Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

benim de hiç keyfim yok bugn, bilmiyorum neden ama herşeye ağlayasım var. şaban da yazık ne yapacağını şaşırdı bugün bana, dışarı çıkalım diyor canımistemiyor, ara ara kasılmalarfım var ağrılı o da canımı sıkıyor, offfffffff........ patlamak üzereyim sıkıntıdan

ya ama yaa..benim kociş 7 gün çalışıyooo :KK43:((
çok kıskanıyorum kocası pazar günleri evde olup akşam da 7-8 gibi an geç eve gelenleri..
bnmki sabah 10da çıkıyo gece 1de geliyo 7 gün :KK43:(((((

esnaf olmanın tek olumsuz yanı bu sanırım... benim babam da öyleydi, bilirim..

benim de hiç keyfim yok bugn, bilmiyorum neden ama herşeye ağlayasım var. şaban da yazık ne yapacağını şaşırdı bugün bana, dışarı çıkalım diyor canımistemiyor, ara ara kasılmalarfım var ağrılı o da canımı sıkıyor, offfffffff........ patlamak üzereyim sıkıntıdan

ayy ben de bi sıkıntılıyım bugün..TV'de bişi yok..kitaplarım bitti..KK'ya kimse gelmiyo..Kocam yok..yapayalnız yapacak hiç bişi bulamamış bi şekilde oturuyorum öle saf saf :KK43:(((

esnaf olmanın tek olumsuz yanı bu sanırım... benim babam da öyleydi, bilirim..

senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

ayy ben de bi sıkıntılıyım bugün..TV'de bişi yok..kitaplarım bitti..KK'ya kimse gelmiyo..Kocam yok..yapayalnız yapacak hiç bişi bulamamış bi şekilde oturuyorum öle saf saf :KK43:(((

biz bu boş boş geçen günlerimiz çook arıycaz sanırım ama alışkın değiliz ya öyle zor geliyor ki, sen bi de yeni başladın evden çıkmamaya beni düşün, sabah ağladım yaa.. şaban la bebişlerin odasını bi toparlayalım dedik, aldığımız öylesine koymuştuk beşiklerin için dolaplara ras gele, hadi bugün düzeltelim dedik: ay şöyle yap diyorum, bak o yorgan öyle katlanmaz altı buruştu, e erkek tabi bi yapıyo 2. ye ay oldu boşver deyip geçio, ay bunun gibi ufak tefek şeyleri bile yapamamak ne zormuş ya, Allah kimseyi kimsenin eline bırakmasın, çorabımı bile giyemez oldum, tırnaklarımı kesti dün çoraplara takılıo canım acıo, ay gerççi çok şükür daha napsın adam elinden geleni öff demeden yapıo, ona yaptırmanın verdiği sıkıntı bana yetio... oyyy efkarlandım işte :nazar: .. buna şükür çok şükür, bebişlerim için herşeye değer.. rahatladım azcukun sanki

biz bu boş boş geçen günlerimiz çook arıycaz sanırım ama alışkın değiliz ya öyle zor geliyor ki, sen bi de yeni başladın evden çıkmamaya beni düşün, sabah ağladım yaa.. şaban la bebişlerin odasını bi toparlayalım dedik, aldığımız öylesine koymuştuk beşiklerin için dolaplara ras gele, hadi bugün düzeltelim dedik: ay şöyle yap diyorum, bak o yorgan öyle katlanmaz altı buruştu, e erkek tabi bi yapıyo 2. ye ay oldu boşver deyip geçio, ay bunun gibi ufak tefek şeyleri bile yapamamak ne zormuş ya, Allah kimseyi kimsenin eline bırakmasın, çorabımı bile giyemez oldum, tırnaklarımı kesti dün çoraplara takılıo canım acıo, ay gerççi çok şükür daha napsın adam elinden geleni öff demeden yapıo, ona yaptırmanın verdiği sıkıntı bana yetio... oyyy efkarlandım işte :nazar: .. buna şükür çok şükür, bebişlerim için herşeye değer.. rahatladım azcukun sanki

çoookkkk haklısın tatlım..ben yine akşamüstleri bi dükkana uğrayıp yemek ve tatlı yiyip geliyorum halim oldukça..haftasonları da açık büfe var diye kahvaltıya giidiyodum ama bugün kalkamadım..sağolsun çocuklar bana kahvaltı tabağı getirdiler..bu halime çok ama çok şükür tabi ki ama bunalıyorum işte napıyım..bu hafta mobilyalarımız gelecekmiş hayırlısıyla..artk bayram sonrası yıkarım,kurur annem gelir ütüler yerleştirir ama o bile stres yapıyo valla..kendim yapmak isterdim..tırnak olayımı kuaförde hallediyorum ama özel bölge temizliği meselesi hala en büyük derdim..tüy dökücü krem almaya karar verdim bugün..yarın bi eniyim diyorum..sanırım bi zararı olmaz ve yalnız başıma yapabileceğimi tahmin ediyorum..ama hakikaten çok zor başkasının eline muhtaç olmak..

artvinli canım benimm iyiyim şükür..
canlarım hepinizden allah razı olsun allahım hepinize vakitli sağlıklı doğumlar nasip etsin..
bebişlerim hala küvezde daha göremedim koklayamadım yavrularımı. bende sizin gibi videolarını izliyip hasret gideriyom yavrularımla.
bugün hymarry ve dirim teyzemiz geldi süpper moral oldu bize allah razı olsun onlardanda bebişlerini bırakıp gelmişler. bak duygulandım şimdi. açamadığım çeşmeler açılacak...
hepinizi öpüyomm allaha emanet olun canlar..

