Arkadaşlar yardım edin sizce geri çekilmekle doğru mu yapmışım???

canım tecrübeyle sahip, kadının karakteri güçlüyse, tek başınada yapabildiğini ispatlamışsa, küfür bile etsen geri dönüyorlar :KK66: bence asıl kaybetmeyi göze alırsanız kazanıyorsunuz

Canım bu ve bir önceki yorumunda yazdıklarına tamamen katılıyorum. Belki de haklısın, küfür bile etsen geleceği varsa yine geliyor. Ama eğer hiç görüşmüyorsan, karşılaşma ihtimali yoksa, facebook'unda bile yoksa mesela yani seni görme takip etme imkanı yoksa onun, biz nasıl kanıtlarız güçlü olduğumuzu, bizi kaybettiğinin farkına varmasını nasıl sağlarız hiç bir iletişim yoksa? Kendi kendine dank etmiyor bu erkeklere, ya da çok uzun zaman sonra ediyor genelde.

okuldayken kötü bir ilişki yaşadım.sonra uzun süre kimseye yakınlık duyamadım.sonra zamanında kötü olan bir ilişkim vardı.ben değiştim belki o da değişmitir dedim.ama değişmemiş.tecavüz olayı falan oldu.sonra gene uzuzn süre bir yedavi ve zorluk dönemi.facede kimseyle tanışmama ama tesadüf eseri biriyle tanıştım.gayet güzel giden bir ilişki yaşadık.tartışmalar falan da oldu.en azından bildiğim ilişkinin düzgün bir ilişki olduğu idi.sonra bu tecavüz olayını öğrendi.bbundan dolayı ayrıldık.sonra başka yalanlar söylediğimide düşündüğünü falanda söylemişti.neyse çok uğraştım,aynen bende böyle konuştum.hiç konuşmadığım küzenini buldum.erkek küzeni idi.neyse çok ilgili davrandı.bana demişti ki.tamam senin düzgün bir kız olduğunu görüyorum.onlada konuşucam dedi.yalnız sana tek tavsiyem var.onu arama,sorma diyede ekledi.tamam dedim.sonuçta arayıp sormak bir fayda sağlamıyordu.bende aramadım.bir-iki ay sonra bizimkinden mesajlar almaya başladım(.hemen ne güzel demeyin.)sizn oradayım.gel konuşalım. msjları.böyle bir sürü yolladı.yalnız daha öcesinde mi sonrasında mı şimdi tam hatırlamıyorum seni çok özledim diye yazdığımda bende seni çok özledim diye yazdı.sonrada pardon yanlışlıkla bunu sana yolladım.aslında başkasına yollamıştım dedi.:KK3:neyse mesajlardan sonra konuştuk.bir havalar bir havalar biizmkinde.beni yanlış anlamışsın.ne yaptığın umrumda değil vs vs dedi.sadece takılmak istiyorum dedi.sonra birden yağmur başladı.bel kımımı çok beğenirdi. :-D bu belle sarılmak vardı şimdi dedi.sonra bir baktım bana sarıldı ve öptü.sana dayanımıyorum dedi.sonralarında seninle olmak istiyorum ama bunu rızanla yapmak istiyorum mesajları yazdı.sonra sadece cinsel içerikli mesajlar.en sonunda bende seni çok yanlış tanımışım.bana güvenmediğinden böyle yapıyorsun sanmışım meğer yanılmışım.beni arama.falan yazdım.çok can yakıcı bir durum oldu benim için.yıllar önce kaybettiğim özgüvenimi bile toprlıyan bir ilişki olmuştu.sonra bir yalanın ortasında olduğumu gördüm.sonrasında bu olayla yakın bir kız arkadaşımın yıllardır kötülüğüme çalıştığınıda öğrendim.hatta bu kızı bunun küzeniyle bile tanıştırmıştık.görüşmelerini sağlamıştık.olmamıştı.bu mesajlardan önce çocukluk arkadaşlarımdan birinin annesinin tanıdığı bizimkilerin köylüsü çıktı.şansa.onun iyi bir çocuk olduğunu ve iyi bir aile olduklarını söylemişti.neyse bir nevi bende buna rest çektim arama beni dedim.bir kaç gün sonra onlarca şarkı gönderdim.100 tane vardır en az. :-D bunlar bana seni hatırlatıyordu yazdım.sonra bütün duygularımı düşüncelerimi yazdım.beni yanlış anlamasın diye ona sarılmaktan bile çekiniyordum bazen.sonra aslında bunun oyun olduğunu düşündüğünü sandım.sonra beni bu tabiri kullanmam belki yanlış olacak ama resmen beni kaşar olarak gördüğünü görüyorum.

