Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

doğru söylüyorsun canım, bizim görmcelerin zoraki baskıları ve hadi sende artık çocuk yap iğneli laflarından olsa gerek o d.günlerinde acaip sıkılırdım, ağlayarak giderdim resmen.. belki de ondan bu kadar kötü bi etkisi var bende. ama senin bakış açın içimi açtı gerçekten.. tadını çıkarmak lazım hayatın , yoksa çekilmiyor...

aaa o konuda çok haklısın canım..... orada ağlamamak için kendimi zor tutar eve döndüğümde hıçkıra hıçkıra ağlardım.... ama artık allah nasip ederse bizde o güzel duyguları yaşayacağız....

doğru söylüyorsun canım, bizim görmcelerin zoraki baskıları ve hadi sende artık çocuk yap iğneli laflarından olsa gerek o d.günlerinde acaip sıkılırdım, ağlayarak giderdim resmen.. belki de ondan bu kadar kötü bi etkisi var bende. ama senin bakış açın içimi açtı gerçekten.. tadını çıkarmak lazım hayatın , yoksa çekilmiyor...

aaa o konuda çok haklısın canım..... orada ağlamamak için kendimi zor tutar eve döndüğümde hıçkıra hıçkıra ağlardım.... ama artık allah nasip ederse bizde o güzel duyguları yaşayacağız....

MERHABALAR ARKADAŞLAR,nasılsınız,herkez iyi maşallah.Kızlar size katılıyorum.insanlar neden bu kadar anlayışsız oluyor bilmiyorum.ya ben hiç kimsenin özel hayatını kurcalamıyorum sormuyorum,ama neden herkes pek bir merak ediyor benim çocuk mevzusunu.dün misafirlikteydim herkes aynı soruları soruyor,birinin görümcesi yumurta geliştirici ilaç kulllanmış bebeği olmuş,sende kullan,kimi dua öğretiyor oooof yani artık çok daraldım.ya bu insanlara şaşıyorum ben düşük yapmışım ben belki dinleniyorum şimdilik isytemiyorum belki,ama şu lafa sinir oluyorum yeter artık kaç. senelik evlisin doğur artık,bu cümleyi duyunca söyleyenin boğazına yapışmak isityorum.kusura bakmayın kızlar bugün benimkiler üstümde bazen çok tahammülsüz oluyorum,sziide sıktım.

olurmu öyle şey canım benim.... bunları hep yaşadık... sendende duymak hiç sıkmaz bizi... çünkü seni en iyi anlayanlar bizleriz... beni mazur gör ama ben senide hamile sanıyordum... kusura bakma sürekli giremiyorum topiğe bu aralar.... ama henüz yoksada hiç ümidi kaybetme bitanem... çünkü bize hiç şans vermemişlerdi.... ama şimdi bak...

canan nasılsıııııııııın

iyiyim hayatım sen nasılsın tedaviye başladınmı son durumun ne yazdında benmi kaçırdım acaba
hayırr canan cnm eve geçincemi gidecz cnm annesinde olsada gideriz anladımm ben

dirim hiçbişi anlamadım kız . ben annesinemi gidelim yoksa eve geçmesinimi bekleyelim dedim sen hymarry le konuş sana gelmek istiyoruz de eve geçmenimi bekleyelim yoksa annenemi gelelim de

canım sıkıliiiiii kocam yoldan geldi .....hava alanından bana genel durumuuzu zordu dedim haftaya perşembe cerrahpaşa var aşımız olacak cuma kına var ...pazar düğün ee o zaman eve dönmeyelim birsürü taksi parası verecez dedi..tmm dedim anneme dedim biz burada kalacaz şakadanda eşim diyoki annem kabul ediyormu bizi dedi...annemde hiç içten olmayan bir şekilde kalın dediii..
ben bozuldum.....ama bişey demedim....sofrada eşim ne yapacaz eve gidecezmi dedi bende gidelim dedim.........normalde ben böle diyince annem atlar ne işiniz var ne gerek var o kadar yol parası vermeyin demesi gerekirken yarım ağızla niye gidiyorsunuz dedi...eşim yok gidelim dedi...

oda bende bozulduk.....annemede dedim ...hala aynı sevimsiz tavırla yalvaracakmıyım kendi kendinize trip yapıyorsunuz diyo.........

desene ikizler anneannenin bile sabrını taşırıyo canım boşuna bozulma biliyosun bizlerde evlendik o evden çıktık şimdi nasıl kendi evimizi özlüyoruz gittiğimizde kendi düzenimizi istiyoruz annende öyledir onun artık farklı bi düzeni var sizde bi yerde misafir gibisiniz artık bozulma annene boşver onuda anlamaya çalış belkide sinirli yada ters bi zamanına gelmiştir anneninde yıllardır annesine bakıyo kızına bakmak ağır gelmez ona biraz yorulmuştur belki ondan öyle demiştir

