Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

u2o1l4sq4v13zjtf3z6r.jpg

günaydın tetelerim biz tam gaz yayamazlık ve dağıtmaktayızz

oy ne güzel bi anasına kavuşan bacımız daha medinede sende bol bol hasret gideirn amanında amanın annelik dışında bide teyzelik sıfatı alıyosun bebeğiniz hayırlı uğurlu olsun hayatım hadi hallet bakalım işleirni bizde seni öptükk

Sağol canancım

Arkadaşlar,merhaba,tahminim doğru çıktı..Yine ikizlere hamileyim ...

hayırlı uğurlu olsun ikizlerin canım

Günaydın kızlar nasılsınız.Ben bebişlerimi hissediyorum artıkkk zemuszemus Allahıma şükürler olsun çok güzel bi duygu sabah eşimin gitmesine yakın uyandık biz onlarla konuştukça onlar minik pıt pıt larla tepki verdiler Allahımm ağlalamamak için zor durdum

günaydın tekrardan kızlar aşırı derece regli olduğumdan olsa gerek hiç halim yok bişey yapasımda yok oturma odası gördüğünüz gibi dağnık ....bulaşık makisanı boşalttım kahvatı yaptım....
çamaşır yıkayacam başkada bişey yapmayacam...
keyfim yokkk aliş uyudu ömer oynuyor ali uyanır ömer uyur....
benim veletler odanın neresi açıksa oraya gidip oturuyordu
üşüyecekler diye kilimim vardı onu serdim oyandıkları yere bida kapı ağzına evm damalı eşşek gibi oldu valla...ama ne yapem sonra üşütecekler.....

canan cnm bence sen iki par yatak al cnm çok para değil sonra bidaha uğraşma 6 aya kadar imakansız bir arada olmaları ki 3 aya kadarda tutamazsın biri ağladımı ötekini uyandırıyoır.....hee biizmkiler ayrı yatakdalar ama öle bi ses varki biri ağladımı hemen müdahale etmezsen diğerinde uyanıyor...
bakım işine gelince ,bakarsın cnm ben hymarry nasıl bakıyoruz sende bakarsın
baştan olmayacak gibi geliyor ama oluyor inan bana
ki senin en büyük avantajın eşin öğleden sonra evde
bu ne kadar önemli biliyormusun
o bebekleri 4-5 aya kadar otokoltuığunda sallayabilir sen mamasını yada sütünü verirsin
o yedirir send ebu arada işini yaparsın ,yada uyursun
inan 2 saat uyusan bütün günün enerjisi sana geri geliyor.
sen çokkkk kolayy halledersin bu işi
hee ama kocan annem var alt katta o sana yardım etsin derde
geri çekilirse işte o zaman kaynananın yapacağı şeylere ihtiyaç ya duyarsın
yada bizim gibi yok olduğunu düşünüp kendin idare edersin ama benim kocam
aksamları o bakıyor çocuklara uyutana kadar yani

yani her şartta benim kocam yapıyor çok şey ama saat 8 den sonra oluyor adam geç geliyor eve
ama yanlız bakılmıyor diye bişey yok cnm aa

alişle ömer uyanmışta yayamazlıklara başlamışlar bileee opuyorumnanaktan canlarım çok tatlılar maaşallah

alişle ömer uyanmışta yayamazlıklara başlamışlar bileee opuyorumnanaktan canlarım çok tatlılar maaşallah :nazar:

Günaydın kızlar nasılsınız.Ben bebişlerimi hissediyorum artıkkk zemuszemus Allahıma şükürler olsun çok güzel bi duygu sabah eşimin gitmesine yakın uyandık biz onlarla konuştukça onlar minik pıt pıt larla tepki verdiler Allahımm ağlalamamak için zor durdum

hadi hayırlı olsun cnm gün gelecek karnının şekilden şekile girdiğini göreceksiniz

çok güsel bir duyguuuuu

hepinize günaydın güzel hamişler ve güzel anneler

maryyciğim gelmiş maşallah yine bize bilgiler veriyo canım bende park yatak alıcam umarım benimkilerde o aparatları sever ve uyurlar ama ben 5-6 aya kadar yatırıırm diyodum sanırım 2. park yatağı daha kısa zamanda almam gerekecek olsun ne farkeder ha 3. ayında almışım ha 6. ayında almışım bence aynı şey

nasıl gidiyo maryycim annelik zorlumu yoksa bi şekilde altından kalkıyomusun tek başına yapılabilir bi durmmu yoksa kaynanama muhtaç olacakmıyım banyo felan tek başına yaptrıabiliyomusun yoksa annen hep yanındmı yemeğide yetiştiriyomusun yoksa kahvaltı hazır türlere talimmi benim eşim yarım gün çalışıyo sence ikimiz rahatça idare edermiyizzzz