Çok üzüldüm, zor şeyler yaşamış ama ayakta kalmışsın. Ne kadar dengesiz bir insanmış karşındaki...

yazdıklarını okudum. aynısını ben defalarca yaşadım. ve erkeği genelde yola getiren bu oluyor maalesef. bizde on gün, 1hafta, birkaç ay normal sonra aylarca ayrılık yaşardık. nedense kafasında onu çok sevdiğim için bir garanticilik belirmişti. ama en sonunda ayrıldım. ve aynısı bizde yolda görür görmemezlikten gelirdik, ben haber alırdım yine onun yaptıklarından yada o haber alırdı. kafası ne zaman dank etti biliyormusun? beni tamamen kaybettiğinde, yani en son 6 ay ayrılık yaşamıştık ve 6 ayın sonunda ben hayatıma başkasını aldım. ve o çileden çıktı. benimde yoluma devam edebileceğimi gördü. ama ben onu kıskandırmak için yada nispet için yapmamıştım. erkekler bunu hemen anlarlar zaten ve kadın ucuz duruma düşer bu ucuz numaralarla, ben gerçekten yoluma devam etmiştim. 2 ayın ardından o kişiden ayrılınca, işte olaylar filan bizi bir araya getirdi yeniden. ve eskisinden de çok üstüme titriyor. çünkü o garanti olmadığımı yoluma devam edebildiğini gördü.
hayatına başkasını al demiyorum ama yoluna devam et. o geleceği zaman gelecektir. sen zaten onu istediğini sevdiğini defalarca söylemişsin. bunu söyleme sırası onda. birde aklınızda olsun bir erkeğin peşinden gitmeyin, buna alıştırmayın sakın onu. nasıl başlarsa öyle gider, kadın arkasını dönüp giderken erkek dur demeli yada gidip geri almayı bilmeli.
bu yüzden bekle, içini rahat tut. Senin onsuzda bir hayatın olduğunu, güçlü karakterini gördüğünde, seni gelip alacaktır. ben öyle düşünüyorum

Ve evet kesinlikle arkasında durulması gerekiyor o restin, ben de kendimi zor tutuyorum ama irtibata geçmek çok yanlış olur hele ki köprüleri kendimiz yakmışsak.

tüm herşeyi anlattım dediğim meillerde gerçekten herşeyi yazdım.onu kocammış gibi sevdiğimi ondan çocuğum olmasını istediğimi.durumumuzun beni çok üzdüğünü yazdım.bir nevi seni istemiyorum ama söylemezsem de bunlar beni boğacak.sadece burama kadar geldiler döküyorum taşlarımı.sonrasında hiç bir şey yapmadım.zaten içimden de gelmedi.geldiğinde de öyle bir geldi ki Allah ' a nasıl yalvardım. bu beni eninde sonunda bırakacak ve bariz diyor kullanacam diye.o kadar seviyorum ki yanlışa kayabilirim.beni koru diye. düşünün ne haldeyim.bu arada o çok güvendiğim kız arkadaşımda kötü haldeydi.bunları duyunca kız kendine geldi .:KK9:derdimi anlatırken tırnağı ile oynamalar.etrafa bakınmalar falan.buna bu sevgilimle yeni birini daha bulmuştuk.başta konuşurum dedim.zaten böyle bir diyalog yaşanmış.o da tanışalım çocukla demiş.sonra bizimki bunları söylediğinde kız arakadaşımı tanıştırıl mıyım.bir de bana arkadaşıma rezil olucam dedi.bana ne dedim.kız arkadaşımı faceden bulmuş eklemiş.kızda kabul etmiş.kızın anlattığını söylüyorum.o ayarlamak istediğim çocuğu istememiş ama ben zorlamışım.:KK53:benimkinin ve onuyn telini almış.bir de bana diyor ki gördün mü ne kadar kötü olduğunu .ha bir de hava atıyoru muşum havam sönmüş.:KK1: tabii bunlaroda yazdım.bana benle zaman geçirmek için yaklaştığını söylüyorsun .arkadaşına nasıl birini ayarlamamı bekliyorsun.beni ne sanıyorsun falan filan.:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

sonra rest çektim ve aramadım.gene telller başladı.mesajlar.gel konuşalım. gitmedim.

bunun dışında ailemde öğrendi.senle yatmak istiyorum mesajlarını falan.teli aldılar.tesadüf eseri mesajlarını okudum onlardayken.birinde madem konuşmuyacaksın neden açıyorsun falan yazıyordu.sonra bir kere annem balkonda otururken geldi.facebookunu kapatacaksın dedi.kimlerle görüştüğünü bileceğim dedi.durduk yere.

