Arkadaşlar lütfen yardım:(

anofel.

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2008
40
0
slm ben yeni katıldım şöyle bir sorunum var...sevdiğim kişi tokatta okuyor bense denizlide hiç görüşemeden ayrıldık ve son bir hediye yollamak istiyorum ama bunun ne olucağı konusunda hiç fikrim yok aklınıza gelen şeyleri paylaşırsanız sevnirim

ewt eğer fotomuz olsaydı yollayabilirdim ama malesef hiç görüşmedikki ( 1 seneden fazla oldu tanışalı şimdiyse mesafe sorun old. için ayrıldım bişey yollmk istiyorum ama aklıma bişe gelmio

fikirlerini paylaşırsan sewinirim gerçekten çünkü aklıma değişik güsel bişe gelmio

1 seneden fazla oldu tanışalı şimdiyse mesafe sorun old. için ayrıldım

mesafe dolayısıyl ayrılmışsın çocuktan madem ayrıldın nie hediye yolluyosun ben anlamadım şimdi barışmak için mi yani bu hediye ??yoksa beni unutma die mi ??eğer öyleyse bence kendi ördüğün bi atkı giderdi..

mesafe dolayısıyl ayrılmışsın çocuktan madem ayrıldın nie hediye yolluyosun ben anlamadım şimdi barışmak için mi yani bu hediye ??yoksa beni unutma die mi ??eğer öyleyse bence kendi ördüğün bi atkı giderdi..

barışmak için veya unutmasın die değil benden ona bişeyler kalması için yollamayı düşünüorum..atkı güzel fikirmiş ama olabilir tşkr..

ya yüzük birz tuhaf olmasmı hem ayrıldım hem al yüzük tak der gibi:)) olmas sanırım:) saol yinede fikir verdğin için

çok farklı inan yaşadıklarımız okullarımız farklı şehirlerde onuda geçtim yaşadığımız yerler de farklı şehirlerde..görüşme tabiki olabilir ama yılda bir anca sanırım buda insana acı veriyor sonuçta dokunamamak hissedememek beraber bişeyler yapamamak.. böyle sebepler işte her neyse zaten yollamamaya karar verdim sanırım..teşekkürler yorumun için cnm

cnm hoşlandıqı seyleri elbet biliosundur bi kutu yap içine saat kazak parfüm tuttuqu takımın atkısını fln al kendi resmleri wardır elbet sende resmini kupaya fln bastırabilrsn eqer barısmak istiosan qüzel seyler yaz küçük küçük kaqıtlara kırmızı bi zarfn içine koy üstüne kendi parfümünden sık kutunun içine qül yaprakları ser kutuyu kırmızı bi kurdela ile sar fln qönder tabi bunlara deqen bi insansa yap tatlım

Son düzenleme:

vay yavrum vay senin bu dediklerin bi milyar tutar yaaa kurban ederim hemde ayrıldığım sevgilime göndercem. hemde ayrıldıım sevgilim bana bunları yapsa oh enayiye bak ne güzel bunları yollamış diye düşünürüm.

kutu:5 ytl
saat:200 ytlden başlıyo
parfüm 120 ytlden başlıyo
tuttuğu takımın atkısı:35 ytl
resimleri kupaya bastırmak:20 ytl
gül yaprakları için taze gül alıp kurutmak:15 ytl

toplam: yaklaşık olarak 500 ytl+gönderim ücreti

valla kusura bakmasın canım.

ben olsam bi paket makarna bi kutu da salça gönderrim malum öğrenci adam.

:)))) alemsiniz yaa çok güldüm valla :))
sölediklerinden bazıları çok hoş olabilir gerçekten tşkr:)

hmm salçayla makarna fikri de fena sayılmaz :)

cnm bnde seviosan we deqiosa yap demiştm :) ayrıca hedienin pahalısı ucuzu olmas bütçesne qöre 20 milyonada parfüm war 20 milyonada saat war :)

bı arkadasım resımlerden slayt yapıp yollamıstı bole guzel derınden etkıleyıcı yazılarda eklemısdı resımler beraber cekındıklerı ve tekrar barısmıslardı

atkı olabilir gerçekten ama kendim örersem güsel olur onada vaktim yok malesef kupaya resim deilde ismimizi yazdırmak ta olabilir ve zarftaki kağıtlarda güsel bi ayrıntı olurr :))

atkı olabilir gerçekten ama kendim örersem güsel olur onada vaktim yok malesef kupaya resim deilde ismimizi yazdırmak ta olabilir ve zarftaki kağıtlarda güsel bi ayrıntı olurr :))

sevgiliye atkı örüp vermek ayrılık getirir derlerbenneyaptımki

yaaa gerçektenmi bilmiodum bunu :bbo: zaten vaktim de yok atkı örecek kadar kaydirigubbakcemile3 batıl inançlarıma bir yenisini daha ekledin tşkr sırnaşık şeysırnaşık şey

bence hediye filan yollama, unut gitsin. delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…