arkadaslarinin yaninda degisen sevgilim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu adam size çok mu lazim?İnsani rezil eder her yerde.Anca sırtınızı terletir.Arkadaşlarini da birakamayacağina gore o zaman yol verin.Sizle de yağli gures falan istemesim😂😂

Bu adam size çok mu lazim?İnsani rezil eder her yerde.Anca sırtınızı terletir.Arkadaşlarini da birakamayacağina gore o zaman yol verin.Sizle de yağli gures falan istemesim😂😂

ay evet lazim. yazdigimi niye tam okumadan herkes moral bozucu seyler yaziyor?

diyorum ki bu adam sadece ve sadece arkadaslarinin yaninda boyle. onun bu halini anlattigimda benim arkadaslarim inanmiyorlar bile yok ya x cok efendi cocuk yapmaz oyle diye.

sanki herkes o kadar kolay yol veriyormus gibi ben bu kadar zorluk yasayip bitirmedigim iliskimi adamin arkadaslari yuzunden niye bitireyim?

babam olsa oturur sabaha kadar konusurdum. ama annemle oyle bir iliskim yok ki. anlatsam her seye bir kulp bulur, tartisma buyurdu. mesela babamdan hic duymadim bunu kendine yakistiriyor musun gibi bir sey cunku sevgilimle daha onceki gorusmelerinde hic boyle seyler olmamisti. hatta bana “ne kadar duzgun bir cocuk, ailesi ne iyi yetistirmis” demisligi de var. ama o an ne oldu bilmiyorum babamin yaninda da bu sacmaligi devam ettirdi. bunu konusacagim yoksa ben arkadaslariyla arasina mesafe koymasini isteyemem ki, bana yapilsa ben sinirlenirim en basta.
Zaten anne ve babanız sevgilinizi ayda yılda bir görecek değil mi? Sizi bile o sıklıkta görüyorlardı yanlış hatırlamıyorsam. Hani en kötü ihtimali düşünüyorum, sevgilinizi size yakıştıramasalar, kabullenemeseler bile, zaten çok da gerek yok bunlara. Apayrı hayatlarınız var. Sizin hatırınıza iki taraf da kırk yılda bir bir araya geldiklerinde birbirlerini idare etsinler. Eşimin annesi de iyi bir kulp takıcıdır. Farklı şehirlerde yaşıyor, senede bir, en fazla iki kez görüşüyoruz, şeker gibiyiz. Siz bir de ayrı ülkelerdesiniz filan, çözülmeyecek şeyler değil bunlar bence.

Çok neşeli biri bence. Buradaki hanımlar hayattaki herşeyi ciddiye aldıkları için ters gelmiş.
Zil hoş olmamış. Ama onun dışında çok hoşuma gitti. Bende deli dolu biriydim. Ama maalesef hep hayata ciddi bakan arkadaşlıklarım oldu. Maalesef bende baskıladım kişiliğimi. Mutlu değilim.

Erkek kardeşimin de aynı arkadaşınızınki gibi arkadaş çevresi. Düğünü oldu. Biz de çok eğlendik. Harikaydı. 😂😀. Takı merasimi falan. Para takıyorlar. Tekrar sıraya giriyorlar parayı çıkarıyorlar. Öpüyorlar sarılıyorlar. Tekrar sıraya giriyorlar. 😂😂 Daha da neler neler.

ay evet lazim. yazdigimi niye tam okumadan herkes moral bozucu seyler yaziyor?

diyorum ki bu adam sadece ve sadece arkadaslarinin yaninda boyle. onun bu halini anlattigimda benim arkadaslarim inanmiyorlar bile yok ya x cok efendi cocuk yapmaz oyle diye.

sanki herkes o kadar kolay yol veriyormus gibi ben bu kadar zorluk yasayip bitirmedigim iliskimi adamin arkadaslari yuzunden niye bitireyim?

herkesin ilişkisi adeta İstanbul beyefendisi kıvamında demek ki...:) Şimdi yeni nesil zaten bu şekilde, hele ki anasınıfından gelen bir arkadaşlık söz konusu bir nevi kardeşlik. Eh, erkekler kendi habitatında zaten ayrı bir dünya nasıl biz kızlar kendi aramızda farklı muhabbetlere düşüyorsak erkekler daha primitif şeklimiz. Sevgiline arkadaşlarıyla kurduğu bağın özel olduğunu gördüğünü tatlı bir dille anlatıp konuya girebilirsin yassycim, ancak bu tatlılığın ailenin yanında dozunu kaçırdığını en azından annen ve baban varken o efendi haline bürünmesi gerektiğini söylemekten zarar gelmez.

hep beraber de gorusuruz o zaman inanilmaz eglenceli vakit geciriyoruz. boyle taskinliklar olmuyor. ama beni ve ekipten bir kizi daha kendilerine yakin goruyorlar taa ilkokuldan tanistigimiz icin. bizim yanimizda saliyorlar kendilerini.

bu kufur meselesi de hani direkt seni bilmem ne yapayim falan gibi degil. yani nasil desem hakaret kelimesi kullanmadan birbirlerine kufur ediyorlar cok garip.

bunlar sana soğuk, sevgili gibi değil vs. diyen tayfa mı?

