Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

wavy yeter bacım artık.cok gezıyon valla sen...artık haftan ılerledi dikkat et bıraz kuzum:kedi:

dün taçın nevresim takımını baktım 64 lira idi pahalıma geldi olmazsa kumaş alıp kendim dikicem nevresim takımlarını

gezzzzzzzz gezzzzzzzzz ..............hadı hayırlı ols takımlar..............cok sıkma adamı yınede................bebşlerede ıyı bakkk.................oturma gurubu cok buyuk olsssssssss ancak sıgarız gelınvceeeeeeeeeeeeeeee

hehhehee evim küçük gönlüm büyük aplam oturma odası çok küçük benim yawww yaza tersa ancak sığarız....

şimdi aklıma geldi baktığım köşe klasik model ama benim kanapem spor ee odada kanape kalacak o zaman uyum olmazki yaa biri anya biri konya offfffffff

yataşdaki yatak oluyor ama sandık olmuyor :nazar:

wavy yeter bacım artık.cok gezıyon valla sen...artık haftan ılerledi dikkat et bıraz kuzum:kedi:

canım gitmem gerek eksiklerim var.. bu son gezmeme olabilirim. hymarry gibi geze geze doğurcam kızçeleri:kedi: timam söz size cmt den sonra gezmicem. ha bide yarın gezerim azcuk o kadar:kedi::kedi:

muallim abla deyım artıkın ............avatarın cok cici olmus pembe patıkler yumos ayaklar ........

özgecim canım sende kendine dikkat et canım. senin bide kızçelerin var işin zor yaw. onlarla ilgilenmen lazım evle ilgilenmen gerek dinlenemezsin bşlem yaw:KK43:( allah yardımcın olsun..

canım gitmem gerek eksiklerim var.. bu son gezmeme olabilirim. hymarry gibi geze geze doğurcam kızçeleri:kedi: timam söz size cmt den sonra gezmicem. ha bide yarın gezerim azcuk o kadar:kedi::kedi:

eksiklerin cokmu?benım daha hic bısey yok..ve işin kotuus ne zman alacagım bıle belli degıl.............eşime dıom ki..gerek yok bıseye senın eskılerıne sararız diorum bebkleri....oda olur nıye olmasın diyor............mafoldumben

özgecim canım sende kendine dikkat et canım. senin bide kızçelerin var işin zor yaw. onlarla ilgilenmen lazım evle ilgilenmen gerek dinlenemezsin bşlem yaw:KK43:( allah yardımcın olsun..

benımkılerin ikisi sabhatan okula gıdıor ama 4 yasınd akücügüm var öldürüyo benı o.hıc durmuyo bu sefer buyukler okuldan gelıor yemek ders..canım cıkıor..........allah hepimiizn yardımcısı olsun valla.............

marry sana özeldem bısey yazacaktım ama kapalı......................hale sare nasıl.yarı kırk gezmelerı ne guzel allahım koruusn sizleri:)

eksiklerin cokmu?benım daha hic bısey yok..ve işin kotuus ne zman alacagım bıle belli degıl.............eşime dıom ki..gerek yok bıseye senın eskılerıne sararız diorum bebkleri....oda olur nıye olmasın diyor............mafoldumben

senin küçük kızdan kalma da bişeylerin vardır. yavaş yavaşta ufak tefek başlarsınız almaya artık alma vakti geliyoır yavaş yavaş. sonra çok ağırlaşıyor insan valla bakma gidiyom geliyom am artık halim kalmıyor. bi yere gidiyom iki gün yatıyom:KK43:( kocana da söyle kızdırmasın bizi:eek:lmaz::eek:lmaz:kaydirigubbakcemile3

benımkılerin ikisi sabhatan okula gıdıor ama 4 yasınd akücügüm var öldürüyo benı o.hıc durmuyo bu sefer buyukler okuldan gelıor yemek ders..canım cıkıor..........allah hepimiizn yardımcısı olsun valla.............

