Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canım hemen çıktım bennn..kusura bakmadın değilmii....canım ben hala ağlıyorum onları kucağıma aldığımda..canım doğum aklıma geliyor suyumun gelmesi aklıma geldikçe ağlıyorumm..

canım ne istiyorr..söyle annemle yapıp göndereyimm..allahın aşkına söyleeee...yapayım göndereyimm..

DIRIM canım sanada geçmiş olsunnn..ömüşümede geçmiş olsunn..allahım en kısa süred iyilik versinnn
KASWA WAVY MARRYY CANAN PAMUK KEVSER.....NASILSINIZZ.[/QUOTE

canlar ben geldüm...pamıkım iyiyiz şükür,
bugün halaları kızlarıma ciciler almış bayram diye. onların 2 şer oğulları var ve kıza hasretler, çıldırıyorlar bişeyler almak için :) bende alın valla diyorum, tüm hevesinizi alabilirsiniz, hatta sponsor olun kızlarıma diyom heheh...:smiley-cool:

kıslar bişey sorcam. bi arkadaşımdan duymuştum. sezeryan olan kişileri dışkıdsını yapmadan hastaneden çıkarmıylarmış varmı böyle bişey:bbo:
bende kronik kabızlık var hayatımı hastanede geçirmek istemiyomlaelaelaelaelae

canım o dışkısı değil,gaz çıkarana kadar hastaneyi bırak peşinden bile ayrılmıyorlar dr.valla ben doğum yaptıktan sonra dr,hemşire,temizlik görevlileri bile gazın peşine düşmüşlerdi gelen ilk önce onu soruyordu.ama gerçekten gaz çıkarmanın bu kadar değerli olduğunu orada çok iyi anlıyorsun.eğer rahatlıyamazsan çok sıkıntılı oluyor.ben bol bol kayısı suyu içmiştim,çok rahattım dr.bile çok şaşırtmıştım valla.

canım o dışkısı değil,gaz çıkarana kadar hastaneyi bırak peşinden bile ayrılmıyorlar dr.valla ben doğum yaptıktan sonra dr,hemşire,temizlik görevlileri bile gazın peşine düşmüşlerdi gelen ilk önce onu soruyordu.ama gerçekten gaz çıkarmanın bu kadar değerli olduğunu orada çok iyi anlıyorsun.eğer rahatlıyamazsan çok sıkıntılı oluyor.ben bol bol kayısı suyu içmiştim,çok rahattım dr.bile çok şaşırtmıştım valla.

hadşi yaaa ben gazda çıkaran bi insan değilkim çok istisnadır yani. oda olmadık yerde istemediğim anlarda. hani gıcıklığına sanki:kedi:

canım o öyle bir gaz sıkışmasıki mecburen çıkarman gerekiyor,çıkıyorda zaten.ama çok değişik farklı bir sancıyla gaz sıkışması oluyor çıkarana kadar sancısı oluyor.ama kimseyi takmıyorsun tek derdin çıkarıp rahatlamak.ben 1 kere çıkarsam rahatlıyacağım sanmıştım ama nerde bir kaç saat sürdü benim gaz sıkışmam.

canım o öyle bir gaz sıkışmasıki mecburen çıkarman gerekiyor,çıkıyorda zaten.ama çok değişik farklı bir sancıyla gaz sıkışması oluyor çıkarana kadar sancısı oluyor.ama kimseyi takmıyorsun tek derdin çıkarıp rahatlamak.ben 1 kere çıkarsam rahatlıyacağım sanmıştım ama nerde bir kaç saat sürdü benim gaz sıkışmam.

anladım canım başa gelmeden anlaşılmayacak bişey sanırımCADIARZU

canım medicalpark göztepeye gidiyorum..
şarjım bitiyor kapatmam gerek öpüyom hepinizi...

canım ya bende bahçeli evler medicakpark araştırmıştım.bana fiyatlar fazla gelmişti.hakkımda hayırlısı olsun artık.tamam canım bende çok öptüm.

Son düzenleme:
kızlar benim bayram yoğun geçiyor.doktor bana kalkabilirsin dedi yaaaa. bende hiiiiç oturmuyom valla.... bayram sonu görüşürüz......

KAYRA CIM canım hiç girmiyorsun artık sesin çıkmıyor.ya kendine dikkat etsene sen,dinlen riskli dönemi atlattın diye kendini yorma sakın.

canım ya bende bahçeli evler medicakpark araştırmıştım.bana fiyatlar fazla gelmişti.hakkımda hayırlısı olsun artık.tamam canım bende çok öptüm.

Canım ben kaçırmış olabilirim kusuruma bakma..Ben bahçelievler medicaldeyim.Sen hangi konuda araştırma yaptın o hastane için..

WAVYıMcanım benim canım benim seni ben pek çok severimopuyorumnanaktan..Kendini yoracak bir şey lütfen yapma ne olacağı hiç belli olmuyor... nasılsın yorgun musun?

Ben seni görünce hemen atlamışım.sen gideceğini söylemişsin zaten wavyim..:gitme:

selam kızlar gece kuşunuz canan geldi yine muhabbet hızla akmış gitmiş ben bayram ziyaretlerindeydim görümcemlere felan gittik karşıya geçtik sonra eşimin ağbisi derken size bakmadan yatmayayım dedim herkesin sağlığı keyfi yerinde maşallah maşallahhh

kızlar size bi haberim var bebiklerimden ilk tekmemei dün gece itibari ile yemiş bulunuyorum bu günde gündüz bi kaç kere vurdular önce anlamadım gece sizle sohbetten sonra yattım bakıtm karnımda bişiler oluyo gece 2 yi geçmişti saat sonra dedim ahanda oynuyo o anı anlatamam çığlık çığlığa eşime bağırıp bak bak oynuyolar demek istedim sonra içimden ağlamak geldi ya çok güzel bi duygu şimdide biran önce yatayımda oynasınlar diyorum çok mutluyum çokkk ayın 24ünde dr muaynemiz var bakalım neler diyecek

bebişim bebeklerin çıkmasına çok sevindim bol bol emzir kuzularımı kendine de iyi bak gıdana iyi bak bol bol ye asitsiz gaz yapmayacak şeyleri yeki sütün olsun bol bol su içmeyi sakın ama sakın ihmal etme

hymarry seninde epey az kaldı şafak sayıyosun ay sen aklıma geldikçe bende heyecanlanıyorum var ya :)))

öpüyorum hepinizi koca göbüşlerden

9495bebekresimleri_net_0023.jpg
[/URL][/IMG]

GÜNAYDIN GOCAAA GOBÜŞLERR

X