Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

saklama saklama göbüşünü yakında gidecek hayırlısıyla içinden iki tane melek çıkıcaaaak :emir_bebek: ay özlüycekmiyizki bu hallerimizi kaydirigubbakcemile2

mrblar arkadaşlar öncelıkle iyi bayramlar fazla geriye dönük okuyamadım iyi dilekleriniz için teşekkür ederim bebişlerim hala küvezdeler.Bebiş istiyoz nasılsın kontrolemı gttniz bebişlerin nasıl görüşürz kızlar..

mrblar arkadaşlar öncelıkle iyi bayramlar fazla geriye dönük okuyamadım iyi dilekleriniz için teşekkür ederim bebişlerim hala küvezdeler.Bebiş istiyoz nasılsın kontrolemı gttniz bebişlerin nasıl görüşürz kızlar..

canım hoşgeldin inşallah tez vakitte çıakr bebişlerin hayırlısıyla küvezden. bebiş istiyoruzun bebklerinde sarılık görülmüş ışık tedavisi alıyor..

Hosgeldiniz...
ALLAH bir an önce size kavustursun yavrularınızı..
Aslında üzülme daha güzel bakılıcaklar saglıklı olucaklar ALLAHın izniyle

saklama saklama göbüşünü yakında gidecek hayırlısıyla içinden iki tane melek çıkıcaaaak :emir_bebek: ay özlüycekmiyizki bu hallerimizi kaydirigubbakcemile2
ya pamuğum var ya ben öncesinde de kiloluydum ama yani böyle kıpır kıpır,haldır kuldurdum yani,
şimdi öyle bir hal aldım ki,yani sanki hiç eski halime dönemiycem,hızlı hızlı yürüyüp eğilip kalkamıycam gibi geliyor yaaa,,
canım inşallah bebeklerini sağlıkla alıcan kucağına canımmm a.s.

Ben şimdi ikiz hamile bir hanımın yanından geldim görseniz okadar zayıf ki birde ikiz masaALLAH anlatamam 16 kilo almıs ama dedim nerde saklıyosun 46 kiloymus hamile kaldıgında boyuda 155 var yada yok okadar güzeldiki karnınıda elledim biir sürü:)

Bende 150 boy inanmıorum ben nolurum bilmem:)

Ben şimdi ikiz hamile bir hanımın yanından geldim görseniz okadar zayıf ki birde ikiz masaALLAH anlatamam 16 kilo almıs ama dedim nerde saklıyosun 46 kiloymus hamile kaldıgında boyuda 155 var yada yok okadar güzeldiki karnınıda elledim biir sürü:)

Bende 150 boy inanmıorum ben nolurum bilmem:)

bebekleri taşıyabilmekte boy önemli diyebiliyorum,
gerçi bende de boy yok fakat bugünleri gördük hamdolsun,
46 kilo ne demek yaaaakannehir,
ben de vericem inşallah çok sıkıldım bu halden..

offf patladım sııntıdan yaaaa gs maçı başladı maç izleyecezzz.....

eşim tatlı alacaktı ektii beni devre arası diyoo uykum geliyo

Hymarry merhaba nasılsın iyi bayramlar dilerim doğumun nezaman bu arada..

canım çok kalamıycam çıkıyordum tamm,
ilgine teşekkür ederim,gayet iyiyim hamdolsun,
doğum Perşembe günü inşallahh,Serdar Beyle işte,Göztepede olucam
dua et olur muuu

canım çok kalamıycam çıkıyordum tamm,
ilgine teşekkür ederim,gayet iyiyim hamdolsun,
doğum Perşembe günü inşallahh,Serdar Beyle işte,Göztepede olucam
dua et olur muuu

ay ne kadar güzel allah kurtarsın canım hepiniz sağlıkla sıhatle inşallah dua etmem mi sende bana dua et canım benim ....Allahım banada nasip etsin....

ay ne kadar güzel allah kurtarsın canım hepiniz sağlıkla sıhatle inşallah dua etmem mi sende bana dua et canım benim ....Allahım banada nasip etsin....
canıımm çok sağoliherkesi için duacıyımismen de dua ederim inşalllahhh
Allah seni de kavuştursun meleklerine tez zamanda inşallahhhh:Saruboceq:
Bu arada bende cumartesi rahim filmi çektiricem kısmet olursa..
kim çekiyor filmini canım,nerde yaptırıcan?
onun dışında tedavide Serdar Beyde karar kıldınız mı?

canlarımmm beni merak etmişsiniz allah razı olsun sizden. şükür iyiyim. bugün eşimin amcasının kızı eşi falan geldi. yemek saatiydi. yemek çay onları ağırla derken akşam oldu.. bir ara açtım baktım döktürmüşsünüz okumaya başladım canım bişeyt çekti:kedi: eşimde hemen sağolsıun götürüp yedirdi. adam korkuyopr yine ilk aylar gibi olacam diye. bugün hiç bişey yemedim o canım çeken şey dışında.n noluyor anlamadım. inşallah geçer:KK43:(

bu arada amma kaynatmışsınız varya çatladım kıskançlıktan.ç burda olmalıydıııımmmdelikafadulden

hymarry yavruss az kaldı allahın izni ile ayy valla heyecan yapıyom ben yaaa.. bu arada akşam üstü aradım seni ama müsait değildin sanırım yada duymadın. gündüz kısa kesmek zorunda kaldım yemek setbisi yapıyordum. umarım kusura bakmamışsındır canım benimŞeniz

bizde durum böyle kslar..
hymarry bak çatlama ama bişey dicemm. :tomato:bugün hamile kalmadan önce aldıüım bi kotum vardı onu giyindim. sadece düğmesi kapanmadı . bende sıkmasın diye fermuarı azcık indirdim. uzun bi bluzda giyindim üzerine annaamm bi baktım oldu vallaaavereliniortak:nazar:

Diriimm kıs adam kul köle olmuş bugün sana yine yaranamamış varyaa:mymeka:

Pamuğum canım yemek yiyememe ve iştahsızlık dışlında iyiyim canım benim çok sağol merak etmişsin beniŞeniz gecelik seni dün gece çok yormuş sanırsam bi gittin bi daha gelmedinkaydirigubbakcemile3

Bebişim karttallar iyimiş sanırım çok sevindim canım..

Kaswa datlummmm dikkat et kendineeopuyorumnanaktan
ve adını yazamadığım tüm arkadaşlarım öpüyom hepüniziŞeniz

X