o kız arkadaşımıda bu çok sevdiğim adamıda hayatımdan çıkardım.kandildeyiz.kandillerde falan kandil mesajı geliyordu.:KK1:toplu mesajtı sanırsam.sonra kesildi.arada çıktığımda falan gördüğünde sanırsam bana çağrı falan atıyordu.

bana bu rızanla olsun dediğinde bir tane daha face sayfası vardı.onda da tam yazıyormuş.aradıklarında = kadınlar= yazıyordu.mesaj yolladım.sadece :-Dişareti göndrdi.bana hem beni arayıp sorma hemde gülücük yolla diye yazdı.

beni arayacaksıbnda diyordu o dönemde.bende iş yerinde rahatsız etmek istemem dediğimde ben yöneticiğim sorun olmaz diyordu.

bunları neden anlattım.konuyla çok bağlantısı olduğunu düşündüğümden.bence kendinize çok iyi bakın.dönsün dönmesin.bir şarkı sözü var ya HİÇ BİR SEVDA SENDEN DEĞERLİ DEĞİL BAŞIN DİK DURSUN. o durum.
bazen sevdiğin kişi dönse bile senin olmuyor.

ilkbahar çok üzüldüm canım zor şeyler yaşamışsın :/ allah karşımıza iyi insanlar çıkarır umarım..

Matahari ben de senin gibiyim çok merak ediyorum aklına fln geliyomuyumdur acaba diye ama bi yolu olsa keşke öğrenmemin =)

arkadaşlar son 4 5 saatte çok kötü şeyler oldu.Dedem rahatsızlandı kötüydü baya şu an daha iyi ama o an kendimi çok kötü hissettim, güçsüz hissettim ve dayanamadım az önce gece dayanamadım mesaj attım o an ona sarılmak istemiştim hemde çok.Bunu ona da yazdım az önce dayanamayıp.'Çok üzüldüm deden için anlıyorum seni çok geçmiş olsun' falan dedi. 'İStediğin zaman yazabilirsin biz düşman değiliz' filan dedi.Ben de 'olmaz yapamam ben' dedim.Sonra 'ben senin kadar sorun etmiyorum, ben de kötüyken sana mesaj atmıştım anlıyorum seni' dedi.Ben de 'senin özlemin anlıktı keşke benimki de anlık olsa' dedim sonra 'neyse istediğin zaman mesaj atabilirsin kendine iyi bak' dedi.Ben de özür dilerm tekrar dedim.sonra dedi ki' canım benimm canımmm asıl sen beni affet her şey için böyle iki yabancı olduk ama böyle olması gerekiyo anla nolur kendine çok iyi bak' dedi.Ben de asla affetmicem dedim ve engelledim.
Arkadaşlar ne yorum yaparsınız iyi mi yapmışım engel koymakla bitmişmidir bu iş? yoksa ne dersiniz? Hayatında kimsenin olmadığını düşünüyorum hiç bir belirti yok bunu da eklemek istedim.Ama şuan kendimi kötü hissediyorum :KK43: dedem rahatsız bunla böyle bi konuşma yaşadık 1 bucuk ay sonra dayanamadım sizlerden de özür dilerim :KK43: ne diyosunuz bu ufak konuşmaya :/

bence gayet güzel olmuş.engeleme olayın afalan gelince bunu aramasın etmesin yok bekleme modunda olmayağım diye yapıyorsun sanırım.peki gerçekten o modda değil misin.ne yapmak istediğine karar ver geri istiyorsan git açık açık konuş.çocukla.her şey adım adım düzelemez mi ki.unutulsa bile acaba şunu yapsaydım bunu değiştirebilir miydim.hayatımı hayatımız farklı olabilir miydi diye düşünmek çok yıpratıcı.bende seninki gbi bir meil yollamıştım ve iyi ki yollamışım diyorum.çünkü hafiflediğimi hissediyorum.sevmek bir kadını düzgün olmayan bir kadın yapmaz.duygularını söylemekte öyle.sevmek çok insani bir duygu.ayrıca dedenin rahatsızlığına çok üzüldüm ama şimdi iyimiş bari.

teşekkürler ilkbaharcım evet çok şükür dedem daha iyi.Ya nebilim acaba onu tamamen mi kaybettim? bu konuşmalarda iyi bişi var mı ki olumlu yönde? yani o rahatlama oldu evet ama nebilim işte..

