Arkadaşlar kocişkomun doğum günü için

merveeuzan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2015
1
0
40
Selam Kızlar ,

Kocişkomun doğum günü için parfüm bakıyorum tekinacar falan çok pahalı rakipsiz fiyat diye bir site buldum fiyatları çok uygun alışveriş yapan varmı güvenilir bir firmamı sizce ? Bu arada parfüm öneriniz varmı ?

Selam Kızlar ,

Kocişkomun doğum günü için parfüm bakıyorum tekinacar falan çok pahalı rakipsiz fiyat diye bir site buldum fiyatları çok uygun alışveriş yapan varmı güvenilir bir firmamı sizce ? Bu arada parfüm öneriniz varmı ?
mizu misspera gbi siteleri öneririm.

Mervecim selam ,

ben de nette gezinirken mesajınızı gördüm, üyelik aldım cevap verebileyim diye. Site galiba yeni ben oradan saat ve parfüm aldım, 3 günde gönderdiler hatta saat de çok şık, hediye olarak aldım, faturasıyla beraber geldi. Ben tavsiye edebilirim, kulaktan dolma değil direk satın aldığım için rahatlıkla paylaşabilirim...

selam, bu firmayı bende çok duydum daha önceleri, zaten yerleri kağıthanede sanırım oralarda çalışırken gözüme çarpmıştı.Bence bir sıkıntı olmaz artık yasalar bu tarz işlerde çok sıkı.Ayrıca havale yöntemi de vardır muhakkak bu arada parfüm için tavsiye istersen davidoff game öneririm benim favorimdir.

X