arkadaşlar inanılmaz derecede silik çıkan gebelik testi.... yorumlarınız????

Arkadaşlar ben artık bu silik çizgilere inanmıyorum. Gerçekten çok silikse ve erken dönemde yapıldıysa temkinli olmak lazım. Az önce bir şey denedim çok sinirlerim bozuldu, benim gibi boş yere umutlanan arkadaşlar varsa onlar da üzülmesin diye yazıyorum. Bu ay tahmini dpo 9 veya 10 daydım. Sabah aklıma esti işe giderken idrarda gebelik testi yaptım. Başta çizgi yoktu ama 10 dk içinde hayalet gibi bir çizgi oluştu. Hatta içimden dedim, uyku sersemi herhalde bana öyle geldi. Öğleden sonra eve geldiğimde çizgi biraz daha netleşmişti. Ben de idrarda çıktıysa, kanda mutlaka görünür diye heyecan yaptım. (Normalde adet gecikmesi olmadan kan vermeyi düşünmüyordum ama günlerce beklemektense öğreneyim kurtulayım dedim). Sonuç negatif kocaman bir hüsran Neyse ertesi sabah (sanki dersimi almamışım gibi) sırf meraktan yeniden aynı testen yaptım, bir tık daha belirgin hayalet çizgi çıktı. Kafayı yemek üzereydim. Bu ay faklı belirtiler görmesem testleri de tekrarlamayacaktım. Ama bir türlü anlam veremedim. Velhasıl gittim aynı markanın elimdeki testlerinden birine çeşme suyu damlattım ve ne olsa beğenirsiniz, silik ikinci çizgi =) Yani ne damlatırsam damlatayım zaten bu markada 2.çizgi çıktı durdu bir süre sonra. Lab... ile başlayan marka, ovulasyon testlerinin yanında gebelik testlerini de vermişlerdi. Ovulasyon testlerinden memnun kaldım ama artık bu markanın gebelik testlerine hiç güvenmiyorum. BAT tarihim 2 gün sonra. Artık hiç umudum kalmadı bu ay, adet olsam da kurtulsam diyorum ama yanlış testlerin içimize yüklediği belirsizlik bile çok yorucu...

Ihtimal var, adetin bir kac gun gecikince bir daha tekrarla, yine silik cikarsa kan tahlili yaptir ( tahminim koyulasacaktir) hamile olma olasigin yuksek. Ins guzel haberler verirsin.

Kizlar adete iki gun var boyle ince cizgi cikip hamile olan var mi
Seninki çok da silik değil bence canım. Ben olsam emin olmak için kan testi yaptırırdım. Yarın sabah da yap test (mümkünse başka bir markayla daha), yine böyle çıkarsa kan testiyle net sonucu öğrenirsin. Umarım gebeliktir hayırlısı olsun. Güzel haberlerle gelirsin inşallah

Ben de dun aksam yaptim hic bisey ckmadi ara ara da baktim hatta. Sonra sabah ikinci çizgi belirgin halde cikmisti adetin de tam 6gun gecikmisti nasil umutlandgimi kendiniz tahmin edin anca simdi gelmeye başladı adetin.. Hala acaba üstüne görme olur mu diye umitlenmiyor degilim

canım 2. çizgi saatler sonra mi belirdi? yoksa sabah başka bir test mi yaptın? çünkü biliyorsun gebelik testinden doğru sonucu ilk 5 dk içinde alabilirsin. kimyasal gebelikte olabilir, üstüne görme durumu nadir görülen bir şey diye biliyorum. bence adet sonrası bir test daha yap aklımda kalmasın diyorsan. Allah nasip etsin tez zamanda ;*

Allah korusun kimyasal gebelik olmasin yok sadece 1tane test yaptim oda saatleeerr sonra pozitif olarak ckti umitlendigim vakit adet oldum ama ne bir agri ne de bir adet belirtisi hiçbirşey olmadan .. Allahim kimseyi evlatla imtihan etmesin çok üzülüyorum

kimyasal gebeliğin tehlikesi mi var? ben geçen ay kimyasal gebelikte yaşadım da doktor bana tehlikelerinden bahsetmedi korktum şimdi. buarada bence siz en yakın zamanda tekrar test yaptırın. benim halam da 3 ay boyunca adet görmüş hamileyken, yani mümkün tabi üstüne görmek.

kızlar hepinize merhaba sırf bu konu için üye oldum lütfen yardım edin eczaneden after 10 diye bi gebelik testi aldım ama forumlarda taklit diyorlar söyle bir şey cıktı sizce durum ne??

Eklentiler

• 20170817_175106.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 802
  • 20170817_175154.jpg
    18,7 KB · Görüntüleme: 772
kızlar hepinize merhaba sırf bu konu için üye oldum lütfen yardım edin eczaneden after 10 diye bi gebelik testi aldım ama forumlarda taklit diyorlar söyle bir şey cıktı sizce durum ne??
Test bozuk gibi sanki bi tane daha farklı marka test alıver bencee

Selam, test biraz garip çıkmış. Bence de başka bir marka test almalısin. Predictor ün erken gebelik testini tavsiye ederim. Beni hiç yanıltmaďi. Bol şans..

Selam kızlar,
Sizce çizgi var mı ben mi var gibi görüyorum?
Dayanamayıp 1 saatlik idrarla akşam yaptım.
Reglime de 1-2 gün var.
Nasıl birşeymiş bu anne olma isteği valla kafayı yedim :S

Canım sabah ilk idrarınla yeniden yap bu test bozuk bence sonunda bi çizgi daha cıkmıs cünkü.

Sağol canım cevabın için sabah tekrar yapacağım da işte....
Bu arada resimdeöyle çıkmış, gerçekte sonunda bir çizgi daha yok.

Mrhb ben dün kan testi yaptırdım değerlerim beta -hcg(hcg total)sonuc 5601 olarak çıktı acaba hamile miyim Bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen�ş yerinden izin alıp da gidip gösteremedim çünkü

Mrhb ben dün kan testi yaptırdım değerlerim beta -hcg(hcg total)sonuc 5601 olarak çıktı acaba hamile miyim Bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen�ş yerinden izin alıp da gidip gösteremedim çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…