Ay 10. sayfaya kadar falan okudum da benim de aklım bulandı şimdi yazmadan edemedim. 5. yılımız ilişkimizde. Artık hafif bir ciddiyet de başlamaya başladı. Erkek arkadaşımın hep şikayeti beni arkadaşlarının olduğu ortama dahil edememek. Bir arkadaşı var sadece iyi anlaşabildiğim, seviyeli olan o da yeni evlendi zaten. Ötekilerin hepsi seviyesiz leş. Ama benimki sanıyor ki çok entelektüeller çok seviyeliler.

Bir kere lol oynarlarken bir dinledim bunları. Yanlış anlaşılmasın futbolseverim, maç izlerken de küfürler ederim. Küfür sevmez bir insan değilim sadece kişisel olarak karşısındaki insana edilen küfürleri sevmem. Böyle bir saygısızlığı asla kabul etmem. Ama bu nedir ya dedim. Aklımın hayalimin üretemeyeceği küfürler etti arkadaşı. Kıpkırmızı oldum dinlerken.

Ben ya da başka bir arkadaşlarının sevgilisi araya katıldığında böyle olmuyorlar neyse ki. Ama whatsapp gruplarına bazen gözüm takılıyor 50-60 bildirim oluyor bazen. Her bir mesaj küfürlü. Hani özür dileyerek söylüyorum bunu da, espri küfür düzeyleri “anan za” tarzı.🤦🏼‍♀️ Yani yanımda böyle değiller ama bu hallerini görünce hiç birine selam bile veresim gelmiyor. Hep bunu koruyabilirler mi, ileride aileme ya da bana yansıtılar mı korkmaya başladım konuyu okuyunca. 🙁

herkese selam, konum uzun olabilir simdiden uyarayim. baya yazacagimi dusunuyorum.

sevgilimin bir arkadas grubu var. hepsi eli yuzu duzgun iyi aile cocuklari. oyle kotu huylari yoktur ama cok masum da degiller yani icip eglenmekte falan ustlerine yok. ictikce de sapitir olmadik isler yaparlar. bu 6 kisi bir araya geldiginde hepsinin zeka yasi otomatik olarak 15in falan altina dusuyor. yani liseliler bile yapmaz bunlarin yaptiklarini. birkac ornek vereyim.

bu arkadaslar surekli guresirler. ama saka degil baya bildiginiz birbirlerini alip yere atiyorlar, merdivende surukluyorlar, ustune cikip bogup “öl ulan p..evenk” diye tepiniyorlar. sonra da yere yatip beraber guluyorlar. canlari mi acimis, kufur mu yemisler hic umurlarinda degil. en son sevgilimin ailesi evde yokken bunlar evde birbirlerinin ustune yag dokup yagli gures yapmaya calismislar. ama bunu koskoca evin salonunun ortasinda yapmislar. sonra ikisi dusup kasini yarmis. annesi gorunce cildirmis kadin. sevgilimin kasi patladi babam gordu adam noldu deyince aldigi cevap “ee seyy x amca biz arkadaslarla guresiyoduk da...” olunca otomatik olarak sevgilim gozunde eksiye dustu yani.

evde akilli sistem kullaniyoruz. sesli olarak bir komut verdiginizde onu yapiyor. ben cevap verme ozelligini kapatmistim, ben yokken onu acmislar. ne desek hoparlorden “kes lan yavsak” diye ses geliyor. nasil yaptiklarini anlamadim bile ama kapatiyorum kapanmiyor. annemin yaninda unuttum isiklari actim yine dedi ayni seyi. acikladim tabi ve annem sadece gozlerimin icine bakip bu cocugu gercekten kendine yakistiriyor musun dedi.

gecen gun nufus cuzdanlariyla ilgili bir isimiz vardi. oradan cikinca da babamla karsilastik. otururken bu gruptan birisi goruntulu aradi. sevgilim de nufusta isimiz vardi dedi. hayvan gibi sesli sekilde noldu lan baba adina benim adimi yazdirmaya mi gittin dedi. sevgilim hayvan gibi guluyor, babam kipkirmizi oldu. bunlarin birbirlerine kufur etmedikleri tek konu sevgilileri onun disinda anne,baba,din,dil,irk her seye sovuyorlar kendi aralarinda. adi da saka oluyor.

daha aklima gelirse yazacagim bunlar sadece benim ailemin denk geldigi seyler yani dolayli olarak beni de rezil ettigi olaylar. bir yandan da ciddi adimlar atmak istiyor ama annemle babamin gozunde git gide dusuyor farkinda degil.

