arkadaşlar inanılmaz derecede silik çıkan gebelik testi.... yorumlarınız????

cavda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2012
291
5
Arkadaşlarım biliyorum silikte olsa çift çizgi pozitif demek ancak benimki inanılmaz derecede açık renkli

acaba psikolojik olarak mı orada hayali bir çizgi görüyorum ama hangi açıdan bakarsam bakayım onu görüyorum

bir de adetime 5 gün var ve gün içinde üçüncü idrarımla yaptım

canim pozitif olma ihtimali cok yüksek,tabi dedigin gibi hayal görmüyosanhemde daha varmis acele etme tam regl gününde tekrarla testi bence...

canim pozitif olma ihtimali cok yüksek,tabi dedigin gibi hayal görmüyosanhemde daha varmis acele etme tam regl gününde tekrarla testi bence...

ya yasakhayal yarın ilk idrar ile desem olmaz mı? ilk gebeliğim 15. haftada kalp durmasıyla sonlamnıştı... şimdi yine heyecanlandım

aslında hiç hayalperest değilim olmayanı varmış gibi gösterip büyük bir hezimete de uğramak istemiyorum ama o şeyi görüyorum :)

canim bari iki gün kadar dur ve sonrasinda ilk sabah idrari ile yapcünkü b hcg hormonu iyice salgilanmaya baslasin....biraz sabret...

herseyi dogru görüyosanhamilesin canim sen ya

bende bundan 7 ay önce 15. haftada erken dogum yaptim...:2:

insaallah yavrun simdi seninledir...

merhaba,

yazıyı ilk gördüğümde çok şaşırdım. Çünkü bende seninle aynı durumdayım. Reglime 4 gün var ve sabah ki testte çok da silik olsa dediğin gibi hayal meyal ikinci çizgiyi gördüm. Şüphelerimde var zaten. ama bir kaç gün daha bekleyip testi tekrarlamayı düşünüyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun..:)

ben aşılama yaptırdım aşılamadan 10 gün sonra dayanamayıp idrar testi yaptım ikinci çizgi çoookkkk silikti ışıkta evirip çeviriyordum zor görüyordum sonra galiba yok dedim veeeeeeeeeeeeeeeeeeee hamileymişim inşallah sizinde vardır ALLAH isteyen herkese nasip etsin..

benim 4haftalık hamileyken çok az çizgi çıkmıştı o kadar azdıki bakarken gözlerim kayıyor gibi oluyordu ertesi gün ilk idrarımla yaptım çizgi belirginleşmeye başladı bence sende hamilesin canım

Güvenilir değil, sakın ümide kapılmayın, sonra hayal kırıklığı kötü oluyor.
Silik dediğiniz çizgi, testte var olan grimtrak bir sınır çizgisi olabilir, ya da testin süresi bittikten sonra (hatta hemen sonra) oluşan buharlaşma çizgisi olabiliyor. Zaten Çin malı ucuz testlerden aldıysanız, onlara hiç güvenmeyin derim.
Adetiniz geciksin, üstüne 5 gün sayın ve sabah idrarınızla test yapın. Zaten o zaman bile silik pozitif çıkar, şimdi çok erken.

kizlar hamileliginiz hayirli olsun...insaallah rabbim bizlerede nasip eder

ben de bugün aldım testi yarın işe gitmeden yapacağım.... Sonuçlar buraya

hadi bakalım ben de yarın ilk idrar ile yapacağım bakalım....

arkadaşım telkinlerin doğru... Yarın ikinciyi yapınca daha net snlayacağım... Ucuz bir test değildi.....selametleee

haklısının telknlerinde.... Ancak merak güdüsü...belirtiler derken biraz aceleci davranabiliyoruz işte :)))
aldığım test aslında ucuz değildi.. Yarın daha net görünebilecektir varsa tabi...:))) selametleeeeeeeee

cavda canim benim insaallah güzel haberlerle gelirsin...burayada hemen yaz ....

yasakhayal bu sabah gece 4 de kalkıp yaptım ama bu defa hiç birşey çıkmadı....farklı bir marka ile yapmıştım. ama içim hiç rahat değil bugün dr ye gidip kan tahlili yaptıracağım öğleden sonra vereceğim içinyarın ancak çıkar ...bekleyyeceğim yani...

valla artik ne belirtilere ne de tselere güvencemi yitiriyorum artikinsaallah doktordan hayirli haberlerle gelirsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…