Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ya arkadaşlar serklaj oldum sürekli yatıyorum.sayfaya fazla giremiyorum.biraz oturunca kasıklarım ağrıyor normal mi bu,sizdede oluyor mu

Bilemiyorum canım serklaj hakkında bilgim yok ama fazla oturamadıklarını duymuştum sana niye yapıldı

kaçıncı haftadasın.... ikiz gebelikta her an herşey oluyor güzelim.ağrılar erken kasılmalar erken olabiliyor..ben şunu öğrendimki.... tek gebelikle uzaktan yakından alakası yok...kendine dikkat edeceksin...yeni serklaj olmuşsun..hele ki sen kalkma sadece wc ye git..... allah muhafaza bişey olmasın..........

ilk bebeğimi rahim ağzı yetmezliğinden kaybettim şimdi ikiz olunca serklaj yaptı doktorum

offf ya başım çok ağrıyo annemi işten çıkarmışlar çok morelim bozuldu ağrıda anında yapıştı

benim geçen hafta olmuştu............. mağnezyum verdi..geçti şimdi.istersen doktoruna bir sor..

benim doktorum birini12 . haftada söyledi.... diğerini 15.haftada kesinleştirdi...... ikiside kız..........

allah kucağına almayı nasip etsin hepimizin bebişlerinide bizlere bağışlasın inşallah

hirkesler kaçmış yarın inş. takılmayı düşünüyorum.....

işim yok ....annem fırsat verdikce ...ayy bu annem çocuklara bakamıyor ya
resmen ...ikide bir birsen birsen fenalık geldi
itiraf ediyorum kaynanamın sesi çıkmadı beeee.........
haftaya çağırsammı ne yaaa........
diyet ve spor devam böle evimde düzenli o yüzden rahatım işte çok konuşmasa
çağrabilirim yaniiii....
hymarry yok gündüz goncası vardıda aksam ne yapiii yanlız neden girmedi şimdiye kadar pöff
kontürler suyunu çekti yaaaaa........arayacam ama......

hadi öptüm siizi kızlar
hee yeni gelenler var hoşgelmişler.....
vil sanırım bana yazmış iki test hakkında ben yaptırdım normal çıktı ama kesin sonuç olmuyor biliyorsunuz...

X