Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

AYY BEN DE GEZMEK İSTİYOOMM YAAAAAAAAAAA :gitme:

canım seni çok iyi anlıyorum. bende ilk 3 ay evden dışarı çıkamamıştım. sadece kızları doktora götürmek için çıkıyordum.piskolojim alt üst olmuştu. ama 3 aydan sonra yavaş yavaş çıktık.şimdi fırsat oldukça yanımda birisi oldumu hep çıkıyoruz..
yanii biraz sabır canım..çok zor büyüyor yavrular hele ikizler..................offf allah sabır ve güç versin ne diyeyim...

canım seni çok iyi anlıyorum. bende ilk 3 ay evden dışarı çıkamamıştım. sadece kızları doktora götürmek için çıkıyordum.piskolojim alt üst olmuştu. ama 3 aydan sonra yavaş yavaş çıktık.şimdi fırsat oldukça yanımda birisi oldumu hep çıkıyoruz..
yanii biraz sabır canım..çok zor büyüyor yavrular hele ikizler..................offf allah sabır ve güç versin ne diyeyim...

:çok üzgünüm: senağlama

üzülme be canım..yavrularımız herşeye değer..
bi bakmışsın büyüyvermişler ve sen ellerinden tutup geziyosun..
ben kendimi hep böyle avutuyordum..halada öyleyim.

yanında kimse yokmu yardım eden??

üzülme be canım..yavrularımız herşeye değer..
bi bakmışsın büyüyvermişler ve sen ellerinden tutup geziyosun..
ben kendimi hep böyle avutuyordum..halada öyleyim.

yanında kimse yokmu yardım eden??

canım sanırım sıkıntılı zamanlardayım,
yavrularım ömre bedel,ben sadece sıkıldımm,birden bu yoğun tempo bana apır geliyor,
14 gün annemde kaldık,6 gündür de eşimle yalnız bakıyoruz Allahın izniyle,
zaten başkalarını da kaldıramıyorum,herşey batıyor bana böylesi daha iyi aslında..
Ya da ne biliyim..........
Herşey yoluna giricek muhakkak ama uykusuzluk,sırt ağrılarım,yorgunluk ve can sıkıntısı biraz da..
Çok mutluyum esasında ama sanırım depresyondayım..

burdaki hamişleri de korkutmyayım hehehe en iyisi ikiz anneleri soru ve sorunları paylaşma topiğinde yazışalım,,
ilgine teşekkür ederim aşkitomm opuyorumnanaktan

yok ya korkmasınlar..çünkü ikiz annesi olmak bir ayrıcalık..
her güzelliğinde zorluğu olacak elbette...

hamiş arkadaşlar rahat olun.doğduklarında alışıncaya kadar biraz zorlanacaksınız bu bir gerçek , ama kendi düzeninizi oluşturunca herşey mükemmel olacak..

kızlar iyi akşamlar... nasılsınız.... ben hala annemdeyim... eşim gelmedi daha... eskileri okudum şimdiye kadar.. allaha şükür hekes iyi anlaşaılan....

BEN GELDıM bişiler yaparken arkadaşım geldi sohbet muahbbet sonra yemek faslı tam kalktık kaynana çekiştirirken halamlar geldii....çolu çombalakk tabi halam çok fena alişe yapıştı ali kudurududa kudurdu amannn çocuk sevildiğini oyun yapıldığını biliyor ömüşüm uyudu

bu arada ne bulurlarlarsa yiyolarrr çok fena oldularrr yaw

kıslar nerdesiniz ayol. herkes yaprak dökümünü mü izledi be3niöm gibi:))

dirim kısss maşallah paşalarına. daha ne istiyon yemeyen çocuk olsalardı alalh korusun. yesin paşalarım vitamin olsun yarasın..

wavyy geliyon sonrada kaçıyon kızz hemennn ...evet yiyolar ama şuan yemeyecekleri herşeyi yiyorlar annemlerde veriyo yaniiii......

neyse kıslar yarın kocam geliyor ...kazasız belasız bu haftayı bitirdik annemele tartışmadan

şuan ömer mutfakda debişiyo bende yanında ...mutfak dedim ama bizim mutfak oda gibi halı kanape vs.varyatak odasında aliş uyuyoır

dirim yesinler anacım ya.. allahın aşkına annen seni doktor kontrolünde mi besledi yaw... bırak yiyenden korkma derler.
kıslar benim bugün karnım ağrıyor biraz fazla bilgisayar başında duramıyorum.. o yüzden bugün pek takılamadım size. erkenden yatıcam belki geçer..
öpüyom sizleri minikleride kokluyom..

hayır olsun inşallah.. ee onlarla yatıp kalkmaktan oluyor, hee şimdi aklıma geldi dirimim; önceki gece senin düğünde olduğun gece google altın yaştırğı yazdım anneme yaptırcam model bakıyom görsellerde, 3. ya da 4. sayfada sanırım bi bebk yatağı resmi var ve altındada kklı bi link var; hemen tıkladım bi baktım sen... senin tekrarlayan konular başlığı altında bi yazın var, hastanedeki resimlerin ve doğum maceran yazılı okudum ağla ağla şişti gözler eşim tv karşısında uyumuştu o bile uyandı sesime... ona da okuttum o da etkilendi... hatta dedi ki bakşimdi ne kadar tatlı oğluşları var, demekki sıkıntılar yaşansa da bu tatlılar için değer bence dırımden kuvvet almalısın diyor, idolün olsun ki bizim yaşadığımız bu tansiyon mansiyonların gerçekten hikaye olduğunu anlayalım dedi..

cnm kevserim yaa....hikayemi limk olarak koymuştum ama sayfaar aktıkca geçiyor

yaşadıklarım ....ağır şeylerdi bana göre ....ama hiç off demedim akan yaşlar onları kaybetme korkusu içindi...canım yansa kendime değil ben etkilendiğim için onlarda etkilenirmi derdim
annemle tek yatakta koca göbekte ,yatmak,alerjiden hep kaşınmak ve pijamamı çekiştirmek...haftada bir banyo yaptığım için...acaba kokuyormuyum doktorlara diye düşünmek...hastane tuvaletinde aynada göbeğimi görmek için parmak uçlarıma basmak....nst girdiğimde bu yastık kirliymiş demeden yatabilmek

kollarımıda iğneleri çevirirken hemşireler acı hissettememek günde 10 lt su , içimip ve her içitiğim bardağın notunu tutmak...o kadar su içtiğim için günde 25 kere tuvalete kalakmak ....
kolumda serumla 33 gün yaşamak.......koğuşta horlayanı,çok konuşanı,fakiri,asabisi,çatlağı ile karşılaşmak ama herşeye rağmen dost olmak....

zordu ama inan yazarken bile mutluyum...aklıma getirdin gece gece herşey pamuklarım içindi...yine bir pamuğum olsa ,yine rabbim aynı sıkıntıları verse ben yine yeniden anne olurum

canımmm, ben bi tansiyon düşüklüğüne kahrederken...neyse ağlamak istemiyorum... boşuna değil; "Cennet annelerin ayağı altında" Allah yüzünü hep güldürsün, hep gül bundan sonra inş.

canımmm, ben bi tansiyon düşüklüğüne kahrederken...neyse ağlamak istemiyorum... boşuna değil; "Cennet annelerin ayağı altında" Allah yüzünü hep güldürsün, hep gül bundan sonra inş.

amin cnm aminnn

herkes buradaki herkes mükemmell bir anne .....

sayende eski linki buldum arkadaşlarımın yorumlarını okuyorum kızz görmemiştim benn

X