Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

arkadaslar bısey sorucam..benım doktorum domuz grıbı asısı olmamı onerıyor..sızın doktorlarınız ne dıyor..aranızda hıc ası olan var mı ?

canım bende araştırıyorum aşı işini ama bizim olacağımız aşı aralık ayında türkiyeye gelicekmiş hamileler şimdi yapılan aşıları olamıyor

kızlar benim doktorum domuz gribi aşısına kesinlikle hayır dedi...detaylı pazartesi konuşucaz....

benımkıde kesınlıkle yaptır dedı..ama ben mırın kırn ettım..senın secımın dedı..bebeklerıme bısey olur dıye korkuyorum...ama haberlerde felaket tellalı gıbı..mıllet dısarı cıkma dıyo..e cıkmasam esım bulastırabılır..ay ne bılım nasıp...

bıde gebelık sekerım cıktı...ınsulın ıgnesı vurluyorum..dun gogsumden hafıf kanlı bı sıvı geldı..kostum doktora..ılk sutum gelmıs...kalpden gıdıcektım

slm wavy.. e doğru değilmi annesii kıçlarına sadece bez giyebiliolar.. bi de dün arkadaşım anlattı ; kuzeni yenidoğan nitesinde küvez hemşiresiymiş, bebekler emziklerini ağızlarından düşürünce ağlayıp hepsini uyandırıyormuş, hanımların da rahatı bozuluyormuş heralde emzikleri küçük bantlarla yapıştırıyorlarmış ağızlarına, yavrularım yaa kıyamamben onları boğacakla kuzuları, valla nöbetçi dikilirim başlarına kopartırım kıyameti yıkarım ulen hastaneyi başlarına:eek:klava:

kevsercim sen o hemşireyle hastanenin adını bana versene.......ben şerefsizlerin varya...............................................................................................

hymary ilk sayfada bizi sıraya koysana son adet tarihine göre........... doğum sıramızı bekleyelim..karşını boş bırakırız..doğuranlarında tarihni oraya yazarız..

valla benim eşim sağlıkçı,aşı olucak,ben de ödüm kopuyor,imkanım olsa ben de olurum ama yaş gurubunda değilim..

ay medinem kusura bakma yyyaaa,eski hızım yok,bak Hale emiyo,tek elle yazıyorum inann:kedi:

aaaaa wavyym olaya bak,kısmet olcak ya,hadi hayırlı olsun şimdiden,bunu da ucuza kapattın ya helal olsun sana alkisalkisalkis
AY SORMA KISS YİNE UCUZA KAPATCAZ SANIRSAM:kedi::kedi:

arkadaslar bısey sorucam..benım doktorum domuz grıbı asısı olmamı onerıyor..sızın doktorlarınız ne dıyor..aranızda hıc ası olan var mı ?

kızlar benim doktorum domuz gribi aşısına kesinlikle hayır dedi...detaylı pazartesi konuşucaz....

DOMUZ GRİBİ AŞISI İLE İLGİLİ daha öncede düşüncemi paylaşmıştım. civa var diye midye yiyemezken damardan civa almanın mantığı nerde arkadaşlar. ama şimdi hamileler için civa içermeyen aşı getirtilcekmiş. o gelmiş olsa onu düşünürdüm..

Birde şu varki. türkiye cumhuriyetinin devlet başkanı ben bu aşıyı olmam derse. ben SALAKMIYIM ARKADAŞIMkafamçokkarıştı

hymary ilk sayfada bizi sıraya koysana son adet tarihine göre........... doğum sıramızı bekleyelim..karşını boş bırakırız..doğuranlarında tarihni oraya yazarız..

valla zamanım yok,
ahanda ikincisi ağlıyor,
ama sana şifremi veriyim,gir düzelt istediğin gibi canıma.s..

:nazar::nazar:
valla benim eşim sağlıkçı,aşı olucak,ben de ödüm kopuyor,imkanım olsa ben de olurum ama yaş gurubunda değilim..

masallah bu arada bebeklerının kırkı da cıkmıs.....Allah ım tum hamılelere kucagını almayıda nasıp etsın ınsallah...ben o kadar sabırsızlanıyorum kı..3.5 ayım kaldı cok heyecanlıyım...:nazar:

yok canım o kadarda değil........ yeni topik açacaktım sıra yapalım diye..... bir sürü topik olmasın dedim.. ondan buraya yapalım diye dedim..boşver kalsın

artık bende uyuyamıyorum arkadaşlar sabaha kadar benimkiler kıpır kıpır :) hoşumada gidiyor tabiii kendi kendime gülüyorum ama sabahları kalkıp işe gelmek biraz zor oluyor

cok korkuyorum ya ....yan etkılerı falan da var ya..ama televızyon ızledıkce ıcım kararıyor..ıkız annesı bı kadın olmus bebıslerıde karnında olmus falan..bu ne ya.....puffffff
Ayy Allah ım koru yarabbim herkesi..

