Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

GÜNAYDINLAR EVETTT HYMARYY VE WAVY NEREDESİNİZZ
KAYRADA YATIYOR SANIRIM....

BENDE KAYGANA VAR KIZLAR..........sabah beni uyutuyor sağolsun ...çocuklara mama yapıyorum o yediriyor.......o bez çok kullanıyorsun diyen kadın şimdi kendi zırt pırt alıyor bezleri.bugünde alişin eline 50 tl vermiş kuzulara pantolon alın bayram dedi.....geçende 20 tl vermişti kuzularımın bayramlık parası hazır........bende diyet yapıyom dün evi temizledim full sonra yemek yaptım çocuklarla uğraş...sonra yürüyüş yaptım yarım saat çok yormadı beni...eskiden olsa kesik kesik olurdum ....oturarak çalıştığımdan ...iki kilo almışım onu verecem sonrada ...diğer kilolaro annemler geiyor pazar günü eşim seyhate gidecek ...onlar varkende diyet ve spora devam.....hee bide netimde problem var ondan giremiyorum ttn haber verdim bakalım ne olacak.....

inşallah muallimim ya, dr.um aralık sonuna kadar tutalım diyor, geçen akşamki gibi bi durum olmazsa tabi..

günaydın arkadaşlar...

bütün topik sapır sapır döküldük.............. geçmişi okuyunca kimler rahatsız nicklerini bile tutamıyorum artık... rabbim hepimizi hayırlısyla kurtarsın diyorum artık.. hadi kevser- kaswa- muallim-claire ileri haftalardalar... bize noluyo ben anlamadım ki... bacaklarıma kramp giriyor yürüyemiyorum..kasılma desem çok erken değilmi... 38 haftada doğurdum kızımı hiç kasılma görmedim ben...

selam kızlar,
bugün kızkardeşimin kına gecesi var,evdeyiz ama eşim de evd eolduğu için girmeye çok fırsatımız olmuyor,
yine de duruma göre bakıcaz inşallah..

Herkesi öpüyoruuzzzopuyorumnanaktan

selam kızlar,
bugün kızkardeşimin kına gecesi var,evdeyiz ama eşim de evd eolduğu için girmeye çok fırsatımız olmuyor,

anaaam hayırlı olsun.... allah mutlu mesut etsin bir yastıkta kocasınlar inşallah.................

günaydın arkadaşlar...

bütün topik sapır sapır döküldük.............. geçmişi okuyunca kimler rahatsız nicklerini bile tutamıyorum artık... rabbim hepimizi hayırlısyla kurtarsın diyorum artık.. hadi kevser- kaswa- muallim-claire ileri haftalardalar... bize noluyo ben anlamadım ki... bacaklarıma kramp giriyor yürüyemiyorum..kasılma desem çok erken değilmi... 38 haftada doğurdum kızımı hiç kasılma görmedim ben...

kayram yok yok dökülmedik yaww, bunlar olası şeyler, çok şükür, beni bu tecrübe biraz rahatlattı, yani önlem alınabilio bazı durumlarda, çok da korkmamak lazım...

selam kızlar,

marryim dikkat et kızlarımıza nazar değirmeden gel, güzel giydirme onları:eek:klava:

kevser ınş canım...............benımde 32 33 haftalarım aralık ortası sonu gıbı ben ınş yenı yıla gıreyım dıyorum................
hymary hayırlı ols rabbım mutlu etsın ınş.....kızları cıcı gıydır bakalımmmmmmmmm.................dıkkat et kız kurtlar kapmasın..............

kayra kramplar oluyo kalsıyum al bol bol.............kasılmalar baslayabılır erken aslında ama yırmılerde baslıyo dr bana magnezyum vewrdı rahatlatyı.............ınş yırmılerı bı gecsek rahatlıcammmmmmmmmm

ablaa sen 3 taneyle 25 lere geldin...ben 20 ye bile gelmeden tökezledim...4 taneyle kalsaydım doğurcaktım heralde.... hergece 2 su bardağı süt içiyorum...

