Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hymarry kızlar nasıl......bebiş istiyoruz senın kartallar nasıl...darısı bekleyenlere ve butun ısteyenlere versın...........

özgem kartallarda iyi üstten yiyorlar alttan çıkarıyorlarr..keşke biride beni yedirse uyutsa ne güzel olur yaaa...çok uyuyun kızlarr sonrea yatamayacaksınızz

canım pamuk hastanede hala allah ızın verırıse yarın yanına gıdecem ......doguma kadar orda kalacakmıs.....

bebişim bu uylu dediğin şey depolanıyo olsa bol bol uyurduk ama ne çare depolanmıyo bugün fazla uyusam akşam uykum geç gelir akşam da ne kadar geç uyursam sabah o kadar geç kalkarım keşke uykuyu da bi kavonoza koyup saklayabilsek uykusuz kaldıkmı çıkarır kullanırdık :)

ben geldim herkes gitmiş..... bebiş istiyorum canım emziriyormusun mamamı veriyorsun.... hiç mama vermeden emzirmek mümkünmü acaba......

hymarrycim girmişsin nasılsınız deyip çıkmışsın canım ya.... kızların nasıllar hiç bilgi vermemişsin?

ben geldim kimsecikler yokk...ayy bugün kocişle b.evlerde buluştuk annemde kalıyoruz ya önce yimek yedik sonra bana cici aldı kocişş...sonra çocuklar için migrosa gittik onlara kavonoz meyvesi aldık artık devam sütüne geçecez devam sütü ve mama aldık....oradan çıktık minübüse bindik yayladan geçerken hymarry ciğimin evine baktım kuzumun camları kapalıııı....eve gittik hemen eşyalarımızı aldık hazırlandık hemen eve uçtuk kuzular durmamışş......kuzuları babasına bıraktık annemle alışverişe gittik....eve geldikkkkkkkkkkkkk çok yorulmuşummmm yaaa....

canan cnm hymarry annesinde daha eğer müsayitseniz ben salı günü uygunum dedim
bebişide uygunsa salı günü annesine gidebiliriz....tabi hymarry rahatsız olmazsa oda var ben bunu dedim cnm

kzılar bursalı bi burcin vardı ne zamandır girmiyo bide esterya vardı bebeklerini kaybetti bunlarla görüşen yada haberi olan varmıı

bide bizim geveze bi egelimiz vardı kaynanasına gitti bayrama kadar ordayım dedi hala ses seda yok onun haftası kimle birdi doğurmuş olabilirmi

egeli riskli geçiriyordu en son kayınvalidesine gidecekti. sanırım ordan giremiyor. Burçini ara ara görüyorum geçen özelden yazıştık iyi olduğunu ama fazla giremediğini söyledi. oda evde dinblenmede anlayacağınız...

ben geldim kimsecikler yokk...ayy bugün kocişle b.evlerde buluştuk annemde kalıyoruz ya önce yimek yedik sonra bana cici aldı kocişş...sonra çocuklar için migrosa gittik onlara kavonoz meyvesi aldık artık devam sütüne geçecez devam sütü ve mama aldık....oradan çıktık minübüse bindik yayladan geçerken hymarry ciğimin evine baktım kuzumun camları kapalıııı....eve gittik hemen eşyalarımızı aldık hazırlandık hemen eve uçtuk kuzular durmamışş......kuzuları babasına bıraktık annemle alışverişe gittik....eve geldikkkkkkkkkkkkk çok yorulmuşummmm yaaa....

canan cnm hymarry annesinde daha eğer müsayitseniz ben salı günü uygunum dedim
bebişide uygunsa salı günü annesine gidebiliriz....tabi hymarry rahatsız olmazsa oda var ben bunu dedim cnm

kıslar öncelikle bence hymarryle konuşun belki kendi evinde ağırlamak isteyebilir. benim düşüncem tabi yanılıyor olabilirimkaydirigubbakcemile

Son düzenleme:
medinecim sen nasılsın ne var ne yok özel doktora gidicem diyosun gittinmi yada ne zaman gidecektinn

canım ya kusura bakma girmemle cıkmam bir oldu hamd olsun iyiym işte pazartesi gidicez inş... :CüvCüv:
sen ne yaptın doktor bulabildin mi

kızlar bugün hamıle bı arkadasımın 35 haftalıktı kendısı kanaması gelmış koyu kahve renginde bende hemen doktorunu ara dedim kızı zor ikna ettım yaaaa.yok annemı ablamı aradımda onlar bişey olmaz dediler demezmı?sinir oldum .kızım dedim ablan annen doktor mu senın ara hemen dedim kızdım .o da aramıs doktoru hemen hastaneye gidiyorsun ebe senı muayene ediyo demiş azönce aradı ebe muayene etmıs açıklıgı yokmus ama kalçadan 1iğne vurmus yarında 1tane daha vuracakmıs .pazartesı de mutlaka doktora görünecekmıs.banada diyo abla sen ısrar etmeseydın gitmiycektım allah razı olsun senden diyo bana.valla bazen kızıyorum hiç önemsememesıne.bizi bilse ne zorluklar atlatarak hamıle kalabıldık millet hiç anlamadan kalıyo kıymetını bılmıyo bebişinin yaaa .sözüm meclisten dışarı arkadaslar.

iyim medınecım bebişlerımde iyi hamdolsun bi sıkıntı yok simdilik .tekmeleyıp duruyolar.ama sağdakı daha çok tekme atıyo bu aralar okafama takılıyo canım.soldakının tekmelerı arada bır gelıyo ve çok yavas sadece dokunuyo bana

özge 0666 nasılsın canım pamuksekerden haberın va mı yaaa çatlıyom meraktan nasıl oldu .ona en yakın sensın

penses canım pamuk dün aradı beni am tam havaalanından çıkmıştık müsait değildim konyulamadım bugün aradım açmadı. ama sanırım onun durumu yarın belli olacak son konuşmamıda öyle demişti..

iyim medınecım bebişlerımde iyi hamdolsun bi sıkıntı yok simdilik .tekmeleyıp duruyolar.ama sağdakı daha çok tekme atıyo bu aralar okafama takılıyo canım.soldakının tekmelerı arada bır gelıyo ve çok yavas sadece dokunuyo bana

birisi daha yaramaz demek ki :emir_bebek: :emir_bebek:
bende duymak istiyorum hayırlısıyla. bugun gezdım herkes cok farklı yorumlar yapıyo sinir oluyorum yaaa senağlama neymiş cok zor olcuakmıs hayatın bitmiş vs offf yasakkelime
Kızdım dedim ben zaten biliyorum zor oldugunu herkes böle zor derse nasıl bşr enerji yayıyorsunuz karsinizdakine nyasakkelime anlayişsiz insanlar :dilcikar:

penses canım pamuk dün aradı beni am tam havaalanından çıkmıştık müsait değildim konyulamadım bugün aradım açmadı. ama sanırım onun durumu yarın belli olacak son konuşmamıda öyle demişti..

hımm anladım canım hayırlısı olsun inşallah güzel haberlerını alırız pamugun .sen nasılsın annenler sana gelmıycekmıydı canım siz aynı yerde oturuyorsunuz galıba .ne güzel yaa .ben anneme 16 saat uzaklıktayım bılıyomusun

X