umarım seni boş yere umutlandırmam ama bana kalırsa var.demek ki senin acını ciddiye alıyor.en azından şunu söyleyebilirim sana insan olarak değer veriyor.tamam kabul belki sevmiyordur aşk anlamında ama genede ilgilenmiş.umursadığımız konularla ilgileniriz.konunla ilgili daha öncede yazmıştım.bir tekrar göz atmam lazım .aam böyle düşünüyorum.düzelmesini istiyorsan bir çaba göstermen ve onunda göstermesi gerek.geri çekildin tamamda yakın olmak istiyorsan arayıda soğutma gözden ırak gönülden de ırak

hatırladım:KK1:şu deengesiz arkadaş.neden bu hale geldiğinizi düşündün mü hiç.bu ne ya derdim ama son zamanalrda kendimde o kadar dengesizlikler yaşadım ki ah bir bilsen :KK1: pes dersin.erkekler bizim gibi değiller.en azından genel kanı böyle.belki kafası karışıktır onunda son zamanlarda.bu kadar olur mu diyorsan vallaha 2 yıl öncede kalmış adamı hatırladım ve kaç gündür dengesizim.:KK24::KK43::KK50::KK52::KK53:bayada görüşmemişsiniz.bence kendini topla ve oturup konuşmak istiyorum de.sanada ilişkimizede de3ğer veriyorum .oysa bu halimize anlam veremiyorum.ne yaptım ne oldu bu ilişkide.bir tartalım de.erkekler bir yoldan öbürüne koşarmış.doğru yolu ona göster bakalım.:KK1:

ay bana dengesizlik deme hayatım bari sen yapma :KK70: ya şimdi nebilim arayı soğutma demişin ya yukarda mesela napabilirim ki umut varsa? arkadaş gibi mi konuşym arada msj filan mı atıyım napsam

kaç sattir forumdayım mesajını yeni gördüm.arada tvde bakıyorumda .dengesizlik deme demişsin ama durum öyle.hazır sen çıkmışken konuyu bir daha okuyağım.yalnız bir arkadaş gülsen88 rosemarry ' e çok güzel bir öneride bulunmuş.bence onun dediği gibi yapabilirsin.rast geldiysen görmüşsündür. isimleri yanlış yazmış olabilirim.kusuruma bakmazlar umarım.arkadaşça konuş ama fazla arkadaşça olma fazla sevgili gibide olma demiş bunu deneyebilirsin.

şimdi konuyu bir okuyayım bir daha döneyim.

hatırladım.şimdi sana umut vermek istiyorum ama bir yandan da korkuyorum.tanımadığımdan.sadece şunu söyliyebilirim.en iyi ihtimal bunalmıştır.kavgalar etmişsiniz ya ondan.genede seni araması beni umutlandırıyor.sarılmak istiyorum demesi.40 gün yalnız çok uzun bir süre.toplamıştır artık kafasını.kabul geri çekmek kendini iyi taktik ama bu süre uzun.ve korkutucu.en azından yanlışlıkla aradım gibi basit bir bahane ile irtibata geç.geri çekicem deyip kendimi tamamen hayatından çıkardın izlenimini verme .tabii bunu istemiyorsan.az önce sanırım rosemarry e yazdım.okulda bir sevgilim vardı.90 günün 85 günü ona hediye ettiğim kazağı giydi ama seni sevmiyorum derdi.dengesizlikse buyur.bu konuda radarım var.biliyorum çok pozitif bir bakışım var.bir kadının ne isterse onu yapabileceğine inanıyorum.bunu çok kötü tecrübelerle öğrendim.beylik bir laf oldu.kabul ediyorum ama yanılıyor muyum.kendimizi kaybediyoruz.kaybetmesek.neyse

hiç sormadın mı en azından kendine biz niye bu hale geldik.bir sorsana.buna en net ve kötüde olsa en net cevabı sana sevdiğin kişi verecek.gerçekten onu geri istiyorsan ve cevabı olumsuzsa bence gülsen88 in dediği gibi bir dene .güzel taktik.insanlar konuşa konuşa anlaşırmış.

