Arkadaşlar yardım edin sizce geri çekilmekle doğru mu yapmışım???

arkadaşlar bazen geliyo aklıma msj atasım geliyo ama atmıyorum.umarım dediğiniz gibi olur bu şekilde davranmam onu pişman eder, sizlere güveniyorumm..

bitti diyebilmek lazım bazen
arayacak mı diye beklemeyin bence ben beklemeyi bıraktım bir ay on gündür mesaj atmayı aramayı bıraktım

"gönül su bende yazı yazılamaz unutulan aşkın yası tutulamaz
ne git dedim ne de kal gidene kelepçe vurulamaz
çok yoruldum bir daha olmaz
terli terli tekrar koşulamaz" bir hande yener şarkısıyla vakit geçirmekteyim.

Araya mesafe, soğukluk kısaca ayrılık girdi. Hiç mi soğuma yok içinde? Ne biliyim bu kadar süre görüşmemek bile ayrılık demek bence. Eğer bu süreçte onsuz kalabiliyorsan demek ki onsuz da yaşayabiliyorsun :26:
arkadaşlar bazen geliyo aklıma msj atasım geliyo ama atmıyorum.umarım dediğiniz gibi olur bu şekilde davranmam onu pişman eder, sizlere güveniyorumm..

tabiki onsuz da yaşıyorum gülüyorum eğleniyorum arada aklıma gelse de iyiyim, kötü değilim sadece pişman olmasını, dönmesini istiyorum.Yoksa onsuz da yaşıyorum canım:)

Kaybettiğini düşünmesini nasıl sağlarız peki?

kendine çeki düzen vermeli bnce insan.. her ayrılıktan sonra bi dağılma modu oluyo biz kızlarda.. sonra mutluymuş havasına girmeli.. onun bulunduğu ortamlarda daha neşeli olunmalı.. onu görmezden gelmeli.. hatda hayatında başkası varmış gbi yaparsa bnce iyice dağılır karşısındaki kişi.. çünkü erkekler daima zor olanı sever. :)

kendine çeki düzen vermeli bnce insan.. her ayrılıktan sonra bi dağılma modu oluyo biz kızlarda.. sonra mutluymuş havasına girmeli.. onun bulunduğu ortamlarda daha neşeli olunmalı.. onu görmezden gelmeli.. hatda hayatında başkası varmış gbi yaparsa bnce iyice dağılır karşısındaki kişi.. çünkü erkekler daima zor olanı sever. :)

Haklısın, ben de aynen böyle yapmaya çalışıyorum, erkekler avcı karakterli bana kalırsa ve klişe bir laf ama kaçan her zaman kovalanıyor işte. Ama bizim hiç karşılaşma ortamımız yok, yine de merak edip facebook'uma vs bakıyor mudur bilmiyorum ama zaten karşılaşmıyorsak benden nasıl haber alacak ya da mutlu olduğumu umursamadığımı, hatta başka erkeklerle görüştüğümü vs nereden bilecek ki?

Suyuns, seninle aynı durumdayız, kesinlikle geri çekilmekle doğru yapmışsın ve bence günün birinde o da seni kaybettiğini anlar ve kafasına dank eder. Sen bu arada hiç arama, kendimizi tutmalıyız zor da olsa.

Haklısın, ben de aynen böyle yapmaya çalışıyorum, erkekler avcı karakterli bana kalırsa ve klişe bir laf ama kaçan her zaman kovalanıyor işte. Ama bizim hiç karşılaşma ortamımız yok, yine de merak edip facebook'uma vs bakıyor mudur bilmiyorum ama zaten karşılaşmıyorsak benden nasıl haber alacak ya da mutlu olduğumu umursamadığımı, hatta başka erkeklerle görüştüğümü vs nereden bilecek ki?

walla tatlım o işler hiç belli olmaz.. bi ara eski sevglm msj attı.. bn senden okdr şey istedim umrsamadın gtdn o sevgiline kek yaptın fln die.. meğerse ark.larının facesnbden bana bakıyomuş..

walla tatlım o işler hiç belli olmaz.. bi ara eski sevglm msj attı.. bn senden okdr şey istedim umrsamadın gtdn o sevgiline kek yaptın fln die.. meğerse ark.larının facesnbden bana bakıyomuş..

