Arkadaşlarım nolur bakar misiniz. Anlatacak hic kimsem yok

Madalya takacaklarını mı düşünüyorsun sana nedir yani gerçekten ne bekliyorsun? Ailem üzülmesin diyorsun da başına bir şey gelse ailen daha az mı üzülecek? Hadi seni geçtik diyelim, çocuğunun başına bir şey gelse hiç mi üzülmeyeceksin? Burada sana insanlar ne akıl verse boş, sen de ne yapman gerektiğinin farkındasın. Belki düzelirler, belki hatalarını anlarlar sabret gibi bir cevap bekliyorsun ama öyle bir durum yaşanmayacak. Şiddet gören kadınların hayatı asla düzelmedi, hele çocuğuna şiddet gösteren, bu kötülüğü yaşatan bir insan iyi biri olamaz.

Annen neye üzülür biliyor musun? Yıllarca üzerine titrediği kızının bu hale gelmesine. Kimse çocuğunu elin insanlarının kölesi olsun diye büyütmüyor. Çocuğun senin gibi olsun ister miydin? Onu korumaz mıydın? Annen de seni korumak ister. Ailen arkandaysa durmanı gerektirecek bir sebep yok. Ailesi arkasında olmadığı halde bağımsızlığını kendi kazanan insanlar dururken bu kadar pasif olmak sadece bahanedir. Kendin ayağa kalkmalısın. Nickindeki Pamuk Prenses gibi bir prens ayağına gelip seni kurtarmayacak. Silkin kalk.

samanyolu tv de buna benzer birşey izlemiştim yıllar önce..sonra o kaynana ve oğlu bellarını bulmuştu

Arkadaş da böyle bir şey denmesini bekliyor ama hayat dizilerden ibaret değil. İlahi adalet her zaman işlemiyor, işlese bile yıllarca bu kötülüğü çekemez.

o değil de kaynananin ayağına krem sürmek nedir ?
töbe töbe ya bunları yaparak çok mu iyi oluyor sanıyorsunuz ?
neden bosanmiyorsunuz acaba ?
anne ve babaniza bu kadar küfür eden insanların yanında kalmak ne alaka ?
Ben olsam çoktan paralamistim o pislik kocayi ayyy çok sinirlendim yaa..

Namaz kilip dua etmekle olmuyor o işler icraata geçin bi zahmet !

23 yaşında bu nasıl hayat ? Kaç kere yaşayacaksın bu yaşlarını? Ailene söyle alsınlar seni ve asla o eve dönme. Kayınvaliden değil tek sorun,hayatındaki en büyük sorun eşin.

sen de bu yaratıklarla hala aynı evde kalmaya devam ediyosun senin yaşındakiler hayatlarının en güzel dönemlerini keyifle geçiriyolar...

Kaynanan ruh hastası kocan olacak adamsa psikopat. Küçücük çocuğa vurmaya kalkan psikopattır. Ailen arkanda daha ne istiyorsun? İlla canını mi alsın kocan olacak adam. Yada çocuğun şiddet mi görsün. Bırak git allah aşkına ya. Başlarım böyle evlilige

Eee iyi otur çek o zaman ne diyelim? Annesini dinlemeyen bizi mi dinler yarın öbür gün kocanın elinde kalırsan eminim hiç üzülmez annen çünkü

Pardonnnnnnn kocam kaynanamla bir olcak anneme orospu dicekk babama gavat dicek bende oturup hizmet etcem onlara. Lütfen böyle bir insanla ömrünü gecirme igrenc mahlukkkk.Kendine acimiyorsan o sabiye aci. Ara anneni babani gelsinler alsinlar seni kocan isdeyken kaynananin canina minnet zaten ona ugrasiyor. Kalsin tek basina pislikk igrenc yaratiklar sizi. Nekadar sabirlisiniz ben bunu 3 saniye cekmem birakin 3 seneyiii.. kaccc kurtar cocugunu sonra kendini

Kaynananın hiç bir suçu yok.. eşin seni insan yerine koymuyor ki kaynanan koysun..

söyle annene alsın seni bu ne yaaaaa... terbiyesiz insanlar elin kızına işkence yapmayı kendilerine iş belirlemişler... bak canım böyle hayat geçmez boşan çok ciddiyim boşan bu durum düzelmez...

Kardes aklin mantigin ucup gitmediyse hala o evde ne diye bekliyosun kafaniz mi guzel valla sinirleniyorum artik su tarz konulara, hayir boyle bir evliligi surdurmeye calismak neyin inadi? Milletin kahrini cekmeye lafini duymaya cok mu meraklisiniz? Anneniz sizi el aleme hizmetcilik yapin diye mi dogurdu??? kendi gururunu kendi onurunu boyle bes para etmez insanlara niye harciyosun valla delircem

Annene söyleme üzülmesin yazık !!!

Sen kızının gözünün önünde dayak ye aşağılan yeter ki annen üzülmesin.

Aile birliginin bozulmasi taraftari degilim ama ortada ne saygi var ne sevgi ustune şiddet hor gorme , asagilama vs.
Aileniz arkanizdaysa kaynanayla kiymetli oglunu birakin baba evine gidin. Hic olmazsa yaptiklarinizin karsiliginda Allah razi olsun der anne babaniz guler yuz gosterir. Cocugunuzun psikolojisi icin bu boyle gitmez..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…