Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar geçen ay ayın 19 da adet oldum ben

bu ayda hesabıma göre 17 kasımda olmam gerek ama hiç bir belirti yok bende

artı son bir haftadır uyku hali yorgunluk mevcut ve artı göğüslerim acıyor

inş. adet olurum tabi yüzde birde olsa gebelik olanağı püfffffffffffff bu adetim olsun hemen

d.kontrole başlayacağım

slm...yorgun ve depresifim kızlar be...EGELİi'den haber vereyim size..23 kasımda doğuma girecekmiş..o kadar ağırlaştım ki diyor oda :))) Bebişlerinin kiloları da çok güzel maşallah:nazar:O da sürekli yatıyormuş Ben uyumak için çıkıyorum..öptüm hepinizi

Hayırdır Kevserim nie depresifsin yat dinlen yorma kendini

ayy ewt ya yanlışlık olmuşşşş kusura bakmayın kıslarrr :kedi:
Dırımcım seninde sanki gebelik belirtileri gibi geldi bana :kedi:

canlar biras uzanacam gelirim yine öpüyorum hepinizi opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

DIRIM VE HYMARY maşallah ya hem ikizler hemde arkadaş dayanışması ne güzel kıskandım valla.kaydirigubbakcemile.bende istiyorum.:umursamaz:ya kızlar şakası bir tarafa maşallah size bebeklerinizi halledip her şeye yetişiyorsunuz ne mutlu size.wayv maşallah hiç doğum yapmış gibi değil fıstık gibi,konuşunca söylesenize kırmızı kurdele taksın çok yakışır.

artvinli cnm kırmıızı tacı vardı tatlımmm...yetişebildiğimiz kadar gidiyoss artvinli cnm yaa sen neredesin cnm şehir semtt

Dirim daha yeni gördüm acılmadı bende resim..
MasaALLAH yalnız bırakmadınız wavyi tebrik ederim sizi...

Ya bende bugun dısarı cıktım az kiyafet bakım die ama duramadım tansiyonum düştü duramadım cıktım dısarıya oturudum kaldım sonrada hemen eve gelmek zorunda kaldım :çok üzgünüm:

kızlar geçen ay ayın 19 da adet oldum ben

bu ayda hesabıma göre 17 kasımda olmam gerek ama hiç bir belirti yok bende

artı son bir haftadır uyku hali yorgunluk mevcut ve artı göğüslerim acıyor

inş. adet olurum tabi yüzde birde olsa gebelik olanağı püfffffffffffff bu adetim olsun hemen

d.kontrole başlayacağım

2010 temmuz annesi olmayasın yoksa sen de yerimseniben süprizzzzz

kızlar merhaba moralim çok bozuk cuma günü bi anda paçalarımdan akarcasına kanamam geldi korku içinde doktora gittik ikizlerimizin kalp atışlarını gördük ama dr düşük tehlikesi dedi beynimden kaynar sular döküldü sanki. bide bende küçük bir miyom vardı oda yapabilirdedi. şimdi 12. hftya kdr sürekli yatıcam. cumada yine kontrol. nolur dua edin bebklerim beni bırakmasın , Allahım onları bize bağaşlasın..:KK43:(

kızlar merhaba moralim çok bozuk cuma günü bi anda paçalarımdan akarcasına kanamam geldi korku içinde doktora gittik ikizlerimizin kalp atışlarını gördük ama dr düşük tehlikesi dedi beynimden kaynar sular döküldü sanki. bide bende küçük bir miyom vardı oda yapabilirdedi. şimdi 12. hftya kdr sürekli yatıcam. cumada yine kontrol. nolur dua edin bebklerim beni bırakmasın , Allahım onları bize bağaşlasın..:KK43:(

cnm benim rabbim hakkındakinin hayırlısını versin sana

ve bebeklerini korusun cnm....sen doktorun dedilşerini yap

sürekli yat gerekirse altına sürgü sürsünler.....

ve progestanın iğnesi var cnm ...benim arkadaşım 120 tane oldu o iğneden

düşükleri olduğu için....böyle destek verildimi cnm sana?

ve üzülme yaradan onu sana nasip ettiyse ne olursa olsun gelecekler sana

merhaba kızlar ben geldim.....bu sabah erkenden kalktık
evi topla çamaşır yıka as..kuruyanları topla
anneme gidecez çocukların eşyasını hazırla
duş al ,sabah 8.45 de hymarry aradı bugün wavy gidecem dedi..
bende çocuklardan birini alıp giderim dedim ama eşim
kalsın ben bakarım dedi...ve ben çıktım hymarry evine
oradan atlayıp gittikk...hymaryciğim süper valla yarım saatte götürdü bizi hastaneye
sonra wavy yanına gittik....valla süsleniyordu yakakaladık onu
çok iyi gördük kendisini....kısçeleride çıksında evlerine gitsinler...
sonra çıktık yarım saatte eve geldik..daha doğrusu ben kayınvalideme gittim
kaynımın kız arekadaşı gerlecekmiş kahvaltıya...
kaynana ile çok resmiyidk bakamadı suratıma ki
ben hiç bakmadım ...kız geç geldi bende oraya gittim yattım uyudum kız geldi..
yedik içtik bıraktım herşeyi oturduk eve geldik....şimdi eşim filim izliyor
bitsin anneme gideceğiz ..malum yarın seyhate çıkıyor....
kaynımda giderim dedi..ben dedim bursaya giderken benide götürsene
tmm dedi heheheh kocişde daha yumuşak bakmaya başladı bu olaya hehehe
işte benden bu kaderrrrrrrrrrrrrrrr

