Arkadaşlar lütfen dua edin bana başvurduğum iş hayırlı bir şekilde olumlu sonuçlansın

İnsanların en yakını bile bu kadar acımasız olduğunda diğer insanlar ne söyleyip ne yapmaz diye geçirdim aklımdan.ve annen ve kardeşinin empati seviyesinin yerle bir olduğunu!size tavsiyem ise şu;işiniz olmasa bile İhTiyACi olmayan kimsenin ayakcisi değilsiniz herkes mesul olduğu işi yapsin.Madem hizmet istiyorlar bu işi ücret karşılığı yapan bir yardımcı tutsunlar güçleri yetiyorsa!!!Ne Ezme ve ezilme👍
İş olmayınca 1 sene daha sabredip Kpss asılacağım dediğiniz gibi insanın kendi ailesinin nöyle hissettirdiği dünyada başkaları insana neler yapmaz

Allahım hayırlı kapılar açsın size ve tüm isteyenlere 🙏 77 aldıysanız adliyelere de başvurabilirsiniz aklınızda bulunsun. Bana da ailem kötü davranıyordu ne olursa olsun çalışmaya başladım özel fabrika, sekreterlik falan düşünür müsünüz? Ben atandıktan sonra da davranışları değişmedi gerçi ama o benimkilerin kötülüklerinden
Adliyeye başvurmadım maalesef tarihleri kaçırdım. Özel sektör düşünmüyorum bugüne kadar hiç çalışmadığım için yapamayacağımı biliyorum ama oturup Kpss çalışacağım o iş olmazsa yapabileceğim bir şey yok

Doğru söylüyorsunuz ama Rabbimden ümit kesilmez istedikleri belgelerin hepsinin bir insanda olması imkansız torpilliler hariç
Tek bir kişide olduğu için o kişiye özel açılmış bir ilan zaten anlamadığınız nokta bu. Belgeleri eksik olanların başvuruları reddedilir. Kabul görmez, sonuçlar açıklandığında eksik belgesi olanların karşısında reddedilme sebebi olarak bu yazar. Siz daha önce başvuru yapmamışsınız belli ki önceki alımların sonuçlarına bakarsanız görürsünüz. Girecek kişinin belli olduğu ilana çok ümit bağlamayın sonra daha çok üzülürsünüz siz bilirsiniz.

Adliyeye başvurmadım maalesef tarihleri kaçırdım. Özel sektör düşünmüyorum bugüne kadar hiç çalışmadığım için yapamayacağımı biliyorum ama oturup Kpss çalışacağım o iş olmazsa yapabileceğim bir şey yok
Yine başvurular olur, takip edin siz sürekli. Çok iyi bi kariyerimiz yoksa iş bize gelmiyor bizim işlere koşturmamız gerekiyor.
Ailenizden yakındığınız için özel sektörü de düşünün derim nacizane. En azından evde durmamış olursunuz ve asgari bile olsa geçiminizi sağlarsınız. Ben tek tek sekreterlik işi aramıştım. Dönüş olmayınca dümdüz paketleme işine fabrikaya girdim. Cv bıraktığım yerlerden birinden arayınca oraya gittim sekreterliğe. Sonra orda çalışırken memuriyete girdim. Ailem gül bahçesi olmadığı için başka şansım yoktu. Siz de kovalayın derim ben özel sektörde yapamam falan demeyin. Sekreterlik işini niye yapamayasınız ki

X