Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

günaydın herkese...... iyi bayramlar....

üçüz annelerinden nil mesaj gönderdi.... yarın sabah 9-10 gibi doğuma girecekmiş.tansiyonu çok yükselmiş... hepinize selamı var ve hepimizden dua bekliyor.........ALLAH YARDIMCISI OLSUN ... SAĞLIKLA GELSİN BEBİŞLERİ İNŞALLAH......

gnaydıııın cannnlarrrrr........ nabersiniz bugün? yaben çok sıkıldım evden yaaaaaaaa.... offffffff..kociş gezdirmiyo beni tansiyonum düşüo diye.. dırım nasıl oldu ömer??

onu ben de duydum canm,ne kadar aslı var bilmiyorum,
şu kot meseleni hiiç kıskanmadım kkiii,gerçekten:dilcikar:,
ben doğurup zayıflıycam,o zaman sen kocaman olucak hıh:dilcikar:
kızlar benim bayram yoğun geçiyor.doktor bana kalkabilirsin dedi yaaaa. bende hiiiiç oturmuyom valla.... bayram sonu görüşürüz......
klava: afferin sana,ortada yokken valla aklımdaydın ne yaptı accaba diye,sonra bayrama yordum..
Vallaha acısı çıkar canım yorgunluğunun,üzülme sonra lütfen..
[/URL][/IMG]

GÜNAYDIN GOCAAA GOBÜŞLERR

eneeeeeeeeeee ne güzel şey bu böyle boşuna seni ayın birincisi seçmiycez demihihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

gunaydın.................
günaydın muallimimmm
günaydın Kayramm
haber için çok sağolasın,konuşursan bizim de selamımızı ve dualrımızı ilet lütfen,,
şimdi ne kadarlık oldu nilim yaaaww,onu anımsayamadımmCADIARZU
gnaydıııın cannnlarrrrr........ nabersiniz bugün? yaben çok sıkıldım evden yaaaaaaaa.... offffffff..kociş gezdirmiyo beni tansiyonum düşüo diye.. dırım nasıl oldu ömer??
oturun bakiim kıçınızın üstüne hhhööööyyyyyttt klava: kaydirigubbakcemile3

Hale-Sare ve annesinden günaydınlarrr herkese :lepi:

doğuran eden yok dimi
biz bugün doktorumuzu arayıp son durumları,saat kaçta orda olucaamızı falan sorucaz,bayramın 3.günü arayın demişti de,
Herkesin günü hayırla geçsin inşallahh..

auyyyyy.. çok az kaldı Allah ım... marry ya ne kadar sakinsin ya, sanki tahlil yaptırmaya gidecekmiş gibi diyon ya,, kıs sen taklalar atmıyon mu daha yaa, ben eşime bile yaşasın çok az kaldı marry perşembe doğurcak diyom.. kıpır kıpr içim he..:dance::dance:

ayrıca kıçım kırıldı stop. ağrıyo stop. oturamıyom stop. yatamıyom stop.kaydirigubbakcemile

yerıııııııııııım mmmmmmmmmmmmmmmm o hale ve sare yı.........................az kaldı gelıyolar dunyaya.........................ınşşşşşşşşşşşşşş..........bırı bal bırı kaymak

kaydirigubbakcemile3 eşiyle de gün sayıyorlar mı ta anaaaaamm :kedi:
hamdolsun canım gerçekten hiç heyecan yok,aynen tahlil yaptırmak yada bebeklerimi usg de görmeye gideceğimiz zamanda daha heyecanlı oluyordum,Rabbim ferahlığını veriyor,
inşallah duanızda unutmayın teysesi bizii,ilgine teşekkürler canımmŞeniz
ayrıca kıçım kırıldı stop. ağrıyo stop. oturamıyom stop. yatamıyom stop.kaydirigubbakcemile
delikafadulden :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: delüüüüüüüüüüüüü

cokacimcoook opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz cokacimcoook

ahanda şimdi doktorumuzla konuştuk,
yarın 5te bi gel,son kez suyuna ve ölçümlerine bakalım,sonra ertesi gün için de yerini ayarlayalım dedi..

leynnnnnnn ben geldimmm kızlarrrrr.....................

kayra cnm üzüçüz annemize hayırlı doğumlar rabbim yardımcısı olsun

hymarry yine formadasın mustii ile aşkmıı yaptın aksammmm enrjiksin böleee

kevserim çok haklsıın cnm yaaaa

bana gelince sabah çok agresif kalktım uyutmadı bu veletler beni .....sabah sabah sonra o hırsla çamaşır astım etrafı topladım.....kocam kahvaltı hazırladı.....yedik sonra ömerle aliyide besledikk çamaşır yıkanıyor onlar bitsin yimek yapacam sonrada dışarı gidecem yaaaa bunaldım eşimedede dedim
güneşşş koyu bulutlardan yüzünü az göstersede bu çocuklar daha zor çıkarlar dışarı hava soğuyor
zaten ben teksem çıkamıyoruz .....tmm dedi tabi çıkmadan ateş ölçülcek fitil atılcak öleee

ahanda şimdi doktorumuzla konuştuk,
yarın 5te bi gel,son kez suyuna ve ölçümlerine bakalım,sonra ertesi gün için de yerini ayarlayalım dedi..

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:gitme:senağlamasenağlama

kuşum senden ayrı kalacaz heeee sen yeni bir hayatın başlangıca yol alırken dualarımız senle olacak kuşumm

Allah yardımcısı olsun,ne zamandır hastanedeydi zaten sonucu güzel olur inş.Bol bol dua edelim Nil'e..İnş.yarın güzel haberlerini alrız.Sen yarında bildir Nil'in durumunu bize kayracığım?Bu arada bugün dinlenmeye al kendini olur mu?Sana da iyi bayramlar..

kaydirigubbakcemile3 Bende aynı durumdayım kevserciğim yatmak ,kaklmak,dönmek hele uyumak zor iş..Hep aklıma yatalaklar geliyor,ne sabır gerektiren bir imtihan..Allah yardımcları olsun...

opuyorumnanaktan mustimle sarılıp uyuyoz bol bol,aşk bu işte :kedi:

du bakalım nası olcak,yarın bi gidip geliyim,ertesi gün de doğumm..

sen bi çık gez dırımım olmaycak böle,zor durdun zati dünkaydirigubbakcemile..

daha nası aşk olacakkkk kuşummm sarılacaksınızzz gerçi biz onuda yapamadıkk efamm basıyoduu bana

gezecezz inş. cnm bakalımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…