Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

aaaaaaaahhh ahhh dolu dolu geçirdim hamdolsun her günümü,
ama sırf hamilelik keyfine,bi tane daha yapıcam Allahım lutfederse..

Bende öyle düşünüyorum ya çok keyifli değilmi bebişlerinin bedeninde hergün büyüdüğünü hissetmek bir paröan olduğunu bilmek inanılmaz bişey bence

Arkadaşlar bişi sorcam benim birkaç gündür sol kaburgam snki karnıma batıyomuş gibi ağrıyo sizdede olmuşmuydu böyle bişi neden olabilirki

Bende öyle düşünüyorum ya çok keyifli değilmi bebişlerinin bedeninde hergün büyüdüğünü hissetmek bir paröan olduğunu bilmek inanılmaz bişey bence

muhteşemm keyifli bir mucizeye ev sahipliği..

valla kızlar bi hafta öncesine kadar benim içinde inanılmaz keyifli ve rüzgar gibi geçiyodu ikiz hamilelik dönemim ama bi haftadır berbat durumdayım...yürüyemiyorum nefesim tıkanıyo,oturamıyorum sırtım ağrıyo,yiyemiyorum midem yanıyo,uyuyamıyorum....yine de bin şükür diyorum tabiki karnımdaki mucizeler için..6 ayım dolmak üzere,sanırım bundan sonra sıkıntılar biraz artacak

valla kızlar bi hafta öncesine kadar benim içinde inanılmaz keyifli ve rüzgar gibi geçiyodu ikiz hamilelik dönemim ama bi haftadır berbat durumdayım...yürüyemiyorum nefesim tıkanıyo,oturamıyorum sırtım ağrıyo,yiyemiyorum midem yanıyo,uyuyamıyorum....yine de bin şükür diyorum tabiki karnımdaki mucizeler için..6 ayım dolmak üzere,sanırım bundan sonra sıkıntılar biraz artacak

Tabiki güzellikleri keyifli yanları olduğu kadar sıkıntıları da olacak canım ama sıkıntılar zamanla unutulur keyifli yanları ise asla unutulmaz bence

selam canlarımmm... alıntılarım yine gitmiş yawwwww
dirim canım babaqn daha iyiymiş canım çok sevindim. tekrar geçmiş olsun canım..

Kevser canım valla eşler bizden beter canım. benimki beni dahaçok stres yapıyor diye söylemiyonm çoğu şeyi..

hymarry kuşum maşallah yeğenlerime

Kayra canım hoş geldinnn..

muallim canım yüzünü görmedim ama vucudundan hiçkartbgibi görünmüyon maşallsah..

canannn kıs seni aradaın-m bugün yanına gelecektim meşgule aldın beni. naptın bişeyler bulabildin mi?

bize gelince sık sık kasılıyoruz artık. ama alllahtan çok ritmik deil. şimdiden gece uykusu diye bişey kalmadı. benimkiler gece uyumayacak sanırsam:KK43:( yarın çok yoğun bir gün olacak:KK43:( dr randevum var. mobilyalar gelecek oda düzenlenevcek. ev son kez toparlanacak.ufff şimdiden yoruldum zavallı anacım yaw herşeyi o yapıyor:KK43:(

unuttuğum arkadaşlar öpüyom hepinizi...

ooooooooooo bademcik su koyvermişsin hemen,
daha duuurr,bademciklerine kadar şişicen muhahhahahah :roflol:

wavymm kimin yanına gidiyodun bakiyim,demstock yaptınız demi hiç kıskanmadım ki hıh :dilcikar:

yeğenlerin teşekkür ediyor canım,yarın sen de kızlarını görecekmişsinn,ay çook heyecanlııı:1rolleyes:

hymarry canım canan demstocka geldi bugün. bende göreyim diye gitcektim ama kısmet değilmiş..

ay teyzesi sorma yarın görcez inşallah. doğum tarihini verir mi acep yarın yaw..
duş almam lazım kıl tüy muhabbeti var çok işim var ama halim yok:KK43:((

hymarry canım canan demstocka geldi bugün. bende göreyim diye gitcektim ama kısmet değilmiş..

ay teyzesi sorma yarın görcez inşallah. doğum tarihini verir mi acep yarın yaw..
duş almam lazım kıl tüy muhabbeti var çok işim var ama halim yok:KK43:((

a.s yarın verir..

yooo hiç seviyeyi düşürmüyor bizim doktorumuz biliyorsun hihihhi,
ameliyatta bile herşeyin hazırlanıyor,sadece kesime geliyor canım..

Ayy heyecanlısındır şimdi wavyicim dimi Yarın güzel haberlerle gel inş.Bayramı bebişlerin kucağındamı karşılıcan bakalım kaydirigubbakcemile3

he iyi bari:))))
şimdi eşim ayak tırnaklarımı kesiyor kaydirigubbakcemile3kıyamam canım benim yaaa.opuyorumnanaktan

canım duşa doğru yollanayım.. yarın ilk fırsatta haber veririm öptümn....

Az kaldı canım,maşallah çok güzel ilerlettin,darısı başına,
daha bugün düşünüyodum wavymin zamanında havalar da soğuycak,yağmurlu olursa hava,trafik olur,trafik olmadığı bir saatte geçsem karşıya,acaba sabah mı doğurur,öğleye mi kalır dedimm..

Ben hiçbi işimi yaptırmadım valla,
bi son zmanda benim de ayak tırnaklarımı kesti yavrum,bi de bişey daha..

Muhakkak ara benii,randevun kaçtaa?

yarın 11 de canım randevum . canım bende yaptırmadımn şimdiye kadar ama ayaklarıma uzanamıyom ilk kez kesti. o da ben demeden sağolsun. ama mıntıka işini napcam bilmim. yarım yamalak şimdilik yaparım. sonra bakacam başımın çaresine.. onu isteyemem uytanırım yaw...
niyse ben geç olmadan duşa gireyim. yarın ararım canım benim.
öptüm hepinizi iyi geceler...

X