Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canım hadı az kaldı kaswanında.....................gelsın bebışler

evet canım az kaldı allahın izni ile.. ama günler yaklaştıkça ben sankim hafif hafif tırsıyom yaw:kedi::kedi:
muallim kıs maşallah sende 26 lara geldin allah nazarlardan saklasın :nazar::nazar::nazar: daha dün gibi sanki. sen ayy en küçüğünüz nbenim hepiniz doğurcanız ben kalacam burada dediğin günler:))

evet canım az kaldı allahın izni ile.. ama günler yaklaştıkça ben sankim hafif hafif tırsıyom yaw:kedi::kedi:
muallim kıs maşallah sende 26 lara geldin allah nazarlardan saklasın :nazar::nazar::nazar: daha dün gibi sanki. sen ayy en küçüğünüz nbenim hepiniz doğurcanız ben kalacam burada dediğin günler:))

aynen öle oluyor ya bende aranıza yeni katıldığımda allahım ben o günleri görücekmiyim dedim sizlerde 20li haftalardaydınız şimdi bende yarın 22.haftaya giricem günler çarçabuk geçiyor :)))

bende 18haftalığım 20lere gelmek bile hayal gibiydi 14 15 den sonra daha da cabuk geciyo sanki hayırlısı olsun kızlar

evet kıslar vakit su gibi geçiyor valla.. ben bile hayretteyim 34 olmuşum doğuma az kaldı diyorum .. burda öyle güzel paylaşımlar oluyorkiş vakit su gibi geçiyor. açıkçası çoğumuzun hamileliği kk başında geçti bitti diyebilirim. kaydirigubbakcemile3

kızlar ikinci el süt pompaları hakkında ne düşünüyorsunuz? internette yarı fiyatına buldum. napsam acep ya. sonuçta önemli olan biberon değilmi. onu değiştirsek olmaz mı ki?

kızlar ikinci el süt pompaları hakkında ne düşünüyorsunuz? internette yarı fiyatına buldum. napsam acep ya. sonuçta önemli olan biberon değilmi. onu değiştirsek olmaz mı ki?

hemen konuya dalıyorum al derim önemli olan strelize olması cnm sen onu strelize makinasına at....içine sinmezse bide bi güsel kaynamış suda tut....
pompa çok gerekli bişey ama çokda pahalı eee iki bebek masraf zaten çokkk

tünaydınlar çocukları besle kendim beslen ancak gelebildim....naporsunuz kimseler yokkkk.....

bugün banyomu temizleyecem markete gidecem gündüz ve aksam olarak yürüyüş yapacam

çünki sabah kaçırdım biyazzz

wavycım evet haklısın gunler gecıyo ınş tamamına ererız canım...............korkma ınş kucagına aldınmı bıtıyo hersey................kayra nasılsın abımler vardı dun almanyaya uçtular..... gıremedım o yuzden..............evet alıcaz bızde pompa...........ıkıncı el bakmadım hıç ama dırımın dedığı gıbı ıyıce yıkanırsa bısey olmaz bencede.............kızlar hepımıze masallah ınşşşşşşşşş guzel gunler goruruz........

evet apla olmaz ben arkadaşımdan aldım ve arkadaşımada verdim...hepimiz strelize ettik....kullandıkk

ne olcak bencede ıyıce yıkamak sterıl etmek yetr..............bencede..............wavy ne kadar ıkıncı eller pekı

tabı markada farkedeıyo...............al bence temız al kullanılmış..........zaten ınsan enfazla bı yı ıkı yıl kullanır yazık valla aslına ama ne yapalım...........bıde medelanın electrıklı mını pompası var 134 dıyodu bı.yerde......................hayırlısı................

tabı markada farkedeıyo...............al bence temız al kullanılmış..........zaten ınsan enfazla bı yı ıkı yıl kullanır yazık valla aslına ama ne yapalım...........bıde medelanın electrıklı mını pompası var 134 dıyodu bı.yerde......................hayırlısı................

benim baktığımda medelanın canım. mini elektrikli pompası. 60 tl. yarı fiyat nerdeyse.bilmiyorumki kafam karıştı. kafamçokkarıştıkesinlikle şart olan bişey diye düşünüyorum öyle yada böyle alınacak..

slm arkadaslar nasılsınız..................wavy cım sut pompasının bıberonu degısıyorsa al derım.ama degısmıyorsa bence gerek yok bu kadar masraf zaten yapıldı.........medelanın pompaları cok rahat gelınımızde kulandık bız...............bende medela alacam........

muallım kocaman bı masallah sana 26 hafta olmus ne guzel..............allahım 34 gostersın 36 ları inş.......benım bugun dr kontrolum var inş kotu bısey cıkmaz..........muallım senın dikişler agrı sızı yapıomu ..bende batmalar oluyo ..........buda benı cok rahatsız edıyor......

vıl tsk sen nasılsın bebişler nasıl.............

iyiyim çok şükür özgecim biraz bel ağrım var birde aşırı duygusallık bu günlerde onun dışında iyiyiz..Sen nasıl oldun bugün kontrolün var galiba gelince yaz bizede inşallah güzel geçer

X