arkadaslariyla garip bir iliskisi oldugu icin de ayrilacagimi zannetmiyorum. iyi bir gununde guzelce konusmayi dusunuyorum. anlamayacak biri degil oyle hayvan gibi tepkiler vermez. sadece alismasi zaman alabilir diye dusunuyorum.

Benim liseden arkadaş grubumda böyle malesef anne esprisi falan birebir :110:dışardan baksanız onlarda muhendis avukat olmus esek kadar herif ama biraraya gelince aman aman . Bana arkadaş ilişkileri samimi ve normal geldi tek sıkıntı bunu büyüklerin özellikle sevgili ailesi gibi insanların yanında sürdürmeleri yada zili bozmak gibi herkesin farkedecegi şeyleri yapmaları oraya dikkat oraya biraz özen sadece :)

Yerinizde olsam sevgilimden ayrılmak gibi bir düşüncem yoksa, arkadaşlarıyla olan ilişkisine çok fazla maruz kalmak istemediğimi, çünkü karışmanın haddim olmadığını düşünmeme rağmen, bazı şeyler burnumun dibinde beni bunaltacak kadar gerçekleştiği için şiştiğimi uygun bir dille söylerdim. Ailenizin sevgilinizi kabullenmesi gibi bir isteğiniz varsa, biraz sevgilinizi dikkat etmesi yönünde uyarın, biraz da ailenize bu adamın çocuksu yönleri var ama sadece arkadaşlarıyla, onun dışında çok beyefendi bir insan, beni kırmıyor, üzmüyor, mutlu ediyor, önemli olan da bu değil mi gerçeğini anlatmaya bakın. Evet, bu adamı kendime yakıştırıyorum, çünkü kendisi sadece şahit olduğunuz o cıvıklıklardan ibaret değil dememe sebebiniz neydi mesela? Aklınıza gelmediyse, not alın bari. =P Bunların hepsini sizin bu laçkalaşmış :confused: arkadaşlık ilişkisini tolere edebileceğinizi düşünerek yazdım ama eğer uzun vadede katlanamam, düzelmesi gerekiyor derseniz, o biraz zor sanki.

zaten boyle yorumlar gelecegini tahmin etmistim cunku sadece bu olaylar uzerinden degerlendirilecekti. eger bu adam her zaman boyle olsa zaten sevgilim olmazdi ama arkadaslariyla garip bir iliskisi oldugu icin de ayrilacagimi zannetmiyorum. iyi bir gununde guzelce konusmayi dusunuyorum. anlamayacak biri degil oyle hayvan gibi tepkiler vermez. sadece alismasi zaman alabilir diye dusunuyorum.
Tek korkum çocuk meselesinde olur.
Çocuğunuzla bir olup evi başınıza yıkar sevgiliniz.
Tam cinnetlik.
:))

Evet, bu adamı kendime yakıştırıyorum, çünkü kendisi sadece şahit olduğunuz o cıvıklıklardan ibaret değil dememe sebebiniz neydi mesela?

babam olsa oturur sabaha kadar konusurdum. ama annemle oyle bir iliskim yok ki. anlatsam her seye bir kulp bulur, tartisma buyurdu. mesela babamdan hic duymadim bunu kendine yakistiriyor musun gibi bir sey cunku sevgilimle daha onceki gorusmelerinde hic boyle seyler olmamisti. hatta bana “ne kadar duzgun bir cocuk, ailesi ne iyi yetistirmis” demisligi de var. ama o an ne oldu bilmiyorum babamin yaninda da bu sacmaligi devam ettirdi. bunu konusacagim yoksa ben arkadaslariyla arasina mesafe koymasini isteyemem ki, bana yapilsa ben sinirlenirim en basta.

Baba adına beni yazdırmaya mi gittin lafına nasıl güler ya. Ne kadar düşük seviyeli laflar bunlar. Nasıl kabul ediyor kendine bu lafların denmesini. Alt metinde ne anlama geliyor anlamıyor mu. Babanız çok efendiymis o laftan sonra hala orada oturmuş. Ben yanımda tutmazdım böyle bir eşi

Tek korkum çocuk meselesinde olur.
Çocuğunuzla bir olup evi başınıza yıkar sevgiliniz.
Tam cinnetlik.
:))

12 yasinda kardesim var, bana her geldiginde ikisinin bambaska vukuatlari oluyor. evin icinde karsilikli top oynayip kapiyi kirmisliklari var. niye yaptin deyince de ya ben ne bileyim hizli gitmez sandim, ama bendeki sol ayagi gordun dimi nasil vurdum falan diyor cevap olarak. buyumuyor maalesef. 🤷🏻‍♀️

herkese selam, konum uzun olabilir simdiden uyarayim. baya yazacagimi dusunuyorum.

