Arkadaşlar yardım edin sizce geri çekilmekle doğru mu yapmışım???

ya olmıcak diyo işte yani anlatmıştım ya burda ama cevap da verdi ılımlı da konuştu nebilim ben değer vermediğim birinin mesajına cevap vermem onu dinlemem de.Ve bu adam çıktığmz dönemde beni çok seviyodu bu hale nasl geldi.Ama diyorum ki acaba böyle bir iki ay arayıp sormasam dayanabilirsem hani bi korkuya kapılır mı nebilim ya hep kısır döngü öff :/ bi yandan çabalamadığımı düşünüyorum bi yandan da böyle sessiz kalayım diyorum :/ ama başkasına gitmesinden de korkuyorum yazarım heralde ya yarın falan

tamam bnede böyle hatırlıyorum.hatta sana değer vermese niye cevap versin demiştim.bu yüzden arkadaşça yaklaş zamanla aranızdaki buzlar erisin demiştik.

evet böyleydi ablacım.Tamam bişeyler bulucam yada en kötü 'aklına geliyomuyum' hiç filan yazcam yollıycam kısa bi süre içinde eğer aklına gelen başka bişi olursa mesaj at bana sen ben atamıyorum ama burdan cevap veririm sana.Nebilim en iyisi böyle olcak diimi:/

sorularımızın cevabı onda.biz böyle ne yapabiliriz diye düşünüyoruz ama eninde sonunda kendi olduğumuz yerde sayarız.aklına gelmiyor muyum diye mesaj yazmak istedin madem gönder.olmadı.o zaman ''peki kabul.bundan sonra arkadaş olalım.'' deyip irtibatı koparma.madem istiyorum geri diyorsun.irtibata geçmen lazım.evin 20 dk uzaktayken naıl dayanıyorsun.çatlardım meraktan.

sevgilimle barışmadan önce facebook syfama bursa resimleri koymuştum.arkadaşalrım görsün diye.tanımadığım biride onlara yorum yazmış.hemde aşkımla bitirmiş sonunu.sonra yok ben seni tanımıyorum.kız arkadaşıma yazdım bilmem ne.benimde tuhafıma gitti.tamam profilim herkese açıkta yaşadığım şehirle ilgi fotoğraflar olduğunu nereden biliyon.biliyorsunda başka yer mi kalmadı di mi gösterecek.sonra konuştuk ettik.sonra sevgilisiyle beni çok sevdiler.:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: oyun gibi geldi mi sanada.banada öyle geldi.olmasada şansımı deneyim dedim.:KK1::KK1::KK1: evet çok üzülüyorum.onu çok seviyordum.vs vs yazdım sevgilimle ilgili.

buna benzer bir şey yapabiliriz.ama bu kadar basitini değil.sahte bir msn adresi al.bunu ekle.sonra burada nasıl forumdakilere soruyorsan ona da sor.

bir kaç ay sürebilir canım araması ama kesinlikle arar seni. sen en doğrusunu yapmışsın o adamdan sana hayır gelmez o ne öyle ya senin duyguların var nasıl hiçe sayar bunu terbiyesiz:KK19:

40 gün, 1.5 ay bence çok uzun bir süre.. imkansız bir aşk yaşamıyorsanız yani aile, din, vs sorunlar yoksa aranızda, seven insan bu kadar bekleyemez diye düşünüyorum... sık ayrılıp, barışmalar da ilişkiyi malesef tüketiyor, inandırıcılığı kalmıyor... ilk başta 1 hafta, sonra 15 gün, 1 ay derken alışıyor iki tarafta.. hele ki erkekler için bu gel gitler ilişkiden soğutuyor diye düşünüyorum ben..

40 gün, 1.5 ay bence çok uzun bir süre.. imkansız bir aşk yaşamıyorsanız yani aile, din, vs sorunlar yoksa aranızda, seven insan bu kadar bekleyemez diye düşünüyorum... sık ayrılıp, barışmalar da ilişkiyi malesef tüketiyor, inandırıcılığı kalmıyor... ilk başta 1 hafta, sonra 15 gün, 1 ay derken alışıyor iki tarafta.. hele ki erkekler için bu gel gitler ilişkiden soğutuyor diye düşünüyorum ben..

bende böyle olmasından korkuyorum.o yüzden suyunus bir an önce msjı yolla.

ablacım çok güzel analiz etmişsin ya aynen öyle yazdıkların çok doğru.Bak bide sana şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.Bugüne kadar birlikte oldğum insanlar içinde beni sevdiğine en çok inandığım kişiydi bu.Yani Kavga ediyoduk hep çünkü hep kıskanıyodu deli oluyodu ve ben bazen üzüyodum mesela onu şaka olsun diye böyle ağlıyodu filan ve beni annesi ve kardeşleriyle filan tanıştırmştı nebilim çıkmadan önce de peşimde çok koşmuştu çok güvenmiştim ilk defa belki de oyüzden bu kadar ağır oldu gidişi.Ama dediklerin doğru yani ben de senin gibi düşünüyorum ayrılalı da 5 ay olcak önmzdeki ayın 3ünde :/ daha mesajı atmadım ablacım evet sinema fln da olabilir, ama onun gözünde küçük düşmekten korkuyorum ya hani yapışan biri gibi gözükmek istemiyorum öyle olmaz dimi :/ beklemek midir doğrusu diyosun sen bütün konuyu okuduktan sonra?

