Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

arkadaşlar çok teşekkürler yorumlarınız için.çalışıyorum pek dinlenme şansım olmuyor masa başı işim ama oturmakda yoruyor insanı.hastanede çalışıyorum doktor geçen hafta gittiğimde iyiler bişey yok çok ağrın olursa vermidon fitil kullan demişti bide özlüyorum kerataları sanırım zırt bırt gittiğim için gelme artık 1 ay sonra görüşelim dedi. şu ultrason cihazından eve almak lazım hele bi hissetmeye başlasam sanırım endişelerim azalacak.beni anlayan birilerini bulmak çooooookkkkk güzel oldu artık hergün burdayım bende:)

slm wavy.. e doğru değilmi annesii kıçlarına sadece bez giyebiliolar.. bi de dün arkadaşım anlattı ; kuzeni yenidoğan nitesinde küvez hemşiresiymiş, bebekler emziklerini ağızlarından düşürünce ağlayıp hepsini uyandırıyormuş, hanımların da rahatı bozuluyormuş heralde emzikleri küçük bantlarla yapıştırıyorlarmış ağızlarına, yavrularım yaa kıyamamben onları boğacakla kuzuları, valla nöbetçi dikilirim başlarına kopartırım kıyameti yıkarım ulen hastaneyi başlarına:eek:klava:

arkadaşlar çok teşekkürler yorumlarınız için.çalışıyorum pek dinlenme şansım olmuyor masa başı işim ama oturmakda yoruyor insanı.hastanede çalışıyorum doktor geçen hafta gittiğimde iyiler bişey yok çok ağrın olursa vermidon fitil kullan demişti bide özlüyorum kerataları sanırım zırt bırt gittiğim için gelme artık 1 ay sonra görüşelim dedi. şu ultrason cihazından eve almak lazım hele bi hissetmeye başlasam sanırım endişelerim azalacak.beni anlayan birilerini bulmak çooooookkkkk güzel oldu artık hergün burdayım bende:)

evetevet hissetmeye başladığında daha az gideceksin, hele bir de hareketli olurlarsa yaşadın.. ben dr.da ultrasonda görüyordum a evet 2 bebek var orda diyordum , sanki eve gelince onlar oraada kalmış gibi gelio du, hadii bi daha gitmek istiodum,, canım bir de oturmak da ayakta kalmak gibi aynı şekilde baskı yapıolar aşağıya..

mner canım muhtemel doğum tarihiyle beraber hepsini tekrar yazarmısın..

dırımım anam geliyo şimdi banyo yaptırmaya,ama senin yazdıklarının hepsini bildiğini sanmıyom kaygana sen de lülülülülülü

wavym isteklerini bana listele kuşumm,köpeğin olsun senin herşey uleeyyynnnŞeniz

jakie burası böyle işte cnm,
sende topiğimizin ilk sayfadaki bilgilerini yazsana listeye ekleyelim seni kuşuumm

Çok sağol Nicki güzel Medine'm...Tez zamanda o topraklarda ol inş..Nasılsın,sıkıntıların devam ediyor mu?Takip edemiyorum ne zamandır kusura bakmayın...opuyorumnanaktan

Tşk ederimm Duan için amin ecmain...
RAbbim isteyen herkese nasip etsin. SAnki daha cok varmıs gibi oralara gitmye senağlama

Valla kismen geçiyo gibi sadece sabahları kusma var kokular gene aynı etkileniyorum ama devamlı oalrak midem ulanmıyo geçiyo mu ne cok sevinçliyim opuyorumnanaktan

Hymarry benide ekleee yaa
3 kere yazdım görmedin sen beni bu yogunlugunda tabi akannehir