MERHABALAR ARKADAŞLAR,nasılsınız,herkez iyi maşallah.Kızlar size katılıyorum.insanlar neden bu kadar anlayışsız oluyor bilmiyorum.ya ben hiç kimsenin özel hayatını kurcalamıyorum sormuyorum,ama neden herkes pek bir merak ediyor benim çocuk mevzusunu.dün misafirlikteydim herkes aynı soruları soruyor,birinin görümcesi yumurta geliştirici ilaç kulllanmış bebeği olmuş,sende kullan,kimi dua öğretiyor oooof yani artık çok daraldım.ya bu insanlara şaşıyorum ben düşük yapmışım ben belki dinleniyorum şimdilik isytemiyorum belki,ama şu lafa sinir oluyorum yeter artık kaç. senelik evlisin doğur artık,bu cümleyi duyunca söyleyenin boğazına yapışmak isityorum.kusura bakmayın kızlar bugün benimkiler üstümde bazen çok tahammülsüz oluyorum,sziide sıktım.

artvinli kimine laf olsun işte sen anlat onlar dinlesin onlara laf çıksın mantıklı insnalar olsa bunun özel bi durum olduğunu anlar sormazlar hadi dosthane sordu diyelim baktılar sen kaçamak cevap veriyosun o zaman uzatmazlar boşver hayatım herkese canını sıkacağına yaşamana keyfine bak hiç birşey senden önemli değil
:1hug::1hug:a.s.

kzılar bursalı bi burcin vardı ne zamandır girmiyo bide esterya vardı bebeklerini kaybetti bunlarla görüşen yada haberi olan varmıı

bide bizim geveze bi egelimiz vardı kaynanasına gitti bayrama kadar ordayım dedi hala ses seda yok onun haftası kimle birdi doğurmuş olabilirmi

margot_fonteyn arkadaşım sen hep konuşmaları takip ediyosun sanırım seni çok sık görüyorum ama yazılarına pek rastlayamadım tanışalım hayatım sende yaz kendinden bahset hamişmisin tedavi süresindemisin nerelisin neler yaparsın uzak durma gel sende gel gel :)))))

kızlar sukran ş.n ulusoy diye birisi bana faceden davetiye göndermiş hanginizsiniz kucağında ikiz bebek var ama

Anadolu sigortadan eşimde bende ayrı ayrı sigortalıyız, 5-6 yıldır. o yuzden sanırım, bebeklerde direk sigortalı doğuyormuş, 30.000 liraya kadar olan her masrafları karşılanıyormuş. policelere göre de farklı sanırım. arkadaşım koç allienzdaydı ama eşiydi asıl sigortalı, onların bebeğpin kan testlerini bile ödemediler, doğumunda sadece 3 milyarını ödediler.

benim sergen kucağımda yazmaya okumaya çalışıyorumm..o kocaman gözlrerini açmış bana bakıyorr..benimle ilgilen der gibi

margot_fonteyn arkadaşım sen hep konuşmaları takip ediyosun sanırım seni çok sık görüyorum ama yazılarına pek rastlayamadım tanışalım hayatım sende yaz kendinden bahset hamişmisin tedavi süresindemisin nerelisin neler yaparsın uzak durma gel sende gel gel :)))))

:) selam 26 haftalık ikiz bekliyorum bende ara sıra yazıyorum....
dün 50 lik şeker yüklemem yapıldı 158 çıktı doktorum diyetisyen önerdi ama ben zaten 2 aydır diyetisyene gidiyordum tatlıda yemiyordum o yüzden haftaya tekrar şeker yükliyelim dedi umarım çok çıkmaz bebişlere zararı olmaz bu durumun...

:) selam 26 haftalık ikiz bekliyorum bende ara sıra yazıyorum....
dün 50 lik şeker yüklemem yapıldı 158 çıktı doktorum diyetisyen önerdi ama ben zaten 2 aydır diyetisyene gidiyordum tatlıda yemiyordum o yüzden haftaya tekrar şeker yükliyelim dedi umarım çok çıkmaz bebişlere zararı olmaz bu durumun...

bayağıda ileriymiş hamileliğin sanırım sınır 150 seninde 158 çıkmış çok emin değilim ama sanırım o kadar yükseklikten bişi olmaz ben daha şeker testimi yaptırmadım ama yaptıranlarda bu değerlerin normal olduğunu okudum ee bebeişlerin cinsiyeti ne

selam hepinizee. ben annemdeyim artık hep burdayım. sabah 9 kşam 9 nöbetçi başımda:)) internete de fazla girmemi istemiyor bi surat asıyor laf söylese daha iyi:KK43:(
kıslar bu arada angelı çok merak edihyorum açılması vardı cuma alıcaklardı bebişleri . haberi olan yada telini bilen var mı?

bayağıda ileriymiş hamileliğin sanırım sınır 150 seninde 158 çıkmış çok emin değilim ama sanırım o kadar yükseklikten bişi olmaz ben daha şeker testimi yaptırmadım ama yaptıranlarda bu değerlerin normal olduğunu okudum ee bebeişlerin cinsiyeti ne

saol canım içimi rahatlattın :) bebişler kız ve erkek seninkiler?

Hymarryyy Şekerım canı tazecık annem nasılsınn senıde gÖrdÜm burda yanı daha Öncede yazmıŞsında denk geldık dıyelım nasılsın eve geÇtınmı prensesler nasıl yazsana ya aaaa

medinecim sen nasılsın ne var ne yok özel doktora gidicem diyosun gittinmi yada ne zaman gidecektinn

X