çokmu soru sordummmm

ah canıııımm cevaplamaya zamanım olsa çok olur mu Hymarry e hiiççkaydirigubbakcemile3
canım park yataklar gerçekten çok iyi oldu bize,oturma odamı da bozmamış oldum,kısmet olurs abenim eve gelin şimdi de canancım,hem emanetlerini de almış olursun,
canım biz ikisini birden almıştık,birini ilk önce orda kaldığımız için oraya kurmuştuk,ama şimdi kendi evime getirttim artık,
çünkü mümkün değil 5-6 aya kadar yatamazlar canım,
ben imkanım olsa odalarını bile farklı yapardım,
bi kere Sarem uyurken yamuluyor,küçücük çocuk kenara koyuyorum yatağın ortasında Halenin dibinde buluyordum,karnımdaki gibikaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan
bu yüzden ikinci de hazır olduğu için kuruverdim canım,
sen de ikisni birden al bence,önce birini açarsın,ikinci kapalı halde çok yer tutmuyor zaten,ihtiyaç duyduğunbda ikincisini de açıverirsin canım,
ama şunu söyliyim,
bizim yatağımız Babumoon diye bir markaydı,türevinden olan bazı ünlü markalarda bu saydığım eğlence aparatları yoktu,bunlar çok iyi oldu bizim için,bu yüzden marka değil,işlevi önemli alırken bunu unutma,gerekirse telde de konuşuruz o zaman..

ikincisi canım tek başıma bakabiliyorum diyebilirim,benim eşim de eve erken geliyor çok şükür bu yüzden bna çok yardımı oldu,oluyor,
sen eğer kaynanam yanımda diye onlara bel bağlarsan işin ucu kaçar,yalnız bakamazsın,ama tek başıma bakarım dersen,arada çok zorlandığında yardım almak kaydıyla tek başınıza pekala bakabilirsiniz canım,
yemek konusuna değinmişsin,işte kaynananlar bu konuda yardımcı olabilirler,
çünkü ben artık evde yemek pişiremiyorum inan,bana da annem sulu yemekleri sepetle salıveriyor sağolsun,en önemli yardımı ve desteği o oldu,gerçi annenin varlığı yeter insana ama,kahvaltımızı güzelce yapabiliyoruz,yemek olmuyor cnancım,yine de yapan yapıyordur,ben yetişemiyorum henüz..

Allah yardımcımız olsun:Saruboceq:,

ben de kıslarıma ilk bayramlıklarımızı aldım teyzesi,fotolarımızı paylaşırız inşallahhopuyorumnanaktan
Arkadaşlar,merhaba,tahminim doğru çıktı..Yine ikizlere hamileyim ...
tebrik ederim canııımmmalkisalkisalkis
u2o1l4sq4v13zjtf3z6r.jpg

günaydın tetelerim biz tam gaz yayamazlık ve dağıtmaktayızz
maşallah dırımım,
canım bi topik yapalım diyorum,Ekim annalerinde gördüm bayıldım,
"BİZİM EVİN HALLERİkaydirigubbakcemile3" nasıll,tam bize göre dimiikaydirigubbakcemile3yerimseniben?

hymary cnm tmm yapalımmm bizim evin halleri diyeee

ben ilk resmi koyam ama sizde koyunnnn

bu ara adet oldum cnm yaa dün bi basladı pir basladı hemen hapa basaladımm

kızlar bende tablo yapmak istiyorum ama olmuyoo kim yardım eder bana.. 4 nisan son adet tarihim ikilz bi kız bi oğlan..lütfen bana link yollayın...

hymary cnm tmm yapalımmm bizim evin halleri diyeee

ben ilk resmi koyam ama sizde koyunnnn

bu ara adet oldum cnm yaa dün bi basladı pir basladı hemen hapa basaladımm

şekerim kimse sizden evin toplu olmasını beklemesin artık evde 2 tane nur topu gibi bebekler var çok doğal hele biraz daha büyüsünler senin ev savaştan çıkmış gibi oluır artık

X