yaşasınnn :lepi: bursa olayına çok sevindimmm..

slm...yorgun ve depresifim kızlar be...EGELİi'den haber vereyim size..23 kasımda doğuma girecekmiş..o kadar ağırlaştım ki diyor oda :))) Bebişlerinin kiloları da çok güzel maşallah:nazar:O da sürekli yatıyormuş Ben uyumak için çıkıyorum..öptüm hepinizi

ayy evet egeli yi merak ediyorduk ya, e neden giremiyo nete kaynanasında mı hala?

Dirim daha yeni gördüm acılmadı bende resim..
MasaALLAH yalnız bırakmadınız wavyi tebrik ederim sizi...

Ya bende bugun dısarı cıktım az kiyafet bakım die ama duramadım tansiyonum düştü duramadım cıktım dısarıya oturudum kaldım sonrada hemen eve gelmek zorunda kaldım :çok üzgünüm:

ayy medinem nolur nolur düşük tansiyon olmasın sende de.. çok kötü fena.. gerçi 4 ay sürdü çok şükür ama çok zor.. yanında her ihtimale karşı tuzlu ayran taşı, ama öyle öyle değil şap gibi olsun, bir de imkan varsa etrafında ya da arabanın arka koltuğuna yatıp başın yastıksız ayakların yüksekte yat, ancak öyle geçio, kan dolaşımıproblemi, beynine kan gitmiyor doayısıyla bebeklere de, aman dikkat, gerekirse hiç çıkma..

geçmiş olsun canım, yat dinlen gerisini takma kafana, burada çok senin durumunda olup şimdi son aylarında olan var. olumsuz düşünme sakın.. iyi düşün iyi olsun..

çok isterdim cnm yeniden anne olmayı ama inan bana bu sıkıntıda beni çok üzer

ama olursada yapacak bişey yok ...asla aldırmam aslaa

hayırlısı canım ya, ben de öyle düşünüyorum..

Canım dikkat et hiç kalkma dirime katılıyorum ALLAH nasip ederse hersey olur...

kevserim saolasın canım verdiğin bilğiler için ama ben 2 hafdadır hiç cıkmıyodum ilk defa haatta eşime dedim sitede böyle bi arkadas var kaderiniz aynı desene dedi ama gercekten aynen sen gibi yürüyemiyorum doktor bunun için ilaç verir mi söylim mi ayranıda taşıcam ama artık cantamda

dikkat et canım kndine bende buna benzer bişey yaşamıştım ilk haftalarımda ilk 3 ay sürekli yattım birde progestan hapını vermişti doktorum 3 öğün onu kullanmıştım ...Yatmanı tavsiye ederim

Canım dikkat et hiç kalkma dirime katılıyorum ALLAH nasip ederse hersey olur...

kevserim saolasın canım verdiğin bilğiler için ama ben 2 hafdadır hiç cıkmıyodum ilk defa haatta eşime dedim sitede böyle bi arkadas var kaderiniz aynı desene dedi ama gercekten aynen sen gibi yürüyemiyorum doktor bunun için ilaç verir mi söylim mi ayranıda taşıcam ama artık cantamda

canım bunun ilacı yok, yüksek tansiyon olmasından iyidir diyorlar sadece, ama sen bol bol kan yapıcı gıdalar ye, kırmızı et, sakatat, pekmez, üzüm falan.. ayranı eksik etme hiç, sen zaten tansiyonunun düşeceğinianlarsın önceden, bir de sırt üstü yatma bebekler damarların üzerine baskı yaptığından beyne giden kan akışını azaltıyorlarmış, arabaya ya da evde de otururken kaykılıyoruz ya mecburen bu da ii gelmio, zaten sen zamanla anlayacakın şöyle yatınca düşüyo, böyle yapınca çıkıyo, bazen de tamamen sebepsiz düşebiliyor, hep evde sağında solunda tuzlu ayranın olsun, düşeceğini hissettiğin an yat ve ayaklarını kaldır ama yan yat mutlaka.. ay bi gece yemek yiyememiştim sofradan 5 kez kalkmıştım.. yapacağın sadece bunlar var canım, başka bi çözüm yok :çok üzgünüm:

X