Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

dırım cok güzeller gercekten bayıldımmm..ALLAH güzel günlerde kullanmayı nasip etsin..
aynı zmanda geçmiş olsun Rabbim şifa versin inş sıkma canını hiç düşünme hiç olmmaasın...

Son düzenleme:
dırımcım inşallah yoktur bişey canım ya, sıkma canını... aldıkların da çok güzel çok yakışacak paşalarıma maşallah...

ben geldim kızlarr....amma konuşmuşsunuz yaww hymarry ikikere aradım açamadı sanırım

çocukları cerraha götürdük pipişleri gösterik 8 ayda gelmemizi bu şeklide 9 aya kadr takip olacağını ömerin büyük ihtimalle aşağa inmeyeceğini ameliyat olacağını söyledi doktor ama aliş için daha umtu var ................

ama kızlar morelim bozuldu ....alişle ömeri öksürükleri için çocuk doktorunada götürdük muayne oldu
ömerim alişten kapmış ciğerlerde bişey yok didi....sadece öksürük şurubu ve buhar verdi (buhar makinası ile yapacam)yani oda nemli olsun boğazları kurumasın dedi.....3-4 güne geçer ded...
ben alişimin ayağında bi sorun hissediyordum ....doktorada söyledim kalçasını muayne etti kalca çıkılığı olabilir sol taraf rahat dönmüyor dedi....ama dedim doğduklarında 12 günlükken çekildi bişeyi yok dediler dedim....aylar ilerledikce kemikleri geliştikcede ortaya çıkabiliyormuş ....işte buna sıkıldım ortapetiğe kağıt yazdı bakalım onada gideceğiz babası ve ben sıkıldık tabiii....

bunlarda dünki ciciler size bilgi olsun diye koyuyorum kızlar

uyku tulumları alşim üzerini çok acıyo onun için daha çok antibakteriyelmişş

uyku tulumları 35 tl...içi peluş pijama takımı 17,5 tl den aldım kızlar havuzlu handan

babmızdan da sıfır yaka ve atlet aldık ay çok yakıştı sıfır yaka atlet koca adam gibi oldular

hem boğazına kadar kapadı göğüsünü korudu hemde yarım kollu olması avantajjj

Çok güzellerrrrr..Güle güle kullanın canım.Geçmiş olsun dırımcım ya sıkma canını.Dermansız dert değil ki bunlar..Her şey güzel olacak inş.Sen çok ilgili bilinçli bir annesin en iyisini yaparsın onlar için..gör bak tosunlarımız iyileşecekler inş. seni üzmeden.

ayyy ewweeeeeet... :asigim::asigim: :kedi::kedi: senin de öyledir beee,sana da oluyor mu birinin derdini dinliyim kendi, derdim gibi nasıl yüklenirim nasıl yüklenirim üzerime, hasta olurum valla sonra üzüntüden, zaten tüm balıkların mide ülseri vardır, benim de var kocamannn

kızlarım oğlak olcak inşallah...

evet medinem ya tam kroydu yaa. ben de çok gülüom şimdi yumurta topuk ayakkabı giyip arkasına basarak yürüdü hemide sırnaşık şeysırnaşık şey

Aynen öyleyim bende işte bende stres ülseri var.üzüleyim hemen başlar midem benim kasılmaya.Yumurta topukmu ıııhhhhhh böğğ...akannehir

ben geldim kızlarr....amma konuşmuşsunuz yaww hymarry ikikere aradım açamadı sanırım

çocukları cerraha götürdük pipişleri gösterik 8 ayda gelmemizi bu şeklide 9 aya kadr takip olacağını ömerin büyük ihtimalle aşağa inmeyeceğini ameliyat olacağını söyledi doktor ama aliş için daha umtu var ................

ama kızlar morelim bozuldu ....alişle ömeri öksürükleri için çocuk doktorunada götürdük muayne oldu
ömerim alişten kapmış ciğerlerde bişey yok didi....sadece öksürük şurubu ve buhar verdi (buhar makinası ile yapacam)yani oda nemli olsun boğazları kurumasın dedi.....3-4 güne geçer ded...
ben alişimin ayağında bi sorun hissediyordum ....doktorada söyledim kalçasını muayne etti kalca çıkılığı olabilir sol taraf rahat dönmüyor dedi....ama dedim doğduklarında 12 günlükken çekildi bişeyi yok dediler dedim....aylar ilerledikce kemikleri geliştikcede ortaya çıkabiliyormuş ....işte buna sıkıldım ortapetiğe kağıt yazdı bakalım onada gideceğiz babası ve ben sıkıldık tabiii....

