arkadaşlar inanılmaz derecede silik çıkan gebelik testi.... yorumlarınız????

Teşekkür ederim Can'ım bugün kan testi yaptım sonuç pozitif ama sınırdaymış 68 miş sanırım 2 gün sonra yine gel test yapalım dedi sevindim ama korkum geçmedi hala inşallah sizlerinde hamilelik haberini alırım en yakın Zaman'da dua edin lütfen

Teşekkür ederim Can'ım bugün kan testi yaptım sonuç pozitif ama sınırdaymış 68 miş sanırım 2 gün sonra yine gel test yapalım dedi sevindim ama korkum geçmedi hala inşallah sizlerinde hamilelik haberini alırım en yakın Zaman'da dua edin lütfen
Çok güzel bir haber rabbim kucagini almayi nasip etsin bizlerede dua et olur mu amin insallah

Arkadaşlar merhaba, 09.02.2016 da ilk tüp bebek denememizi yaptık. Dün (8.gün) idrar testi yaptım önce sadece tek çizgi çıktı sonra çok ama çok silik yani belli belirsiz gölge gibi ince bir çizgi çıktı. Bugün (9.gün) tekrar test yaptım, yine önce sadece tek çizgi çıktı sonra daha da belirsiz ikinci çizgi çıktı. Öyle ki nerdeyse büyüteçle bakılınca görülüyor, yani bugün tek çizgi çıktı diyebilirim. Kızlar bu testin gün ilerledikçe daha da koyulaşması gerekmiyor mu? Benim nerdeyse yok oldu :KK43:
Daha önce okuduğum yazılarda 2. çizgi çok çok silik de çıksa hemen hemen herkes hamile kalmış. Sizce ben de hamile miyim yoksa silik çizgi yalan mı?

Eklentiler

• 20160217_083839.jpg
    20160217_083839.jpg
    36,2 KB · Görüntüleme: 4.893
Arkadaşlar merhaba, 09.02.2016 da ilk tüp bebek denememizi yaptık. Dün (8.gün) idrar testi yaptım önce sadece tek çizgi çıktı sonra çok ama çok silik yani belli belirsiz gölge gibi ince bir çizgi çıktı. Bugün (9.gün) tekrar test yaptım, yine önce sadece tek çizgi çıktı sonra daha da belirsiz ikinci çizgi çıktı. Öyle ki nerdeyse büyüteçle bakılınca görülüyor, yani bugün tek çizgi çıktı diyebilirim. Kızlar bu testin gün ilerledikçe daha da koyulaşması gerekmiyor mu? Benim nerdeyse yok oldu :KK43:
Daha önce okuduğum yazılarda 2. çizgi çok çok silik de çıksa hemen hemen herkes hamile kalmış. Sizce ben de hamile miyim yoksa silik çizgi yalan mı?
Hayırlı olsun canım bence var benim de adetten bir gün önce çok soluk bi çizgi çıktı ertesi gün regl olmadım gittim test aldım çok sılık pembe çizgi cikti ertesi gün kan tahlili sonucum 47.38 çıktı hamileyim yarın tekrar kan testi yaptiricam sende yaptır için rahat etsin

Çocuk için tedavi görenlere verilen ilaçlar beta hormonu salgiliyor ben bu durumu bır kaç kez yaşadım artık test yapmıyorum allaha güveniyorum inşallah hamilesindir olmasada ümidini kesme

Kizlar bu adete 5gun kala basladigim gebelik testleri. Erken dollenme oldugu icin 5gun kala bile hafif bir cizgi vardi sizin gec dollenmeyse adet gecikince cikar anca gebelik testinde.rabbim tez zamanda nasip etsin sizede canlarim benim.
Canim MrB konu acilali baya olmuş bende 3mayista yaptim çok silik cikti iki tane test yaptim o gün ikisinde Cok silik sonra 5 mayista yaptim oda çok silik cikti 9 mayis adet tarihin senin msjini okuyunce umutla mali miyim acaba dedim senin attigin testler gibi 9 mayisa kadar bekleyecegim senin bat 4 yazan testin gibi cikiyor

Arkadaşlar ben 5mayısta aşılama oldum ve bügün dayanamadım test yaptım ikinci çizgiyi görebiliyorsunuz yardım edin lütfen
IMG-20160510-WA0007.jpeg

X