Arkadaşlar yardım edin sizce geri çekilmekle doğru mu yapmışım???

umarım işe yarar.en azından yanına başkaları gelmez.neden tartıştığınızı düşün.bunları nedenlerini falan.olumsuzlukların düzeldiğini gördükçe rahatlar.

umarım canım :) şimdi iletişime geçmek için doğru zamanı yakalamayı düşüneyim bakalım

ya özel mesaj atamıyomuşum şu an 100 msj atmam lazımmış :KK43: buraya yazıoyrum o yüzden inş görürsün ilkbahar1982 yaa çook özür dilerim haftsonu giremedim internete.Ya ablacım kafam çok karışık ya :KK43:( ya bahane bulamadım da sana şey anlatcam bak benm bi arkadşaım var rıdvan diye erkek ama yani samimi dostumdur o da böyle benm durumuma çok yakın bi durumda tamam mı.Hani gecen ben mesaj atmıştım ya benimkine işte o da cevap vermişti istediğn zaman arayabilirsin canım benim falan diye.İşte rıdvan da kız arkadşaına attı öyle bi mesaj ama o kız cevap vermedi ona.Yani böyle niye yalan söliyim bi mutlu oldum içimden benimki cevap verdi diye falan böyle ama saçma mı :/ yani cevap verdi ama nasl verdi biliyosun :/ ne diyosun bu konuda :// tabi başkaları da yazabilir

ne diyeceğim ah ulan aşk ahh.rıdvanı tanımıyorum.kız arkadaşınıda tanımıyorum.kız neden cevap yazmamış bilemem.ama seninkiyle ilgili bir gelişme var mı.görüşme falan ayarlıyacaktın

yok ablacm ya :/ yani ne yapıcağımı bilmiyorum cesaret edemiyorum tam yazıyorum yollıycam sonra siliyorum :/ dün şey yazıym dedim 'aklına geldiğim oluyomu hiç' diye yazıp atıym dedim sonra baktım eski mesaja demişim ki en son o günki konuşmada affetmicem seni de kendimide fln sonra yazmaktan vazgeçtim o arasın dedim filan.Yazıyorum siliyorum yazıyorum siliyorum.Kafam allak bullak napsam ne yazsam :/

önce kendini toplayacaksın.hala okuyorsunuz di mi.ders çalışma ortamı falan olmuyor mu.hani arkadaşça takılacaktın

evet okuyoruz ama o başka üniversitede ben başka.Bölümler de farklı.Evlerimiz yakın ama yürüme mesafesiyle 20 dakika.

ortak arkadaşda yok.hangi bölümde okuyordu ve sen hangi bölümdesin.ortak bir şey çıkartıp konuşma bahanesi yapabiliriz belki

o spor akademisinde.Ben de siyaset bilimi.ders olarak pek bi ortak noktamız yok ya :/ ortak arkadaş bitane var ama samimi değilim hiç yani facebook hesabımda da ekli ama konuşmuyoruz hiç öyle meraba meraba.Ya o dediğimi atsam nasıl olur sence 'aklına geldiğim oluyomu' fln gibisinden.Yoksa ilişkimizin dışında bi konuda mı yazsam

hatırladığım kadarıyla sevgili olmayacaz demişti.ondan arkadaşça olsun demiştik.şimdi seviyorum dersen kaçar mı.özlemiş mi seni bunu öğrenmek lazım.siyaset ve sporla ilgili ortak nokta yok evet.komik olacak ama deniz yıldızı diye bir dizi var ya.orada banu ile melih var.banu melihi sahte hesabıyla konuşturmaya çalışıyordu.olmadı en kötü o yolu deneriz.

o mesajı gönder bence.ama cevabı olumsuz gelirse üzülme diyeceğim asıl komiklik o olacak.yalnız korkunun ecele faydası yok.böylesi daha fena.uyumuşta olabilir.bunuda unutma .hemen yaz ve gönder.bakalım tepkisine

şu an uyumuştur zaten :) sabah 5te filan kalkıyo tamam abla yarn atcam inş öf :/ peki böyle beklesem sence nasıl olur??

hep cayıyorum zaten kahretsin ya öf :/

caymayacaksın.o duyduğun korkuyu çok iyi biliyorum.benimki aylarca beni aradı.düşün arayan oydu.korkuma teli açamıyordum.barışmayacağız.bunu söyliyecek diye.aylarca açamadım.önce ne düşündüğünü öğrenmemiz gerek.cesaret edemezsende msn oyununu oynayacağız.başka bir nickle msn adresi alacaksın.onu konuşturacağız.

ya olmıcak diyo işte yani anlatmıştım ya burda ama cevap da verdi ılımlı da konuştu nebilim ben değer vermediğim birinin mesajına cevap vermem onu dinlemem de.Ve bu adam çıktığmz dönemde beni çok seviyodu bu hale nasl geldi.Ama diyorum ki acaba böyle bir iki ay arayıp sormasam dayanabilirsem hani bi korkuya kapılır mı nebilim ya hep kısır döngü öff :/ bi yandan çabalamadığımı düşünüyorum bi yandan da böyle sessiz kalayım diyorum :/ ama başkasına gitmesinden de korkuyorum yazarım heralde ya yarın falan

X