Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

offff kızlar çok sıkılıyorum yaaaa

kocam dışarı gitti alışveriş yapacak sonrada yemek yapacak.....söz veriyo h.sonu gezdirecekmiş bizii

bebişim faceye koymuş
ben de kendisinden izin almadan buraya koydum,,
canan-ben-bebeişimm
ortada bizden seçilmeyen sergen ve tuna bebeklerrr...

konuşun leynnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn sıkmayın canımıı güneş açtıı eve doğduuu
kocam yimek yapıyorrrr alişşş ayağı ile oynuyor bende samnyolu tv takılıyommm

oyy harikasınız Hymarrycim gözüm gönlüm açıldııı zemuszemus maşallah hepicinizeee

ay uyuduk uyandık geldik bi acıktım bi acıktım dırım ne şanslısın kocişe yemek yap desem yumurta kıracak :gitme: hiç yemek yapasım yok üstelik misafirde var kurt gibide acıktık ufsssss

patlamayın patlamayın sakın bende açlıktan öldüm ama -tatlicadiarzu-

ayy yemek işi çok zor yaaa,ben bi soğan doğruyorum belim kopuyor vallaha..
yok mümkün değil,ama ben de eşime kalsam yumurta bilem yiyemem,ekmek arası peynir o kadar..
adam bir bardağa su koyuyr bir bardak kırıyor,suyu döküyor,o kadar yani,,
Allah başımızdan eksik etmesin,yine de bana sen kalkma ben yaparım diyro ya,bayılıyorum..

amin canım. aynısını bizimkide diyor ama benim canım güzel güzel yemekler yemek istiyor gözümün önünde uçuşuyo adeta cokacimcoook ben de peynir ekmek domates yiye yiye bebeklerim ya çok sevecek bu üçlüyü yada nefret edecekler bakıp görücez artık :)

Hymarrycim wavy cimi aradınmı iyimiymiş neden gelmemiş hiç merak ettimde .. inşalalh iyidir geziyordur :Saruboceq:

merhaba ben maalesef kaynana yolcusuyun bu akşam offfff bilgisayarımın başında olmayı çok isterdim amaaaaa maalesegffff bu arada memnn oldummsositososito

benim gibi bacakları ağrıyan varmı? popom bile ağrıyo valla... aşağısıda ağrıyo... çarşamba dr a gidicem ama size bir sorayım dedim.... bu aralar çok pipirikliyimde...

merhaba ben maalesef kaynana yolcusuyun bu akşam offfff bilgisayarımın başında olmayı çok isterdim amaaaaa maalesegffff bu arada memnn oldummsositososito
daha yeni tanışmıştık kuzum,nereye,
sen geldiğinde ben burda olmayabilirim,,
gidip te dönmemek varrridönüpte bulmamak var Allah korusun,sağlık sıhhat olsun canım,dikkat et kendine..
benim gibi bacakları ağrıyan varmı? popom bile ağrıyo valla... aşağısıda ağrıyo... çarşamba dr a gidicem ama size bir sorayım dedim.... bu aralar çok pipirikliyimde...
çok mu geziyon bebeğim sen,bacak,popo ağrıması bayaa yorgunluk belirtisi inan,,

ah sorma canım ya benimkiler kopuyo resmen ağlıyorum bile ağrıdan. hele malum bölge yara varmış gibi ağrıyor . ama Hymarryinin dediği gibi yorulduğunda dahada artıyor bu ağrılar..

REsminiz cok güzel ya...
Hymarry tşk ederiz canım senin göbüşünde hiç gözükmüyo he :)

ah sorma canım ya benimkiler kopuyo resmen ağlıyorum bile ağrıdan. hele malum bölge yara varmış gibi ağrıyor . ama Hymarryinin dediği gibi yorulduğunda dahada artıyor bu ağrılar..
cidden kendinizi yormayın yaa,temzilik te gezmede bayram seyran da geçer gider yaaa..
REsminiz cok güzel ya...
Hymarry tşk ederiz canım senin göbüşünde hiç gözükmüyo he :)
özellikle ortaya geçtim ki göbeğimi saklayayım diye hihihihi kaydirigubbakcemile3

ahan da wavym gelmiş,
kuşum nerdesiiinn?gittimi misafirlerinn,ben de bi daha aramadım senii..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…