Arkadaşlarım nolur bakar misiniz. Anlatacak hic kimsem yok

Ben kısaxa sadece sana şunu diyorum sende bir annesin ve kendi kizin senin durumunu birebir yasasa ne yapardin ?

Merhaba.Tüm bunlara neden izin veriyorsunuz?Eşiniz madem sizi ezdiriyor üstelik şiddet uyguluyor aileniz size destek oluyor madem dönün evinize çocuğunuzla.Çevre baskısından mı çekiniyorsunuz?Hiç umurunuzda olmasın.Böyle bir ortamda sağlıklı bir birey de yetiştiremezsiniz.Siz güçlü olup oradan ayrılın. Boşanma davanızı açın.Allahın izniyle herşey yoluna girer.

Okurken ben sinir oldum. Al çocuğunu git annenlere yaşın daha çok genç bir iş bulur çalışır, kendine ve evladına bakarsın bu yaptıkları ne kadar çirkin ya nankörler. Kalsın onlarda ana-oğul birbirlerini yesinler. Büyütme çocuğunu o canavarların içinde ne demek bebeği dövmeye çalışmak ya

Ne kadar kendini kanıtlayamamışsın sen kimseye. Kendini hala burada anlatmak için ne kadar yemin ettin ne hale sokmuşlar seni. Canım benim nolur kendine bunların yapılmasına izin verme. Yazık etme kendine nolursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…