Arkadaşlarım nolur bakar misiniz. Anlatacak hic kimsem yok

Pmukprensess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2015
111
100
30
Bu yazimi okuyup yorum yapan bütün arkadaşlarıma kalpten dua edeceğim. Ben 23 yaşındayım. 3 yıllık evliyim ve 2 yaşında kizim var. Ve burda ailemden akrabamdan hiç kimsem yok. Kaynbabam vefat etti kaynanam bizimle yaşıyor. Çocukları var ama onlara gitmiyor ve hepsinin evi çok yakin kaynanamla çok kötü kavgalarımz oldu beni hep ezdi. Hala da öyle. Anlatacak o kadar cok sıkıntılarım var ki sizlere.. defalarca dayak yedim ve kaynanam sadece bakmakla yetindi ayırmadı yemin ederm.kaynanam hep laf sokuyor annemle konuştuğumda oğluna söylüyor oğlum bunu annesi doldurmuştur simdi bu evine gitmek ister Daha neler neler. birkere eşimle tartıştık. Kızım yaralamazlik yaptı ve eşim vurmaya kalkıştı bende dedim ki gunahtir o çocuk bilmiyor anlamıyor dedim. Kaynanamda hemen kavga çıkardı sen ne karışıyorsn bırak vursun oğlum senin bu karin akşama kadar tv karşısında (sizlere yemin ediyorum akşama kadar köle gibiyim çay suyunu bile koymaz her isini ben yaparım ayaklarına kremler surerim ya daha ne anlatayım okadar çok hizmet etmişimdir ki rabbim bilir) neyse hiç is görmüyor akşama kadar ölüyorumiş yapmaktan ( vallahi billahi akşama kadar elinde kumanda uzanır tv izler) bir ise elini sürmez hayatta. Dün akşam konuşuyoruz kaynanam bana hbire kendi babamı kotuluyor senin baban şöyle senin baban böyle.Ben de birşey diyemiyorum. Susuyorum. Eşim cok şiddet uyguluyor birkere ailesinin yanında bu kızı it yerine koyun eve bile almayın bu orospusu demişti. Size yemin ediyormasla yanlışım olmadi namaz kilarim dualar ederim akşama kadar çocuğuma bakarım temzligimi yaparım. Anliycagnz 3 senem zehir oldu gitti. Her kavga da cagir o orospu anneni gavat babani seni alsınlar diyor daha ne küfürler ama hakkım helal değil asla. Cok zor günler yaşadım. Kayinbabamin yanında bile birkere kaynanam dedi ki kizim dua et senin kirli donlarını yikiyorum. o zaman utançtan yerin dibine gitmistm anneme bunlardan hep bahsettim. Birdaha olursa bana soyle gelip alayım seni dedi ama diyemedim anneme üzülür diye.

Sen iyi misin? Sorunun dertlesmekten daha ote durumda..

Madem ailen arkanda ne cekiyorsun tum bunlari?

Insan anne babasina bunlari soyletir mi? Dayak yiyip susmak nedir?

Ustelik kizina saldirmaya kalkismis.. Ikincisinde engelleyemezsen ne olacak o cocuga?

Hemen ara anneni, gelip alsinlar seni. Annen kolun bacagin kirik gelir alirsa seni daha cok uzulur..

Sende annesin cocuguna uzulmuyor musun?

Istiyorsan annenden once 183 ü ara. Durumunu başına gelenleri anlat. Cocugunun maruz kaldigi durumu paylas. En iyi yonlendirecek sana sahip cikacak onlardır.

Ve

Eger siddet ya da tehdit surerse karakola git, darp varsa rapor al yoksa sikayet et, uzaklastirma cikar hem sana hem cocuguna.

Bu goz yumulacak ya da duzelecek bir durum değil.

Yani kusura bakma da sana böyle küfredene me diye karşılık vermiyorsun? Darp raporu alıp uzaklaştırma kararı çıkartmak çok da zor değil. Al darp raporunu, aç boşanma davanı. Ne uğraşıyorsun? O kaynana bozuntusu da az yesin de uşak tutsun kendine. Sen sessiz kalıp da kendini ezdirirsen kendilerini nimetten sayarlar böyle.

Sen ne diye aynı evde oturmayı kabul ettin bunun böyle olacağı iki iki dört
Ya ayrı ev ya böyle kavga yada çocuğunu alıp evden ayrılmak

Neden hala duruyorsun orda neyi bekliyorsun git anne babanın yanına çekilir mi böyle bir hayat.

4 yıllık mı evlisin 3 yıllık mı? Benim bildiğim zaman geçtikçe evlilikteli yıl da artar ama siz de tam tersi olmuş herhalde.

Kayınvalidenden önce eşinizde sorun yok mu sizce?kaynanam diyorsunuz da önce ona bakmanız lazım adam sizi sudan sebeblerle dövüyor, annesinin ağzına bakıyor ne dese inanıyor hizmetçisi yapıyor siz bu kadar şeye rağmen hala ona hizmet edip bir de ayağına kremler sürüyorsunuz çok mu meraklısınız eziyet çekmeye bana aileme hakaret edecek beni dövdürecek o eşe de kaynanaya da o evi zindan ederim ailemin yanına giderim davamı da açarım hiçbir halt edemez ailenizde arkanızdaymış ne diye çekiyorsunuz evladınıza yazık

Eh deme o zaman annene üzülmesin.
Hey Allahım! Annen seni milletin pis küfürlerini, şiddetini, pisliğini çekmeye mi doğurdu? Düşünsene ileride evlenince kızın böyle işkence görüyor ve sana söylemiyor. Ne hissedersin?

Kaç kurtul o evden. O evde sağlıklı çocuk büyütülmez..

Bir kere daha olursa mı ? Yaşadıkların yeterli değil mi? Çocuk da dayak yiyecek onu kurtar en azından. Annen çocuğa baksın sen çalış.

Sen iyi bir insansın. Git bir ayanaya bak ve dusun ben bu ciğeri beş para etmez insanlarin eziyetini cekmeyi hak ediyormuyum diye???
O evde o insanlarla harcayacagin artik her saniye kendi kendine yaptigin hakarettir.
Git ailene kurtar kendini.

Hata sende kendine hiç değer vermiyor musun da dayak hakaret hepsini sineye çekiyorsun al çocuğunu da git ailenin yanına kocan ve kaynanandan bin kat daha iyi olur ailenin yanında kalman ayrıca kv ellerimi tutmuyor sen neden krem sürüyorsun onun ayağına bunun adı resmen eziyet

Biraz cesaret canim.

Annen de arkanda ne guzel.

O kadar guzel bir hayatin olacak ki insallah..iyi ki ayrilmisim..diyeceksin bence.

Kurtul o cehennemden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…