çoookkkk haklısın tatlım..ben yine akşamüstleri bi dükkana uğrayıp yemek ve tatlı yiyip geliyorum halim oldukça..haftasonları da açık büfe var diye kahvaltıya giidiyodum ama bugün kalkamadım..sağolsun çocuklar bana kahvaltı tabağı getirdiler..bu halime çok ama çok şükür tabi ki ama bunalıyorum işte napıyım..bu hafta mobilyalarımız gelecekmiş hayırlısıyla..artk bayram sonrası yıkarım,kurur annem gelir ütüler yerleştirir ama o bile stres yapıyo valla..kendim yapmak isterdim..tırnak olayımı kuaförde hallediyorum ama özel bölge temizliği meselesi hala en büyük derdim..tüy dökücü krem almaya karar verdim bugün..yarın bi eniyim diyorum..sanırım bi zararı olmaz ve yalnız başıma yapabileceğimi tahmin ediyorum..ama hakikaten çok zor başkasının eline muhtaç olmak..

mümkün olduğunca çok beklersen kolay kremle, ama epey beklemem gerekti benim 20 dk. falan...

Kızlar merhaba iyi pazarlar herkese...Bizde kocişle kahvaltıya gittik dışarı götürdü bugün beni güzeldi dönüştede mutfak için bişiler aldık geldik.anca yerleştirdim mutfağı dolabı falan düzenledim.Makinelerde çamaşır bulaşık...Sizleri özledim nasılsınız neler yapıyorsunuz bakalımmm...

merhaba kızlar ben geldim.....bu sabah erkenden kalktık
evi topla çamaşır yıka as..kuruyanları topla
anneme gidecez çocukların eşyasını hazırla
duş al ,sabah 8.45 de hymarry aradı bugün wavy gidecem dedi..
bende çocuklardan birini alıp giderim dedim ama eşim
kalsın ben bakarım dedi...ve ben çıktım hymarry evine
oradan atlayıp gittikk...hymaryciğim süper valla yarım saatte götürdü bizi hastaneye
sonra wavy yanına gittik....valla süsleniyordu yakakaladık onu
çok iyi gördük kendisini....kısçeleride çıksında evlerine gitsinler...
sonra çıktık yarım saatte eve geldik..daha doğrusu ben kayınvalideme gittim
kaynımın kız arekadaşı gerlecekmiş kahvaltıya...
kaynana ile çok resmiyidk bakamadı suratıma ki
ben hiç bakmadım ...kız geç geldi bende oraya gittim yattım uyudum kız geldi..
yedik içtik bıraktım herşeyi oturduk eve geldik....şimdi eşim filim izliyor
bitsin anneme gideceğiz ..malum yarın seyhate çıkıyor....
kaynımda giderim dedi..ben dedim bursaya giderken benide götürsene
tmm dedi heheheh kocişde daha yumuşak bakmaya başladı bu olaya hehehe
işte benden bu kaderrrrrrrrrrrrrrrr

Way canım cok tatlılar aman ALLAHım ne kadar güzel onlar iyi olsun alırsın kucagına inş..
Rabbim anneli babalı büyütsün öptüm kocaman...
zemuszemus

ewt ya maaşallah çok tatlılar...
Mane mende istiyorummm
Daha var ama benimkilerin gelmelerine tayzelerii

3800karmakarisik_014.jpg
[/URL][/IMG]

işte bizzzzzzzzzzz dırım,wavy,hymarry karşınızdaaa

Çok tatlısınız özendim walla istanbuldamı yaşamış olsaydık ki demedim değil yanii :kedi:

slm...yorgun ve depresifim kızlar be...EGELıi'den haber vereyim size..23 kasımda doğuma girecekmiş..o kadar ağırlaştım ki diyor oda :))) Bebişlerinin kiloları da çok güzel maşallah:nazar:O da sürekli yatıyormuş Ben uyumak için çıkıyorum..öptüm hepinizi

Çok şekersiniz 3 ünüz de güzellerim....opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanMaşallah hiç yeni doğurmuş gibi değil.....fustuğum benim...:nazar:

slm...yorgun ve depresifim kızlar be...EGELİi'den haber vereyim size..23 kasımda doğuma girecekmiş..o kadar ağırlaştım ki diyor oda :))) Bebişlerinin kiloları da çok güzel maşallah:nazar:O da sürekli yatıyormuş Ben uyumak için çıkıyorum..öptüm hepinizi

cnm benim neden depresifsin cnm yaa doğuma az kadı ondanmı cnm

X