Doğru aslında, sonuçta insan sevmese bile merak eder ve bakar facebook'una vs, haklısın. Bakalım böyle durumlarda yapılması gereken tek şeyi yapıyorum, aramıyorum sormuyorum, düşünmemeye çalışıyorum.

matahari sabırla bekliyorum canım.Ama benimki gibi dengesizinin olduğunu düşünmezdim hiç şaşırdım doğrusu :)

matahari sabırla bekliyorum canım.Ama benimki gibi dengesizinin olduğunu düşünmezdim hiç şaşırdım doğrusu :)

İnan benimki de bir o kadar dengesiz, bilmiyorum ben de bekliyorum, ben de senin gibi sorguluyorum o rest mesajlarını atmakla hayatımdan çıkmasını söylemekle doğru mu yaptım ve o mesajlara rağmen günün birinde arar mı merak ediyorum, bir sürü soru oluyor insanın kafasında ister istemez. Artık düşünmemek istiyorum, unutmak istiyorum, kendimi zorluyorum aklımdan çıkarmak için ama olmuyor.

ne kadar oldu hayatım hiç konuşmayalı? ve ayrılalı?

Canım şöyle gelişti, ben anlatayım olanları en iyisi daha net olması için. 1,5 ay önce ayrıldık, ilgisizliğinden bunaldığım için bitirdim onun da ayrılmama çabası olmadı. Ayrıldıktan birkaç hafta sonra doğumgünüm vardı, soğuk bir mesajla kutladı sadece. Tamam dedim ben de, bittiğini kabullendim kafamda. Bu arada beni facebook'tan filan sildi, yine bir şey yapmadım. Sonra bu ayın başında bir rahatsızlık geçirdim, 10 gün hastanede kaldım, onun haberi olmayacağını düşünmüştüm ama ortak bir arkadaşımız söylemiş, duyar duymaz hastaneye ziyaretime geldi çok şaşırdım çünkü hiç konuşmuyorduk. Geldiğinde bana karşı aşırı ilgiliydi, geldiği gece bana mesaj attı, ne zaman istersem gelip refakaçi bile kalırmış vs vs. Ben de acaba barışır mıyız diye düşünmeye başladım. Ama ondan sonra bir daha hiç aramadı mesaj atmadı bir hafta boyunca. Ben hastanede olduğum için en azından merak eder mesaj atar diye düşünmüştüm. Çok duygusal bir anımda mesaj attım ona kendimi tutamadım, kısaca hayırsızın teki olduğunu ve beni sevdiğine inanmadığımı söyledim. Bana beni çok merak ettiğini ama arayacak yüzü olmadığını filan söyledi ama yazdığı mesajlar çok ukalacaydı. Beni seviyormuş da eskisi kadar değilmiş vs vs. Ben de çok sinirlendim ama göreceksin öyle soğuk mesajlar attı ki resmen sinirlendirmek için yani. En azından hastanede olan bir insana farklı davranmalıydım. Neyse o kadar üzüldüm ve sinirlendim ki, ağır bir mesaj attım. Biz daha önce de bir ayrılıp bir barışıyorduk, artık çivisi çıkmıştı. Mesaj attım ve bir daha aramamasını, öldüğümü farzetmesini, hiçbir şekilde tekrar hayatıma giremeyeceğini, sevdiğine inanmadığımı artık beni kürkçü dükkanı olarak görmemesini tamamen bitirdiğimi onu görmek istemediğimi yazdım. Peki sen bilirsin nasıl istersen öyle olsun yazdı o da.

Olaylar bu şekilde. O mesajlaşmanın üstünden 2 hafta geçti ve hiç görüşmedik, ama kendimi kötü hissetmiyorum desem yalan olur. Onunla barışmak gerçekten umurumda değil, böyle dengesiz birini artık hayatımda istemiyorum inan ki. Amacım intikam almak bile değil. Ama onun pişmnalığını gelip benden özür dilemesini isterdim çünkü içimde o kadar çok şey kaldı ki. Ama bu saatten sonra sanmıyorum döneceğini.

