Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kevserim ağlama öperim kısçeleri ve seni son turla kk dan çıkıyorum öptüm

ıste annelık böle kızlar her acıyı tatlıymış gıbı yudumlamak ..........................rabbım herkesın muradını versın ınş...............hayırlı anneler hayırlı evlatlar olalım ınş.....................gunaydınnnnnnnnnnnnnnn

dırımım canım maşallah kendini sosyla çevreye saldın,
haykırıp duruyordun canım sıkıliiiii diye kaydirigubbakcemile3

wavym bugün kendini carrefoura bıraktırıcaktı eşine,acaba anlaşabildiler miii?

herkese günaydııınn......

gunaydınnnnn kızlar haymary nasılsın balım annelik nasıl gidiyo kızlarda çok tatlı maşlllah ne guzel birduygu değilmi annelik bende 4 gözle bekliyorum o günleri biraz biraz bişeyler almaya başladım 20 inci haftamdayım erken değil sanırım annem çok acele etme yavrum diyo ama durabilsem Allahım alnıma yazmışsa anneliği görecezinşallah öpüyorum herkesi

benimkiler 15 haftalıklar bazen bisey görüyorum dayanamıyorum canım bence iyi yapıyosun sende alırken hep dua ediyorum allah güle güle giydirmek nasip etsin diye

canım bende çok duaediyorum kısmetse giydiririz aAllah bağışlasın seninkileride bellideğildir cinsiyetleri sanırım seninkilerin

günaydın erolcancıım,bebeklerle yoğun,yorucu ve fakat çok güzel bir duygu yoğunluğuyla geçiyor,hamililelğinin keyfini çıkar,gez,toz erken deme,beğendiklerini al at kenara,bir anda alınamıyor ilerleyen zamanda çok yorucu oluyor canım,benim tavsiyem hep bu oldu,
darısı sağlıkla başına canım..

günaydın zuzum,al at canım kenara beğendiklerini,boşver,keyfine bak,tadını çıkarr..

canım bende çok duaediyorum kısmetse giydiririz aAllah bağışlasın seninkileride bellideğildir cinsiyetleri sanırım seninkilerin

amin canım insallah
cinsiyetlrimiz belli değil ama hafatya cuma kontrolum var belki o zaman öğrenirim bende o yüzden beaz turuncu yesil gibi renkler seciyorum bisey bkıcaksam

günaydın erolcancıım,bebeklerle yoğun,yorucu ve fakat çok güzel bir duygu yoğunluğuyla geçiyor,hamililelğinin keyfini çıkar,gez,toz erken deme,beğendiklerini al at kenara,bir anda alınamıyor ilerleyen zamanda çok yorucu oluyor canım,benim tavsiyem hep bu oldu,
darısı sağlıkla başına canım..

günaydın zuzum,al at canım kenara beğendiklerini,boşver,keyfine bak,tadını çıkarr..

ayyyyyyy canım benim günaydın nasılsın haleyle sare nasıl cok tatlılar yaaa masallah
resimlerinizden birini kocisime gösterdim kızlrın masallah diye diye sevdik vallaaaa

gnaydınar kahvatıı veriyom çocukara sonra biz sonra gezmeye gidecezz

günaydın arkadaşlar haymary nasılsın yeni annecik bebişlerin nasıllar :)

opuyorumnanaktan teşekkür ederiz canım,iyiyiz hamdolsun,kızlarla haşır neşir işte..
bebişler de iyiler,sanırım biraz gazları var,bilemedim ama..

sen nasılsın canım,nasıl gidiyorr?

gnaydınar kahvatıı veriyom çocukara sonra biz sonra gezmeye gidecezz

ayyy ne güzel ya gezmelere gidecek kadar kocaman olmus bebisler
masallah.. bol bol gezin benim icinde ben bugun evdeyim kocisimde bu gece calıscak bütün gün evde yalnız yarına kadar o yüzden beim icinde gezin canımopuyorumnanaktan

ayyy ne güzel ya gezmelere gidecek kadar kocaman olmus bebisler
masallah.. bol bol gezin benim icinde ben bugun evdeyim kocisimde bu gece calıscak bütün gün evde yalnız yarına kadar o yüzden beim icinde gezin canımopuyorumnanaktan

evet cnm yaaa gezecek kadar olduk ama annem yanımda olduğundan çıkacaz ....tek başıma ikkez hymarry çıktık gittik .....artık merdivenden inmeyi öğrensiner o zaman görün benii fırr fırrr gezmeden yapamam yaaa......

yaza dırım ve ali&ömer üçlüsü tozz attıracazz parklarda oyun alanlarında

canım arkadasım hymarr yi de ayartacam kısçeleride alacammmyerimsenibenkaydirigubbakcemile2

dirim havuzlu han asansörlü falanmı ohhh bayıldım bu işe. ben havuzlu han diyşnce hani mahmutpasa gibi düşündümç hani bi yerde toplaşmış maüazalr gibi ama asansör olayı süpper. cmt çook büyük ihtimalle havuzlu handayızx. bekleriz:))
kız vawy bende c.tesi havuzluhanda olacam öğlenden sonra çıkarım evden kız bana telini yazda gelince arayayım seni eğer aynı zamanda aynı yerdeysek tanışalımm senle
amin cnm aminnn

herkes buradaki herkes mükemmell bir anne .....

sayende eski linki buldum arkadaşlarımın yorumlarını okuyorum kızz görmemiştim benn
bende istiyom o linki banada kopyalayım gerçi ben okumuştum ama eşime okutucam berde olduğunuda bilmiyorum banada verin banada

günaydın kızlarrr nasılsınız bakalım bebişim kaç gündür nerdesin göremedim seni
kız muallim abla sen üçüz bebeklerle 29. haftadan sonraya bırakıyon alışverişi hiç korkmuyonmu karılar neler yazıyo niye erken başlamıyosun alışverişe

kızlarrr bugün dr kontrolümüz var ayrıntılıya girecem böbreğini dalağını kalp odacılarını görecem yavrularımın saat 3 de randevum ordanda akmerkeze gidicem orda eskidne bi tişört mağazası vardı enteresan şeyler satıyodu eğer hala duruyosa 10 yıldır akmerkeze gitmediğim için ordan kendime espirili hamile tişörtü alıcam tabi fiyatlarda uçuk değilse

ben şimdi bi banyoya gidiyorum temizleneyim pc açık banyo sonu burdayım uzun süre gelmezsem bilinki banyoda düşüp bayılmışımdır bize hemen bi ambulans gönderin heheh şaka şaka :)))))-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

X