Kızlar herkese tünaydın en tembel benim galiba uyanamıyorum sabahları geceleride uyku tutmuyo...
ay ne güzel hymarrycim 40 gün oldu ha kaydirigubbakcemile3 kızların daha da büyümüştür iyi gezmeler size bu arada canım beni ilk sayfaya eklemişsin teşekkür ederim karışıklık oldu heralde benimkiler normal mikroenjeksiyon değil gerçi ne farkeder öyle yada böyle bebişlerimizin yolunu gözlüyoruz Allahım bizlerede yaşattı bu güzel duyguyu...

Kevsercim ay çok güldüm kızlarına verdiğin gözdağına ilahi sen çok yaşa kaydirigubbakcemile3

Dırımcım Bizimde 40 zamanımız gelince yazarsın aklımda tutamam ben bunları annemler yanımda olmazsa bilmem gerekecek kaydirigubbakcemile3

hehe korkutuyom valla.. süslü olsunlar benim gibi pasval olmasınlar, ben süslenmeyi püslenmeyi hiç sevmem, o konuda çöok tembelim, ama kızlaımı sslü yetiştircem..

valla zamanım yok,
ahanda ikincisi ağlıyor,
ama sana şifremi veriyim,gir düzelt istediğin gibi canıma.s..

evet kayracım ya marry nin zamanı yoktur amaliste o şekilde olursa süper olur.. hadi yapalım yapalımmm :dance:

ben hiç bu aşıyı olmam diyeni duymadım açıkçası,kendisinden duymadan da habercilerin işine inanmam,
ıl sağlık müdürü oldu,başbakan da olucak,
ben o işlere de bakmam çıkçası,
yapılmamasını yapılmasından daha riskli buluyorum..

yine de ben aşı konusunu tartışmıyorum hiç,herkesin şahsi fikri,

yok canım o kadarda değil........ yeni topik açacaktım sıra yapalım diye..... bir sürü topik olmasın dedim.. ondan buraya yapalım diye dedim..boşver kalsın

ciddiyim,burda kendi zamanım olmayınca dırımıma,wavyme verdim şifremi nolcak,
cidden başka topik açıp bölünmeyin yaaw..

kıslar durun ben listeyi düzenliyom
ne zaman bitiririm bilmiyom. burda yayınlarım. hymarry sende kopyalar ilk sayfadakinin yerine yapıştırırsın:))

ay medinem kusura bakma yyyaaa,eski hızım yok,bak Hale emiyo,tek elle yazıyorum inann:kedi:

aaaaa wavyym olaya bak,kısmet olcak ya,hadi hayırlı olsun şimdiden,bunu da ucuza kapattın ya helal olsun sana alkisalkisalkis

Canım bilmezmiyim zor tabi :kedi:
ALLAH yardımcın olsun ...

Ayh cnaım 40 ında cıktı masaALLAH BerekALLAH ne cabuk geçmiş zaman dicem sana zor banada zor gecti ama genede geçmiş gez gez :) cıkart 40larını kızlar gezgin olsun :)

ben hamile olsaydım olurdum..

tamam canımmyerimseniben

ne duyarsak yapalım cnm,taş atıp kolumuz mu yorulucakkaydirigubbakcemile3
nereye gidiyon bu havada kııızzz:eek:

bizim meydana gidecem cnm biyere değil işlerimi halledeyim tani öncee

Kızlar herkese tünaydın en tembel benim galiba uyanamıyorum sabahları geceleride uyku tutmuyo...
ay ne güzel hymarrycim 40 gün oldu ha kaydirigubbakcemile3 kızların daha da büyümüştür iyi gezmeler size bu arada canım beni ilk sayfaya eklemişsin teşekkür ederim karışıklık oldu heralde benimkiler normal mikroenjeksiyon değil gerçi ne farkeder öyle yada böyle bebişlerimizin yolunu gözlüyoruz Allahım bizlerede yaşattı bu güzel duyguyu...

Kevsercim ay çok güldüm kızlarına verdiğin gözdağına ilahi sen çok yaşa kaydirigubbakcemile3

Dırımcım Bizimde 40 zamanımız gelince yazarsın aklımda tutamam ben bunları annemler yanımda olmazsa bilmem gerekecek kaydirigubbakcemile3

yazarım cnm hatta tlf da anlatırım cnm

yaptırıcam galıba..ne yapım..gercı hersey nasıp meselesı ..allah ne yazdıysa o olucak....bı yandan da bunu dusunup rahatlamaya calısıyorum...
ben yaptırmayı düşünmüyorum açıkcasıı

artık bende uyuyamıyorum arkadaşlar sabaha kadar benimkiler kıpır kıpır :) hoşumada gidiyor tabiii kendi kendime gülüyorum ama sabahları kalkıp işe gelmek biraz zor oluyor

sen hala çalışıyon ya helal sanaa

ayy mamamızı yedik geldik. şimdide uyku bastı yawww:KK43:

uyku havası uyu cnmmm bende mama yiyecem banyoyu temizleyip çıkayım yaa

X