arkadaslarinin yaninda degisen sevgilim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam da siz diyorsunuz öğretmeni camdan sallandırdılar diye. Konunun detaylarını yazmadığınız için tabii ki saldırı olarak görüyorum.

Yıllardır tanıyorsunuz ama şikayet eden, soru soran, dertlenen de sizsiniz. Eleştiri alınca direkt sahip çıkmalıyım psikolojisine giriyorsunuz.

burada sevgilime en agir sozler soylendiginde hicbir sey demedigim de oldu cunku hak etmisti. ama burada adamin 9 yil onceki hareketi ortaya atilip elestirilirse tabi ki dogrusunu soyleyecegim. yukarida bir uye simarik demis mesela hic laf etmedim cunku oyle.

insanlar 40 yillik esleriyle anlasmazliga dusuyorlar, o yuzden soru sormamin mantiksiz oldugunu zannetmiyorum. yapici yorumunuz icin tekrar tesekkur ederim iyi aksamlar. :)

bir erkek şaka bile olsa anasına babasına küfür ettirebiliyorsa ondan ne köy olur kasaba. insanın bi duruşu bi sertliği olmalı yani karşısındaki kişi ona bi laf ederken şöyle bi düşünmeli. bu ne cıvıklık ne seviyesizlik böyle.

kesinlikle katılıyorum

bizim okulumuzda böyle bi sınıf vardı inanın onların birinin bi baltaya sap olduğunu göremedim baba parası yemekten başka bir şey bilmiyorlar

ergenlik eğlence şamata başka bir şey herkes sever. ama ben arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim tayfadancıyım.

normalde çok efendi denmiş adam için. bence normalde çok haşarı biri otokontrolünü bıraktığında gerçek kişiliği çıkıyor ama diğer zamanlarda rol yapıyor.

neyse konu sahibi ayrılmayacakmış zaten. mesela böyle bi adama çocuk nasıl emanet edilir bilemiyorum. çocuğun kaşını gözünü yarıp gelirler arkadaşlarıyla gibi görülüyor.

ya da şaka yapayım derken katil olma potansiyelleri var. aileleri fazla şımartmış net.

sadece yazdigim iki paragrafa bakarak sevgilimin normalde nasil oldugu hakkinda boyle emin konusmaniz garip degil mi?

basta milana olmak uzere sahsi olarak tanistirdigim bircok kisi var burada benim de gorusup konustugum. ben diyorum ki bu adam deli doludur, eglenmeyi eglendirmeyi sever, yaninda yakin arkadaslari varsa da abartili sekilde eglenir. ama onun disinda oturup kalkmasini bilir, gorguludur,bilgilidir. yani nesini anlayamadiniz cok sasiriyorum, bu aciklamaya beni zorlamaniza daha cok sasiriyorum.

ben cok agir basli ciddi biri degilim. zaten oyle olsam sevgilimle bu gunlere gelmezdik. bu hali benim iliskim icin “basbasa” oldugumuzda veya “arkadas” ortaminda sorun degil. isler aileye yansidiginda geriliyorum. konudaki point de budur.

simariktir, ailesi rahattir orasi benim bilecegim is. ben de oyleyim ki adamla iyi anlasiyorum. cocuk yapmayi da hic dusunmuyorum basta kendimde o olgunlugu gormuyorum. bu konuda “savunma” tarzinda yazacagim son mesajim. umarim anlasabiliriz iyi aksamlar.

bir erkek şaka bile olsa anasına babasına küfür ettirebiliyorsa ondan ne köy olur kasaba. insanın bi duruşu bi sertliği olmalı yani karşısındaki kişi ona bi laf ederken şöyle bi düşünmeli. bu ne cıvıklık ne seviyesizlik böyle.

herkesin erkekler hakkindaki dusuncesi farkli demek ki.

sadece yazdigim iki paragrafa bakarak sevgilimin normalde nasil oldugu hakkinda boyle emin konusmaniz garip degil mi?

