Arkadaşlar yardım edin sizce geri çekilmekle doğru mu yapmışım???

'Aklına geldiğim anlar oluyo mu hiç?' diye mi yazıp yollasam acaba yoksa bişiler yapalım mı falan mı desem nerden girsemm

okuldaki sevgilimle konuştum.bana o zamanki sorunların nedenini söyledi.düşün aradan 10 yıl geçtikten sonra.sevgili olmayacaz tabii ama demek istediğimi anlamışsındır umarım.bu sık tartışmanız falan o zamanki bizim duruma benziyor.konunu okuduğumda o günler aklıma geldi.bunu daha öncede paylaştım senle.

okudum mesajı ablacım çok teşekkür ederim evet hakikaten düşünmeden içinden ne geliyosa yapmalı insan.Ben hala atsam mı atmasam mı bocalıyorum ama atıcam sonunda bunu da biliyorum.kendimi tanıyorum çünkü.Ama gerçekten öyle yani ben de bazen kızıyorum kendime.O beni saçmasapan şeylerden kişilerden kıskanırdı ben de onu.Hep tartışırdık son zamanlarda özellikle.Düşün facebooktan etkinlik daveti gelirdi niye sana gönderdi filan diye kavga çıkartırdı.Kuzenimden kıskanıyodu.Ben de ona öyle yapıyodum beni üzdüğü için.bir ay boyunca farklı bölgelerde tatil yaptık ailelerimzle o bi ay o kadar güzeldiki.Çünkü her gün onu düşünmekle geçti ve hiç tartışmadık.Ya ben artık koca insanım okulum var etrafımda bir sürü insan var gözümün içine kadar.bugüne kadar bi çok ilişki yaşadım ama bu hakikaten farklıydı o yüzden burdayım bunları yazıyorum.Ve birlikte oldğmz dönemde beni facebooktan farmville daveti gönderenlerden bile kıskanacak derecede seven bi insan bu kadar kısa sürede nasıl unuttu beni buna da şaşırıyorum.ama işte 5 ay oldu malesef gerçek olan bu.Ve seninkinin pişmanlıkları gibi benim de pişmanlıklarım var..Keşke alttan alsaydım fln fln...

bu sevgiyi başarmak vs den itibaren içinden geleni yap a kadar o zamanki sevgilimin bana gönderdiği meil.onu kopyala yapıştırla sana gönderdim.kıskançlıklaraman aman o zaman benimkini bir mankenden kıskanmıştım.beğeniyor diye.unlar gayet normal.

emre altuğ nun bir şarkısı var ya adını söylerdim.onu gönderebilirsin.bir olmasan bile bütünlerdin diyor.hareketli sayılır ama güzel sözleri var.bana huzur verirdin falan tarzı sözleri var.

seninkinin yazdığı tarzda bişi yazcam ya heralde :) vay be yıllar sonra mı yazdı o bunları? demekki bu durumların kızı erkeği yokmuş :/

seninkinin yazdığı tarzda bişi yazcam ya heralde :) vay be yıllar sonra mı yazdı o bunları? Demekki bu durumların kızı erkeği yokmuş :/

canım ya.bizimki bu saatten sonra dosttane bir yazışma.ama o zamanlar bana art niyhet beslemediğini hissediyordum.bizimkii bir yanlış anlaşılmadan kaynaklanıyormuş.belki sizinde itiraf edemedikleriniz vardı.umarım sizde tekrar sevgili olmasanız dahi en azından bizim gibi böyle dost olursunuz.hem aşkın sevginin vb duyguların kızı erkeği olur mu.insan insan işte.

yok bebegm ya biz dost olamayız yani ben beceremem :/ daha çok acı çekerim.Olursak sevgili olmazsak hayatımda tutmamam lazım :/

yok bebegm ya biz dost olamayız yani ben beceremem :/ daha çok acı çekerim.Olursak sevgili olmazsak hayatımda tutmamam lazım :/

bizim dost olmamız içinde bir sürü kavga,acı,gözyaşı,gidilen yollar,ikimizinde hayatına girip çıkan sevgililer,dostlar ooooo neler neler girdi.2002 de beraberdik.düşün bu yılın sonunda 9-10 sene olacak.hiç bir araya gelmedik bu sürede.yakın zamanada olsaydı asla konuşamazdık.ki konuşamadıkta.

