Arkadaşlar yardım edin sizce geri çekilmekle doğru mu yapmışım???

canım benim tavsiyelerin için teşekkür ederim kafam o kadar karışık ki anlatamam sana :/ ya bunun erkeği kızı var mı bilmiyorum yani şu anki konumlarımız tam tersi olsaydı yani benim dururmumda o, onun durumunda ben olsaydım da farklı mı düşünürdün onu merak ettim? bide yani evet hep affetmicem deidm ben ona çünkü arkadaş kalamam.Ama her defasında ya o ya ben aradık çoğunlukla ben tabi okumuşsundur eski yazdıklarımı olaylar orda var.Yani artık napıcamı şaşırdım inanki.5 ay oldu karşıma başkaları da çıktı bu sürede ama istemedim yine burdayım işte :/ :)

canım benim tavsiyelerin için teşekkür ederim kafam o kadar karışık ki anlatamam sana :/ ya bunun erkeği kızı var mı bilmiyorum yani şu anki konumlarımız tam tersi olsaydı yani benim dururmumda o, onun durumunda ben olsaydım da farklı mı düşünürdün onu merak ettim? bide yani evet hep affetmicem deidm ben ona çünkü arkadaş kalamam.Ama her defasında ya o ya ben aradık çoğunlukla ben tabi okumuşsundur eski yazdıklarımı olaylar orda var.Yani artık napıcamı şaşırdım inanki.5 ay oldu karşıma başkaları da çıktı bu sürede ama istemedim yine burdayım işte :/ :)

Farkli dusunmezdim. Erkeklerin cogu bel alti dusunur onun disinda pek bir duygusalliklari yoktur. Yani sen aci cekmissin onun umrunda olmaz ama o aci cekerse ayni aciyi kendin cekersin. Ben bir keresinde belirsiz durumdaydim arama beni bir daha dedim. Uc gun sonra mesaj attim yasiyor musun diye. Kizdi bana hani konusmaycaktin diye. Sonra yine kavga ettik ben bu kez yine dayanamadim. Sadece ? attim mesajda o da virgulle cvp verdi. Sonra unuttum inan ne oldu cunku baska erkekler girdi hayatima bunlara cok deger vermiyceksin. Suan baska biriyle ugrasiyorum katir gibi birsey inat mi inat ilgisiz mi ilgisiz . Bende ara verdim asla ve asla ne yazarim ne cvp veririm ne de ararim.

anladım :/ ya bizde 5 aydır öyle saçmasapan şeyler yaşadık ki ama artık benim onu çok sevdiğimi biliyo yani bunu gösterdim ona ne yazıkki..

Iste onu gosterdiysen yandin.Birakamaz bu beni sinyali onlari uzaklastiriyor baskalarina bakiyorlar. Bizim gibi beklemiyorlar. Bu forumda okudugum iki tane guzel soz var. Niklerini yazamiycam uzgunum cunku hatirlamiyorum. Birinin babannesi sey demis "erkeklere ... nin yarisini gosteriyorsan diger yarisini gostermiyceksin". Cok dogru ancak ondan anliyorlar. Yani bu iliski bitmis yenisinde bunu uygula ve av konumundan sakin cikma. Oteki soz de "Benim istedigimi Allah istemiyorsa konu kapanmistir". Bu da dogru demek ki hayirli olan budur.

Son düzenleme:
Bugun hic yapmadigim birseyi yaptim. Onu geri istemiyorum ama hayatima devam ettigimi de gormesini istiyorum. Bir erkek face hesabi actim kendime. Kendimle iliskim var gibi gosterdim:) Su siralar hic nete girmiyor ama girdiginde en azindan bunu gorurse icim biraz daha rahatliycak. Ben anlamadim bu erkekler ne istiyor kendine neden mutlu olamiyorlar. Surekli bir kacma surekli bir isteksizlik. Ne doyumsuz yaratiklar. Evlenen ve mutlu olan ciftleri gorunce kiskanmiyor degilim ama herkesin sorunlari var. Bu dengesizler de hep beni buluyor ben de dengesiz davraniyorum sonra.

:)) elbet bigün doğru biri çıkar canım ben inanıyorum.Bak okumuşundur yazıyı o kadar düşünüyorum yazıp yazıp siliyorum ama hala yollamadım.Yollucamı biliorum ama dediğim gibi elbet bigün doğru biri çıkacaktır ya inan

:)) elbet bigün doğru biri çıkar canım ben inanıyorum.Bak okumuşundur yazıyı o kadar düşünüyorum yazıp yazıp siliyorum ama hala yollamadım.Yollucamı biliorum ama dediğim gibi elbet bigün doğru biri çıkacaktır ya inan

Ben olsam yollamazdim. ama cok istiyorsan bir ? yolla sadece ? isareti. zaten donmek isterse sana doner. Bir de yazarsa hemen cevap verme. Onun burcunu ve senin burcunu soyle belki ona gore yorum yaparim. Astrolog filan degilim sadece tecrubelerime gore degerlendiririm.

