arkadaşlar inanılmaz derecede silik çıkan gebelik testi.... yorumlarınız????

kızlar, adetim 5 gün gecikti öğlen test yaptım ve hayal meyal bir çizgi var.... kamerada belli olmuyor ama ben o çizgiyi görüyorum çok açık gri gibi sanki.. bu zamana kadar 4 tane gebelik testi yapmıştım hiçbirinde ikinci çizginin ç sini bile görmedim. kafayı yemiş olamam dimi

Canim cok merak ediyorsan yarin git kan testi yaptir cikar merak etmiyorsan dayanabilirim diyorsan iki gun daha dayan testi tekrarla bizide durumdan haberdar et:)

Eki Görüntüle 1894696 arkadaslar neolur bi bakarmisiniz ikinci cizgi cokta hafif olsa varmi yokmu adetime bi hafta kala yaptim bu kadar slik cikmasi normalmi yada slik cikmismi ne olur cvp verin
Canim merhaba biraz zaman geçmiş ama merak ettimhamile misin?
Benimde adete 1 hafta var bugün sabah test yaptım aynı seninki gibi çıktı ama testten 20 dk sonra çıktı acaba var mıdır

Merhaba arkadaşlar adete 4 gün kala ovulasyon testim böyle çıktı yumurtlama zamanında yapmıştım gitgide silikleşmişti fakat şimdi t çizgisi daha belirgin böyle olup hamiş olan var mı bi yorumlar mısınız

Eklentiler

• DSC_4095.JPG
    27 KB · Görüntüleme: 1.030
  • DSC_4092.JPG
    25,3 KB · Görüntüleme: 972
Selam arkadaşlar benim de 1 gün arayla yaptığım 2 test inanılmaz silik çıktı, eczaneden tekrar test aldım, alırken de silik çizgi çıkan testleri de gösterdim, hamilesin dedi bayan. ama okadar silik ki şüphem var ve hemen kan tahlili yaptırmak istemiyorum. kasiklarımda batmalar ve adetime 3 gün olmasına rağmen 2 haftadır hergün adet olacakmışım gibi bir his.. zaten testi de b u hissettiklerimden dolayı yaptım. fotoğrafı paylaşıyorum. ne dersiniz?

Merhaba, benim de silik testim var, bir kac gune kadar netleşir sanıyorum. yazarım buradan, test sonucum aşağıda. hayırlısı olsun hepimiz için

sweet Dreams, ben bugün dayanamayıp dijital test yaptım, sanırım hamileyim, ama yarın kan tahlili de yaptıracağım. sonucu paylaşırım, lütfen sende paylaş, bol şans :)

canım hayırlı zamanda gelsin bebeklerimiz insallah, kan testim de pozitif çıktı ama kimyasal gebelik diye bir şey varmış, doktor biraz daha bekleyelim ondan sonra rahat tebrik edeceğim seni dedi, gergin bekleyiş

doktorum aradı, sağlıklı değilmiş, düşecek dedi okadar ağladım ki, ben nerde yanlış yaptım acaba diye düşünüp duruyorum. düşmese de iğneyle düsürecekler mış:,(

Arkadaşlar merhaba benim adetlerim cok düzensiz yumurtlama günümden bir gün önce ilişkim ilişkinin üzerinden tam 6 gün sonra tam rahim boşluğuna rahmimin ortasına cok derin bir iğne batması hissi yaşadım bundan bir günn sonrada adet oldum adetim ilk 3gün yoğun geldimsonfa damla damla 5 gün sürdü fakat adet öncesi şişen acıyan göğüslerim hala düzelmedim hala deli gibi acıyor dokununca ayrıca yumrtlamadann sonra çıkan ateşimin normalde adet olunca düşmesi lazımmış ateşim de hala düşmedi hala yüksek ara ara kasıklarıma batmalar oluyor 3gün önce idrar testi yaptım negatif sizce bu durumda hamile olma ihtimalim var mı?

Adetten sonra hala göğüslerinizde hassasiyet varsa hormonlarınızdan biri yüksek olabilir. Daha önce bi kere başıma gelmişti, sanırım prolaktinim yüksekti o yüzden adetten sonra bile hassasiyetim geçmemişti. Sonucunuzda zaten negatif çıktıysa hamile değilsinizdir.

Bu prolaktin yüksekliğinde hormonumu nasıl tekrar normal seviyeye indirebilirim siz doktora mı gitmiştiniz neden yükseldi acaba bu hormonum

Bu prolaktin yüksekliğinde hormonumu nasıl tekrar normal seviyeye indirebilirim siz doktora mı gitmiştiniz neden yükseldi acaba bu hormonum

Ben o dönem bi mide ilacı kullanıyodum reflü için. Yeni başlamıştım ilaca ve ilacın içindeki bi madde bazı insanların prolaktin salgılamasına sebep oluyomuş. Benim o yüzden olmuştu. İlacı bıraktım ve geçti.
Sizin zaten adetleriniz düzensizmiş dediğinize göre, doktora gidin, adetinizin 2.-5. Gününde sizden hormon tahlili ister ve nedeni ortaya çıkar.

Kizlar adetim 2 gun gecikti test yaptim. Cok silik bir cizgi var gibi ama emin degilim. Testi aksam
Yapmistim, sabah tekrarlayacagim. Sizce var mi cizgi?

Eklentiler

• IMG_5361.JPG
    34,7 KB · Görüntüleme: 1.856
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…