yazdıklarını okudum. aynısını ben defalarca yaşadım. ve erkeği genelde yola getiren bu oluyor maalesef. bizde on gün, 1hafta, birkaç ay normal sonra aylarca ayrılık yaşardık. nedense kafasında onu çok sevdiğim için bir garanticilik belirmişti. ama en sonunda ayrıldım. ve aynısı bizde yolda görür görmemezlikten gelirdik, ben haber alırdım yine onun yaptıklarından yada o haber alırdı. kafası ne zaman dank etti biliyormusun? beni tamamen kaybettiğinde, yani en son 6 ay ayrılık yaşamıştık ve 6 ayın sonunda ben hayatıma başkasını aldım. ve o çileden çıktı. benimde yoluma devam edebileceğimi gördü. ama ben onu kıskandırmak için yada nispet için yapmamıştım. erkekler bunu hemen anlarlar zaten ve kadın ucuz duruma düşer bu ucuz numaralarla, ben gerçekten yoluma devam etmiştim. 2 ayın ardından o kişiden ayrılınca, işte olaylar filan bizi bir araya getirdi yeniden. ve eskisinden de çok üstüme titriyor. çünkü o garanti olmadığımı yoluma devam edebildiğini gördü.
hayatına başkasını al demiyorum ama yoluna devam et. o geleceği zaman gelecektir. sen zaten onu istediğini sevdiğini defalarca söylemişsin. bunu söyleme sırası onda. birde aklınızda olsun bir erkeğin peşinden gitmeyin, buna alıştırmayın sakın onu. nasıl başlarsa öyle gider, kadın arkasını dönüp giderken erkek dur demeli yada gidip geri almayı bilmeli.
bu yüzden bekle, içini rahat tut. Senin onsuzda bir hayatın olduğunu, güçlü karakterini gördüğünde, seni gelip alacaktır. ben öyle düşünüyorum

Kesinlikle katılıyorum.

Ben de aynen konu sahibi gibi yaptım, sürekli ayrılıp barıştığım bir ilişkim vardı ve artık bana saygısı kaybetme korkusu kalmamıştı, her geri geldiğinde de aptal gibi kabul ediyordum. Artık benimle oynamasına dayanamadım ve ağır bir mesaj attım rest çektim 2 hafta önce. Bu arada toplamda son ayrılığımızın üzerinden toplamda 1,5 ay geçti, ama ben o mesajı attığımdan beri 2 haftadır hiç konuşmadık. Şimdi facebook'ta vs saçmasapan insanları ekliyor beni sinir etmeye mi çalışıyor hala bilmiyorum. Ama ben rest çeken mesajımda bir daha aramamasını hayatıma girmemesini artık bana değer vermeyen hiç kimseyi hayatımda istemediğimi yazdım. O mesajın üzerine aramaz diye düşünüyorum.

Konu sahibiyle benzer bir durum olduğu için sormak istiyorum, kızlar sizce bu tip rest çeken hayatımdan çık türü mesajlar erkeklerde nasıl bir etki yaratır?

canım tecrübeyle sahip, kadının karakteri güçlüyse, tek başınada yapabildiğini ispatlamışsa, küfür bile etsen geri dönüyorlar :KK66: bence asıl kaybetmeyi göze alırsanız kazanıyorsunuz

matahari hakkaten çok benziyo canım ya sadece senin 1.5 ay olmuş benim 4 ay bitti :/ hayırlısı olsun canım sıkma canını.bekleyelim gerisi nasip...

Fatmarosse haklısın yani kızı erkeği var mı bu işin bilmem ama benim 4 ay oldu işte.her defasında onu istediğimi söyledim ama olmadı.Bakalım bu sefer tersini uyguluyorum 1 ayı geçti ses seda yok devam beklemeye..

canım tecrübeyle sahip, kadının karakteri güçlüyse, tek başınada yapabildiğini ispatlamışsa, küfür bile etsen geri dönüyorlar :KK66: bence asıl kaybetmeyi göze alırsanız kazanıyorsunuz

aynen katılıyorum bende de tecrübeyle sabit huyuna gideyim yok şöyle olsun böyle yapmasın vs dediniz mi daha çok tepenize çıkıyorlar ama bi rest çektiniz mi bitti bu iş dediniz mi bi bkıyosun kapında bitiyor

bazen seversin , değer verirsin ama başka nedenlerden ötürü o ilişkinin olamayacağını düşünürsün.aile yapısı uyumsuzluğu,eğitim düzeyi,hayattan beklentiler vb .bu şekilde olabilir belki.bundan dolayı kendini çekip ama kötü bir durumda ilgilenir