Ama sunu da unutma yazarsan gozunde tutarsiz biri olarak kalacaksin bundan sonraki gidislerinde hic bir zaman sana inanmayacak. Bunu iyice dusun derim ben.

sana tavsiyem o görmeden onu kaldırman çünkü görüp sinirlenicek ve seni tamamen unutabilir üzülen sen olursun biliyorum hani hala seni düşünüyomu diye yapıosun ama sonra barışsanız bile güvensizlikler olur

diğer arkadaşlarında yazdıklarını okudum.onlarada hak veriyorum.onlarda çok doğru söylüyorlar.sonuçta buraya girip bir destek vermeye çalışıyorlar.ne yaparsan yap.ister konuş ister konuşma.yalnız kendini hırpalamadan yap.açıkcası tutarsız görüneceğin fikrine pek katılmadım.doğru söylemiş kesin konuşmamak lazımda.o ruh haliyle mümkün mü.üzüntümden,o anki kızgınlığımdan ne dediğimin farkında mıydım dersin.dilin kemiği yok o an çıkıverdi ağzımdan gibisinden konuşursun.bir şöyle deyip ertesi gün farklı demiyorsun ki tutarsız ol.aradan zaman geçmiş.o tepkiyle geri çekilmişsin.belli bir zamanda geçmiş.bu sürede düşünmüş taşınmış,duygularından emin olmuşsun,özlemişsin.bu durumda biraz sakinleşmek ve ondan sonra konuşmak olur.

Ve bekledigim oldu. Bugun baskasindan hoslandim. Cok yeni ama cekecegi var benden. Uzak duruyorum simdilik. Sanirim kural bu basta baya cektirmek lazim ki degerin bilinsin.

4 aydır ona olan sevgim hiç azalmadı..40 gündür içim içimi yiyor ama aramıyorum çünkü her defasında hayal kırıklığı yaşadım..Tecrübesi olan arkadaşlar yardım edin lütfen sizce arayacakmıdır beni bir süre sonra? geri gelmesi mümkün mü sizce???

Böyle tutarsiz bir insan cok yorar.Yorulmussun uzulmussun ve bunun sonu gelmeyecek..Ve sen tukeneceksin.Tükendiginde belki evli bile olacaksin gözlerini actiginda..

Inan bana hickimse unutulmaz degil ve hicbir üzüntü baki kalici degil..Öyle düzgün ne istedigini bilen bir insan cikar ki karsina butun yaralarini sarar ve keskelerini alir götürür..Oturur bu üzüldüklerine üzülürsün..

Arayayim mi mesaj atayim mi diye düsünme bile..Önce tlf unu sil ve unut sonra yasadigin güzel seyleri;aklinda sadece onun seni üzdügü ve senin herkesten daha degerli oldugun kalsin..

Sevse gelirdi sevmiyor ki gitti.En ufak bir umut kirintisi bile arama.Sadece önündeki dakikalara,saatlere aylara... bak..
Bir arkadasimizin dedigi gibi yaz mesaji kaydet kendini tutamiyorsan;cünkü sabah olup okudugunda o mesaji silerken yüzün gülecek "Oh be iyiki göndermemisim" diyeceksin.

Senden degerli senden baska biri yok.Bunu unutma.Hele ki bu bir erkek se..Seni aramamasinda ya da mesajlarina ilimli cevap vermesinde bir mana arama.Onlar bizim gibi imalarla uzun uzun aciklamalarla ugrasmazlar.Bir kez söylerler o da gercek düsünceleridir.Sonra senin sevgin onu ceker belki tekrar denemeye kalkarlar ama iclerinde sevgi olmadigi icin sen daha cok kirilirsin.Sevmedikleri icin sadik ta kalamazlar.Onlar bizden cok farklilar.Biz sevmesekte "nokta" diyene kadar tam bitmedikce yani aldatmayiz.Sevgi bitsede..

Allah karsina cok cok daha iyisini hayirlisini cikarsin canim,seni de bu belirsizlik ve tutarsizliktan kurtarsin..

Sen tutarli ol ve kafanda ona dair minicik kirintilari dahi sil.Ne istedigini ya da neyi istemedigini bilerek yoluna devam et..Hersey güzel olur senin icin insaallah.