bunlarda dünki ciciler size bilgi olsun diye koyuyorum kızlar

uyku tulumları alşim üzerini çok acıyo onun için daha çok antibakteriyelmişş

URL]

bunlar çok güsel kıslar kış için bebeklerinize alın içi peluş dışı kadife

URL]

buda içi
URL]

alttan çıt çıtlı badi uzun kollu çok iyi oluyorr kullanışlı bi kaçtane aldım 2,5 tl tanesi

URL]

ince kadife şuan giydirmek için tekleme kalmış 12,5 tl den aldım

URL]

uzun kollu bu havada giymeye sweetler 3,5 tl bugün giydirdim çok güsel

URL]

yakalıklar ek gıdada özellikle çok yardımcı bunlar sıf palstik tarzı bişey kumaş değil siliniyor omuzlarıda kapatıyor pahalı azcık 5 tl

URL]

uyku tulumları 35 tl...içi peluş pijama takımı 17,5 tl den aldım kızlar havuzlu handan

babmızdan da sıfır yaka ve atlet aldık ay çok yakıştı sıfır yaka atlet koca adam gibi oldular

hem boğazına kadar kapadı göğüsünü korudu hemde yarım kollu olması avantajjj

canım beni inan çok üzüldüm ama çocuk bunlasr hapşırıp aksırıp ateşlenip büyüyecekler.sen üzme kendini tatlı annem benim. onlar senin gibi bir anneye sahipler hemencik toparlarlar. kalça çıukılığına gelince dur bakalım daha hiç bişey belli depil bi filmi çekilsin ondan sonra evham yaparsın canım. hem tedavisi olmaya nbişey değil. sonbuçta bilinçli insanlarız herşeylerini takip ettiriyoruz erken telşhis önemli bu işlerde o yüzden içini ferah tut canım..Şeniz

oyşş bu arada kıyafetlerinin hepsine bayıldım ayy annem gelsede bende gitsem şu havuzlu hana yaa. yoksa hiç biyere kımıldayamıcam kalcam yerimde yaa..

Son düzenleme:
kaswa canım bebeğim biberon ısıtıcısı hakkında bilgi vercektim ya sana. pek iyi haberler gelmedi fabrikada yokmuş. ürünü bitirmişler yokmuş hiç bi yerde canım. şimdi aradılar benide:KK43:(

sağolun kızlşar ya evet bi filim çekilsin bakalım gerçi cerrahpaşa didiklemeden komazz bizi zati o konuda rahatım...

wavy cnm git çok ucuzada şeyler var o kalın polar gibi olanlar dışarıda 35 tl ya en uygun mağzada 20 -25 tl arası ben 17,5 aldım öle çok çok doldurmya gerek yok kıyafette ama pijama eşofman şart çocuklara hee bide fanile sıfır yakada yada alttan çıt çıtlı yarım kollu badiler

iberon ısıtıcısana gerek yok kızlar bende var birkere kullanamdım

mama zaten en fazla 1 saat kalabiliyor ısıtamazsınız anne sütüde oda sıcaklığında 5-6 saat

buzlukta 3 ay ...dolapda 24 saat eee dolaptan alınca kayar suya oturtu 5 dk. kalması bile fazla sıcakık oluryor....

kaswa canım bebeğim biberon ısıtıcısı hakkında bilgi vercektim ya sana. pek iyi haberler gelmedi fabrikada yokmuş. ürünü bitirmişler yokmuş hiç bi yerde canım. şimdi aradılar benide:KK43:(

aaaa wavy ne kadar birmiş kalplerimiz şimdi onu soracaktım sana.Kısmet canım olsun.Rüzgarım dün yazmıştı onla ilgili fikirlerini.Termosta tutun suyu diye mantıklı aslanda..sterilizatör varmış mı peki?

iberon ısıtıcısana gerek yok kızlar bende var birkere kullanamdım

mama zaten en fazla 1 saat kalabiliyor ısıtamazsınız anne sütüde oda sıcaklığında 5-6 saat

buzlukta 3 ay ...dolapda 24 saat eee dolaptan alınca kayar suya oturtu 5 dk. kalması bile fazla sıcakık oluryor....
fiyatı çok uygundu dirimcim. bide kaswa hediye olarak bir arkadaşına alacaktı o yüzden burdan haber bekliyorduk ama kısmet işte:umursamaz:

sterilazötörde yok canım. gebzede bi bayisinde bi tane bulmuş onu getirtcek . ama kendi sattığı fiyata veremiyor. ama yhinede uygun dışarıya göre. bakalım onu getirtirse alıcam. piyasada kaynarken almadık. karaborsaya düştü yaw...

sterilazötörde yok canım. gebzede bi bayisinde bi tane bulmuş onu getirtcek . ama kendi sattığı fiyata veremiyor. ama yhinede uygun dışarıya göre. bakalım onu getirtirse alıcam. piyasada kaynarken almadık. karaborsaya düştü yaw...

Ben mikrodalga için olanın siparişini vereyim o zaman?

X