ahhh ahh ne diyim ki keşke o zaman yapılması gerekenler varsa ertelenmeyip yapılsaymış

ahhh ahh ne diyim ki keşke o zaman yapılması gerekenler varsa ertelenmeyip yapılsaymış

hımm ..biliyorsun.bunu bende sana söylüyorum.eğer sizin içinde hala umut varsa yok etme onu.bak yüzünü görmedim,buranın dışında konuştuğumuz ettiğimizde yok ama içimdeki his seni zorlamam gerektiğini söyledi.belki hikaye bana çok tanıdık geldiğindendir bu şeklin tam tersini yap bakalım.

aklıma bişey geldi yaa.Bak benim ayın 7sinde filan onun okulunun tarafında bi işim olcak o tarafa gitmem gerekicek konferansımız olcak ben de görevli olcam.Gittiğimde ona msj atsam sizin taraftayım işn yoksa görüşelim mi bişeler yaparız filan gibi bişey mi yapsam 14 15 gün var daha ama geç mi olur ne dersin????????

kısmet artık :-D

bence güzel fikir.geç olur mu onu bilemem o kader kısmet.bu kadar yakınına gelince dayanamadım.özlemim çoştu dersin ya da benzeri bir sözler.

ya da msj mı atsam direkt seninki gibi :/ ay hangisi yapcam bilmiyorum bu kararsızlık öldürüyo beni her şeyde böyleyim ya alışverişte, evde her işimde kararsızım uyuz oluyorum kendimee

yaa moralim iyi canımcım sıkıntı yok da diyorum ki önce seninkinin sana yazdığı türde bişiy yazıp yollasam sonra konuşunca bişeler yapalım işte ben ayın 7sinde o tarafa gelcem filan gibisnden gireyim böle bişi yapıym diyorum.Ya bi de aklımda şu var aslında şimdi yazarsam hani böyle sürekli aramış gibi olmam dimi yüzsüz ezik gibi olmam dimi ne bilim ya? onun bi taraflarını daha çok kaldırmaktan ve kendmi daha çok küçük düşürmekten korkuyorum heralde o yüzden bu kadar tereddüt ediyorum

abla gel bişe dicem aklıma bişi geldi ya bu benle vicdanını rahatlatmak için konuştuysa öyle canımm istediğin zaman arayabilirsin biz düşman değiliz seni dinlerim hep fln dedi ya bunu acıdığı için filan yaptıysa :/ hani üzüldüğüm için bana karşı hisleri tamamen bittiyse bu yüzden öyle konuştuysa kendi vicdanını rahatlatmak için :/ ((((( sence öyle olabilir mi

Suyuns nikli arkadas;

Ben catladim burda:)) Baska bir goz olarak kesinlikle mesaj atma derim cunku en son seni affetmiycem demissin. Mesaj atarsan onun gozunde tutarsiz duruma gecersin. Bu durumlarda kapiyi tam kapatacak sozler sarfetmemek lazim. Ben de yaptim ama erkekler belirsiz kalmayi tercih ediyorlar istedikleri an donebilsinler diye. ama biz yaratilis itibariyle daha savasciyiz ve elimizdekini birakmak istemiyoruz. Ve emin ol bir erkek severse en ufak bir kirinti dahi olsa geri gelir hem de cok degil bes gun icinde. Sana tavsiyem kesinlikle onunla kontak kurma. Geri gelirse de soguk davran tek sansin bu. Oteki turlu onun gozunde arsiz gurursuz bir kiz olacak goruneceksin. Uzgunum ama gercek bu. Hissettiklerinden dolayi kendine kizma. Mesaj atmak mi istiyorsun yaz ne istiyorsan ama gonderme. Ertesi gun tekrar oku bazen o kadar anlamsiz geliyor ki yazdiklarimiz iyi ki gondermemisim diyorsun. Bir sure bikacaksin bunlari yazmaktan ve unutacaksin. Ortak arkadas filan unut telefonu sil. faceden filan bakma. Baska seylerde odaklan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…