Dikkat ederseniz filmlerde hep erkekler capkindir sonra biri cikar baya zorlanirlar. Gercekten asik olurlar evlenirler. Kovalamayi o kadar seviyorlar ki. Kacmayanlarla pek isleri olmuyor. O yuzden hic mesaj cekmemek fazla baglanmamak lazim ilk basta. Bence kesinlikle mesaj filan atmasin baskalarina baksin daha fazla degerini bilecek birine. Bu arada bu manyak beni faceden silmis. Ben de face i komple sildim. Bundan sonra boyle. Cevap yok kizmak yok mesaj yok islerine gelirse:))

Bunu izleyin ben dorduncu kez simdi izliycem. "Erkekler Ne Söyler Kadınlar Ne Anlar" . Belki bakis aciniz degisir erkeklere karsi:)

Bunu izleyin ben dorduncu kez simdi izliycem. "Erkekler Ne Söyler Kadınlar Ne Anlar" . Belki bakis aciniz degisir erkeklere karsi:)

bu fimi bende izledim.kadının erkeğin çokda peşinde koşması taraftarı değilim.yalnız şöyle bir düşüncem var.genel söylüyorum biriyle bir şeyler paylaştınız.sonra ayrıldınız.arada sevgi olan bir ilişkiydi.anlaşamadığınız ve bitti.sonra tekrar başlamasını istiyorsunuz ve o kişiyle görüşme imkanız ve belkide imkanlarınız var.bundan faydalanıp ilişkiyi tekrar başaltma fırsatı bulabilirsiniz.karşı tarafın sevgisi aşk olarakda bitsede.romantik ortamlar falan.çaktırmadan tabiri caizse.bende bir filmden bir diyalog aktarağım.böylelikle ne demek istediğim daha iyi ifade edebileğim.benim çılgın yunan düğünüm diye bir filmdi.hatta erkek arkadaşımla beraber izlemiştik.filmdeki bir kadın bir laf etmişti ve erkek arkadaşım kolumdan dürttüp öğren demişti.:KK1:evin kızı okumak istiyordu ama babasına söylüyemiyordu.bir gece hıçkırarak ağlarken annesi geliyor.anlattıyor ona.annesi halledeceğim diyor.kızda olmaz annne.babam ben bu evin başı benim diyecek diyor.orada kadın kızın çenesinden tutup kendine çeviriyor ve diyor ki: erkek başsa kadın boyundur.boyunda baştan sonra gelir ama başı istediği yöne çevirir.

bu fimi bende izledim.kadının erkeğin çokda peşinde koşması taraftarı değilim.yalnız şöyle bir düşüncem var.genel söylüyorum biriyle bir şeyler paylaştınız.sonra ayrıldınız.arada sevgi olan bir ilişkiydi.anlaşamadığınız ve bitti.sonra tekrar başlamasını istiyorsunuz ve o kişiyle görüşme imkanız ve belkide imkanlarınız var.bundan faydalanıp ilişkiyi tekrar başaltma fırsatı bulabilirsiniz.karşı tarafın sevgisi aşk olarakda bitsede.romantik ortamlar falan.çaktırmadan tabiri caizse.bende bir filmden bir diyalog aktarağım.böylelikle ne demek istediğim daha iyi ifade edebileğim.benim çılgın yunan düğünüm diye bir filmdi.hatta erkek arkadaşımla beraber izlemiştik.filmdeki bir kadın bir laf etmişti ve erkek arkadaşım kolumdan dürttüp öğren demişti.:KK1:evin kızı okumak istiyordu ama babasına söylüyemiyordu.bir gece hıçkırarak ağlarken annesi geliyor.anlattıyor ona.annesi halledeceğim diyor.kızda olmaz annne.babam ben bu evin başı benim diyecek diyor.orada kadın kızın çenesinden tutup kendine çeviriyor ve diyor ki: erkek başsa kadın boyundur.boyunda baştan sonra gelir ama başı istediği yöne çevirir.

Evet o filmi izlemistim o lafi da hatirliyorum ama sadece evlendiklerinde gecerli bence. Ben ikinci kere baslama taraftari degilim. Bir kere bitti mi biter bende biraz uzun surer ama biter bir sekilde. Biraz ara vericem ama bundan sonra kacani oynayacagim gelirler gelmezler kendileri bilir. Biktim boyle sacma sapan iliskilerden koseme cekiliyorum:))

süpermiş :) ya zaten böyle bişi ilk defa geliyo başıma.Yani önceki sevgililerimde ayrılan ben de oldum onlar da oldu ama koymadı çünkü bağlı değildik o kadar vardı ters giden bişiler.Ama bu son ilişkimdeki mahlukatla çok şey paylaştık o yüzden bu durumdayım :)

yazdığn msjda haklısn cnım. ilkbahar82 .Ya zaten biyerde okumuştum eski sevgililerle tekrar başlanılmak isteniyorsa arkadaşca yaklaşılmalı önce filan filan diye.senle konuştuğumuz planlardan birini uygulucam nezaman bilmiyorum ama.Çünkü onun bana atıcağı yok heralde artık

X