basta milana olmak uzere sahsi olarak tanistirdigim bircok kisi var burada benim de gorusup konustugum. ben diyorum ki bu adam deli doludur, eglenmeyi eglendirmeyi sever, yaninda yakin arkadaslari varsa da abartili sekilde eglenir. ama onun disinda oturup kalkmasini bilir, gorguludur,bilgilidir. yani nesini anlayamadiniz cok sasiriyorum, bu aciklamaya beni zorlamaniza daha cok sasiriyorum.

ben cok agir basli ciddi biri degilim. zaten oyle olsam sevgilimle bu gunlere gelmezdik. bu hali benim iliskim icin “basbasa” oldugumuzda veya “arkadas” ortaminda sorun degil. isler aileye yansidiginda geriliyorum. konudaki point de budur.

simariktir, ailesi rahattir orasi benim bilecegim is. ben de oyleyim ki adamla iyi anlasiyorum. cocuk yapmayi da hic dusunmuyorum basta kendimde o olgunlugu gormuyorum. bu konuda “savunma” tarzinda yazacagim son mesajim. umarim anlasabiliriz iyi aksamlar.
Sen onu bunu bosver beni tanistir sevgilinle eminim bi daha senin yanina yaklasmaz😝😉

kahkaha attim kafayi yicem habzhsjzhsjzhsjshs eski konusuna bak bi de coluklu cocuklu kadin
Boşver be yavrum , millet kafayı yedi iyice gerçekten , burda asiliyorlar artık sevgilisi olan hayatlarında görmedikleri adamlara , Allah akıl fikir versin
Konunu kapattir sassy , çok uzadı bu mevzu , sen zaten hallettin sorununu

Konuşarak halledebileceğiniz bir konu diye düşünüyorum. Ailenizin yanında daha dikkatli ve saygılı ( arkadaşlarıyla konuşurken) olsun. Dikkate alacaktır. Aileniz sizi çok seviyor sevdiğiniz insanı size değer verdikleri için hiç kırmamışlar.
Siz anladığım kadarıyla bu delidolu halinide sevmişsiniz. Mutluluklar dilerim.

Cidden çok güldüm konuya son cevaplarına. Resmen kör ölmüş badem gözlü olmuş 😂
Sevgilin sırf hakaret ediyor ya da arkadaşlarıyla küfürlü konuşuyor diye söylenmiyor ki o kadar söz. Ben de bazen küfür ederim, eşim de eder. Ama bu küfürleri ailelerimizin yanında edemeyiz.
Yani mesela oturup kalkmayı bilir, görgülüdür diyorsun ama babanın yanında yaşanan şey yüzünden sen söyleyene kadar mahçup bile olmamış. Görgülü olmak biraz da nerede nasıl davranacağını bilmek değil midir?
Oturup kalkmayı bilmek başka, sevgili/eş babasının yanında kendi annesiyle ilgili yapılan cinsel şakalara hunharca gülmek başka. Özünde çok iyi bir insan olabilir keza öyledir bu kadar çok sevdiğine göre ama herkes seni uğraştıracağını, yoracağını düşünerek o yorumları yapıyor.
Hepimizin başına ummadığımız talihsizlikler gelebilir, ama sevgilin bu yaşadığınız şeyin mahçup olunacak birşey olduğunu bile farketmiyor sen söyleyene kadar.
Yine de umarım konuşman işe yarar ve çözersiniz.

Neden bilmesin babası? Benim babamda bilirdi tüm sevgililerimi
Erkek çocuğuna, kız arkadaşı ile gezsin diye para veren baba, kızının da erkek arkadaşı olduğunu/olacağını bilir. Akıllı babalar böyledir. En azından gerektiğinde müdahale ederler.

