arkadaşlar inanılmaz derecede silik çıkan gebelik testi.... yorumlarınız????

Canim tam 6 farkli test kullandim hic dedigin markayi gormedim eczanede

Merhaba arkadaşlar bugun transfer imin 11 . Gunu dondurulmus iki tane embriyom konuldu 7 . Gunden beri ucuz testlerle idrar testi yapiyorum cok silikten koyulasti az once ilk idrarimla su prediktor hassas testten aldim yaptim sonuc bu

hayırlı olsun. kan testiyle onayla gebeliğini bhcg kaç çıkacak acaba :) bende bhcg ile onaylamadan gebelik testlerine inananlardan değilim ama yapmadan da duramam ben hep laboquick kullanıyorum 11. günden itibaren bende gösteriyor tabi benim ovülasyondan sonraki 11. gün. sizin transferden sonraki 8-9. günde bile gösterebilirdi sanırım. tabi değerlerin yüksekliğine bağlı olrak değişior :) hoş bende silik çıktığında 60 bhcg( 11.gün ) belli belirsiz hayalet çıkanda 30 bhcg ( 13.gün) ikisi birden koyu çıktığında 2250 bhcg (11.gün ,ikizdi) gibi bir rakam çıkmıştı.

Tesekkur ederim
Yaptigim 7 ucuz test ve bu test beni yaniltmaz galiba degilmi
bende ikiz diye dusunuyorum

Ikizinizmi var sizin

Tesekkur ederim
Yaptigim 7 ucuz test ve bu test beni yaniltmaz galiba degilmi
bende ikiz diye dusunuyorum
testler yanılmıyor pek ama yinede çok heveslenmemek gerekiyor. %1 yanılma payı vardır oda bize denk geldiğinde tüm umutlar yıkılıyor. hamile kalmış olmak sadece 1. basamağı geçmek gibi önemli olan hamileliğin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi tabi bu benim açımdan baktığım zaman geçerli. hamile kalıyorum ama düşük oldu şanssızlık dedikleri türden çünkü düşük olması içinde önemli bir neden yokmuş.

Merhabalar biraz önce test yaptim reglim sadece 1 gün geçti dayanamadim. Çıkan resmi paylaşıyorum sizce sevinmek için erken mi kızlar

Eklentiler

• 20160107_165516.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 3.839
Ben testi yaptığımda 6 haftalık hamileydim ve ikizlere hamileydim. İkiz ve çoklu gebeliklerde tekil gebeliklere oranla kandaki ve idrardaki HCG miktarı çok daha fazla oluyor. Fakat evde yaptığım ilk gebelik testinde hafif silik çıktı. İki gün sonra tekrar bir test yaptım. Bu testi de yine eczaneden aldım fakat alırken eczacı adet günümün gecikip gecikmediğini sordu ve başka bir test verdi. Bu testte ikinci çizgi ilki kadar net ve belirgindi. Yani silik çizgiye pek takılmayın, görünürde bir şeyler varsa hayırlı olsun hamişsiniz:)

Kizlar Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah ben catlatma ignesi vuruldum ayin 8 de bugun test yaptım ikinci belirgin fakat ince çıktı kullandığım iğneden dolayi beta hcg yükselmiş olabilirmi aynı durumu yaşayan oldumu

Kızlar merhaba o beyaz ikinci çizgiyi görüp hamile olduğunu öğrenen var mı ben geçen ay bata bir gün kala yaptım ışıkta bakınca beyaz bir ikinci çizgi gördüm normalde 27 günde bir regl olurken 25 günde oldun 2 gün erken oldum yani ama regl 3 4 gün sürdü o beyaz çizgi her teste olan ikinci çizginin nerde çıkacağını gösteren çizgi mi

Arkadaşlar merhaba öncelikle allah hepimizin duasını kabul etsin hayırlı evlatlar nasip etsin ben pko luyum çatlatma iğnesi vuruldum 4 gün arayla test yaptım 2 sininde ikinci çizgileri silik çıktı ikinci yaptığım daha belirgin kan testi yapmaya korkuyorum ya değilsem diye lütfen birşeyler söyleyin

Eklentiler

• image.jpeg
    33,2 KB · Görüntüleme: 1.970
Hayırlı olsun canım bariz hamilesin kam testinde düşük çıksa bile her gün biraz daha artıyor değeri yaptır sen korkma

Benim adetim 4gün geçince yapmıştım bu kadar belirgin değildi. Hayırlı olsun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…