ya biliyorum hayatım.Bak sana özet geçiyim farkındayım her şeyin çok iyiydik biz ciddiydik bile ben şaşırıyodum.Ama ailesiyle sıkıntılar yaşadı eylül ayındaydık işte okul sorunları filan ailesi baya üstüne gidiyodu.Ben elimden geldiği kadar yanında oluyodum ama beni tersliyodu işte hep ben de üstüne gitmiyodum sonra arkadaşlarımı aşırı kıskanmaya başladı hesabımdan silmeler filan ben de ona yaptım aynısını onla konuşma bunla görüşme fln.Bi süre sonra haftada bi kere tatlı tatlı tartışıp 1 saat sonra barışan bi çifttik bi süre sonra bi baktım her gün kavga ediyoruz başkaları yüzünden ve küfürler başladı saygısızlıklar hep ayrılık lafı geçmeye başladı.Çok dedim ona küfür etme tartışırız geçer ama saygıyı kaybetme ama olmadı işte dayanamadı ayrıldık.Yani ilişkimizin son bi ayı kavgalarla geçti ben bile böyle severken çok sıkılmıştm o zamanlar kabul ettim ayrılığı.ama bırakmadım sonra anlattım ya 20 gün sonra ben aradım istemedi aradan baya zaman geçti o aradı özledim diye buluştuk sarıldı etti yağmurda yürüdük fln 2 gün sonra sevmiorm bitmiş her şey dedi.Sonra iyi tamam bayramda sabahın 6 sında msj attı bana özel toplu msj değil.sonra işte ben yine onu istediğimi başlamak istediğimi söyledim ama yine istemedi.sonra yolda karşılaştık 1 2 hafta sonra ben tanımamazlıktan geldim tuttu kolumdan yapma böyle dedi peşimden geldi otobüste şirin şirin hareketler yaptı inerken öptü beni buluşuruz fln dedi sonra msj atmadı.Ben attığımda dedim ki bak sinemaya gidelim filan toparlayalım ben emeklerimizi kaybetmek istemiyorum sen değerlisin.Bana dedi ki tamam gideriz ama bi gelecek bekleme bittik biz artık o kadar zaman geçti.Ya gerizekalı insan eski sevgilisyle sinemaya gider mi başlamıcaksak? böyle hayatım yani 4 5 ay böyle geçti hep.İşte 1 ayı aşkın süredir konuşmuyoduk dün ben attım öyle msj olanlar öyle işte :) ve ben ondan sonra kimseyi kabul etmedim yani yanaşanlar filan oldu ama içimde o hala. Sana inanıyorum güveniyorum, inanmak çok istiyorum :)

ahh suyunus ah,benimde zor zamanlarım.umut duymak istediğimden herkese umutlu şeyler yazmayı düşünüyorum.tabii olabileceğine inandıklarıma.küfür falan moralimi çok bozdu.bir bayana hele bu bayan sevdiğin ya da bir şeyler paylaştığın birisi ise nasıl bu kadar kendini kaybediyor.gebertirim onu.:KK47::KK20::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:şimdi daha iyi gördüm bariz dengesiz bu.yaklaşması belki senin düzgünlüğünden kaynaklanıyordur.bunu kullanıp tekrar yaklaşabilirsin.yalnız belli etme.gülsen88 taktiği.foruma yazdım ama sana gönderdim mi bilmiyorum.saatlerce forumda kladım dün gece.okuld bir çıktığım vardı.bende bağlandım mı bağlanırım.hiç sevmiyorum bu özelliğimi.ayrıldığım çocuktan.ayrıyken doğum gününde kazak aldım.:26:90 günün 85 inde o kazağı giydi.hatta evine döndüğünde herkes kazağımı çok beğendi falan demişt mesajta.hatta annesiyle tanışmadığımız halde kaç kere annesiyle telde sohbet ettik.kadın benle konuşuyordu.çağırdım mı geliyordu.barışalım deyince kızıyordu.yardıma ihtiyacım olduğunda geliyordu.keşke elimde sihirli değnek olsaydı aranızı düzeltseydim.bana olur gibi geliyor sizin durum.sonunda bir şeyler yaşanmış.tekrar canlanabilir.ama olmaya bilirde.çabanı göster.dik dur.olmasada dik dur.

işte canım benim acaip dengesiz gerçi son 1.5 aydır fln dengeli ama napsam ki yani ben bişeler yaptıkca bi tarafları kalkmaz mı? mesela ne gibi bişeler yapıym sence? ya ilk defa yaşıyorm böle bişi ne diyim kalıbına tüküreyim onun :)

Her şeydeb önce kalıbına tük... Tarzında yazma bende başka bir konuyu anlatmak isterken küfür ettim bir kaç kere uyarı aldım.ban yemezsiniz inşalalh dşye.doğru söylüyorlar.bir arkadaşa yazmış.rosemary diye bir arkadaş konu açmış ona öneri olarak yazmış gulsen 88.sanırım şu anda ilk sayfada bu bölümün.eski erkek arkadaşla dost olunur mu konusu.

X