ablacım çok güzel analiz etmişsin ya aynen öyle yazdıkların çok doğru.Bak bide sana şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.Bugüne kadar birlikte oldğum insanlar içinde beni sevdiğine en çok inandığım kişiydi bu.Yani Kavga ediyoduk hep çünkü hep kıskanıyodu deli oluyodu ve ben bazen üzüyodum mesela onu şaka olsun diye böyle ağlıyodu filan ve beni annesi ve kardeşleriyle filan tanıştırmştı nebilim çıkmadan önce de peşimde çok koşmuştu çok güvenmiştim ilk defa belki de oyüzden bu kadar ağır oldu gidişi.Ama dediklerin doğru yani ben de senin gibi düşünüyorum ayrılalı da 5 ay olcak önmzdeki ayın 3ünde :/ daha mesajı atmadım ablacım evet sinema fln da olabilir, ama onun gözünde küçük düşmekten korkuyorum ya hani yapışan biri gibi gözükmek istemiyorum öyle olmaz dimi :/ beklemek midir doğrusu diyosun sen bütün konuyu okuduktan sonra?

yapışkan olmazsın.hadi mesaj falan çekem diyorsan arkadaş olarak yaklaş.yalnız 5 ay uzun bir süre.geri çekilmişsinde geri geri gide gide hayatının dışına çıkma.bu olaylarda ayrılık süresinin bir önemi yok.benim en son sevgilimle aramız sonunda kötü oldu ama 7 ay sonra barışmıştık.

onu en azından bir yere oturmaya davet et .tekrar başlıyacağım falan demiyeceğim ama sana ve senle alakalı her şeye değer veriyorum.arkadaş olarak kaybetmek istemiyorum dersin. zaten yan yana olunca buzlar erir diye umuyorum.

bekleme diyorsun yani anladım tamam rahat bi anımda atıcam mesaj :/ 7 ay he vay be anlatsana nasıl barıştınız 7 ay içinde hiç konuştunuz mu bizimkine benzer şeyler filan oldu mu filan :)

bekleme diyorsun yani anladım tamam rahat bi anımda atıcam mesaj :/ 7 ay he vay be anlatsana nasıl barıştınız 7 ay içinde hiç konuştunuz mu bizimkine benzer şeyler filan oldu mu filan :)

aman bize benzemeyin.ama öyle ayrılıp barışanlar var.bizim olayda çok farklı durumlar vardı.onlarında etkisi vardı.aradı mı evet arada aradı ama.açamadım işte:26::26::26::26:açtıktan sonra bana kötü davrandı ama bizde szin durumdan çok farklı durumlar vardı.sonra içimdekileri uygun bir dile aktardım.ondan sonra konuşalım dedi ama bende bitirmişti her şeyi.televizyonda falan görmedin mi en son hatırladığım iki çift var: biri ufuk yıldırım ve spiker eşi.boşandılar.yıllarca ayrı idiler.sonra barıştılar.hala beraberler.azra akın ve kıvanç tatlıtuğ var.4 sene ayrı kaldılar.barıştılar.

evet ama çok aykırı onlar ya nebilim kıyas yapılamaz gibi.bide benimki gibi bi dengesiz var mıdır bilemicem yanii :)))

evet ama çok aykırı onlar ya nebilim kıyas yapılamaz gibi.bide benimki gibi bi dengesiz var mıdır bilemicem yanii :)))

böyle uzaktan bilemeyecğiz ne yazı -k ki.acaba sende mi mektup yazsan.hoşlandığım çocuğa yazacağım .ama benim zamanım var.hem sakin kafayla okur.hemde defaalrca okuyup düşünür hatıralara dalar

ben de neye pişmanım biliomusun ayrıldığmz ilk zamanlar bişi yapmadım :KK43: sürekli ayrılıp barışıyoduk ben de bıkmıştım zaten sadece msj fln çekmiştim tutup kolundan konuşmadım gidip sarılmadım bu hep uktedir içimde keşke yapsaydım diyorum bu hale gelmezdik belki :KK43:

ben de neye pişmanım biliomusun ayrıldığmz ilk zamanlar bişi yapmadım :KK43: sürekli ayrılıp barışıyoduk ben de bıkmıştım zaten sadece msj fln çekmiştim tutup kolundan konuşmadım gidip sarılmadım bu hep uktedir içimde keşke yapsaydım diyorum bu hale gelmezdik belki :KK43:

olan olmuş.bundan sonraki maçlara bakacaz

hadi cesaret biliyorum bu durumlarda cesarette ihtiyac var.böyle aylayarak bekliyecek misin.gençliğine yazık.zaten 5 ay beklemişsin.

13 14 gün önce yazdım ya mesaj ondan cesaretsizim şimdi ya :) hani daha yeni yazmışım gibi filan ahh ilk defa böle şeyler yapıyorum kendimi öldürmek istiyorum neyim ben yaa =))

Son düzenleme:
X