yok kızım ya ne tokezlemesı ınşşşşş ıyı gıdıyo sadece yat bol bol..............rabbım guzel gunlerı gostersın bıze

selam kızlar,

Hayırlısı olsun inşaALLAH
ALLAH dünya ve ahiret saadeti versin... opuyorumnanaktan

kızlar günaydın..
dün gece az miktarda fakat kıpkırmızı renkte kanamam oldu :KK43:
o kadar bozuldu ki sinirlerim anlatamam, tam da herşey yoluna girmişti derken acaba başa mı dönüyoruz :KK43:
hemen doktorumu aradım tabi, hiiiiçççç ağrım yoktu suyum gelmedi,sızıntım falan da olmadı..doktor bu durumda plesenta aşağı yerleşiyor bu haftalarda ufak bir kılcal damar çatlaması olabilir dedi ve yerimden kalkmamamı önerdi..yani akşam herhangi bir müdahale yapılmadı ama saat sabah 4ten sonra tekrarlamadı hiç..şimdi de yok çok şükür..bugün gidicem doktora..bakalım neler oluyor?inşallah bebeklerim iyidir..lütfen dualarınızı esirgemeyin minişlerimden..

Kızlar herkese günaydın kaç gündür giremiyorum ya sitede problem var geçmişi şçle bi okudum ufak rahatsızlıklar geçiren herkese geçmiş olsun isimleri tutamadım aklımda Hymarrycim kızkardeşine de bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.Herkes iyidir umarım ben ve bebişlerim iyiyiz Elhamdulillah :nazar: Pazartesi doktor kontrolümüz var İnşallah hayırlı haberlerle döneriz.Bugünde misafirlerim gelcek mutfağa doğru geçiyorum herkesi öpüyorum çaya gelin sizlerde bekliyorummmm.....

kızlar günaydın..
dün gece az miktarda fakat kıpkırmızı renkte kanamam oldu :KK43:
o kadar bozuldu ki sinirlerim anlatamam, tam da herşey yoluna girmişti derken acaba başa mı dönüyoruz :KK43:
hemen doktorumu aradım tabi, hiiiiçççç ağrım yoktu suyum gelmedi,sızıntım falan da olmadı..doktor bu durumda plesenta aşağı yerleşiyor bu haftalarda ufak bir kılcal damar çatlaması olabilir dedi ve yerimden kalkmamamı önerdi..yani akşam herhangi bir müdahale yapılmadı ama saat sabah 4ten sonra tekrarlamadı hiç..şimdi de yok çok şükür..bugün gidicem doktora..bakalım neler oluyor?inşallah bebeklerim iyidir..lütfen dualarınızı esirgemeyin minişlerimden..

Geçmiş olsun canım dinlen bol bol dularımdasın

kayracım nasılsın? ağrıların devam mı? benimde dün ve dün gece hep karnım ağrdı. valla adet ağrısına benzer bişiyde. şimdi biraz iyiyim ama bu seferde yanlarım ağrıyo.

günaydın kızlar.... nisan cım şimdi daha iyiyim saolasın.... bu ağrı adet ağrısı gibi değil ..karnım sertleşiyor.bacaklarıma kramp giriyor ve kasıklarım ağrıyordu... kramplar yüzünden zor yürüyorum... yarın doktor geliyormuş... 10.30 da randevum var... rahim ağzı için ne yapılacak onu söyleyecek...

benimde 15 kasımdı randevum ama haftaya gidicem. troid ve kansızlık için kan testi önermişti bundan önceki gidişimde. daha yaptırmadım ptesi kanı vericem sonucu alınca da yanına gidicem. umarım fakülte bi sorun çıkarmaz 20 gün geçtiği için.

merhabalar benim netim bozuk arada bi geliyor .....sonra bi gidiyo daha yok

ama kk da sorunluymuşşş .....bende çok yoruluyorum kızlar yaa ama diyetimde ve sporumda istikrarı bozmadım.....heee bu diyetle ve spor veeee artı ev işi beni ekstra zayıflatır gibi geliyor inş..