çok zor canım yaç ben kendişme bakmaktan acşzişm sen 3 çocuyğa akıyon bişde. maşaşllah allah güç kuvvet versinn..:Saruboceq:

canım kucukten kalma hıç bişey yok.benım .bıdaha dogurmuyacam dıye dagıtmısım hepsini.............kader rabbım bıdaha kısmet ettı sıl bastan alınacak hersey....kasımda bend eyapar kaldırım alısverısı artık...ne yapalım.........

canım kucukten kalma hıç bişey yok.benım .bıdaha dogurmuyacam dıye dagıtmısım hepsini.............kader rabbım bıdaha kısmet ettı sıl bastan alınacak hersey....kasımda bend eyapar kaldırım alısverısı artık...ne yapalım.........

e doğru bende olsam bende dağıtırdım. 3 taneden sonra. allahım büyük..

yavaş yavaş yaparsınız kuzum. kendini yormadan alır gelirsiniz.. hepsi olur yeterki allahım sağlıkla kucağımıza alamyı ve sağlıkla büyütmeyi nasip etsin..

dirimmm kıss biz siin terası çökürtürüz valla hekaydirigubbakcemile3

AYY BEN DE GEZMEK ıSTıYOOMM YAAAAAAAAAAA :gitme:

hymarry kıss haleyi yaptığı yanlıştan kurtarıp doyurdun mu bakemmkaydirigubbakcemile3

ay wavym iki yavrumla değil gezmek,dinlenmek bile öyle zor kii,
bir anda bağlandım kaldım,Hale beni zorluyor wavym yaa,
dua ettt olur muu,çok yorgunum ..

hymarry kıss haleyi yaptığı yanlıştan kurtarıp doyurdun mu bakemmkaydirigubbakcemile3

annem hiç doymuyor kiii,
sürekli göğsümde olsun istiyor,bir iki emip uyuyup kalıyor,bıraksam basıyor çığlığı,
biberonlar versem damla damla ağzına gidince uyusa bile yutkunuyor ama bu sefer emmeyi bırakır diye korkuyorum,sürekli göğsümdee,
tek çocuk olsa hadi bana yapışık olsun,sorun yok,ama tam doydu derken,Sarem başlıyor,ya da ikisi beraber,Haleyi göğsümden koparıp Sare için koşmaya başlıyorum,Sarem de yavaş emiyor,anaaamm çok fena ortalık :nazar:

ay wavym iki yavrumla değil gezmek,dinlenmek bile öyle zor kii,
bir anda bağlandım kaldım,Hale beni zorluyor wavym yaa,
dua ettt olur muu,çok yorgunum ..

off kıyamam yaa. o kucağa alıştı kuzum ya. sein sıcaklığını şstşyor tüm huysuzluğu ondan bence .bırak babasını emsin sende rahat et yaw:roflol:

off kıyamam yaa. o kucağa alıştı kuzum ya. sein sıcaklığını şstşyor tüm huysuzluğu ondan bence .bırak babasını emsin sende rahat et yaw:roflol:

yolmuş adamı saniyesinde kaydirigubbakcemile3
ama kıllardan emmiyor biliyormusun,böyle yüzünü ekşitip kendini geri atıyordu muhahahaha :roflol:
kız sanki 20 günlük bebek değil öyle fena kiiii

Hymarry ALLAH yardımcın olsun canım yaa herseyin bir zorlugu var degilmi ..
Rabbim güzel günler gecirmeyi nasip etsin...

yolmuş adamı saniyesinde kaydirigubbakcemile3
ama kıllardan emmiyor biliyormusun,böyle yüzünü ekşitip kendini geri atıyordu muhahahaha :roflol:
kız sanki 20 günlük bebek değil öyle fena kiiii

kıss maşallah de. anne babanın nazarı daha çabuk değer. maşallah teyzelerinin bi tanelerine oyyşş yerim onları benopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan:nazar::nazar:
hahay eniştenın kıllardan kurtulması lazım:roflol:

X