Arkadaşlar yardım edin sizce geri çekilmekle doğru mu yapmışım???

tabi eskisi kadar olmasa da seviyorum ama hala bir şey yapmamamın sebebi tam 23 gün önce msj atmışım hani kötü günümde filan bi ondan hani sanki daha yeni atmışım gibi bide küçük düşmekten korkuyorum gözünde küçülmekten yada iyice soğumasından filan

Selamlar,
Bu da son mesajim. Dun birsey geldi aklima normal bir erkek arkadasim kiz arkadasindan ayrilali iki hafta filan olmustu. Baya bir ileri gitmis bunlar. Ben de arasana kizi ne duruyorsun dedim. Hic aramaya niyeti yoktu aramadi da onun yerine internette konusabilecegi kiz ariyordu. Tabi onlarla da ciddi dusunmuyordu. Ben erkek olsam bir kiz bana yapissa ben de aramam. Ben ilgisiz davrandigimda daha cok pesimden kosuyorsa tabi ki ilgisiz davranirim. Sahsen civik erkekleri ben de sevmem.Bu onlari hakli mi gosteriyor hayir. Durumu anlamak lazim ki bir daha yapmayalim. Sonucta evlilik niyeti olmayan bazi erkekler evlilik konusup zamanimizi aliyorlar iste en cok zamanimizin calinmasindan nefret ediyorum. Herkes kendisine iyi baksin.

selamlar,
bu da son mesajim. Dun birsey geldi aklima normal bir erkek arkadasim kiz arkadasindan ayrilali iki hafta filan olmustu. Baya bir ileri gitmis bunlar. Ben de arasana kizi ne duruyorsun dedim. Hic aramaya niyeti yoktu aramadi da onun yerine internette konusabilecegi kiz ariyordu. Tabi onlarla da ciddi dusunmuyordu. Ben erkek olsam bir kiz bana yapissa ben de aramam. Ben ilgisiz davrandigimda daha cok pesimden kosuyorsa tabi ki ilgisiz davranirim. Sahsen civik erkekleri ben de sevmem.bu onlari hakli mi gosteriyor hayir. Durumu anlamak lazim ki bir daha yapmayalim. Sonucta evlilik niyeti olmayan bazi erkekler evlilik konusup zamanimizi aliyorlar iste en cok zamanimizin calinmasindan nefret ediyorum. Herkes kendisine iyi baksin.

:KK9: çok doğru söylemişsin.eğer ne yaparsak yapalım olmuyorsa uzatmamak gerek.kız içinde erkek içinde böyle.bir erkek evleneceğim deyipte bir şey yapmazsa bay bay deyip gitmek gerek.ama durum bu boyutta değilse bir çaba gösterebilirsiniz

yokk 7siydi :) ama üç dört günde bi gidiyoruz konferans için o taraflara hiç görmedim yolda fln yahu

hala aynıyım :)))mesaj atmadım onun atmasını bekliyorum öf ama içimde sıkıntı da yok mutluyum sadece msj atmasını bekliyorum, konuştuğumuzdaki hazırladığım msj da taslaklarda duruyo yazıp yazıp siliyorum :/ anlıcaan herşey aynı

hala aynıyım :)))mesaj atmadım onun atmasını bekliyorum öf ama içimde sıkıntı da yok mutluyum sadece msj atmasını bekliyorum, konuştuğumuzdaki hazırladığım msj da taslaklarda duruyo yazıp yazıp siliyorum :/ anlıcaan herşey aynı

Ben krize girdim iki gun boyunca surekli mesaj attim ona:) Cevap vermedi. Denedik olmadi filan birseyler zirvaladi. Msn e gelmedi. Daha uzun yazmistim benim basligim altinda. Baskasiyla basladim bende. Unuttum onu. Umarim sende birgun beklemeyi birakirsin.

X