Arkadaşlarım nolur bakar misiniz. Anlatacak hic kimsem yok

Ya güzelim sen iyi misin? Ayaklarına krem sürmeler hizmet etmeler. Al çocuğunu da git annenin evine tazminat davası da aç. Kaynanana da tazminat davası aç darp raporunu da al. Allah o ikisinin de umarım iki yakası bir araya gelmez yaptıklarından dolayı. Ne biçim insanlar var sinirden çatlicam şimdi!

son cümleni çok saçma buldum kusura bakma. hem annene herşeyi anlatıyorsun haberi var kadının tekrar olursa söyle alayım seni diyor, ama ikincisini diyemiyorsun, neden üzülür çünkü ilkinde üzülmez miydi. şuna beni alır diye korkuyorum şiddet küfür aşağılanmak hoşuma gidiyor desene. resmen sinirlerim zıpladı. ne meraklısınız kendinizi ezdirmeye dramla acıyla besleniyorsunuz heralde. akşam kocan eve gelince geçip karşısına kaşlarınızı da düşürüp sulu gözlerle ona bakıyor musunuz. boşuna konu açmışsın burda gayette ne yapman gerektiğini biliyorsun boşuna burda insanları üzme hele kendini hiç üzme çek git o evden.

Böyle erkeklerde insan içine çıkıyor suratına bakan adam sanıyor annenin yanına git bu çileye son ver Allaha havale et herkes ettiğini bulur.

Sen nasıl bu yaşta bu kadar şeyi çekiyorsun. Hiçbir şeyi çekmek zorunda değilsin. Sen iyi misin??? Seni de bir ana doğurdu. Al çantanı çocuğunu çık git. Seni insan yerine bile koymuyorlar. Sen niye onları insan yerine koyuyorsun???

Hiç inandırıcı gelmedi bu konu bana bir insan bu kadar eziyet görüp ailesinde arkasında olup buna nasil devam eder bu yılda bu zamanda aklim almıyor bunun gerçek olduğuna inanmıyorum inanmak istemiyorum...

güzelim senin yaşında evladım var. senin annen gibi yazacağım.
kaç kurtul eğer ailen bu eziyetlerden haberdar olursa yüreklerine iner. bak evladına da şiddet uygulamaya meraklı bir baba var.
kendini de kız evladını da yakma. ağaca çimene dahi şiddet kabul edilemezken; evladını koru.
boşan bu aileden.

Akşama kadar namaz kılıp dualar etmek yerine biraz aklınızı kullanıp çıkın o evden. Allah size akıl vermiş biraz kullanın. Deseniz ki desteğim yok şuyum buyum yok yine daha ılımlı yorum yapardım ama anneniz gelip sizi alayım demiş daha derdiniz ne?

Ne münasebet bu kadının ayağına krem sürüp suyunu veriyorsunuz. Aklınızı başınıza alın çocuğunuzu da kendiniz gibi yetiştirmeyin.

Sizin dua edip secde ettiginiz Yaradan size bir akıl vermiş.
evlenmek kadar boşanmak da helal.
aaa yok ben eziyet çekim mertebem artsın dünya da cehennemi tadmak zevk veriyor derseniz lafım yok.
şimdi gençlik var tekme tokatlar hakaretler gençlik de düzelir bir tane daha dogurursam erir diye bir düşünce bolca beyinde türüyor ama daha düzelen görülmedi sen de bekleme...
boşan evladının nafakasını al o eli kuvvetli yüregi namert adam annecine baksın
sabah giderken minderini kabartmasını akşama ayagına krem sürmesi gerektigini namus timsali annecigine görevini yapsın.
Allah size de akıl sonrada kullanmayı nasip etsin

Çocuğa el kaldırmak nedir ya... Çocuğuma el kaldıracak insanın elini kırarım heleki sana yapılan bunca şey ve yavrunun bunlara tanık olması. Umarım kardeşim 2. Çocuk olsun herşey düzelir diyip bi çocuk daha yapmazsın

Kendine bu zulmu neden layik goruyorsun. Bosa o okuzu otursun anasiyla.

Genceciksin, daha uzun bir ömür var önünde. Gir bi ise çalış. Bakarsın güneş yeniden doğar hayatina

Lütfen çile cekmeyi marifet gormeyin, bu adama ve anasina katlandiginiz ,hizmet ettiginiz icin kimse size madalya takmayacak.ve sen bugun kendini ezdirirsen evladında ezilecek.cocuga hatta bebege vurmak nedir?Allahin cezalari...
Ailenizde biraz üzülür geçer.uzaklasin o evden yasasin ana oğul..

Buna sabrettiniz diye bişey kazanmayacaksın bunu unutma Allah bu canı sana emanet verdi sense hem yavruna hem Kendine bunları revar görüyorsun ailen arkandaymış madem git ailenin yanına

Ya prenses 23 yasinda bunlari ceker mi insan? Cocuk musun sen? Olmeyi mi bekliyosun? Git kendine yeni bir hayat kur, git o evden git...

Canim benim sen ne yapiyorsun ya. Inan ki yazik gunah sana . Ailene haber sal gelin alsinlar seni. Ne kotu insanlar var

Çok üzüldüm canım ama evlilik kolay değil zorlukları da var boşanmak da kolay değil seni çok iyi anlıyorum sabrın sonu selamet sabret kaynanana yüz asma güler yüzlü ol kizsanda sinir de olsan gül tatlı dilli ol eninde sonunda yola gelecektir kocana annesini kötüleme zatn az çok anliyordur annesi ve senin aranda bırakma. Senin durumunda olan kuzenim vardı çok sabretti neler çekti neler yaşadı anlatamam ama hep susstu sabretti şimdi 3 çocuğu var çok mutlu kaynanası çok pişman çünkü kimse bakmadı kadına yine kuzenimin eline kaldı yani demem o ki evlilik kolay kurulmuyor sabret biraz bak olmuyor gibi ise hala ozaman annene söyle ama sabret derim ben rabbim yar ve yardımcın olsun kuzum bnim ❤

herseyi gectim , kim olursa olsun benim 2 yasindaki bebeme vurmaya kalkacak yakarim o adami be

size cok agir konusurum da ban yemeye degmezsiniz , yiyin dayaginizi oturun mustehaktir size

keske hic okumasaydim konuyu ya gecem mahvoldu

Ailen de arkandaysa niye duruyorsun ki ? Çok ciddi sorunların var nereye kadar devam edeceksin böyle? Tek sorun kayınvaliden de değil ayrı eve çıkmayı deneyin desek, eşin ayrı bir sorun. Canının kıymetini bil sana yazık evladına yazık.. evet ayrılmak kolay değil ama daha 23 yaşındasın önünde koca bir ömür var. inşallah hakkında hayırlısı olur doğru kararı alırsın. Allah yardımcın olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…