rest çektikten sonra bi nebze hıncını aldığı için rahatlayabiliyor insan.. bu sefer de hıncını almanın verdiği rahatlamayla acaba rest çekmesemiydim diye düşünüyor. ama rest öyle bişey ki pişman olunsa da adım atılmamalı bence. yoksa çoook fena değerin filan kalmıyo..ben yapmadımmı yaptım 10gün sonra da özlüyorum diye msj atıım. arkasında durulabilinecekse çekilmeli rest. ama durmak şart arkadaşım.. seviyosa illa geliyo 1 ay 2 ay her neyse. sevmiyosa da zaten yapacak bişey yok.. sabır gerektiren işler bunlar oof of hiç bana göre değil. o yüzden artık patlasamda restleşmiyorum dayanamıcam eninde sonunda çünkü biliyorum..onun yerine kendimi geri çekip biraz da ona fırsat verme yolunu seçtim birkaç gündür.. bakalım görücez neler olacak

okuldayken kötü bir ilişki yaşadım.sonra uzun süre kimseye yakınlık duyamadım.sonra zamanında kötü olan bir ilişkim vardı.ben değiştim belki o da değişmitir dedim.ama değişmemiş.tecavüz olayı falan oldu.sonra gene uzuzn süre bir yedavi ve zorluk dönemi.facede kimseyle tanışmama ama tesadüf eseri biriyle tanıştım.gayet güzel giden bir ilişki yaşadık.tartışmalar falan da oldu.en azından bildiğim ilişkinin düzgün bir ilişki olduğu idi.sonra bu tecavüz olayını öğrendi.bbundan dolayı ayrıldık.sonra başka yalanlar söylediğimide düşündüğünü falanda söylemişti.neyse çok uğraştım,aynen bende böyle konuştum.hiç konuşmadığım küzenini buldum.erkek küzeni idi.neyse çok ilgili davrandı.bana demişti ki.tamam senin düzgün bir kız olduğunu görüyorum.onlada konuşucam dedi.yalnız sana tek tavsiyem var.onu arama,sorma diyede ekledi.tamam dedim.sonuçta arayıp sormak bir fayda sağlamıyordu.bende aramadım.bir-iki ay sonra bizimkinden mesajlar almaya başladım(.hemen ne güzel demeyin.)sizn oradayım.gel konuşalım. msjları.böyle bir sürü yolladı.yalnız daha öcesinde mi sonrasında mı şimdi tam hatırlamıyorum seni çok özledim diye yazdığımda bende seni çok özledim diye yazdı.sonrada pardon yanlışlıkla bunu sana yolladım.aslında başkasına yollamıştım dedi.:KK3:neyse mesajlardan sonra konuştuk.bir havalar bir havalar biizmkinde.beni yanlış anlamışsın.ne yaptığın umrumda değil vs vs dedi.sadece takılmak istiyorum dedi.sonra birden yağmur başladı.bel kımımı çok beğenirdi. :-D bu belle sarılmak vardı şimdi dedi.sonra bir baktım bana sarıldı ve öptü.sana dayanımıyorum dedi.sonralarında seninle olmak istiyorum ama bunu rızanla yapmak istiyorum mesajları yazdı.sonra sadece cinsel içerikli mesajlar.en sonunda bende seni çok yanlış tanımışım.bana güvenmediğinden böyle yapıyorsun sanmışım meğer yanılmışım.beni arama.falan yazdım.çok can yakıcı bir durum oldu benim için.yıllar önce kaybettiğim özgüvenimi bile toprlıyan bir ilişki olmuştu.sonra bir yalanın ortasında olduğumu gördüm.sonrasında bu olayla yakın bir kız arkadaşımın yıllardır kötülüğüme çalıştığınıda öğrendim.hatta bu kızı bunun küzeniyle bile tanıştırmıştık.görüşmelerini sağlamıştık.olmamıştı.bu mesajlardan önce çocukluk arkadaşlarımdan birinin annesinin tanıdığı bizimkilerin köylüsü çıktı.şansa.onun iyi bir çocuk olduğunu ve iyi bir aile olduklarını söylemişti.neyse bir nevi bende buna rest çektim arama beni dedim.bir kaç gün sonra onlarca şarkı gönderdim.100 tane vardır en az. :-D bunlar bana seni hatırlatıyordu yazdım.sonra bütün duygularımı düşüncelerimi yazdım.beni yanlış anlamasın diye ona sarılmaktan bile çekiniyordum bazen.sonra aslında bunun oyun olduğunu düşündüğünü sandım.sonra beni bu tabiri kullanmam belki yanlış olacak ama resmen beni kaşar olarak gördüğünü görüyorum.

X