S.ad.: 03.08.2009
Hamile kalma yön: Dogal
Muht dog tari: 10.05.2010
Cinsiyetler :Belli degil
Buşundgumuz sehir : İstanbul Vandayım ama inş istanbulda dogum opuyorumnanaktan

slm wavy.. e doğru değilmi annesii kıçlarına sadece bez giyebiliolar.. bi de dün arkadaşım anlattı ; kuzeni yenidoğan nitesinde küvez hemşiresiymiş, bebekler emziklerini ağızlarından düşürünce ağlayıp hepsini uyandırıyormuş, hanımların da rahatı bozuluyormuş heralde emzikleri küçük bantlarla yapıştırıyorlarmış ağızlarına, yavrularım yaa kıyamamben onları boğacakla kuzuları, valla nöbetçi dikilirim başlarına kopartırım kıyameti yıkarım ulen hastaneyi başlarına:eek:klava:
selam canımmmm.. ayy ne diyorsun kıyamam yaaa. valaa kıyameti kopartırım. nelikle sahip olduk biz onlara ay küfür edesim geldi çok kızdım çoookkk:mymeka:

dırımım anam geliyo şimdi banyo yaptırmaya,ama senin yazdıklarının hepsini bildiğini sanmıyom kaygana sen de lülülülülülü

wavym isteklerini bana listele kuşumm,köpeğin olsun senin herşey uleeyyynnnŞeniz

sende topiğimizin ilk sayfadaki bilgilerini yazsana listeye ekleyelim seni kuşuumm

canımsııınnnnnnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
hymarry pompa konusunu hallettik sanırım. akşama tekrar konuşacağız kargoyla gönderecek. işin komiği eşimin arkadaşlının arkadaşı çıkmıiş:roflol::roflol:

Valla şoke oldum :eek:lmaz:
Ya bebek atıyosa ne bileyim sonra kötü bişi olur falan o hemşirelerde sorun varmıs şikayet etmek lazım sanki kolay dünyaya geliyo cocuk valla cok sinirlendim kafamçokkarıştı

ay medinem kusura bakma yyyaaa,eski hızım yok,bak Hale emiyo,tek elle yazıyorum inann:kedi:

aaaaa wavyym olaya bak,kısmet olcak ya,hadi hayırlı olsun şimdiden,bunu da ucuza kapattın ya helal olsun sana alkisalkisalkis

arkadaslar bısey sorucam..benım doktorum domuz grıbı asısı olmamı onerıyor..sızın doktorlarınız ne dıyor..aranızda hıc ası olan var mı ?

tabi yazarım
SAT : 21 EYLÜL 2009
Mikroenjeksiyon
Muhtemel Doğum trh : 20 haziran 2009
ikizler henüz keseleri gördük sadece
izmir

hymaryy cnm ....bildiğinizi yapın tatlım ....

çıkarken soğanını ezmek ve dışarı atmak ...şu anlamda evden acılarımız gitsin ....bebekleride hava kaldırması annesinin ayağının altında annelerinin omuzlarıda olsun anneleri hep saysın lar diye

ben tek başıma kırklandım eşim varıd yanımda annem 38 günlükken kaçmıştık
biizm ali civi gibi basınca ömeri iyi kırklamamışın çocuk parmak uçlarına basıyor diyo delü garuuu

neyse ben kaçar kızlar çocukların lekeli çamaşırlarını koslaya batıracam ,mendilleri çamaşırsuyuna .araöğün iyiyecem banyoyu temizleyecem çıkacam ...öptüm sizi

arkadaslar bısey sorucam..benım doktorum domuz grıbı asısı olmamı onerıyor..sızın doktorlarınız ne dıyor..aranızda hıc ası olan var mı ?
ben hamile olsaydım olurdum..
tabi yazarım
SAT : 21 EYLÜL 2009
Mikroenjeksiyon
Muhtemel Doğum trh : 20 haziran 2009
ikizler henüz keseleri gördük sadece
izmir
tamam canımmyerimseniben
hymaryy cnm ....bildiğinizi yapın tatlım ....

