Arkadaşlar iş konusunda çok kararsız kaldım

Sesingelmiyor

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2021
14
20
Aylardır işsizim. Bi yandan tüp bebek tedavisine başladım. Bi yandan almanyaya gidebilmek için almanca çalışıyorum. (Önümüzdeki 1 sene içinde gidemem ama.) Ev sahibi de bizi çıkarmak istiyor
Bu ay iki iş yeri dönüş yaptı. Koşulları şöyle;
1. İşyeri: haftada 5 gün çalıştırıyor saat 11-12 gibi başlayıp 6-7 gibi bitiyor. İş de çok basit. Yol-yemek vermiyor. Maaşı da 30K.

2.İşyeri: haftada 5buçuk gün çalıştırıyor. Stresli ve yoğun bi iş. Sabah 8 akşam 6 mesai saatleri. Yemek için 6bin veriyor. Sınırsız benzinli araba veriyor. Maaşı 40K.
Kendi koşullarıma uygun olarak hangisini seçmeliyim bilemiyorum. Gönlüm birini mantığım öbürünü istiyor

tüp bebek falan diyorsun biri seç rahat et, zaten 2. işyeri senin için sürdürülebilir olmayacak bir süre sonra.

Aylardır işsizim. Bi yandan tüp bebek tedavisine başladım. Bi yandan almanyaya gidebilmek için almanca çalışıyorum. (Önümüzdeki 1 sene içinde gidemem ama.) Ev sahibi de bizi çıkarmak istiyor
Bu ay iki iş yeri dönüş yaptı. Koşulları şöyle;
1. İşyeri: haftada 5 gün çalıştırıyor saat 11-12 gibi başlayıp 6-7 gibi bitiyor. İş de çok basit. Yol-yemek vermiyor. Maaşı da 30K.

2.İşyeri: haftada 5buçuk gün çalıştırıyor. Stresli ve yoğun bi iş. Sabah 8 akşam 6 mesai saatleri. Yemek için 6bin veriyor. Sınırsız benzinli araba veriyor. Maaşı 40K.
Kendi koşullarıma uygun olarak hangisini seçmeliyim bilemiyorum. Gönlüm birini mantığım öbürünü istiyor
Ne iş yapacaksın bu ikisinde de

Bence Almanya’ya gidince yapman daha mantıklı gibi çocuğu ben İngiltere’ye yüksek lisansa gidecektim eylülde 20 gün önce doğum yaptım gitmeyi düşünmüyorum çocuk olmayınca bazı şeyler için daha cesaretli oluyor insan ama şimdi bir sürü şeyi düşünmen gerekiyor mecbursun

X