bu arkadaslariyla yan yana olmayinca gayet normal, seviyeli bir insan. ama hepsi 20 yillik arkadaslar ve boyle alismislar. konusma diyemiyorum cunku ise yaramaz biliyorum. ne yapacagimi da bilmiyorum acikcasi bu hareketler beni cok yoruyor artik cocuk gibi onlarin yanina gittiginde ben geriliyorum. nasil konusacagim bilmiyorum cidden fikirlerinizi bekliyorum artik cok yoruldum bu arkadas isinden.
Senin gene iyiymis benim esim 20 yasindaki kardesinin yaninda tam bir mal oluyor birden cocuk surekli espiri yapan kendini kaybeden biri haline geliyor.Bir kac gun once uzun yola gidioduk kardesi de bizleydi bizden baya uzak bir arac vardi kardesi acaba arabanin onu nasil dedi esim oyle bir gaza basti ki arabayi yakaladi hatta gecti onune bakiyorlar derken yolu bilmiyorsun yavasla dedim vee onumuzde viraj varmis 90la kaldirima girdik araba saga atti bariyerlere girecekken direksiyonu sola kirdi tekrar sag derken durduk teker parcalandi sadece sukur ki esim usta sofor olmasa takla atiyorduk ve 3 cocugumda icindeydi sukrettim arabadan ucmadilar agzima geleni saydim ama saysam nee degisecek mi sanmiyorum....

Ay 10. sayfaya kadar falan okudum da benim de aklım bulandı şimdi yazmadan edemedim. 5. yılımız ilişkimizde. Artık hafif bir ciddiyet de başlamaya başladı. Erkek arkadaşımın hep şikayeti beni arkadaşlarının olduğu ortama dahil edememek. Bir arkadaşı var sadece iyi anlaşabildiğim, seviyeli olan o da yeni evlendi zaten. Ötekilerin hepsi seviyesiz leş. Ama benimki sanıyor ki çok entelektüeller çok seviyeliler.

Bir kere lol oynarlarken bir dinledim bunları. Yanlış anlaşılmasın futbolseverim, maç izlerken de küfürler ederim. Küfür sevmez bir insan değilim sadece kişisel olarak karşısındaki insana edilen küfürleri sevmem. Böyle bir saygısızlığı asla kabul etmem. Ama bu nedir ya dedim. Aklımın hayalimin üretemeyeceği küfürler etti arkadaşı. Kıpkırmızı oldum dinlerken.

Ben ya da başka bir arkadaşlarının sevgilisi araya katıldığında böyle olmuyorlar neyse ki. Ama whatsapp gruplarına bazen gözüm takılıyor 50-60 bildirim oluyor bazen. Her bir mesaj küfürlü. Hani özür dileyerek söylüyorum bunu da, espri küfür düzeyleri “anan za” tarzı.🤦🏼‍♀️ Yani yanımda böyle değiller ama bu hallerini görünce hiç birine selam bile veresim gelmiyor. Hep bunu koruyabilirler mi, ileride aileme ya da bana yansıtılar mı korkmaya başladım konuyu okuyunca. 🙁

biz birlikte de cok iyi vakit geciririz onda sorun olmaz. beraber tatile gittik mesela superdi hepsi cunku hepimiz cifttik. ama tatilde de hepsi bas basa kalinca gurestiler 🤦🏻‍♀️ ortamda baskasi varken normal yokken dengesiz bunlar.

Eşim 54 oğlum 29 yaşında akşam kapıyı açtığımda merdivende kim önde çıkacak yarışı yapıyorlar siz babanız ağır bir insan galiba onun gibi beklentinizmi var sevgiliniz bana normal geldi erkek çocuğu ve 24 yaşında nedirki küçük daha eğer başka yönlerinde sorun yoksa hayatından sırf bunun için çıkarmayın büyüdükçe değişir o

Bence siz bunu salın. Çocuk gibi ne o öyle. Şakalaşmak normal ama bunların yaptığını 12 yaşında cocuklar yapmaz

Eşim 54 oğlum 29 yaşında akşam kapıyı açtığımda merdivende kim önde çıkacak yarışı yapıyorlar siz babanız ağır bir insan galiba onun gibi beklentinizmi var sevgiliniz bana normal geldi erkek çocuğu ve 24 yaşında nedirki küçük daha eğer başka yönlerinde sorun yoksa hayatından sırf bunun için çıkarmayın büyüdükçe değişir o

evin icinde yaptigi cocukluklar hic gozume batmiyor ben de cok agir basli degilim cunku. gayet guzel egleniyoruz. ama babam evet agirdir yani adam gercekten cok bozuldu o an masada. kasinin guresirken patladigini duyunca da hmm diyebildi sadece. hayatimdan bu sebep yuzunden cikarmayi asla dusunmuyorum. konusup halledebilecegimize inaniyorum sahsen.

Abartmıyorum inanın. Hiç hoşlanmam öyle küfürlerden kaba tavırlardan. Yağ sürüp yağlı güreş yapmaya çalışmaları falan bana hiç normal gelmedi. Sevgilinizle konuşunca ne diyor ?

kimseye zararimiz yok ki kendi aramizda egleniyoruz diyor. yani siz sevgilimi agzindan kufur dusmeyen kaba bir sey falan sandiysaniz oyle degil o yuzden ben de boyle anlayisliyim. sadece abartip disari yansidiginda rahatsiz oluyorum bunun onune nasil gececegimi bilemedigim icin yazdim. ayrilmayi dusunmuyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X