çıkarken soğanını ezmek ve dışarı atmak ...şu anlamda evden acılarımız gitsin ....bebekleride hava kaldırması annesinin ayağının altında annelerinin omuzlarıda olsun anneleri hep saysın lar diye

ben tek başıma kırklandım eşim varıd yanımda annem 38 günlükken kaçmıştık
biizm ali civi gibi basınca ömeri iyi kırklamamışın çocuk parmak uçlarına basıyor diyo delü garuuu

neyse ben kaçar kızlar çocukların lekeli çamaşırlarını koslaya batıracam ,mendilleri çamaşırsuyuna .araöğün iyiyecem banyoyu temizleyecem çıkacam ...öptüm sizi

ne duyarsak yapalım cnm,taş atıp kolumuz mu yorulucakkaydirigubbakcemile3
nereye gidiyon bu havada kııızzz:eek:

cok korkuyorum ya ....yan etkılerı falan da var ya..ama televızyon ızledıkce ıcım kararıyor..ıkız annesı bı kadın olmus bebıslerıde karnında olmus falan..bu ne ya.....puffffff

Kızlar herkese tünaydın en tembel benim galiba uyanamıyorum sabahları geceleride uyku tutmuyo...
ay ne güzel hymarrycim 40 gün oldu ha kaydirigubbakcemile3 kızların daha da büyümüştür iyi gezmeler size bu arada canım beni ilk sayfaya eklemişsin teşekkür ederim karışıklık oldu heralde benimkiler normal mikroenjeksiyon değil gerçi ne farkeder öyle yada böyle bebişlerimizin yolunu gözlüyoruz Allahım bizlerede yaşattı bu güzel duyguyu...

Kevsercim ay çok güldüm kızlarına verdiğin gözdağına ilahi sen çok yaşa kaydirigubbakcemile3

Dırımcım Bizimde 40 zamanımız gelince yazarsın aklımda tutamam ben bunları annemler yanımda olmazsa bilmem gerekecek kaydirigubbakcemile3

canım fatihin merkezinde değilim ilçe olarak fatih samatya tarafında oturuyorum ben biliyosundr oraları kocamustafapaşa filan valla bende bu sene çalışmadığım için isi bıraktım evde iki üc pant. bi ikide eşortman geçer işte şurda 5 ay filan var önümde gözümde büyüyo gerçi sen fatihin neresindesin

aaaa komşuyuz kız bende doğma büüyüme paşalıyım:) halende oturmaya devam ediyorum

cok korkuyorum ya ....yan etkılerı falan da var ya..ama televızyon ızledıkce ıcım kararıyor..ıkız annesı bı kadın olmus bebıslerıde karnında olmus falan..bu ne ya.....puffffff

cnmö tereddütlerin varsa hiç yaptırma,
ben olsam yaptırırdım dedim sadece,alışverişe çıkıyorsuun,insan içine giriyorsuunn,Allah korusun virüs her yerde,ne biliyim yaaa,,
ben,m şahsi fikrim tekrar söylüyorumm..

Kızlar herkese tünaydın en tembel benim galiba uyanamıyorum sabahları geceleride uyku tutmuyo...
ay ne güzel hymarrycim 40 gün oldu ha kaydirigubbakcemile3 kızların daha da büyümüştür iyi gezmeler size bu arada canım beni ilk sayfaya eklemişsin teşekkür ederim karışıklık oldu heralde benimkiler normal mikroenjeksiyon değil gerçi ne farkeder öyle yada böyle bebişlerimizin yolunu gözlüyoruz Allahım bizlerede yaşattı bu güzel duyguyu...
amaan değiştiriyim cnm yaaa,hatlar karıştı sanırsamm:kedi:
40ımızı çıkarıcaz evet cnm,darısı başınıza inşş:Saruboceq:

aaaa komşuyuz kız bende doğma büüyüme paşalıyım:) halende oturmaya devam ediyorum
aaayy benim kaynanamlar da ordalar:dilcikar:

yaptırıcam galıba..ne yapım..gercı hersey nasıp meselesı ..allah ne yazdıysa o olucak....bı yandan da bunu dusunup rahatlamaya calısıyorum...

kızlar benim doktorum domuz gribi aşısına kesinlikle hayır dedi...detaylı pazartesi konuşucaz....

Hymarrycim SAT ım da 06/07/2009 listede 06/07/2010 yazıyo :1hug: onuda düzeltebilirmisin çok teşekkür ederim kusurabakma zırt pırt bişi istiyorum :kedi:

X