sevgilimin bir arkadas grubu var. hepsi eli yuzu duzgun iyi aile cocuklari. oyle kotu huylari yoktur ama cok masum da degiller yani icip eglenmekte falan ustlerine yok. ictikce de sapitir olmadik isler yaparlar. bu 6 kisi bir araya geldiginde hepsinin zeka yasi otomatik olarak 15in falan altina dusuyor. yani liseliler bile yapmaz bunlarin yaptiklarini. birkac ornek vereyim.

bu arkadaslar surekli guresirler. ama saka degil baya bildiginiz birbirlerini alip yere atiyorlar, merdivende surukluyorlar, ustune cikip bogup “öl ulan p..evenk” diye tepiniyorlar. sonra da yere yatip beraber guluyorlar. canlari mi acimis, kufur mu yemisler hic umurlarinda degil. en son sevgilimin ailesi evde yokken bunlar evde birbirlerinin ustune yag dokup yagli gures yapmaya calismislar. ama bunu koskoca evin salonunun ortasinda yapmislar. sonra ikisi dusup kasini yarmis. annesi gorunce cildirmis kadin. sevgilimin kasi patladi babam gordu adam noldu deyince aldigi cevap “ee seyy x amca biz arkadaslarla guresiyoduk da...” olunca otomatik olarak sevgilim gozunde eksiye dustu yani.

evde akilli sistem kullaniyoruz. sesli olarak bir komut verdiginizde onu yapiyor. ben cevap verme ozelligini kapatmistim, ben yokken onu acmislar. ne desek hoparlorden “kes lan yavsak” diye ses geliyor. nasil yaptiklarini anlamadim bile ama kapatiyorum kapanmiyor. annemin yaninda unuttum isiklari actim yine dedi ayni seyi. acikladim tabi ve annem sadece gozlerimin icine bakip bu cocugu gercekten kendine yakistiriyor musun dedi.

gecen gun nufus cuzdanlariyla ilgili bir isimiz vardi. oradan cikinca da babamla karsilastik. otururken bu gruptan birisi goruntulu aradi. sevgilim de nufusta isimiz vardi dedi. hayvan gibi sesli sekilde noldu lan baba adina benim adimi yazdirmaya mi gittin dedi. sevgilim hayvan gibi guluyor, babam kipkirmizi oldu. bunlarin birbirlerine kufur etmedikleri tek konu sevgilileri onun disinda anne,baba,din,dil,irk her seye sovuyorlar kendi aralarinda. adi da saka oluyor.

daha aklima gelirse yazacagim bunlar sadece benim ailemin denk geldigi seyler yani dolayli olarak beni de rezil ettigi olaylar. bir yandan da ciddi adimlar atmak istiyor ama annemle babamin gozunde git gide dusuyor farkinda degil.

bu arkadaslariyla yan yana olmayinca gayet normal, seviyeli bir insan. ama hepsi 20 yillik arkadaslar ve boyle alismislar. konusma diyemiyorum cunku ise yaramaz biliyorum. ne yapacagimi da bilmiyorum acikcasi bu hareketler beni cok yoruyor artik cocuk gibi onlarin yanina gittiginde ben geriliyorum. nasil konusacagim bilmiyorum cidden fikirlerinizi bekliyorum artik cok yoruldum bu arkadas isinden.
Çok eğlenceli ya içindeki çocuk ölmemiş bu adamdan bir zarar gelmez

Baba adına beni yazdırmaya mi gittin lafına nasıl güler ya. Ne kadar düşük seviyeli laflar bunlar. Nasıl kabul ediyor kendine bu lafların denmesini. Alt metinde ne anlama geliyor anlamıyor mu. Babanız çok efendiymis o laftan sonra hala orada oturmuş. Ben yanımda tutmazdım böyle bir eşi

kendisi de arkadaslarina aynilarini soyledigi icin guluyor. oradan kalkinca ben babama soyledim iste o arkadasi baya samimi vs diye. olabilir herkesin iliskisi farkli kizim bir dahakine bizim yanimizda konusmaz bir sorun cikmaz dedi gecti.

Yani benim etrafımdaki erkeklerin hepsi aşağı yukarı bu şekilde. Ergen kardeşim bile böyle yani, arkadaşlarıyla bir araya gelince ergenin de ergeni oluyor.
Çocukluğumu hatırlıyorum da amcalarım kuzenleriyle vs. biraraya gelince aynı şekilde güreşirlerdi. Birbirlerinin belalarını verene kadar da bırakmazlardı.
Abimin mesela ağzından hiç küfür duymadım bu güne kadar ama arada arkadaşlarıyla grup konuşmalarını görüyorum da Allah Allah yani.
Sevgilimin bir şeyine şahit olmadım bana yansıtmaz ama arkadaşlarını görünce yüzünün aydınlanmasına bakınca durumu anlamak zor olmuyor.
Bizde durumlar böyle ama bizde ailelere yansıtılmaz durum.
Sizin erkek arkadaşınızın tek farkı bu durumu aileye, sevgiliye yansıtmak gibi duruyor.
Bunu da güzelce konuşarak halledebilirsiniz bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X