arkadaşlar inanılmaz derecede silik çıkan gebelik testi.... yorumlarınız????

Adetime 4 gün var
5 mayıs aşılama tarihi ise büyük ihtimalle pozitif canım yine heveslendirmek gibi olmasın ama ben ikinci çizgiyi görüyorum ben ilk hamileliğimde yaptığım testte sadece isik altında şeffaf bir çizgi görmüştüm bir gün sonra yapınca çizgi biraz daha belirginleştı bir gün sonra tekrar dene yine çıkarsa kan testine git

Merhaba arkadaşlar adetime 4 gün var ama dayanamayıp test yaptım cook silik bir çizgi birde adet belirtilerim var resim yukledim sizce ben mu yaniliyorum ?

Eklentiler

• IMG_20160601_132612.jpg
    17 KB · Görüntüleme: 2.810
Kizlar selam.bende dun gece test yaptim meraktan.dun asilamanin 9.gunuydu.dun gece bisiy yok gbiydi ya ben goremedim.bu sabah kaktim silik cizgi wardi..anliyamadim ?????

Merhaba arkadaşlar adetime 4 gün var ama dayanamayıp test yaptım cook silik bir çizgi birde adet belirtilerim var resim yukledim sizce ben mu yaniliyorum ?
Canım merhaba seninle aynı durumu yaşıyorum şuan beni bilgilendirirmisin bendede çok silik senin fotodaki gbi nezamn ögrendn acaba hamilemiyim

Canım merhaba seninle aynı durumu yaşıyorum şuan beni bilgilendirirmisin bendede çok silik senin fotodaki gbi nezamn ögrendn acaba hamilemiyim
Merhaba canım..valla ben adet günümü bekleyemedim onu 4 gün felan vardı yaptım silik çizgi çıkınca da adetime 2 gün vardı kan testi yaptırdım canım eğer silik çıktıysa kan testinde mutlaka sonuç alırsın Rabbim gönlüne göre versin inşallah

Reactions: mik
Kızlar selam. dunden beri içim içimi yiyo 5 ağustosta kimyasal gebelik geçirdim ve bu tarihe kadar hasta olmadım aslında kimyasaldan sonra adet gecikmesi normal ki benim oncesinde de duzensizdi adetlerim. Bikaç gundur adet olucam gibi hissediyorum kasıklarım belim agrıyo halsizlik falan var. Adet olamayınca hamilemiyim acaba diye duşunup dun ve bugun idrar testi yaptım ve ikinci çizgi ikisinde de çok silik çıktı. Kafam allak bullak kimseye soyleyemiyorum başımdan geçen kimyasaldan dolayı tekrar umitlenmekte istemiyorum. Testlerin fotosunu yuklicem bide siz bakın çizgiyi gorebilecekmisiniz?

Eklentiler

• image.jpg
    15,5 KB · Görüntüleme: 2.562

Canım çok silik ama görünüyor, allah inşallah nasip eder size bebiş hayırlısı olsun

arkadaslar neolur bi bakarmisiniz ikinci cizgi cokta hafif olsa varmi yokmu adetime bi hafta kala yaptim bu kadar slik cikmasi normalmi yada slik cikmismi ne olur cvp verin

merhaba kızlar bnde test yaptım cok silik cıktı sizce varmı bide adetim 2 gun gecikti

Eklentiler

• 20161019_142704.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 2.356
kızlar test yaptırdım 14.61 çıktı kndaki degerim doktor yüksek ihtimal hamilesin dedi. 4 gün sonra tekrarlayalım dedi

Kizlar adetim 12 gun gecmisti dun aksam test yaptm pozitif cikti bu sabah doktora gittim ultrason icin sıkışık olman lazm dedi Sıkışık deildm bnde ultrasonda goremedi 4 cm capinda basit kist var dedi kan testi yaptrdi hcg ya dış gebelik uada sıkışık olmadgndn gozukmedi dedi :/sizce dış gebelikmidr agrin varmi dedi yok dedim

Eklentiler

• IMG-20161021-WA0000~2.jpg
    12,7 KB · Görüntüleme: 1.876
Kanda batırdın mi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…