Çok güldüm :)) Sadece kendi aralarında yapıyorlarsa ve siz de çok seviyorsanız bir problem yok bence.Demek ki çocuk ruhlu insanlar 😁

herkese selam, konum uzun olabilir simdiden uyarayim. baya yazacagimi dusunuyorum.

sevgilimin bir arkadas grubu var. hepsi eli yuzu duzgun iyi aile cocuklari. oyle kotu huylari yoktur ama cok masum da degiller yani icip eglenmekte falan ustlerine yok. ictikce de sapitir olmadik isler yaparlar. bu 6 kisi bir araya geldiginde hepsinin zeka yasi otomatik olarak 15in falan altina dusuyor. yani liseliler bile yapmaz bunlarin yaptiklarini. birkac ornek vereyim.

bu arkadaslar surekli guresirler. ama saka degil baya bildiginiz birbirlerini alip yere atiyorlar, merdivende surukluyorlar, ustune cikip bogup “öl ulan p..evenk” diye tepiniyorlar. sonra da yere yatip beraber guluyorlar. canlari mi acimis, kufur mu yemisler hic umurlarinda degil. en son sevgilimin ailesi evde yokken bunlar evde birbirlerinin ustune yag dokup yagli gures yapmaya calismislar. ama bunu koskoca evin salonunun ortasinda yapmislar. sonra ikisi dusup kasini yarmis. annesi gorunce cildirmis kadin. sevgilimin kasi patladi babam gordu adam noldu deyince aldigi cevap “ee seyy x amca biz arkadaslarla guresiyoduk da...” olunca otomatik olarak sevgilim gozunde eksiye dustu yani.

evde akilli sistem kullaniyoruz. sesli olarak bir komut verdiginizde onu yapiyor. ben cevap verme ozelligini kapatmistim, ben yokken onu acmislar. ne desek hoparlorden “kes lan yavsak” diye ses geliyor. nasil yaptiklarini anlamadim bile ama kapatiyorum kapanmiyor. annemin yaninda unuttum isiklari actim yine dedi ayni seyi. acikladim tabi ve annem sadece gozlerimin icine bakip bu cocugu gercekten kendine yakistiriyor musun dedi.

gecen gun nufus cuzdanlariyla ilgili bir isimiz vardi. oradan cikinca da babamla karsilastik. otururken bu gruptan birisi goruntulu aradi. sevgilim de nufusta isimiz vardi dedi. hayvan gibi sesli sekilde noldu lan baba adina benim adimi yazdirmaya mi gittin dedi. sevgilim hayvan gibi guluyor, babam kipkirmizi oldu. bunlarin birbirlerine kufur etmedikleri tek konu sevgilileri onun disinda anne,baba,din,dil,irk her seye sovuyorlar kendi aralarinda. adi da saka oluyor.

daha aklima gelirse yazacagim bunlar sadece benim ailemin denk geldigi seyler yani dolayli olarak beni de rezil ettigi olaylar. bir yandan da ciddi adimlar atmak istiyor ama annemle babamin gozunde git gide dusuyor farkinda degil.

bu arkadaslariyla yan yana olmayinca gayet normal, seviyeli bir insan. ama hepsi 20 yillik arkadaslar ve boyle alismislar. konusma diyemiyorum cunku ise yaramaz biliyorum. ne yapacagimi da bilmiyorum acikcasi bu hareketler beni cok yoruyor artik cocuk gibi onlarin yanina gittiginde ben geriliyorum. nasil konusacagim bilmiyorum cidden fikirlerinizi bekliyorum artik cok yoruldum bu arkadas isinden.
Evlensenizde sürekli bu arkadaşlarıyla olmak isteyecek habire bir yere çağırır ederler fln

Bi kere babanızın yanında o arkadaşını niye acıyor ki. Belli yani dangoz dangoz konuşacağı. Sevgilinizin sizin ailenize saygısının olmadığını düşündüm. Buna bir çözüm bulun evlenince iyice azıtır

Siz “sevgilimi bile ablama veririm” diyen üye değil misiniz? Şaşırtmadı yorumunuz, gün geçtikçe çirkin bir hal almaya başladınız, pes.
Onun alt metnini anlamayacak kadar kit akilliysaniz benim yapabilecek bi seyim yok. Herkes zeki olmak zorunda degil. Siz kendi coplugunuzde debelenin sayın idiot😜😜

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X