dün bütün gün ütü yap..evi topla çamaşır yerleştir...çocuklara çorba yap,kendimize çorba yap ....aman çocuklARı besle derken inanın heryerim ağrıdı ....tabi aksamları yarım saat lik tempolu yürüyüş ...
inş. baya bi gider.......kaynananda ben az yiyince utanıyormu ne oda yemiyor....ama akasam oğlu ile götürüyorr valla gecede bana benim karnım acıktı dedi......mutfak orada git istediğini ye dedim...

benim bugün 3 gün diyette ve sporda acaba haftaya çarşambamı tartılsam yoksa yarınmı tartılsam 4 günde ne gitmiş bilsemmi....

bugün evi süpürüecem banyoyu temizleyecem...yemek yapaCAM ...çamaşır yıkanacak kuaföre gidecem....sonra sporu erken yapacam ....aksam pestil oluyorum....kayganadaa ayyy birsennnn hiççç oturmadın diyoo....spor yapma kızım zaten bütüngün spor yapar haldesin diyoo....sonrada eşime aY bu kız yanlız bakamaz bu çocukların yanına biri lazım diyooo ...eşimde şimdiye kadar baktı şimdiden sonrada bakar dedi...bende öle dedim ....ama annen vardı dedi...bende annem 38 günlüktü bana bırakıp gittiğinde kim vardı yanımda dedim...o zaman bakan bu zamanda bakar dedim....

ay annemide aradım....kaynanan oradamı diyo evet dedim....eee gitmsin diyo neden dedim...iyi oturuyor diyo....sen pazar günü gelmeyecenmi dedim...gelecem ama bizim yüzümüzden gitmesin diyor...dedim o bugün gidecekti ben gitme dedim...yarın markete pazara gidecez....çocukarı beklesin diye dedi....sonrada sen istemiyorsan gelmek gitmesin dedi....gıcık ediyor yaa blörf yapıyor bana manyak git damadına yap sank,i ben kaynana diye öluyorumm....

benden bu kadarrr ....buralarda kimse yokkk....hymarry bugün doktora gidecekti....hiç kont.yok..hücre msj açık bırakmışım maç skorları geldikce kont.gitmiş ya...wavy nerede
tlf yok bende ....kaswa ,canbebek,kayra,kevser herkese rahatsızlanınca sesizleşti ...pamukda sanırım evine dönmüş facede yazısını gördüm....
angel girmedi kesin doğurdu....tülinde malayada oda bugün doktora götürecekti küçü kartalları
pensesizin acaba doğum vakti geldimi baya oldu girmedi ...ama evdedeir 37 kadar bekleyecekti doktoru..

medine bacım hala kusuyormsun sen?

vil naber cnm ?

biv amiyosentez yaptırdımı ne oldu acaba?

muallim aplam hep burada:1hug:ama üçüzler gelincede burada olacakmı yoksa ösleyecekmiyiz

hymarry cnm hayırlı olsun düğününüz...

dün benim eşimde çalıştı kızlar ....ve bu kaygana bana geldiğinden beri biz sohbet edemez olduk yaa geliyor yeme yiyor çocuklarla oynuyor bir iki rutin konuşuyoruz ...sonra o yatağa gidiyor ben gidene kadar eşim uyuyor...pöfffffffffff bu haftada seyhatte neyse gelince yanlız olacaz...sonrasında sıkılırsam yani diyette ve sporda sapıtırsam kayganayı ben çağıracam gibi

herkese selammmmmmmm..........................dırım ınş gırerım kız sana bırakmam buraları...............cadılardan fırsat bulursam ınş................burcın gecmışlş ols ınş bısey yoktur ...........kayra ınş senınde hhersey ıyı gıder ..........ıyı bakın kendınıze rabbım kolaylık vers bıze hayırlı cumalar

X